Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!


Strona główna
Aktualności

Ogólnie

Wstęp na zamek
Dojazd
Parking
Stan obecny
Historia

Władcy zamku
Ciekawostki
Legendy

Turystyka

Artykuły
Galeria

Księga gości
Warto zobaczyć

Kontakt
Bibliografia

 

 


 

 

 

Melsztyńska księga chrztów z lat 1676 - 1785

 

 

Poniżej melsztyńska księga chrztów przesłana przez Panią Małgorzatę Kurek. Są to kolejne materiały, które znajdują się w archiwum w Domosławicach.



 

 

1676
9.I - Stefan, syn Gawła Szelnica i Katarzyny, rodz. chrz. - Albert Gniadek (?) z Zakliczyna i szlachcianka Dorota Zbykowska (?) ze Zdonii.
18.I. - Agnieszka, córka Alberta Plecigi i Agnieszki z Dąbrowy, rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista z Melsztyna i Łucja Pleciga z Ujazdu.
11.III - Grzegorz, syn Krzysztofa Rokity i Zofii z Melsztyna, rodz. chrz. - Agnieszka Ptaśniczka z Dąbrowy
20.III - Regina, córka Tomasza Tworka (?) i Doroty; rodz. chrz. Tomasz Włodycki, organista z Melsztyna, i Agnieszka Ptaśniczka z Dąbrowy.
24.III - Regina, córka Alberta i Jadwigi Baran z Podbrzezia; rodz. chrz. - Sebastian Kmieć z Faliszowic i Regina Magrowa z Melsztyna.
05.IV. - Zofia, córka Wawrzyńca Sady i Agnieszka; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista z Melsztyna i Agnieszka Ptaśniczka z Dąbrowy.
1.V. - Zofia, córka Wawrzyńca Sartorisa i Ewy z Melsztyna; rodz. chrz. - Marek Prokopczyk i Apolonia Podkowa, obydwoje z Charzewic.
15.V. - Ewa i Zofia, córki Marcina Wąszaca i Reginy z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan Dudek z Melsztyna i Agnieszka Ptaśniczka z Dąbrowy.
9.VI - Antoni, syn Grzegorza Sechela i Reginy z Łąk; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista z Melsztyna, i Anna Boroniówna z Podbrzezia.
12.VII - Jakub, syn Grzegorza Myszki i Jadwigi z Charzewic; rodz. chrz. - Sebastian Olszyński i Regina Rudnicka z Charzewic.
15.VII - Magdalena, córka Wawrzyńca Odoya i Reginy; rodz. chrz. - Albert Sydłowski, nauczyciel ze szkoły w Gwoźdźcu i Agnieszka Kalafarka z Wieluni.
16.XI - Tomasz, syn Szymona Kalafara i Agnieszki; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista z Melsztyna, i Regina Bogdałka.
21.XII - Jan, syn Sebastiana Olszyńskiego i Zofii z Charzewic, rodz. chrz. - Kazimierz Studziński z Łukowki i Agnieszka Kalafarka z Melsztyna.

1677
10.I - Marcjanna, córka Sebastiana Prokopowica i Krystyny; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista z Melsztyna, i Regina Wąszackaz Dabrowy.
4.II - Walenty, syn Grzegorza Dudy i Zofii z Charzewic; rodz. chrz. - Grzegorz Polek z Charzewic i Agnieszka Ptaśniczka z Dąbrowy.
7.II - Agnieszka, córka Błażeja Cygana i Agnieszki z Zawady, rodz. chrz. - Jan Ptak z Charzewic i Katarzyna Rudnicka z Bobowej.
10.III - Gertruda, córka Alberta Barana i Reginy; rodz. chrz. - Tomasz Data z Melsztyna i Agnieszka Brzeziacka z Podbrzezia.
16.III - Józef, syn Pawła Słowika i Anny z Melsztyna; rodz. chrz. - Franciszek Błoniarczyk i Katarzyna Silnicka z Melsztyna.
10.VI - Antoni Franciszek, syn Benedykta i Agnieszki Łanowskiej z Charzewic; rodz. chrz. - szlachcic Jan Morawiecki z Domosławic i szlachcianka Katarzyna Babicka z Biskupic.
10.X - Franciszek, syn Gabriela Silnickiego i Katarzyny, urzędnika z zamku w Melsztynie; rodz. chrz. - Tomasz Jagielski, stróż (?) kościoła w Wojniczu i proboszcz w Melsztynie oraz Katarzyna Kunecka, żona pisarza prowadzącego spisy na zamku w Melsztynie.
16.X. - Szymon, syn Szymona Mazurka i Jadwigi z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan Ptaśnik z Dąbrowy i Anna Cichorowicowna z Biecza.

1678
20.I - Sebastian, syn Wawrzyńca Mazurka i Jadwigi z Melsztyna; rodz. chrz. - Albert Marmolowic i Katarzyna Magrowna z Melsztyna.
22.I - Agnieszka, córka Sebastiana Żurka i Zofii; rodz. chrz. - Błażej Cygan i Katarzyna Kramarka.
- - Paweł, syn Macieja i Reginy Gawlik z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Data z Melsztyna i Marianna Połciowicowa.
31.I. - Jan Chryzostom, syn Jana i Zofii Kondołowicz z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Borkowicz, pleban z Dębna, i szlachcianka Barabara Morawiecka z Domosławic.
1.V. - Katarzyna, córka Tomasza i Doroty Turek z Charzewic; rodz. chrz. - Grzegorz Polek i Agnieszka Ptaśnicka z Dąbrowy.
4.V. - Jan, nieślubny syn Zofii; rodz. chrz. - Albert Marmolowic, organista melsztyński, i Marianna Połociowicowa.
8.V. - Zofia, córka Szymona i Agnieszki Kalafar z Wielenia; rodz. chrz. - Albert Marmolowic, organista w Melsztynie, i Regina Bogdałka z Wielenia.
10.VI. - Anna, córka Jana i Reginy Gąsków z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista w Melsztynie, i Regina Poneszka z Faliszewic.
- - Jan, syn Grzegorza i Zofii Dudów; rodz. chrz. - Benedykt Łanowski i Apolonia Polkowa, oboje z Charzewic.
14.VIII - Michał, syn Franciszka i Katarzyny Kuneckich z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Nawrocki, członek rady miejskiej Zakliczyna, i Regina Żurkowska z Olszowej.
26.VIII - Bartlomiej, syn Jakuba i Reginy Nosalów z Podbrzezia; rodz. chrz. - Albert Pędracki z Łąk i Regina Gadowa z Ujazdu.
1.IX. Michał, syn Adama z Czekanowic i Franciszki Opalińskiej; rodz. chrz. - Stanisław z Bnina Opaliński i księżna Franciszka Wiśniowiecka Korybutowa.
12.IX - Maciej, syn Jana i Reginy Ptaków z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Apolonia Polkowa z Charzewic.
18.IX - Stanisław, syn Grzegorza i Zofia Sechel z Łąk; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki i Anna Boroniowna z Podbrzezia.
7.X - Franciszek, syn Szymona i Heleny Mazurek z Dąbrowy; rodz. chrz. - Albert Marmolowic i Agnieszka Ptaśnicka z Dąbrowy.
4.XI -Katarzyna, córka Grzegorza i Katarzyny Owcy z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Zofia Krawcowa z Charzewic.
26.XI - Szymon, syn Jana i Mariny Jagiełki z Wielenia; rodz. chrz. - Franciszek Kopytko i Katarzyna Kramarka z Wielenia.
28.XI - Andrzej, syn Błażeja i Zofii Gadzik z Podbrzezia; rodz. chrz. - Albert Baran i Jadwiga Karbownicka z Filipowic.

1679
1.I - Agnieszka, córka Jana (urzędnika z Melsztyna) i Agnieszki Gołeckich; rodz. chrz. - Kacper Bolkowic z Gwoźdźca i Feliksowa Ziomkowa z Zawady.
21.I - Agnieszka, córka Grzegorza i Jadwigi Myszków z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i żona Idziego Ptaka z Charzewic.
25.I - Paweł, syn Wawrzyńca i Ewy Zieleńskich; rodz. chrz. - Aleksander Batkowski z Charzewic i Zofia Organiścina z Melsztyna.
3.II - Walenty, syn Wawrzyńca i Reginy Nowak z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki i Katarzyna Pastuszka z Zakliczyna.
26.II - Zofia, córka Alberta i Jadwigi Baran; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Wielenia i Zofia Gadowa z Podbrzezia.
9.III - Katarzyna, córka Wawrzyńca i Katarzyny Mazurek z Charzewic; rodz. chrz. - Andrzej Trybuś z Dąbrowy i Dorota Turkowa z Charzewic.
28.III - Zofia, córka Sebastiana i Zofii Żurek; rodz. chrz. - Błażej Cygan z Zawady i Katarzyna Kramarka z Wielenia.
15.IV - Zofia, córka Bartłomieja i Katarzyny Białobrzeskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Zofia Skwarłowna z Zawady.
18.IV - Zofia, córka Błażeja i Anny Cygan z Zawady, rodz. chrz. - Franciszek Kramarz i żona Feliksa Ziomka z Zawady.
21.IV - Krystyna, córka Macieja i Reginy Gawlik, rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Feliksowa Ziomkowa z Zawady.
11.V. - Stanisław, syn Jana i Mariny Kozickich; rodz.chrz. - Mikołaj Dulęba, proboszcz z Rzepiennika, i Katarzyna Kozicka z Melsztyna.
19.V. - Jan, nieślubny syn Janiny Brzeziańskiej z Podgórza; rodz.chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Zofia Stolarzowna z Podgórza.
10.VIII - Antoni, syn szlachcica Aleksandra i szlachcianki Agnieszki Batkowskich; rodz. chrz. - hrabia Stanisław Tarło z Melsztyna i szlachcianka Konstancja Chronowska ze Stróży.
11.IX - Stanisław, syn Bartłomieja i Magdaleny Cygan z Nagórza; rodz. chrz. - Franciszek Kopytko i Katarzyna Kramarka.
20.IX. - Agnieszka, córka Szymona i Agnieszki Kalafar; rodz. chrz. - Franciszek Błoniarski z Melsztyna i Dorota Zwiernicka z Zawady.
18.X - Regina, córka Macieja i Zofii Dudek z Charzewic, rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Zofia Kmiotka z Faliszewic.

1680
10.IV - Regina, córka Wawrzyńca i Reginy Odoy z Zawady; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Anna Kopytkowa z Wielenia.
25.IV - Franciszka Marianna z narodu żydowskiego; rodz. chrz. - jaśnie wielmożni Adam (podczaszy przemyski) i Franciszka z Cekarzowic Tarło.
3.V - Stanisław, syn Jana i Agnieszki Kalafar z Wielenia, rodz. chrz. - szlachcic Franciszek Kunecki, urzędnik w Melsztynie, i Jadwiga Radawcowa z Podbrzezia.
5.V - Zofia, córka Jana (urzędnika z Zawady) i Agnieszki Gołeckich; rodz. chrz. - Maciej Stypka z Podgórza i Feliksowa Ziomkowa z Zawady.
19.V - Urban, syn Wawrzyńca i Agnieszki Sady spod Melsztyna; rodz. chrz. - Stanisław Sady z Płoka i Zofia Organiścina z Melsztyna.
18.VI - Marianna, córka Macieja i Zuzanny Świerczek z Charzewic; rodz. chrz. - Franciszek Kramarz spod Melsztyna i Anna Zieleńska z Charzewic.
15.VII - Jakub, syn Sebastiana i Reginy Moskwa z Zawady; rodz. chrz. - Piotr Kucharz z Zawady i Agnieszka Kramarka spod Melsztyna.
9.XI - Marcin, syn Krzysztofa i Zofii Rokitów z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Drąg i Agnieszka Ptaśnicka z Dąbrowy.
12.XI - Mikołaj, syn Wawrzyńca i Ewy Zielenko spod Melsztyna; rodz. chrz. - szlachcic Aleksander Batkowski i Konstancja Kunecka z Melsztyna.
12.XI - Andrzej, syn Wawrzyńca i Jadwigi Mazurek z Dąbrowy; rodz. chrz. - Franciszek Kramarz i Agnieszka Ptaśnicka z Dąbrowy.
21.XI - Albert, syn Andrzeja i Zofii Kopytko z Podgórza; rodz. chrz. - Bartłomiej Cygan i Katarzyna Kramarka z Melsztyna.

1681
16.II - Anna, nieślubna córka Anny Nosal z Podbrzezia; rodz. chrz. - Marek Drąg z Podbrzezia i Jadwiga Nowak z Podbrzezia.
20.IV - Krystyna, córka Błażeja i Agnieszki Cygan; rodz. chrz. - Franciszek Kramarz z Melsztyna i Zofia Żurkowa z Charzewic.
1.VI - Regina, córka Grzegorza i Zofii Duda; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki i Katarzyna Nowacka z Charzewic.
4.VI - Kacper, syn Stanisława i Reginy Olszowskich z Zawady; rodz. chrz. - Bartłomiej Cygan z Zawady i Katarzyna Rudnicka z Wieloni.
6.VI - Anna, córka Macieja i Reginy Brzezian z Wieleni; Jan Kalafar i Katarzyna Krakowska, obydwoje z Wieleni.
8.VI - Piotr, syn Krzysztofa i Reginy Polek; rodz. chrz. - Jan Ptaśnik z Dąbrowej i Zofia Kopytkowa z Pogórza.
1.VIII - Zuzanna, córka Macieja i Reginy Gawlik z Podgórza; rodz.chrz. - szlachcic Franciszek Kunecki, urzędnik melsztyński, i szlachcianka Katarzyna Babicka.
15.VIII - Jadwiga, córka Jakuba i Reginy Nosal z Podbrzezia; rodz. chrz. - Albert Pędracki z Łąk i Zofia Gadowa z Podbrzezia.
17.VIII - Jacek, syn Jana i Reginy Ptak z Charzewic; rodz.chrzest. - Grzegorz Polek z tej samej wsi - Zofia Skwarłowna ze wsi Zawada.
12.X - Łukasz, syn Alberta i Marianny Malik z Charzewic; rodz. chrz. - Grzegorz Polek z tej samej wsi i szlachcianka Katarzyna Babicka.
15.X - Teresa, córka Jana i Agnieszki Gołeckich; rodz. chrz. - Maciej Stypka i ZofiaWilkowicowa z Zakliczyna.
9.XI - Katarzyna, córka Walentego i Zuzanny Owca z Zawady; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki i Zofia Skwarłowna z Zakliczyna.

1682
10.II - Błażej, syn Wawrzyniec i Jadwiga Mazurek z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Zofia Łabowska z Melsztyna.
15.III - Józef, syn Szymona i Agnieszki Kalafar; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Wielenia i Zofia, żona organisty melsztyńskiego.
6.IV - Albert, syn Jakuba i Agnieszki Olszowskich; rodz. chrz. - Łukasz Ziomcik i Agnieszka Godłowska z Zawady.
16.V - Urban, syn Wawrzyńca i Anny Nosek z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński i Zuzanna Sowina z Zakliczyna.
17.VII - Jakub, syn Tomasza i Katarzyny Data; rodz. chrz. - Sebastian Prokopowic z Melsztyna i Anna Kopytkowa z Wielonia.
25.VII - Krzysztof, syn Stanisława i Agnieszki Szargała z Wieloni, rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Anna Kopytkowa z Wieloni.
13.VIII - Jacek syn Grzegorza i Zofii Sechelów z Łąk; rodz. chrz. - Tomasz Wlodycki, organista melsztyński, i Anna Boroniowna z Ujazdu.
31.VIII - Idzi, syn Stanislawa i Doroty Pawłowskich z Wielonia; rodz. chrz. - wielmożny Wiśniowski alias Doliarus i Marina Sawiłowna z Biskupic.
23.VIII - Regina, córka Idziego i Doroty Godzików z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Wielonia i Regina Kmiotka z Faliszewic.
20.IX - Jadwiga, córka Kazimierza i Anny Zieleńskich; rodz. chrz. - Grzegorz Polek i Regina Ptak, obydwoje z Charzewic.
1.X - Jadwiga, córka Alberta i Jadwigi Radawiec z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Wieloni i Regina Kmiotka z Faliszewic.
5.X - Jadwiga, córka Alberta i Franciszki Malisz; rodz. chrz. - Grzegorz Polek i Anna Zieleńska z Charzewic.
26.XI - Barbara, córka Andrzeja i Zofii Kopytko z Podgórza; rodz. chrz. - Franciszek Rudnicki z Melsztyna i Agnieszka Ptaśnicka z Dąbrowy.
15.XII - Tomasz, syn Bartłomieja i Katarzyny Białobrzeskich z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista z Melsztyna, i Zofia Szkwarłowna z Zawady.

1683
26.I - Paweł, syn Szymona i Jadwigi Mazurek z Dąbrowy, rodz. chrz. - Jan Ptaśnik z Dąbrowy i Katarzyna Dacina z Melsztyna.
14.II - Regina, córka Stanisława i Barbary Baranów z Podgórza; rodz. chrz. - Piotr Gędowski, kucharz z Zawady i Anna Kopytkowa z Wielenia.
4.III - Regina, córka Szymona i Agnieszki Kalafar z Wieloni; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Wieloni i Zofia Włodycka, żona organisty z Melsztyna.
15.IV - Regina, córka Wawrzyńca i Agnieszki Sady spod Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Katarzyna Bogdałka spod Melsztyna.
3.VI - Regina, córka Piotra i Jadwigi Ptaśnik z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Drążek i Katarzyna Kozicka z Melsztyna.
11.VIII - Regina, córka Sebastiana i Zofii Żurek z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Wieloni i Agnieszka Cyganka z Charzewic.
12.VIII - Teresa, córka Jana i Reginy Gołeckich z Zawady; rodz. chrz. - Szymon Ziomek z Zawady i Anna Kopytkowa z Wieloni.
16.VIII - Anna, córka Jana i Agnieszki Kalafar z Wielonia; rodz. chrz. - Albert Radawiec i Agnieszka Krajowska z Gwoźdźca.
22.VIII - Regina, córka Wawrzyńca i Ewy Zieleńskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Marcin Wąsac z Dąbrowy i Regina Ptakowa z Charzewic.
26.IX - Justyna, córka Macieja i Reginy Gawlik z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Regina Bogdalka spod Melsztyna.
5.X - Franciszek, syn Andrzeja i Zofii Trybus z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jakub Bogdał spod Melsztyna i Zofia Dudkowa z Ujazdu.
17.X - Stanisław Jan Kanty, nieślubny syn szlachcianki Heleny (nazwisko matki i ojca - Macieja? zamazane - M. K.); rodz. chrz. - hrabia Jan Tarło z Melsztyna i szlachcianka Zofia Skoraszewska.
1.XI - Katarzyna, córka Jana i Agnieszki Browarnik z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Drążek z Melsztyna i szlachcianka Agnieszka Batkowska.
9.XI - Marcin, syn Kazimierza i Anny Zieleńskich z Charzewic; rodz. chrz. - Grzegorz Polek i Regina Ptakowa z Charzewic.
31.XII - Piotr, syn Piotra i Agnieszki Gadowskich z Zawady; rodz. chrz. - Jakub Ostrowski z Łukowki i Regina Gołecka z Zawady.

1684
19.I - Sebastian, syn Grzegorza i Zofii Dudy z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Katarzyna Nowacka z Charzewic.
22.I - Paweł, nieslubny syn Krzysztofa i Jadwigi (nazwiska zamazane - M. K.) z Zawady; rodz. chrz. - Jan Drążek i Zofia Włodycka, obydwoje z Melsztyna.
26.I - Jan Chryzostom, syn Tomasza i Zofii Wąsów z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Drążek z Melsztyna i Katarzyna Maliska z Charzewic.
31.I - Regina, córka Jana i Agnieszki Bujacyków z Zawady; rodz. chrz. - szlachcic Franciszek Batkowski z Charzewic i Katarzyna Rudnicka z Wielonia.
19.II - Walenty, syn Błażeja i Agnieszki Cyganów; rodz. chrz. - Jan Ptak i Zofia Żurkowa, oboje z Charzewic.
24.II - Marina, córka Szymona i Katarzyny Kumorków z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan Drąg i Katarzyna Dacina z Melsztyna.
1.III - Regina, córka Grzegorza i Zofii Nowacek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Szymon Kalafar i Agnieszka Kalafarka, oboje z Wieloni.
31.III - Zofia, córka Jakuba i Reginy Nosalów z Podbrzezia; rodz. chrz. - Albert Pędracki z Łąk i Jadwiga Kupcowa z miasteczka Zakliczyn.
9.IV - Albert, syn Alberta i Katarzyny Burdów z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki i Zofia Baranka z Wieloni.
11.VII - Małgorzata, córka Bartłomieja i Magdaleny Cyganów z Zawady; rodz. chrz. - Stanisław Olszowski z Zawady i Anna Kopytkowa z Wieloni.
5.IX - Marina, córka Stanisława i Reginy Olszowskich z Zawady; rodz. chrz. - Bartłomiej Cygan z Zawady i Katarzyna Rudnicka z Wieloni.
13.X - Jadwiga, córka Krzysztofa i Zofii Rokitów z Melsztyna; rodz. chrz. - szlachcic Franciszek Kunecki z Melsztyna i Agnieszka Ptaśnicka z Dąbrowy.
5.XII - Franciszek, syn Sebastiana i Agnieszki Studzieńskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Stanisław Cyganik z Podgórza i Jadwiga Radawcowa z Podbrzezia.
21.XII - Tomasz, syn Jana i Agnieszki Wrzecionko z Podgórza; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek z Zawady i Katarzyna Rudnicka z Wieloni.

1685
13.II - Agnieszka, nieślubna córka Agnieszki Symalodownej; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Katarzyna Rudnicka, obydwoje z Wieloni.
8.III - Agnieszka (?), córka Piotra i Jadwigi Ptaśnik z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Drążek z Melsztyna i Anna Zieleńska z Charzewic.
25.III - Albert, syn Grzegorza i Zofii Nowacek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Regina Kmiotka z Faliszewic.
3.IV - Zofia, córka Grzegorza i Zofii Dudy z Charzewic; rodz. chrz. - Kazimierz Nowakowic i Apolonia Polkowna.
3.IV - Wincenty, syn Krzysztofa i Reginy Polek z Wieloni; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Melsztyna i Katarzyna Rudnicka z Wieloni.
9.IV - Regina, córka Sebastiana i Zofii Żurek z Charzewic; rodz. chrz. - Kazimierz Nowakowic i Katarzyna Rudnicka z Wieloni.
31.V - Anna, córka Wawrzyńca i Jadwigi Mazurek z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki z Melsztyna i Anna Zieleńska z Charzewic.
2.VI - Regina, córka Alberta i Zofii Baranik z Wieloni; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki i Anna Wojakowska z Melsztyna.
12.VI - Antoni, syn Szymona i Jadwigi Mazurek z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Anna Kopytkowa z Melsztyna.
21.VII - Magdalena, córka Jakuba i Reginy Data z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan Drążek z Melsztyna i Agnieszka Ptaśnik z Dąbrowy.
24.VII - Anna, córka pochodzących ze szlachty Stanisława i Zofii Boskich z Melsztyna; rodz. chrz. - wielmożny Stanisław Tarło z Melsztyna i szlachcianka Agnieszka Batkowska z Charzewic.
27.VII - Anna, córka Grzegorza i Jadwigi Myszków z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Drążek z Melsztyna i Regina Ptakowa z Charzewic.
3.IX - Ewa, córka Stanisława i Barbary Baran z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki z Melsztyna i Anna Kopytkowa z Wielonia.
4.X - Franciszek, syn Alberta i Jadwigi Muchów z Zawady; rodz. chrz. - Franciszek Sadzik i Zofia Rokicina, oboje z Melsztyna.
6.X - Katarzyna, córka Alberta i Jadwigi Radawiec z Podbrzezia; rodz. chrz. - Błażej Gad z Filipowic i Regina Kmiotka z Faliszewic.
7.X - Łukasz, syn Wawrzyńca i Ewy Zieleńskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Regina Wąsacka z Dąbrowy.
30.X - Adam, nieślubny syn Katarzyny Krukownej z Zawady; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Zofia Szkwarłowna z Zawady.
18.XI - Andrzej, syn Szymona i Agnieszki Kalafar z Wieloni; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Wieloni i Zofia Włodkowa z Melsztyna.
26.XI - Piotr, syn Andrzeja i Zofii Kopytko z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Ptaśnicka z Dąbrowy.
9.XII - Tomasz, syn Alberta i Franciszki Maliś; rodz. chrz. - Jan Wrzecionko i Katarzyna Rudnicka, obydwoje z Wielonia.

1686
1.III - Józef, syn Jana i Agnieszki Kalafar z Wieloni; rodz. chrz. - Albert Radawiec z Podbrzezia i Agnieszka Krajowska z Gwoźdźca.
2.III - Kazimierz, syn Szymona i Katarzyny Kumorek z Dabrowy; rodz. chrz. - Adam Kumorek z tej samej wsi i Katarzyna Dacina z Melsztyna.
8.III - Franciszka, córka Andrzeja i Agnieszki Zieleńskich z Zawady; rodz. chrz. - Łukasz Ziomcyk i Zofia Szkwarłowna, oboje z tej samej wsi.
12.III - Grzegorz, nieslubny syn Zuzanny Owciny z Zawady; rodz. chrz. - Jan Sadzik z Melsztyna i Jadwiga Magrowa z Zawady.
2.IV - Ewa, córka Macieja i Reginy Gawlik z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Katarzyna Bogdałka z Wielonia.
4.IV - Albert, syn Jakuba i Reginy Nosal z Podbrzezia; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Jadwiga Kupcowa z miasteczka Zakliczyn.
8.IV - Zofia, córka Andrzeja i Zofii Trybus z Dąbrowy;rodz. chrz. - Jakub Bogdał z Wielonia i Katarzyna Dacina z Melsztyna.
21.IV - Albert, syn Bartłomieja i Katarzyny Białobrzeskich z Łąk; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i szlachcianka Agnieszka Batkowska z Charzowic.
17.VI - Regina, córka Sebastiana i Reginy Ogórek z Ujazdu; rodz. chrz. - Franciszek Sadzik i Ewa Drążonka z Melsztyna.
19.VII - Jakub, syn Kazimierza i Anny Zieleńskich; rodz. chrz. - Grzegorz Polek i Regina Ptakowa z Charzewic.
4.IX - Regina, córka Mikołaja i Zofii Niedźwiedzkich - rodz. chrz. - Franciszek Sadzik i Marina Polanowscąnka z Melsztyna.
15.IX - Michał, syn Błażeja i Agnieszki Cygan z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Papież ze wsi Niedźwiedza, i Agnieszka Kalafarka z Wielonia.
22.IX - Justyna, córka Jakuba i Ewy Data; rodz. chrz. - Tomasz Data z Charzewic i Agnieszka Ptaśnicka z Dąbrowy.
15.X - Jadwiga, nieślubna córka Agnieszki Mikucianki z Charzewic; rodz. chrz. - Albert Malinowski i szlachcianka Helena z miejscowości Charzewice.
9.XI - Marcin, syn Jana i Reginy Adamcyków z Podgórza; rodz. chrz. - Jakub Cybula z Podgórza.
10.XI - Jan Marcin z narodu żydowskiego; rodz. chrz. - jaśnie wielmożni Adam i Franciszka Tarło z Cekarzowic.
26.XI - Andrzej, syn Jana i Agnieszki Drążek z Melsztyna; rodz. chrz. - Kuba Ziomcyk z Zawady i Agnieszka Kalafarka z Wieloni.
15.X - Jadwiga, córka Tomasza i Zofii Wąs z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Katarzyna Maliska z Charzewic.

1687
26.I - Jan Chryzostom, syn Piotra i Agnieszki Godowskich z Zawady; rodz. chrz. - Karol i Marianna Kłosowscy z Gwoźdźca.
21.I - Agnieszka, córka Jana i Reginy Golec z Podbrzezia; rodz. chrz. - Grzegorz Janowski i Zofia Gadowa.
9.II - Walenty, syn Józefa i Doroty Janek z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Agnieszka Kalafarka, oboje z Wielenia.
15.II - Maciej, syn Urbana i Jadwigi Bystroń z Podbrzezia; rodz. chrz. - Albert Symposek z Ujazdu i Zofia Nowakowna z Podbrzezia.
17.II - Maciej, syn Tomasza i Zofii Wąs z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Drążek z Melsztyna i Katarzyna Maliska z Charzewic.
17.III - Regina, córka Jana i Agnieszki Wrzecionko z Wieloni; rodz. chrz. - Franciszek Rudnicki z Wieloni i Agnieszka Ptaśnicka z Dąbrowy.
17.III - Regina, córka Grzegorza i Zofii Nowacek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Stanisław Dumana i Małgorzata Baranka, oboje z Łąk.
6.IV - Walerian, syn Andrzeja i Zofii Tribus z Dąbrowy; rodz. chrz. - Tomasz Włodzicki, organista melsztyński, i Katarzyna Dacina z Melsztyna.
1.V - Katarzyna, córka Sebastiana i Zofii Żurek z Charzewic; rodz. chrz. - Grzegorz Polek i Katarzyna Batkowska, z tej samej wsi.
24.V - Regina, córka Jana i Agnieszki Kalafar z Wielonia; rodz. chrz. Józef Janek z Podgórza i Katarzyna Studzieńska z Wielonia.
16.VI - Jan, syn Alberta i Zofii Baranik z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Katarzyna Rudnicka z Wieloni.
28.IX - Michał, syn Szymona i Jadwigi Żurek z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Wieloni i Agnieszka Rudnicka z Dąbrowy.
21.X - Katarzyna, córka Marcina i Agnieszki Wolskich; rodz.chrz. - Franciszek Szadzik i Katarzyna Dacina z Melsztyna.
6.XI - Regina, córka Błażeja i Zuzanny Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Kazimierz Stalmaszyk i (?) Radawcowa z tej samej wsi.

1688
4.I - Aleksander, syn Jana i Agnieszki Drążek z Melsztyna; rodz. chrz. - Łukasz Ziomcyk z Zawady i szlachcianka Marcjanna Jordanowna.
23.II - Marina, córka Krzysztofa i Zofii Rokitów; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Drążka z Melsztyna.
2.III - Kazimierz i Regina, bliźnięta, dzieci Marcina i Katarzyny Frącek; rodz. chrz. - Kacper Mazgaik i Konstancja Gołdyniowna ze wsi Gwoździec.
11.III - Albert, syn Macieja i Zofii Sabida z Zawady; rodz. chrz. - Kacper Gołębik z tej samej wsi i Anna Wojtkowna z Wielenia.
12.III - Albert, syn Marcina i Reginy Trznadel z Charzewic; rodz. chrz. - Wawrzyniec Zieleński z Melsztyna i Regina Ptakowa z Charzewic.
18.IV - Albert i Katarzyna, bliźnięta, dzieci Wawrzyńca i Ewy Zieleńskich z Melsztyna; rodz. chrz. - szlachcianka Agnieszka Batkowska z Charzewic i Sebastian Prokopowic z Melsztyna.
9.V - Grzegorz, syn Mikołaja i Zofii Niedźwiedzkich; rodz. chrz. - Franciszek Sadzik i Zofia Bąkowna z Melsztyna.
2.VI - Antoni, syn Bartłomieja i Magdaleny Cygan z Zawady; rodz. chrz. - Franciszek Rudnicki i Magdalena (?).
10.VI - Antoni, syn Alberta i Jadwigi Mucha z Zawady; rodz. chrz. - Andrzej Ziomcyk z tej samej wsi i Anna Kopytkowna z Wieloni.
13.VI - Antoni, syn Szymona i Agnieszki Kalafar z Wieloni; rodz. chrz. - Józef Janek z Podgórza i Agnieszka Kalafar z Wielonia.
17.VI - Regina, córka Jakuba i Reginy Data z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Agnieszka Ptaśnicka z Dabrowy.
13.VII - Aleksy, syn Piotra i Jadwigi Ptaśnik z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Drąg i Regina Sawinowska z Melsztyna.
13.VII - Jakub, syn Szymona i Zofii Wąsac z Dąbrowy; rodz. chrz. - szlachcic Jakub Myszkowski z Melsztyna i szlachcianka Agnieszka Batkowska z Charzewic.
23.VIII - Regina, córka Błażeja i Katarzyny Cygan z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Wielonia i Regina Ptakowa z Charzewic.
28.X - Katarzyna, córka Alberta i Katarzyny Burda z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki i Katarzyna Dacina z tej samej wsi.
23.XII - Adam i Stefan (bliźnięta), dzieci Macieja i Regina Gawlik z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Katarzyna Iwaszkiewicowa z przytułku w Zakliczynie.

1689
28.I - Regina, córka Grzegorza i Doroty Janowskich z Podbrzezia; rodz. chrz. - Franciszek Sikora i Marina Miśkowa ze wsi Ujazd.
28.I - Franciszek, syn Sebastiana i Zofii Żurek z Charzewic; rodz. chrz. - Kazimierz Nowakowic i Agnieszka Batkowska z tej samej wsi.
6.II - Walenty, syn Alberta i Jadwigi Radawiec z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Wieloni i Dorota Gadowa z Podbrzezia.
18.IV - Zofia, córka Krzysztofa i Reginy Polek z Wieloni; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Melsztyna i Agnieszka Ptasnicka z Dabrowy.
22.IV - Piotr, syn Kazimierza i Anny Zieleńskich z Charzewic; rodz. chrz. - ? i Agnieszka Batkowska.
13.VII - Małgorzata, córka Alberta i Jadwigi Mucha z Zawady; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Zofia Mazgajka z Wieloni.
21.IX - Mateusz, syn Franciszka i Zuzanny Sady z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Ptaśnik z Dąbrowy i Regina Ptakowa z Charzewic.
4.X - Franciszek, syn Łukasza i Konstancji Ziemek; rodz. chrz. - Jan Duda z Melsztyna i szlachcianka Helena Batkowska z Charzewic.
8.X - Franciszek, syn Grzegorz i Zofia Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Wielonia i Jadwiga Radawcowa ze wsi Podbrzezie.
23.X - Ewa, córka Alberta i Franciszki Maliś z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Wrzecionko i Katarzyna Rudnicka ze wsi Wielonia.
29.X - Ewa, córka Kacpra i Reginy Gołąb ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Piotr Godowski z tej samej wsi i Marina Zanucka z Melsztyna.
30.X - Ewa, córka Jakuba i Reginy Data ze wsi Dąbrowa; rodz. chrz. - Aleksy Nosal z Melsztyna i Krystyna Wawrzykowa z Wieloni.
14.XI - Stanisław, syn Walentego i Krystyny Papież ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Grzegorz Data z tej samej wsi i Katarzyna Papieżowa ze wsi Niedźwiedza.
6.XII - Regina, córka Tomasza i Agnieszki Data z Charzewic; rodz. chrz. - Piotr Ptasnik i Regina Ptakowa z tej samej wsi.
29.XII - Tomasz, syn Krzysztof i Anna Ziemek z Zawady; rodz. chrz. - Jan Drążkowic z Melsztyna i Konstancja Ziemkowa ze wsi Zawada.
29.XII - Stefan, syn Jana i Agnieszki Wrzecionko z Wieloni; rodz. chrz. - Albert Maliś z Wieloni i Konstancja Ziemkowa ze wsi Zawada.

1690
20.I - Agnieszka, córka Jana i Agnieszka Drążkowic z Melsztyna; rodz. chrz. - Łukasz Ziemek z Zawady i Jadwiga Radawcowa z Podbrzezia.
30.I - Antoni Franciszek, syn szlachcica Jana i szlachcianki Marcjanny Jasińskich z Melsztyna; rodz. chrz. - jaśnie wielmożni Adam i Franciszka Tarłowie z Melsztyna.
3.II - Błażej, syn Alberta i Reginy Kopytko z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Data z Melsztyna i Agnieszka Ptaśnicka z Dabrowy.
15.II - Maciej, syn Macieja i Zofii Sabida z Zawady; rodz. chrz. - Łukasz Ziemek z tej samej wsi i Anna Kopytkowa z Wieloni.
19.II - Maciej, syn Piotra i Agnieszki Godowskich z Zawady; rodz. chrz. - Kacper Gołąb i Konstancja Ziemkowa z tej samej wsi.
20.II - Ewa, córka Marcina i Zofii Szczurek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Szymon Szczurek i Zofia Milanowa ze wsi Ujazd.
24.II - Maciej, syn Błażeja i Zofii Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Regina Malka z tej samej wsi Podbrzezie.
27.II - Marina, córka Bartłomieja i Katarzyny Białobrzeskich; rodz. chrz. - Jan Sadzik i Katarzyna Dacina z Melsztyna.
26.III - Marianna, córka Jana i Agnieszki Kalafar z Wieloni; rodz. chrz. - Albert Radawiec z Podbrzezia i Agnieszka Kalafarka z Wieloni.
27.III - Józef, syn Jana i Zofii Mazgaj z Wieloni; rodz. chrz. - Jan Drążkowic z Melsztyna i Agnieszka Godowska ze wsi Zawada.
10.IV -Walerian, syn Franciszka i Józefy Kogut z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Kalafarka z Wielonia.
12.IV - Walerian, syn Jana i Reginy Adamcyków z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Wiśniowski i Katarzyna Dacina z Melsztyna.
26.IX - Stanisław, syn Andrzeja i Zofii Trybusów z Dąbrowy; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Drągowa z Melsztyna.
22.X - Jadwiga, córka Alberta i Zofii Baranik z Wielonia; rodz.. chrz. - Franciszek Sady z Melsztyna i Anna Polkowna z Wieloni.
19.XI - Stanislaw, syn Szymona i Agnieszki Kalafar z Wielonia; rodz. chrz. ; Jan Kalafar z tej samej wsi i Zofia Włodycka, żona organisty melsztyńskiego.

1691
19.I - Marta, nieślubna córka Reginy Odoyownej; rodz. chrz. Józef Ziemcyk i Zofia Sabidowna, wszyscy ze wsi Zawada.
24.I - Paweł, syn Stanisława i Zofii Polek; rodz. chrz. - Tomasz Zubcyk i Anna Zieleńska, wszyscy ze wsi Charzewice.
8.II - Walenty, syn Szymona i Zofii Wąsac z Dąbrowy;rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Ptaśnikiewiczowa.
4.III -Kazimierz, syn Kazimierza i Agniszki Stalmaszyk; rodz. chrz. - Błażej Ogórek i Dorota Gadowna, wszyscy ze wsi Podbrzezie.
9.III - Franciszka, córka Sebastiana i Zofii Żurek z Charzewic; rodz. chrz. - szlachcic Adam Bełdowski i szlachcianka Agniszka Batkowska z Charzewic.
19.III - Józef, syn Grzegorza i Doroty Jąnowskich ze wsi Podbrzezie; rodz.chrz. - Jan Malik z tej samej wsi i Marina Miśkowa ze wsi Ujazd.
28.III - Zofia, córka Wawrzyńca i Katarzyny Himpoch z Podbrzezia; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Jadwiga Radawcowna z tej samej wsi zwanej Podbrzezie.
5.IV - Wincenty, syn Kacpra i Reginy Gołąb z Zawady; rodz. chrz. - Piotr Gadowski z tej samej wsi i Marina Zanucka z tej samej wsi.
15.IV - Piotr, syn Bartłomieja i Magdaleny Cygan ze wsi Zawada; rodz. chrz. Piotr Godowski i Konstancja Ziemkowna z tej samej wsi.
23.V - Zofia, córka Błażeja i Katarzyny Cygan z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Wodycki, organista melsztyński, i Zofia Ptakowa z Charzewic.
15.VIII - Marina, córka Piotra i Jadwigi Ptaśników; rodz. chrz. - Jan Wiśniowski, bednarz z Melsztyna, i Anna Zieleńska z Charzewic.
25.VIII - Sabina, córka Macieja i Reginy Gawlik z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Katarzyna Iwaszkiewicowa z przytułku w Zakliczynie.
13.XII - Ewa, nieślubna córka Zofii Ptakownej z Podgórza; rodz. chrz. - Jakub Cygan ze wsi Zawada i Anna Surdyna z Podgórza.

1692
9.I - Agnieszka, córka Andrzeja i Agnieszki Ziemek z Zawady; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Zuzanna Kogutowa z Nagórza.
19.I - Antoni, syn Alberta i Jadwigi Mucha ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Zofia Mazgajka z Wielonia.
9.III - Grzegorz, syn Macieja i Zofii Sabida ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Kacper Gołąb z tej samej wsi i Zofia Mazgajka z Wieloni.
13.III - Józef, syn Jana i Agnieszki Drąg z Melsztyna; rodz. chrz. - rodz. chrz. - Andrzej Ziemek ze wsi Zawada i szlachcianka Agnieszka Batkowska ze wsi Charzewice.
15.VI - Marina, córka Łukasza Ziemka ze wsi Zawada (brak wpisanego imienia matki - MK); rodz. chrz. - Maciej Benowski, obywatel Zakliczyna, i szlachcianka Agnieszka Batkowska ze wsi Charzewice.
19.VI - Marina, córka Kacpra i Reginy Gołąb ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Franciszek Łanucki z Melsztyna i Agnieszka Godowska z Zawady.
15.VII - Jakub, syn Franciszka i Mariny Łanuckich z Melsztyna; rodz. chrz. - Jakub Czebrawski i Helena Kaznowska.
28.VII - Marta, córka Błażeja i Zuzanny Nowak ze wsi Podbrzezie; rodz. chrz. - Kazimierz Stalmaszyk i Jadwiga Radawcowa z tej samej wsi.
7.VIII - Marianna, nieślubna córka Katarzyny Noskownej z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i szlachcianka Helena Batkowska z Charzewic.
9.VIII - Marianna, córka Krzysztofa i Anny Ziemek ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Kacper Gołąb i Konstancja Ziemkowa z tej samej wsi.
28.VIII - Sabina, córka Szymona i Reginy Wawrzcyk z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Data z Melsztyna i Zuzanna Kogutowa z Nagórza.
3.IX - Regina, córka Kazimierza i Anny Zieleńskich ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - szlachta Józef Batkowski i Agnieszka z tej samej wsi.
22.XI - Klemens, nieślubny syn Reginy Noskownej ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Teresa Owconka z Charzewic.
21.XII - Tomasz, syn Marcina i Mariny Zabłockich z Melsztyna; rodz. chrz. - Paweł Stypka z Gwoźdźca i szlachcianka Katarzyna Batkowska z Charzewic.
31.XII - Stefan, syn Wawrzyńca i Zofii Sady ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Albert Nawrocki z miasteczka Zakliczyn i szlachcianka Agnieszka Batkowska z tej samej wsi.

1693
29.I - Franciszek, syn Marcina i Zofii Szczurek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Szymon Szczurek i Zofia Milczonka ze wsi Ujazd.
3.III - Kazimierz, syn Szymona i Zofii Wąsac z Dąbrowy; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Drążka z Melsztyna.
25.III - Józef, syn Jana i Reginy Gad z Podbrzezia; rodz. chrz. - Błażej Żyła i Zofia Milczonka ze wsi Ujazd.
29.III - Józef, syn Piotra i Agnieszki Godowskich ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Kacper Gołąb i Konstancja Ziomkowa z tej samej wsi.
30.III - Marianna, córka Walentego i Agnieszki Gajec z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Marianna Zwiernicka ze wsi Ujazd.
21.IV - Albert, syn Jana i Agnieszki Kalafar z Łąk; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Jadwiga Ogórkowa z Podbrzezia.
22.IV - Katarzyna, córka Grzegorza i Doroty Janowskich z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Gad z tej samej wsi i Marina Zwiernicka ze wsi Ujazd.
30.IV - Jakub, syn Andrzeja i Agnieszki Ziomek ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Zuzanna Kogutowa z Nagórza.
9.V - Stanisław, syn Stanisława Polka i Zofii; rodz. chrz. - Szymon Koza i Anna Zieleńska ze wsi Charzewice.
16.V - Piotr, syn Jana Ptaśnika i Ewy; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i szlachcianka Helena Batkowska z zamku melsztyńskiego.
17.V - Piotr, syn Alberta i Mariny Sechel ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i szlachcianka Helena Batkowska z zamku melsztyńskiego.
3.VI - Zofia, córka Tomasza i Zofii Wąs z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Regina Kędziorka ze wsi Domosławice.
7.VI - Ewa, córka Sebastiana i Doroty Wach ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Ptaśnicka z Dąbrowy.
14.VI - Antoni, syn Jana i Zofii Mazgajów z Wieloni; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i szlachcianka Anna Batkowska z Charzewic.
12.VII - Małgorzata, córka Bartłomieja i Katarzyny Białobrzeskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Data z Melsztyna i Zofia Łyckowa z Zawady.
13.VII - Jakub, syn Marcina i Zofii Wandakowic z Charzewic; rodz. chrz. - szlachta: Franciszek Kawalkowski z zamku melsztyńskiego i Katarzyna Chronowska.
31.X - Marcin, syn Jana i Agnieszki Wrzecionko z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Ptaśnik z Dąbrowy i Zuzanna Kogutowa z Nagórza.
2.XI - Elżbieta, córka Jakuba i Reginy Data z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan Ptaśnik z tej samej wsi i Krystyna Wawrzyckowa, żebraczka z Wieloni.
6.XI - Elżbieta, córka Tomasza i Agnieszki Data z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Ptaśnik z Dąbrowy i Anna Zieleńska ze wsi Charzewice.
22.XII - Ewa, córka Alberta i Katarzyny Stanuszek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Zofia Brzeziacka z Podbrzezia.
25.XII - bliźnięta Adam i Ewa, dzieci Sebastiana i Reginy Maliś z Podgórza; rodz. chrz. - Grzegorz Data i Zofia Noskowna, wszyscy z Podgórza.

1694
6.I - Agnieszka, córka Alberta i Zofii Rosoł z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i szlachcianka Helena Batkowska ze wsi Charzewice.
19.I - Agnieszka, córka Andrzeja i Zofii Tribuś z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan Drąg i Agnieszka Dacina, oboje z Melsztyna.
21.I - Agnieszka, córka Błażeja i Zuzanny Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Łąk i Jadwiga Radawcowa ze wsi Podbrzezie.
23.IV - Piotr, syn Piotra i Jadwigi Ptaśnik z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Anna Zieleńska ze wsi Charzewice.
23.V - Magdalena, córka Szymona i Zofii Wąsac z Dąbrowy; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Drążka, oboje z Melsztyna.
2.VI - Piotr, syn Błażeja i Katarzyny Cygan z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Wiśniowski z Melsztyna i Jadwiga Radawcowa ze wsi Podbrzezie.
1.VIII - Helena, córka Jana i Regina Jarkowic z Melsztyna; rodz. chrz. - szlachta: Jan Judecki z zamku melsztyńskiego i Anna Jordanowna.
11.VIII - Zuzanna, córka Bartłomieja i Magdaleny Cygan ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Piotr Godowski z tej samej wsi i Magdalena Paskudzina z Wielonia.
17.IX - Barbara, córka Franciszka Łanuckiego i Mariny z Melsztyna; rodz. chrz. - szlachta: Jan Morski i Barbara Cieplicka z zamku melsztyńskiego.
27.IX - Justyna, córka Grzegorza Janowskiego i Doroty z Podbrzezia; rodz. chrz. - Stanisław Folga i Marina Zwiernikowa ze wsi Ujazd.
28.X - Teresa, córka Łukasza Łycko i Zofii ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Agnieszka Ziemkowa ze wsi Zawada.
12.XI - Elżbieta, córka Stanisława Simolodowica i Konstancji z melsztyna; rodz. chrz. - Maciej Ciemiela z Gwoźdźca i Agnieszka Ziomkowa ze wsi Zawada.
24.XI.1694 r. odbyła się wizytacja Władysława Olackiego, arcybiskupa krakowskiego.
16.XI - Elżbieta, córka Szymona Wawrzcyka i Reginy z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Helena Hennikowa z miasteczka Zakliczyn.
24.XII - Adam, syn Jana Wiśniowskiego i Mariny z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Drąg, również z Melsztyna, i szlachcianka Barbara Cieplicka.
30.XII - Stefan, syn Alberta Kabata i Reginy ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek z tej samej wsi i Marina Ciemielowa ze wsi Gwoździec.

1695
14.II - Maciej, syn Józefa Małka i Jadwigi ze wsi Podbrzezie; rodz. chrz. - Szymon Gajec, żebrak ze wsi Faliszewice, i Dorota Gadowa z Podbrzezia.
21.III - Katarzyna, córka Łukasza Ziomka i Konstancji ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i wielmożna Anna Jordanowna z zamku.
23.III - Franciszek, syn Jana Ptaśnika i Ewy z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Drąg z tej samej wsi i wielmożna Anna Judecka z zamku melsztyńskiego.
2.IV - Franciszek, syn Jana Drąga i Agniezski ze wsi Melsztyn; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek z Wieloni i wielmożna Anna Jordanowna z zamku melsztyńskiego.
9.VIII - Zuzanna, córka Stanisława Polka i Zofii ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Tomasz Data z tej samej wsi i Marina Łanucka ze wsi Melsztyn.
6.IX - Mikołaj, syn Szymona Komorka i Katarzyny z Wieloni; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z tej samej wsi i Anastazja Ramianka ze wsi Gwoździec.
17.XI - Katarzyna, córka Piotra Godowskiego i Katarzyny ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Kacper Gołąb z tej samej wsi i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
19.XI - Elżbieta, córka Jakuba Cygana i Konstancji z Podgórza; rodz. chrz. - Jakub Baczyński z miasteczka Zakliczyn i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
28.XII - Tomasz, syn Walentego Gajca i Agnieszki z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Marina Zwiernicka z Ujazdu.

1696
6.III - Franciszka, córka Mikołaja Niedźwiedzkiego i Zofii z Dąbrowy; rodz. chrz. - Tomasz Data i Marina Michalcykowa z Melsztyna.
8.III - Grzegorz, syn Alberta Sechela i Mariny ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Mikołaj Gołek ze wsi Faliszewice i Zofia Mazurkowa z Charzewic.
9.III - Grzegorz, syn Kazimierza Stalmacha i Agnieszki z Podbrzezia; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Urszula Nowakowna z Podbrzezia.
21.III - Katarzyna, córka Grzegorza Kusa i Reginy z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Anna Dobrowolska z Nagórza.
24.III - Katarzyna (?), córka Adama i Zofii Kopytko z Podgórza; rodz. chrz. - Szymon Gajcik z Domosławic i Agnieszka (?) Paluska z Zawady.
26.IV - Katarzyna, córka Szymona Wąsaca i Zofii z Charzewic; rodz. chrz. - szlachcic Felik Jasiński i Teofila Jaskowska ze wsi Zawada.
29.VII - Piotr, syn Antoniego Dobrowolskiego i Anny z Nagórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Kalińska z dworu w Charzewicach.
1.VIII - Stefan, syn Jana Mazgaja i Doroty; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Zofia Kozina z Dąbrowy.
21.VIII - Mateusz, syn Jana Prokopowica i Reginy z Melsztyna; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Wieloni i szlachcianka Zofia Judecka z dworu w Melsztynie.
1.XI - Karol, syn Łukasza Kalafara i Jadwigi ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Kacper Gołąb ze wsi Zawada i Agnieszka Drążka z Melsztyna.
26.XI - Katarzyna, córka Andrzeja Hukały (?) i Teresy; rodz. chrz. - Józef Małek i Dorota Godowska ze wsi Podbrzezie.
28.XI - Stanisław, syn Andrzej Ziomek i Agnieszka ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Kacper Gołąb z tej samej wsi i Agnieszka Drążka z Melsztyna.
2.XII - Marianna Cecylia Katarzyna, córka wielmożnego Jana Jasińskiego, ekonoma z Melsztyna, i Marcjanny; rodz. chrz. - szlachcic Jan Michalczewski, dzierżawca wsi Wróblowice, i Anna Jordanowna ze wsi Janowice.
5.XII - Barbara, córka Błażeja i Zuzanny Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Kazimierz Stalmaszyk z tej samej wsi i Agnieszka Kościeniowna ze wsi Łąg.
15.XII - Tomasz, syn Franciszka Bartizela i Justyny z Wielonia; rodz. chrz. - Paweł Stypka i Konstancja Ziomkowa z tej samej wsi.
16.XII - Ewa, córka Łukasza Łycko i Zofii z Zawady; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i (brak wpisu - MK).

1697
3.II - Błażej, syn Sebastiana i Reginy Maliś z Podgórza; rodz. chrz. - Zygmunt Cechowic z miasteczka Zakliczyn i Zofia Noskowna z Opatkowic.
4.II - Andrzej, syn Kazimierza i Reginy Nowak z Wieloni; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Katarzyna Kalafarka z Wieloni.
6.II - Dorota, córka Jana i Mariny Wiśniowskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Drąg z tej samej wsi i Katarzyna Kalafarka z Wieloni.
17.III - Ewa, córka Wawrzyńca i Reginy Ptakowic z Melsztyna; rodz. chrz. - Franciszek Sady z tej samej wsi i Zofia Tribuśka ze wsi Dabrowa.
10.V - Zofia, córka Józefa i Jadwigi Małek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Wieloni i Regina Pędracka ze wsi Ujazd.
6.VI - Paweł, syn Jana i Ewy Ptaśnik spod Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Drąg i Agnieszka Dacina z Melsztyna.
8.VI - Ewa, córka Grzegorz i Katarzyna Duda ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Polkowa z Charzewic.
20.VI - Marianna, córka Tomasza i Agnieszki Data ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Melsztyna i Zofia Kozina ze wsi Dąbrowa.
24.VII - Anna, córka Stanisława i Anny Białowskich (?) ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - szlachcic Franciszek Gadomski i Anna Miłkowska z zamku melsztyńskiego.
1.VIII - Dominik, syn Alberta i Reginy Kabat ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Katarzyna Kasyna ze wsi Gwoździec.
3.VIII - Stefan, syn Jana i Zofii Mazgaj z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Drążka z Melsztyna.
19.IX - Stanisław, syn Łukasza i Konstancji Ziomek z Wieloni; rodz. chrz. - Kazimierz Przybelkowic ze wsi Olszyny i Katarzyna Gdowska ze wsi Okowice.
13.X - Jadwiga, córka Jan i Agnieszka Kalafar z Łąk; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Wieloni i Jadwiga Małkowa z Podbrzezia.
27.X - Ewa, córka Franciszka i Łucji Nadolnik spod Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Data z Melsztyna i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
6.XI - Marcin, syn Szymona i Katarzyny Kalafar z Wieloni; rodz. chrz. - Wawrzyniec Bałucki z Podbrzezia i Marianna Wilkowicowa z Lusławic.
7.XII - Mikołaj, syn Jana i Agnieszki Drąg z Melsztyna; rodz. chrz. - szlachcic Kazimierz Kosakowski i Judecka (bez imienia - MK), oboje z zamku melsztyńskiego.

1698
1.I - (bez imienia - MK), dziecko Kacpra i Reginy Gołąb ze wsi zawada; rodz. chrz. - Piotr Godowski z tej samej wsi i Marina Łanucka z Melsztyna.
8.I - Kacper, syn Łukasza i Zofii Łycko ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
4.II - Andrzej, syn Walentego i Agnieszki Gaiec z Podbrzezia; rodz. chrz. - Andrzej Połapski z Zakliczyna i Jadwiga Małkowa z Podbrzezia.
10.II - Paweł, syn Franciszka i Justyny Bartizel z Melsztyna; rodz. chrz. - Michał Krupski i Konstancja Ziomkowa, oboje z Wieloni.
14.II - Walenty, syn Błażeja i Katarzyny Cygan; rodz. chrz. - Józef Kacmarcyk i Regina Kuleńska, wszyscy z Charzewic.
9.III - Józef, syn Jana i Marii Prokopowic z melsztyna; rodz. chrz. - szlachcic Franciszek Batkowski i Anna Kraiewska ze wsi Gwoździec.
16.III - Marcjanna, córka Jana i Marii Wiśniowskich; rodz. chrz. - Jan Drąg i Agnieszka Dacina z Melsztyna.
20.III - Gertruda, córka Stanisława i Zofii Polek ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Wawrzyniec Sady z tej samej wsi i Zofia Tribuska ze wsi Dąbrowa.
30.III - Franciszek, syn Józefa i Zofii Kacmarcyk ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Błażej Cygan z tej samej wsi i Agnieszka Drążka ze wsi Melsztyn.
1.IV - Franciszek, syn Tomasz i Mariny Ptaśnik alias Janitar z zamku melsztyńskiego; rodz. chrz. - Kazimierz Ptaśnik z Łąk i Agnieszka Drążka ze wsi Melsztyn.
22.IV - Filip, syn Stanisława i Jadwigi Zaiąc z Podgórza; rodz. chrz. - Błażej Cygan ze wsi Charzewice i Konstancja Dobrowolska z Nagórza.
6.V - Katarzyna, córka Łukasza i Jadwigi Kalafar ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Tomasz Wlodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Drążka z tej samej wsi.
12.V - Domicela, córka Alberta i Jadwigi Mucha ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Melsztyna i Krystyna Korzeniowa z Zawady.
17.V - Piotr, syn Jakuba i Konstancji Cygan z Podgórza; rodz. chrz. - Maciej Kasa ze wsi Gwoździec i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
21.V - Petronela, córka Andrzeja i Agnieszki Ziomek ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Anna Włodkowa ze wsi Gwoździec.
1.VI - Marianna, córka Marcina Szczurka i Zofii ze wsi Podbrzezie; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Zofia Potulanka z Podbrzezia.
19.VII - Magdalena, córka Szymona Komorka i Zofii z Podgórza; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Wieloni i Anastazja Romanka ze wsi Gwoździec.
30.IX - Marianna, córka Alberta Sechel i Mariny ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Zofia Mazurkowa z Charzewic.
30.IX - Michał, syn Wawrzyńca Stolarcyka i Reginy z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Jadwiga Zającowa (?) z Podgórza.
28.XI - Stanisław Andrzej, syn szlachetnie urodzonych Jana, ekonoma melsztyńskiego, i Katarzyny Jasińskich; rodz. chrz. - jaśnie wielmożni Adam, hrabia melsztyński i książę smoleński, i Franciszka Tarło.
28.XI - Andrzej, syn Kazimierza Kozy i Reginy ze wsi Dąbrowa; rodz. chrz. - Jan Ptaśnik i Agnieszka Włodycka, oboje z Melsztyna.
4.XII - Barbara, córka Alberta Kozysa i Katarzyny; rodz. chrz. - Maciej Potępa i Katarzyna ze wsi Faliszewice.
6.XII - Mikołaj, nieślubny syn Agnieszki Pleciżonki; rodz. chrz. - szlachetnie urodzeni Kazimierz Plewicz i Anna Miłkowska, oboje z zamku melsztyńskiego.
31.XII - Sylwester, nieślubny syn Anny Simalodownej; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Kalafarka z Wielonia.

1699
3.II - Agata, córka Andrzeja Kucały i Teresy; rodz. chrz. Józef Małek i Agnieszka Stalmaszka ze wsi Podbrzezie.
13.II - Walenty, syn Wawrzyńca Sady i Reginy; rodz. chrz. - Albert Polek i Teresa Owconka, oboje ze wsi Charzewice.
30.III - Ewa, córka Sebastiana Wacha i Doroty; rodz. chrz. - Piotr Kalawski ze wsi Charzewice i Katarzyna Cyganka.
15.IV - Anastazja, córka Szymona i Zofii Wąsac ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Jan Drąg i Agnieszka Włodycka, oboje z Melsztyna.
27.IV - Katarzyna, córka Szymona i Reginy Sady z Podgórza; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Wieloni i Agnieszka Dacina z Melsztyna.
27.V - Jan, nieślubny syn Zofii Żurkownej ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Anna Sebedinowna z Charzewic.
9.IX - Regina, córka Tomasza, organisty melsztyńskiego, i Agnieszki Włodyckich; rodz. chrz.- Jan Drąg z Melsztyna i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
18.IX - Tomasz, syn Andrzeja i Anny Zuber z Melsztyna; rodz. chrz. - Maciej Kasa ze wsi Gwoździec i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
29.IX - Michał, syn Kazimierza i Agnieszki Stalmach; rodz. chrz. - Józef Małek i Agnieszka Putulanka, oboje ze wsi Podbrzezie.
1.X - Marianna, córka Antoniego i Anny Dobrowolskich z Nagórza; rodz. chrz. - szlachetnie urodzeni Jan Topolsk i Katarzyna Jasińka z dworu w Charzewicach.
20.X - Albert, syn Kacpra i Doroty Gołąb ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Piotr Godowski z tej samej wsi i Marina Łanucka z Melsztyna.
20.X - Urszula, córka Michała i Anny Krupskich z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Agnieszka Maliska ze wsi Charzewice.
4.XI - Karol, syn Kazimierza i Agnieszki Nowak; rodz. chrz. - Józef Małek i Małgorzata Baranik ze wsi Podbrzezie.

1700
20.II - Agnieszka, córka Wojciecha i Agnieszki Polek ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Michał Krupski z tej samej wsi i Agnieszka Drążka z Melsztyna.
7.III - (bez imienia - MK), dziecko Błażeja i Zuzanny Nowak; rodz. chrz. - Błażej Małek i Jadwiga Małkowa, oboje z Podbrzezia.
16.III - Ewa, nieślubna córka Krystyny Skwarlonki ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Krystyna Papieżka z Zawady.
22.III - Benedykt, syn Andrzeja i Reginy Kus z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Kusowna z Wieloni.
14.IV - Anastazja, córka Jana i Agnieszki Drąg z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Ptaśnik z Melsztyna i Agnieszka Stanuszkowa ze wsi Faliszewice.
2.V - Zygmunt, syn Stanisława i Zofii Polek ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Agnieszka Dacina, oboje z Melsztyna.
14.V - Zofia, córka Franciszka i Justyny Bartyzel z Melsztyna; rodz. chrz. - Michał Krupski ze wsi Charzewice i Regina (?) ze wso Gwoździec.
17.V - Ewa, córka Szymona i Reginy Kalafar z Wieloni; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Katarzyna Kasyna ze wsi Gwoździec.
16.VI - Justyna, córka Szymona i Reginy Fielak z Podgórza; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Melsztyna i Regina Gołąbka ze wsi Zawada.
17.VII - Jakub, syn Sebastiana i Reginy Maliś z Podgórza; rodz. chrz. - Marcin Kłapsowic i Katarzyna Cechowicowa, oboje z Zakliczyna.
26.VII - Anna, córka Jana i Reginy Jarkowic z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Anna Kraiowski ze wsi Gwoździec.
11.VI.1699 - Ewa, nieślubna córka Agnieszki Ziomkowej ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Anna Włodkowa ze wsi Gwoździec.
25.VI - Ewa, córka Zofii Myscąnki ze wsi Faliszewice; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Dacina z Melsztyna.
26.VI - Marianna, córka Jakuba i Konstancji Cygan z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
16.IX - Ewa, córka Jana i Konstancji Wiśniowskich; rodz. chrz. - Jan Drąg i Agnieszka Dacina, oboje z Melsztyna.
20.IX - Mateusz, syn Tomasza i Mariny Ptaśnik ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Kazimierz Ptaśnik z Łąk i Teresa Owconka z Charzewic.
2.X - Michał, syn Łukasza Ziomka i Konstancji z Wieloni; rodz. chrz. - Maciej Benowski z miasteczka Zakliczyn i Katarzyna Gołowska.
30.X - Katarzyna, córka Walentego i Agnieszki Gaiec; rodz. chrz. - Grzegorz Data i Jadwiga Małkowa, oboje ze wsi Podbrzezie.
3.XI - Ewa, córka Krystyny Papieżki; rodz. chrz. - Jan Kopytko i Felicja Łyckowa, oboje ze wsi Zawada.
20.XI - Franciszek, syn Wojciecha Łuki i Zofii ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Melsztyna i Teresa Owconka z Charzewic.

1701
2.I - Marianna, córka Grzegorza Dudy i Katarzyny ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Polkowa z Charzewic.
19.III - Józef, syn Stanisława Błodzikowica (? nadpisane inne, nieczytelne nazwisko ...kowski? - MK) i Anny ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Maciej Ciemiela i Konstancja Ziomkowa, oboje z Wieloni.
28.III - Franciszek, syn Wojciecha Sechela i Mariny ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Zofia Mazurkowa z Charzewic.
29.III - Katarzyna, córka Kazimierza i Reginy Koza ze wsi Dąbrowa; rodz. chrz. - Jan Ptaśnik z tej samej wsi i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
18.IV - Wojciech, nieślubny syn Justyny Dupakówny ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Zofia Owconka z Zawady.
5.VIII - Dominik, syn Łukasza i Justyny Kalafar ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Marina Łanucka z Melsztyna.
13.VIII - Aleksy, syn Kazimierza i Katarzyny Szczęśnik ze wsi Faliszewice; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Stanuszkowa z Faliszewic.
21.X - Albert, syn Kazimierza i Agnieszki nowak; rodz. chrz. - Józef Małek i Zofia Nowacka, wszyscy ze wsi Podbrzezie.
4.XI - Katarzyna, córka Michała Capnika i Agnieszki z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Dorota Olszowska z Wieloni.
9.XI - Marcin, syn Łukasza Łycko i Zofii ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Katarzyna Cyganionka ze wsi Zawada.
17.XI - Andrzej, syn Jana Jarkowica i Anny; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i konstancja Ziomkowa z Wieloni.
17.XII - Marianna, córka szlachetnie urodzonych Kazimierza Siemskiegi i Anna; rodz. chrz. - Grzegorz Data i Jadwiga Malkowa, wszyscy z Podbrzezia.

1702
2.I - Kacper, syn Błażeja Cygana i Katarzyny ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Melszyna i Konstancja Ziomkowa
9.I - Antoni, syn Jana Ptaśnika i ? ze wsi Dabrowa; rodz. chrz. - Kazimierz Koza z tej samej wsi i Agnieszka Drążka z Melsztyna.
19.I - Sebastian, syn Kacpra Gołębia i Reginy ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Piotr Godowski z tej samej wsi i Marina Łanucka z Melsztyna.
27.I - Jan Chryzostom, syn Franciszka Nadolnika i Łucji z Malsztyna; rodz. chrz. - Michał Capnik z Melsztyna i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
9.II - Apolonia, córka Jakuba Hakusa i Małgorzaty; rodz. chrz. - Marcin Radawiec i Pryska Gadzionka ze wsi Podbrzezie.
17.III - Gertruda, córka Wawrzyńca Sady i reginy; rodz. chrz. - Albert Polek i Teresa Owconka, wszyscy ze wsi Charzewice.
19.IV - Albert, syn Stanisława Polka i Zofii ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Marina Łanucka, oboje z Melsztyna.
23.VII - Jakub, syn Jakuba Cygana i Zuzanny z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Franciszka Noskowa z Podgórza.
3.VIII - Marianna, córka Alberta Rosoła i Katarzyny z Charzewic; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Melsztyna i Teresa Owconka ze wsi Charzewice.
10.VIII - Zuzanna, córka Franciszka Bartyzela i Justyny z Melsztyna; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek i Regina Kalafarka, oboje z Wieloni.
27.IX - Stanisław, syn Łukasza Ziomka i konstancji, oboje z Wieloni; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Katarzyna Ciemielowa ze wsi Gwoździec.
19.XI - Stanisław, syn Alberta i Agnieszki Polków; rodz. chrz. - Józef Ziomek i Katarzyna Dudzina ze wsi Charzewice.
19.XI - Stanisław, syn Sebastiana Stypki i Agnieszki z Zawady; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Regina Włodkowa z Gwoźdźca.
30.XI - Andrzej, syn Franciszka Sady i Anny z Melsztyna; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Melsztyna i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.

1703
13.I - bliźnięta Paweł i Antonina, dzieci Walentego Gaiec i Agnieszki z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Agnieszka Stanuszkowa z Faliszewic.
16.II - Kazimierz, syn Jana wisniowskiego i Mariny z Melsztyna; rodz. chrz. - Stanisław Świderski z Łubnic i Regina Fieloska z Podbrzezia.
28.II - Albin, nieślubny syn Reginy Radawcowej z Podbrzezia; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Melsztyna i Regina Bystrkowa z Podbrzezia.
15.III - Gertruda, córka Jana Noska i Franciszki z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
12.IV - Anastazja, córka Józefa Ziomka i Katarzyny; rodz. chrz. - Albert Polek i Teresa Owconka, wszyscy z Charzewic.
3.V - Zofia, córka Kazimierza Kozy i Reginy z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan Ptaśnik z tej samej wsi i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
28.V - Petronela, córka Jana Sady i Doroty z Łąk; rodz. chrz. - Jan Drąg i Marina Łanucka, oboje z Melsztyna.
28.V - Petronela, córka Szymona Kalafara i reginy z Wieloni; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i szlachcianka Anna Batkowska ze wsi Gwoździec.
20.VIII - Marianna, córka sebastiana Malisia i Reginy z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
12.X - Łucja, córka Szymona Rychlickiego i Pryski z Charzewic; rodz. chrz. - Błażej Cygan z tej samej wsi i Marina Łanucka z Melsztyna.
13.X - Łucja, córka Alberta Sechela i Mariny z Charzewic; rodz. chrz. - Szymon Koza z Dąbrowy i Zofia Mazurkowa ze wsi Charzewice.

1704
3.I - Agnieszka, córka Jana Kopytko i Katarzyny z Zawady; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek i Maryna Ciemielowa z Wieloni.
9.II - Apolonia, córka Alberta Bystrka i Reginy z Podbrzezia; rodz. chrz. - Albert Gwiżdż z Melsztyna i Agnieszka Gajcowa z Podbrzezia.
1.III - bliźnięta Kazimierz i Agnieszka, dzieci Sebastiana Ogórka i Konstancji z Charzewic; rodz. chrz. - Kazimierz Koza z Dąbrowy i Marina Sechłowa z Charzewic (Kazimierza) oraz Błażej Cygan i Agnieszka Ptaśka, oboje z Charzewic (Agnieszki).
14.III - Józef, syn Antoniego Dobrowolskiego i Mariny z Nagórza; rodz. chrz. - Andrzej Łachowski i Anna Leszczkowska, szlachcianka z Charzewic.
16.III - Grzegorz, syn Grzegorza Dudy i Reginy z Charzewic; rodz. chrz. - Albert Polek ze wsi Charzewice i Agnieszka Wlodycka z Melsztyna.
23.III - Franciszek, syn Błażeja Bialika i Jadwigi z Podbrzezia; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński i Agnieszka Kalafarka, oboje z Wieloni.
26.III - Józef, syn Błażeja Nowaka i Zuzanny z Podbrzezia; rodz. chrz. - Albert Bystrek z Podbrzezia i Zofia Mazurkowa z Charzewic.
19.IV - Piotr, syn Jana Ptaśnika i Ewy z Dąbrowy; rodz. chrz. - Kazimierz Koza z Dąbrowy i Agnieszka Drążka z Biskupic.
23.IV - bliźnięta Albert i Zofia, dzieci Łukasza Ziomka i Konstancji z wieloni; rodz. chrz. - Stanisław Simolad z Gwoźdźca i Marina Ciemielowa z Wieloni (Alberta) oraz Maciej Ciemiela i Agnieszka Kalafarka, oboje z Wieloni (Zofii).
30.IV - Albert, syn Stanisława Polka i Konstancji z Charzewic; rodz. chrz. - Szymon Koza z Dąbrowy i Marina Łanucka z Melsztyna.
9.V - Zofia, córka Szymona Kozy i Katarzyny z Dąbrowy; rodz. chrz. - Albert Sechel i Pryska Rychlicka, oboje ze wsi Charzewice.
13.VI - Antoni, syn Alberta i Jadwigi Mazur z Podgórza; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński i Konstancja Ziomkowa, oboje z Wieloni.
22.VII - Magdalena, córka Tomasza i Agnieszki Data; rodz. chrz. - Tomasz Ptaśnik i Marina Sechlina, wszyscy z Charzewic.
2.VIII - Piotr, syn Jacka i Zofii Pałka z Wieloni; rodz. chrz. - Maciej Kasa z Gwoźdźca i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
26.VIII - Rozalia, nieślubna córka Katarzyny Zającki ze Stróży; rodz. chrz. - Andrzeja Kacor z Melsztyna i Jadwiga Małkowa z Podbrzezia.
2.IX - Rozalia, córka Łukasza i Jadwigi Kalafar z Zawady; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
14.IX - Marianna, córka Macieja i Elżbiety Gniadek z Wieloni; rodz. chrz. - Józef Fiałkowski z Melsztyna i Magdalena.
20.IX - Ewa, córka Jana i Katarzyny Wrzecionko z Podgórza; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński i Konstancja Ziomkowa, oboje z Wieloni.
29.IX - Michał, syn Szymona i Reginy Fieloch z Łąk; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Regina Gołąbka z Zawady.
5.XI - Marcin, syn Wawrzyńca i Reginy Ptak z Podgórza; rodz. chrz. - Kazimierz Kalafar i Jadwiga Mazurka, oboje z Podgórza.

1705
18.I - Pryska, córka Szymona i Pryski Rychlickich z Charzewic; rodz. chrz. - Szymon Koza i Katarzyna Cyganka, oboje z Charzewic.
2.II - Ewa, córka Stanisława i Małgorzaty Kuligowiców; rodz. chrz. - Albert Talaga i Anna Dudzionka, oboje z Charzewic.
12.II - Walenty, syn Walentego i Agnieszki Gaiec z Podbrzezia; rodz. chrz. - Szymon Fieloch z Łąk i Anna Simproska ze wsi Ujazd.
22.II - Ewa, córka Tomasza i Mariny Ptaśnik z Charzewic; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Marina Łanucka, oboje z Melsztyna.
1.III - Grzegorz, syn Macieja i Małgorzaty Jakus; rodz. chrz. - Jan Woźniak i Jadwiga Małkowa, oboje z Podbrzezia.
16.III - Katarzyna, córka Alberta i Anny Talaga; rodz. chrz. - Szymon Rychlicki i Katarzyna Cyganka, oboje z Charzewic.
22.III - Regina, córka Jakuba i Konstancji Cygan; rodz. chrz. - Michał Zieleński i Zofia Białobrzeska, oboje z Podgórza.
2.IV - Franciszek, syn Szymona i Aleksandry Czaplińskich z Zawady; rodz. chrz. - Piotr Godowski z Zawady i Marina Dobrowolska z Nagórza.
20.IX - Mateusz Stanisław, syn szlachetnie urodzonych Aleksandra i Anny Hulewiczów z dworu w Charzewicach; rodz. chrz. - jaśnie wielmożni Stanisław i Franciszka Tarłowie, przebywający w Melsztynie.
29.IX - Michał, syn Stanisława i Zofii Woźniak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Tomasz Ptaśnik z Charzewic i Zuzanna Nowakowa z Podbrzezia.
30.IX - Elżbieta, córka Alberta i Katarzyny Sechel; rodz. chrz. - Tomasz Data i Regina Kędzior, oboje z Charzewic.
25.X - Szymon, syn Łukasza i Jadwigi Kalafar z Zawady; rodz. chrz. - Kacper Gołąb z Zawady i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
6.XI - Marcin, syn Kazimierza i Katarzyny Kloc z Faliszewic; rodz. chrz. - Paweł Stanuszek i Agnieszka zawsze Stanuszkowa, oboje ze wsi Faliszewice.

1706
5.II - Agata, córka Marcina i Elżbiety Rocińskich z Charzewic; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek z Wieloni i Jadwiga Balcerkowicowa ze wsi Charzewice.
21.II - Adam, syn Alberta i Katarzyny Molitoris; rodz. chrz. - Grzegorz Data i Teresa Owconka, oboje z Charzewic.
23.II - Maciej, syn Kacpra i Regina Gołąb z Zawady; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek z Wieloni i Marina Łanucka z Melsztyna.
17.III - Józef, syn Andrzeja i Anny Żubro z Melsztyna; rodz. chrz. - Maciej Kasa z Gwoźdźca i Konstancja Ziomkowa.
23.III - Ewa, córka Alberta i Katarzyny Rosół z Podgórza; rodz. chrz. - Maciej Węgrzyn z Melsztyna i Katarzyna Białobrzeska z Podgórza.
3.IV - Anastazja, córka Alberta i Reginy Bystrek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Melsztyna i Anna Symproska ze wsi Ujazd.
13.IV - Anastazja, córka Jana i Katarzyny Wrzecionko z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Konstancja Ziomkowa, oboje z Wieloni.
22.IV - Ewa, nieślubna córka Agnieszki Dupakownej z Zawady; rodz. chrz. - Józef Mrockowic z Melsztyna i Zofia Łyckowa z Zawady.
24.IV - Franciszek, syn Stanisława i Zofii Polek z Dabrowy; rodz. chrz. - Maciej Węgrzyn i Marina Łanucka, oboje z Melsztyna.
5.V - Ewa, córka Alberta i Zofii Balarek z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Agnieszka Studzieńska, oboje z Wieloni.
15.VI - Jan, syn Marcina i Barbary (bez nazwisk - MK); rodz. chrz. - Stanisław Kalafarcyk i Konstancja Ziomkowna, oboje z Wieloni.
18.VI - Jan, syn Szymona i Katarzyny Kalafar z Wieloni; rodz. chrz. - Antoni Łanowski i Małgorzata Drążka z Melsztyna.
20.VII - Magdalena, córka Jana i Justyny Talaga z Zawady; rodz. chrz. - Józef Mrockowic z Melsztyna i Regina Gołąbka z Zawady.
21.VII - Magdalena, córka Jakuba i Agnieszki Cecot; rodz. chrz. - Stanisław Kalafarcyk i Marina Ziomkowna, oboje z Wieloni.
30.VIII - Idzi, syn Kazimierza i Zuzanny Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Wieloni i Agnieszka Roykowa z Melsztyna.
6.IX - Regina, córka Jakuba i Reginy Rusinek z Charzewic; rodz. chrz. - Szymon Capliński z Melsztyna i Marina Ptaśnicka z Charzewic.
3.X - Franciszek, syn Alberta i Mariny Sechel; rodz. chrz. - Grzegorz Data i Katarzyna Ziomkowa, wszyscy z Charzewic.
1.XI - Marcin, syn Marcina i Zofii Kozieł; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński i Magdalena (bez nazwiska - MK), oboje z Wieloni.
12.XI - Benedykt, nieślubny syn Anny Roykownej ze wsi Faliszewice; rodz. chrz. Jan Kalafar z Wieloni i Katarzyna Klocowa z Faliszewic.
5.XII - Łucja, córka Walentego i Anny Nosek z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Agnieszka Studzieńska, oboje z Wieloni.

1707
7.I - Sebastian, syn Sebastiana i Jadwigi Balcerkowiców z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Smolski, obywatel Zakliczyna, i Agnieszka Roykowa z Melsztyna.
19.I - Sebastian, syn Jana i Łucji Moskwów z Wieloni; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Wieloni i Agnieszka Roykowa z Melsztyna.
20.I - Agnieszka, nieślubna córka Małgorzaty Cyganionki z Zawady; rodz. chrz. - Piotr Maxelian z Melsztyna i Zofia Cyganka z Zawady.
29.I - Sebastian, syn Alberta i Jadwigi Mazur z Podgórza; rodz. chrz. - Kazimierz Kalafar i Konstancja Ziomkowa, oboje z Wieloni.
3.II - Agnieszka, córka Antoniego i Mariny Dobrowolskich z Nagórza; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński i Konstancja Ziomkowa, oboje z Wieloni.
16.II - Marina, córka Stanisława i Reginy Fieloch z Łąk; rodz. chrz. - Jakub Cecot z Melsztyna i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
11.III - Franciszek, syn Jana i Katarzyny Kopytko z Zawady; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek z Wieloni i Agnieszka Roykowa z Melsztyna.
23.III - Katarzyna, córka Tomasza i Mariny Ptaśnik z Charzewic; rodz. chrz. - Maciej Świerczek z Melsztyna i Teresa Owconka ze wsi Charzewice.
26.III - Franciszek, syn Tomasza i Agnieszki Data; rodz. chrz. - Tomasz Ptaśnik i Katarzyna Kozina, oboje ze wsi Charzewice.
10.IV - bliźnięta Adam i Albert, dzieci Piotra i Agnieszki Maxelian z Melsztyna; rodz. chrz. (Adama) Maciej Świerczek z Melsztyna i Agnieszka Olszowska z Wieloni, (Alberta) Szymon Gaiec z Melsztyna i Teresa Owconka ze wsi Charzewice.
17.V - Ewa, córka Błażeja i Zuzanny Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Sady z Łąk i Regina Małkowa z Podbrzezia.
18.V - Piotr Celestyn, syn Jakuba i Krystyny Myszków; rodz. chrz. - Maciej Koza i Elżbieta Tribusionka, wszyscy ze wsi Charzewice.
Tego samego dnia - Ewa, córka Jakuba i Konstancji Cygan z Podgórza; rodz. chrz. - Michał Zieleński z Podgórza i Marina Łanucka z Melsztyna.
28.VI - Regina, córka Marcina i Zofii Szczurek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Melsztyna i Anna Jakusowa z Podbrzezia.
31.VII - Ignacy, syn Franciszka i Justyny Bartizel z Melsztyna; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek i Zofia Kozłowa z Wieloni.
21.VIII - Regina, córka Kacpra i Reginy Gołąb z Zawady; rodz. chrz. - Piotr Godowski z Zawady i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
4.IX - Wawrzyniec, syn Jana i Ewy Ptaśników z Dąbrowy; rodz. chrz. - Michał Capnik z Dąbrowy i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
13.IX - Krzysztof, synGrzegorza i Katarzyny Duda; rodz. chrz. - Jakub Rusinek i Katarzyna Kozina, oboje ze wsi Charzewice.
18.IX - Ewa, córka Alberta i Anny Talaga; rodz. chrz. - Jakub Rusinek i Katarzyna Cyganka, oboje z Charzewic.
2.X - Adam, syn Jakuba i Reginy Rusinek; rodz. chrz. - Sebastian Balcerkowic i Elżbieta Zawiszowa, oboje z Charzewic.
27.X - Szymon, syn Jana i Reginy Robaków z Melsztyna; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek z Wieloni i Zofia Baconka z miasteczka Zakliczyn.
1.XI - Adam, synWalentego i Agnieszki Gaiec; rodz. chrz. - Albert Bystrek i Zuzanna Nowakowa, wszyscy ze wsi Podbrzezie.

1708
19.III - Katarzyna, córka Franciszka i Łucji Nadolników z Melsztyna; rodz. chrz. - Michał Capnik z Dąbrowy i Zuzanna Kaniewicowa z Melsztyna.
24.III - Adam, syn Alberta i Reginy Polek; rodz. chrz. - Józef Ziomek i Regina Kędziorka, oboje ze wsi Charzewice.
7.IV - Katarzyna, córka Jakuba i Agnieszki Cecot z Melsztyna; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Marina Ziomkowa z Wieloni.
10.IV - Ewa, nieślubna córka Ewy Miszkownej z Wieloni; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Katarzyna Ziomkowna z Wieloni.
5.V - Stanisław, syn Alberta i Jadwigi Mazur z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Lipnicki ze wsi Olszyny i Zofia Krupska ze wsi Zawada.
9.V - Zofia, córka Jana i Łucji Moskwów z Wieloni; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Agnieszka Roykowa z Melsztyna.
10.V - Domicela, córka Alberta i Mariny Sechel; rodz. chrz. - Józef Ziomek i Katarzyna Kozina, oboje z Charzewic.
30.V - Petronela, córka Józefa i Katarzyny Ziomek z Charzewic; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Marina Sechlina z Charzewic.
4.VI - Antoni, syn Franciszka i Anny Sady z Melsztyna; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński i Katarzyna Ziomkowna, oboje z Wieloni.
28.VI - Marta, córka Alberta i Zofii Balarek z Podgórza; rodz. chrz. - Albert Mazur z Podgórza i Agnieszka Studzieńska z Wieloni.
3.VIII - Zuzanna, córka Łukasza i Reginy Bystrek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Zuzanna Nowakowa z Podbrzezia.
25.VIII - Ewa, córka Urbana i Marianny Gutakowskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński i Marina Ziomkowna z Wieloni.
3.IX - Wawrzyniec, syn Wawrzyńca i Reginy Ptak; rodz. chrz. - Jakub Cygan i Zofia Balarkowa, oboje z Podgórza.
18.IX - Róża Teodora, córka Antoniego, dzierżawcy Charzewic, i Zofii Garlickich; rodz. chrz. - jaśnie wielmożny Adam Tarło, wojewoda smoleński i pan na Melsztynie, i jaśnie wielmożna Anna Tarłowa z Dębna.
8.X - Jadwiga, córka Marcina i Zofii Kozieł z Wieloni; rodz. chrz. - Jan Kopytko z Zawady i Agnieszka Studzieńska z Wieloni.
25.X - Ewa, córka Kazimierza i Zuzanny Kalafar; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński i Jadwiga Mazurowa z Pogórza.
11.XI - Elżbieta Katarzyna, córka Łukasza i Konstancji Ziomków; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Wieloni i Helena Batkowsconka ze wsi Gwoździec.
12.XI - Marcin, syn Jan Zieleński i Katarzyna z zamku melsztyńskiego;rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Zofia Wacławionka z Charzewic.
16.XII - Ewa, córka Jana i Teresy Kędzior ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Albert Sechel z Charzewic i Zuzanna Kaniewiczowa, żona organisty melsztyńskiego.

1709
6.I - Kacper, syn Marcina i Magdaleny Magier; rodz. chrz. - Maciej Koza ze wsi Charzewice i Zuzanna Kaniewiczowa z Malsztyna.
7.II - Walenty, syn Andrzeja i Anny Nosek ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Albert Sechel z Charzewic i Zuzanna Kaniewiczowa z Melsztyna.
16.III - Ewa, córka Macieja i Marianny Koza z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Ptaśnik i Magdalena Magrowa, oboje z Dąbrowy.
27.III - Albert, syn Grzegorza i Zofii Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jakub Szwieradowicz, organista zakliczyński, i Anna Połapionka z miasteczka Zakliczyn.
4.IV - Adam, nieślubny syn Agnieszki Sadzionki; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Agnieszka Dudkowna, oboje z Melsztyna.
15.IV - Zofia, córka Szymona i Katarzyny Koza ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Albert Sechel z tej samej wsi i Zuzanna Kaniewiczowa, żona organisty melsztyńskiego.
25.IV - Mateusz (?), syn Jana i Justyny Talaga ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Regina Gołąbka ze wsi Zawada.
28.IV - Piotr, syn Alberta i Reginy Bystrek ze wsi Podbrzezie; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Anna Simproska z Ujazdu.
4.V - Zofia, córka Stanisława i Zofii Polek z Dąbrowy; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Marina Łanucka, również z Melsztyna.
8.V - Zofia, córka Jana i Katarzyny Kopytko ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Maciej Kasa z Gwoźdźca i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
7.VI - Małgorzata, córka Jakuba i Reginy Rusinek; rodz. chrz. - Albert Talaga i Katarzyna Sadzina z Charzewic.
18.VI - Marek, syn Macieja i Małgorzaty Jakos z Podbrzezia; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Zofia Nowakowa z Podbrzezia.
20.VII - Magdalena, córka Alberta i Reginy Polek; rodz. chrz. - Józef Ziomek i Regina Kędziorka, oboje ze wsi Charzewice.
25.VII - Krzysztof, syn Błażeja i Zuzanny Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Sady z Łąk i Zuzanna Kaniewiczowa z Melsztyna.
6.VIII - Klara, córka Szymona i Katarzyny Kalafar z Podgórza, rodz. chrz. - Franciszek Sady i Agnieszka Roykowa, oboje z Melsztyna.
30.VIII - Idzi, syn Sebastiana i Reginy Maliś z Podgórza; rodz. chrz. - Michał Zieleński z Podgórza i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
14.IX - Ewa, nieślubna córka Zofii Kozionki z Podgórza; rodz. chrz. - Albert Hodorowski ze wsi Charzewice i Jadwiga Mazurowa z Podgórza.
7.X - Marek, nieślubny syn Reginy Ptaśniconki z Charzewic; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Regina Polkowa ze wsi Charzewice.
11.XI - Elżbieta, córka Łukasza Kalafara i Jadwigi z Zawady; rodz. chrz. - Albert Hodorowski z dwory charzewickiego i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
18.XI - Elżbieta, córka Alberta i Katarzyny Sechel ze wsi Gwoździec; rodz. chrz. - Albert Data z Wieloni i Zuzanna Kaniewicowa z Melsztyna.
19.XI - Elżbieta, córka Józefa i Reginy Małek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Małgorzata Jakusowa ze wsi Podbrzezie.
4.XII - Barbara, córka Alberta i Mariny Sechel ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista z Melsztyna, i Katarzyna Ziomkowa z Charzewic.
22.XII - Adam, Nieslubny syn Gertrudy Symprachownej ze wsi Faliszewice; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Magdalena Dudkowna z faliszewic.

1710
2.I - Kacper, syn Jakuba i Krystyny Myska ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Magdalena Drążka z Wieloni.
14.II - Walenty, syn Kacpra i Reginy Gołąb ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek z Wieloni i Marianna Kalafarka z Melsztyna.
7.III - Jan, syn Jana i Katarzyny Wrzecionko; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Jadwiga Mazurowa z Podgórza.
15.III - Regina, córka Franciszka i Justyny Bartizel z Melsztyna; rodz. chrz. - Łukasz Kalafar z Zawady i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
20.IV - Jerzy, syn Alberta i Zofii Balarek; rodz. chrz. - Kazimierz Kalafar i Jadwiga Mazurowa, oboje z Podgórza.
1.V - Zofia, córka Stanisława i Reginy Kalafar z Wieloni; rodz. chrz. - Franciszek Kraiowski, obywatel miasta Zakliczyn, i Agnieszka Studzieńska z Wieloni.
8.VI - Marina, córka Jana i Ewy Ptaśnik z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jacek Franciszek Nowiński, organista, i Agnieszka Roykowna, oboje z Melsztyna.
19.VI - Ewa, córka Jakuba i Reginy Cygan z Melsztyna; rodz. chrz. - Jakub Burtek ze wsi Charzewice i Zofia Nowińska z Melsztyna.
Tego samego dnia - Jan, syn Kazimierza i Zuzanny Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Wieloni i Jadwiga Mazurowa z Podgórza.
14.VII - Magdalena, córka Tomasza i Agnieszki Data; rodz. chrz. - Albert Polek i Katarzyna Ziomkowa, oboje ze wsi Charzewice.
23.VII - Kunegunda, nieślubna córka Anny Strzałkowskiej ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Zofia Cyganikowa.
15.VIII - Józef Jacek, syn Michała i Zofii Krupskich; rodz. chrz. - Jan Czaykowicz z miasta Sambor i Zofia Kurtkowa z miasta Zakliczyn.
9.IX - Maciej, syn Stanisława i Reginy Zając z Podgórza; rodz. chrz. - Jacek Nowiński z Melsztyna i Marianna Dobrowolska z Zawady.
Tego samego dnia - Justyna, córka Alberta i Zofii Mazurek z Charzewic; rodz. chrz. - Jacek Nowiński z Melsztyna i Regina Polkowa z Charzewic.
17.X - Łukasz, syn Jana i Katarzyny Zwiernik z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Zofia Nowakowa z Podbrzezia.
28.X - Regina, córka Alberta i Reginy Kostrzewa z Charzewic; rodz. chrz. - Jakub Burtek z Charzewic i Zofia Nowińska z Melsztyna.
30.X - Karol, syn Andrzeja i Jadwigi Filipkowiców z miasta Zakliczyn; rodz. chrz. - Kazimierz Kalafar i Jadwiga Mazurowa, oboje z Podgórza.
11.XI - Katarzyna, córka Alberta i Reginy Bystrek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Zofia Nowakowa ze wsi Podbrzezie.
19.XI - Elżbieta, córka Macieja i Elżbiety Zawisza z Wieloni; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Marianna Ziomkowna z Melsztyna.
6.XII - Mikołaj, syn Szymona i Pryski Rychlickich z Charzewic; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista, i Marina Ziomkowna z Wieloni.
16.XII - Tomasz, nieślubny syn Reginy Bujakownej z Wesołowa; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista, i Agnieszka Lisconka z miasta Zakliczyn.
17.XII - Tomasz, syn Alberta i Marianny Pęcherkowic; rodz. chrz. - Albert Dudkowic i Katarzyna Fortuńska, oboje z miasta Zakliczyn.

1711
30.I - Marcina (Marcjanna? - MK), córka Marcina i Zofii Kozieł z Wieloni; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Magdalena Słowikowa z Wieloni.
15.II - Maciej, syn Józefa i Katarzyny Ziomek z Charzewic; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Agnieszka Dacina z Charzewic.
4.III - Kazimierz, syn Jana i Łucji Moskwa; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Marina Kalafarka, oboje z Melsztyna.
9.III - Grzegorz, syn Alberta i Reginy Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Agnieszka Dacina z Charzewic.
22.III - Regina, córka Grzegorza i Katarzyny Fulda; rodz. chrz. - Albert Talaga i Teresa Kędziorka, oboje ze wsi Charzewice.
13.IV - Albert, syn Franciszka i Anny Sady z Melsztyna; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński i Katarzyna Żurkowna z Wieloni.
21.V - Ewa, córka Jana i Reginy Zając ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Zofia Nowińska, oboje ze wsi Melsztyn.
25.V - Urban, syn Macieja i Mariny Koza z Wieloni; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Wieloni i Marina Kalafarka ze wsi Melsztyn.
21.VI - Jan, syn Józefa i Reginy Małek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Wieloni i Katarzyna Wąsowa ze wsi Jaworzno.
1.VII - Jan, syn Urbana i Mariny Nadolnik z Podgórza; rodz. chrz. - Antoni Bogus z Melsztyna i Marina Ziomkowna z Wieloni.
29.VII - Ignacy, syn Macieja i Katarzyny Bąk ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek z Wieloni i szlachcianka Anna Konodzińska z Melsztyna.
18.VIII - Filip, nieślubny syn Małgorzata Cyganionka ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Tomasz Polkowic z dworu melsztyńskiego i Zofia z Zawady Łyckowa.
23.VIII - Bartłomiej, syn Andrzeja i Anny Nosek ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Zuzanna Grzegorzkowa z miasteczka Zakliczyn.
22.IX - Justyna, córka Macieja i Anny Nowak; rodz. chrz. - Albert Talaga i Agnieszka Fielochowa, oboje ze wsi Charzewice.
24.IX - Katarzyna, córka Alberta i Zofii Białobrzeskich z Podgórza; rodz. chrz. - Kazimierz Kalafar z Podgórza i Katarzyna Tutajowna z dworu melsztyńskiego.
9.X - Franciszek, syn Kazimierza i Reginy Koza ze wsi Dabrowa; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Katarzyna Tutajowna z dworu melsztyńskiego.
11.X - Piotr Jan Kanty, syn Łukasza i Konstancji Ziomek z Wieloni; rodz. chrz. - Albert Dudkowic z miasteczka Zakliczyn i Agnieszka Studzieńska z Wieloni.
Tego samego dnia - Franciszek, syn Jakuba i Agnieszki Czeczot ze Składna; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński i Marina Ziomkowna, oboje z Wieloni.
23.X - Szymon, syn Alberta i Mariny Sechel; rodz. chrz. - Józef Ziomek i Katarzyna Bąkowa, oboje ze wsi Charzewice.
Tego samego dnia - Ewa, córka Alberta i Jadwigi Mazur z Podgórza; rodz. chrz. - Michał Krupski ze wsi Zawada i Marina Ziomkowna z Wieloni.
9.XI - Marcin, syn Jakuba i Kunegundy Kus ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Regina Kusowna, oboje ze wsi Melsztyn.
15.XI - Stanisław, syn Marcina i Magdaleny Nosal z Podgórza; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyńksi, i Jadwiga Mazurowa z Podgórza.
22.XI - Cecylia, córka Jana i Reginy Chrobak ze wsi Melsztyn, rodz, chrz. - Jan Czajkowski i Katarzyna Bąkowa ze wsi Charzewice.

1712
9.I - Agnieszka, córka Grzegorza i Zofii Nowak z Podórza; rodz. chrz. Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Zofia Pędracka ze wsi Ujazd.
6.II - Jan, syn Macieja Waleriana i Doroty Tribuś z Wieloni; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Ewa Kopytkowa, oboje ze wsi Melsztyn.
8.II - Jan, syn Macieja Aleksandra i Reginy Krajowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Jadwiga Mazurowa z Podgórza.
7.III - Tomasz, syn Jana i Łucji Moskwa z Melsztyna; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Melsztyna i Magdalena Słomkowa z Wieloni.
27.III - Ewa, córka Marcina i Agnieszki Fieloch z Charzewic; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Marina Kalafarka, również z Melsztyna.
7.IV - Katarzyna, córka Kacpra i Reginy Gołąb ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Tomasz Kalafar z Melsztyna i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
10.IV - Katarzyna, córka Jana i Katarzyny Kopytko ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek z Wieloni i Agnieszka Rojkowa z Melsztyna.
11.IV - Walerian, syn Waleriana i Zofii Wąsac z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista, i Ewa Kopytkowa, oboje z Melsztyna.
25.V - Jan, syn Stanislawa i Zofii Polek ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Marina Kalafarka, oboje z Melsztyna.
12.VI - Antoni, syn Jakuba i Reginy Cygan z Melsztyna; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek z Wieloni i Marina Kalafarka z Melsztyna.
26.VIII - bliźnięta Augustyn i Jan, dzieci Alberta i Reginy Kostrzewa ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - (Augustyna) Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Katarzyna Ziomkowna z Wieloni oraz (Jana) Tomasz Kalafar z Melsztyna i Katarzyna Bąkowa ze wsi Charzewice.
16.IX - Marianna, córka Jacka, organisty melsztyńskiego, i Zofii Nowińskich; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł ze wsi Gwoździec i Marina Ziomkowna z Wieloni.
21.IX - Jadwiga, córka Michała i Zofii Krupskich ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Jan Gaikowski i Katarzyna Milcanowa z miasteczka Zakliczyn.
30.X - Adam, nieślubny syn Agnieszki Włodyckiej ze wsi Zawada; rodz. chrz. - szlachcic Jan Kłosowski z dworu melsztyńskiego i Regina Gałązka z Zawady.
30.XI - Barbara, córka Jakuba i Krystyny Myszka ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Tomasz Kalafar z Melsztyna i Regina.
25.XII - Stefan, syn Stanisława i Reginy Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - szlachcic Jan Kłosowski z dworu melsztyńskiego i Agnieszka Studzieńska z Podgórza.

1713
5.II - Jan, syn Macieja Franciszka i Justyny Bartizel z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Katarzyna Kalafar z Podgórza.
12.II - Regina, córka Grzegorza i Katarzyny Duda; rodz. chrz. - Albert Talaga i Anna Drozdowconka z Charzewic.
25.II - Ewa, córka Jana i Justyny Talaga ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Melsztyna i Zofia Łyckowa z Zawady.
18.III - Józef, syn Kazimierza i Zuzanny Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Maciej Cyganik i Katarzyna.
11.IV - Adam, syn Macieja i Anny Nowak ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Melsztyna i Zofia Dudkowa z Charzewic.
10.V - Zofia, córka Alberta i Zofii Mazurek ze wsi Faliszewice; rodz. chrz. - Albert Talaga ze wsi Charzewice i Jadwiga Błasczykowa ze wsi Faliszewice.
15.VI - Marianna, córka Jana i Teresy Kędzior ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Jan Błasczycki, organista melsztyński, i Regina Zackowa ze wsi Charzewice.
11.VII - Jan, syn Stanislawa i Reginy Zając z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Kłosowski z dworu i ? z Podgórza.
?.VII - Aleksy, syn Antoniego i Reginy Kwiatkowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Szymon Szczerzyc ze wsi Olszyny i Justyna Wątrobina z Melsztyna.
31.VII - Ignacy, syn Marcina i Zofii Kozieł z Wieloni; rodz. chrz. - Krzysztof Jakubkowic ze wsi Gwoździec i Magdalena Słowicka.
6.VIII - Wawrzyniec, nieślubny syn Zuzanny Kocurkownej; rodz. chrz. - Jan Błaszczycki, organista melsztyński, i Regina Żabkowa z Charzewic.
Tego samego dnia - Zuzanna, córka Alberta i Reginy Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Marina Kalafarka z Melsztyna.
8.IX - Mikołaj, syn Jana i Katarzyny Kopytko ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Jan Ptaśnik z Dąbrowy i Jadwiga Mazurowa z Podgórza.
12.IX - Regina, córka Jana i Ewy Ptaśnik z Dąbrowy; rodz. chrz. - Andrzej Zuber i Agnieszka Rojkowa z Melsztyna.
5.X - Jadwiga, córka Jana i Katarzyny Zwiernik z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wawrzyniec Białkowski i Zofia Połapsczonka z miasteczka Zakliczyn.
8.X - Jadwiga, córka Jan i Regina Stypka ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Marina Kalafarka z Melsztyna.
3.XI - Karol, syn Alberta i Zofii Balarek z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Błasczycki, organista, i Jadwiga Mazurowa z Podgórza.
22.XI - Klemens, syn Józefa i Katarzyny Ziomek; rodz. chrz. - Jan Błaszczycki, organista, i Regina Polkowa z Charzewic.

1714
4.I - Adam, syn Błażeja i Ewy Kopytko; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Regina Kusowna, oboje z Melsztyna.
7.I - Ewa, córka Kacpra i Reginy Gołąb ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Michał Krupski z Zawady i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
23.IV - Katarzyna, córka Alberta i Reginy Kostrzewa ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista z Tymowej, i Anna Nowacka z Charzewic.
6.VI - Antoni, syn Macieja Kozy i Marianny z Wieloni; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Wieloni i Katarzyna Białkowska z dworu.
8.VI - Justyna, córka Alberta i Mariny Sechel ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Jan Lipski, organista melsztyński, i Elżbieta Ziomkowa z Charzewic.
14.VI - Wincenty, syn Urbana i Mariny Nadolnik z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Kłosowski z dworu i Marianna Dobrowolska z Nagórza.
20.VII - Jakub, syn Józefa i Reginy Małek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Maciej ? ze wsi Gwoździec i Katarzyna Maliska ze wsi Jaworsko.
24.VII - Krystyna, córka Kazimierza Kalafara i Zuzanny z Podgórza; rodz. chrz. - Krzysztof Stanusek ze wsi Gwoździec i Jadwiga Mazurowa z Podgórza.
25.VIII - Jacek, syn Stanisława Zajaca i Reginy z Podgórza; rodz. chrz. - Albert Mazur i Marina Nadolnikowa z Podgórza.
30.X - Ewa, córka Błażeja Nowaka i Reginy z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Lipski, organista melsztyński, i Agnieszka Stalmaszka.

1715
23.IV - Piotr, syn Alberta Polka i Reginy ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Jan Lipski, organista melsztyński, i Elżbieta Ziomkowa z Charzewic.
Tego samego dnia - Katarzyna, córka Alberta i Reginy Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Lipski, orgnista melsztyński, i Anna Gołkowa ze wsi Faliszewice.
17.V - Adam, syn Filipa Kopytko i Anny z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Lipski, organista melsztyński, i Regina Zającowa z Podgórza.
6.X - Marek, syn Michała i Mariny Capnik z Dąbowy; rodz. chrz. - Wincenty Gołębik ze wsi Zawada i Marina Kalafarka z Melsztyna.
8.XI - Marcin, syn Tomasza i Katarzyny Markowic z dworu melsztyńskiego; rodz. chrz. - Maciej Cygan ze wsi Charzewice i szlachcianka Agnieszka Miłkowska z dworu melsztyńskiego.
3.XII - Tomasz, syn Błażeja i Reginy Nowak ze wsi Podbrzezie; rodz. chrz. - Jan Lipski, organista kościelny parafii melsztyńskiej, i Agnieszka Stalmaszka ze wsi Podbrzezie.

1716
6.II - Anna Helena z narodu żydowskiego; rodz. chrz. - jaśnie wielmożny Jan z Cekarzowic Tarło, książę smoleński, dziedzic na Melsztynie, i jaśnie wielmożna Anna Tarłowa, dziedziczka Dębna.
18.II - Maciej, syn Macieja i Barbary Cyganowic ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Tomasz Nowakowic z Melsztyna i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
11.III - Grzegorz, syn Macieja i Anny Nowak z Dąbrowy; rodz. chrz. - Albert Kostrzewa ze wsi Charzewice i Marina Capnikowa z Dąbrowy.
13.IV - Zofia, córka Marcina i Agnieszki Fieloch z Łąk; rodz. chrz. - Tomasz Kalafar z Melsztyna i Regina Francikowa ze wsi Charzewice.
3.V - Stanisław, syn Krzysztofa i Anny Jakubkowic z Podgórza; rodz. chrz. - Antoni Przyborski i Zofia Rutczonka z miasteczka Zakliczyn.
7.V - Stanisław, syn Albert i Katzrayna Sechel z Melsztyna; rodz. chrz. - Andrzej Reyko z Melsztyna i Dorota Sada z Dąbrowy.
17.V - Magdalena, córka Jana i Katarzyny Wiśniowskich z dworu melsztyńskiego; rodz. chrz. - Stanisław Slawek ze wsi Gwoździec i Cecylia Wdowiacka z dworu melsztyńskiego.
11.VI - Regina, córka Andrzeja i Jadwigi Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Maciej Karecki ze wsi Gwoździec i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
15.VI - Jan, syn Stanislawa i Reginy z Podgórza; rodz. chrz. - Andrzej Lis z dworu melsztyńskiego i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
15.X - Jadwiga Teresa, córka Walentego i Agnieszki Gajec z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Jorcikowic, wikary z miasteczka Czchów, i Katarzyna Jachcińska z miasteczka Zakliczyn.

1717
8.II - Apolonia, córka Alberta i Katarzyny Kostrzewa ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Jan Stanuszkiewic i Jadwiga Bystrzokowa ze wsi Faliszewice.
14.II - Walenty, syn Alberta i (brak imienia - MK) Rosoł z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Łabuz z Wieloni i Jadwiga Kalafarka z Podgórza.
7.III - Tomasz, syn Tomasza i Katarzyny Markowic z Melsztyna; rodz. chrz. - Łukasz Ziomkowic z Wieloni i Zofia Cechowicowa z miasteczka Zakliczym.
12.III - Ewa, córka Macieja i Anny Sady z Melsztyna; rodz. chrz. - Maciej Cygan ze wsi Charzewice i Agnieszka Roykowa z Melsztyna.
5.IV - Katarzyna, córka Macieja i Magdaleny Witek; rodz. chrz. - Maciej Godowski ze wsi Zawada i Zofia Krupska z Łukowki.
25.V - Magdalena, córka Michała i Mariny Capnik z Dąbrowy; rodz. chrz. - Marcin Fieloch z Łąk i Marina Kalafarka z Charzewic.
20.VII - Ewa, córka Walentego i Katarzyny Stasiacyk; rodz. chrz. - Jan Frankiewicz, organista melsztyński, i Marina Kalafarka z Charzewic.
25.VIII - Anna, córka Antoniego i Elżbiety Bardonowic; rodz. chrz. - Maciej Konecki ze wsi Gwoździec i (Agnieszka Harapkowa z Podgórza - wykreślone- MK) Zofia Ziomkowa z Wieloni.
Tego samego dnia - Ignacy - syn Tomasza i Kunegundy (? - MK) Łabuz z Wieloni: rodz. chrz - Maciej Karecki ze wsi Gwoździec i Agnieszka Harązkowa z Podgórza.
7.IX - Regina, córka Aleksandra i Katarzyny Ptaśnik ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Bartłomiej Wałowski i Agnieszka Roykowa z Melsztyna.
9.IX - Mikołaj, syn szlachetnych Kazimierza (ekonoma w Charzewicach) i Ludwiki Chronowskich; rodz. chrz. - wielebny Piotr Tarlo, kanonik krakowski i sufragan poznański, i jaśnie wielmożna Franciszka Tarłowa, księżna smoleńska, hrabina na Melsztynie.

1718
1.II - Agata, córka Alberta i Reginy Czerniak z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Frankiewicz, organista melsztyński, i Jadwiga Kalafarka z Podgórza.
23.II - Ewa, córka Macieja i Reginy Godowskich ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Franciszek Witkowski z dworu Piotra Tarły i szlachcianka Agnieszka Miłkowska z dworu melsztyńskiego.
7.III - Tomasz, syn Alberta i Reginy Kostrzewa ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Tomasz Markowic i Katarzyna (? - MK) z Malsztyna.
14.III - Regina, córka Macieja i Barbary Cygan ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Sebastian Zagorski z dworu melsztyńskiego i Zofia Ziomkowa z Wieloni.
17.IV - Marek, syn Stanisława i Reginy Zając z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Frankiewicz, organista kościoła parafialnego w Melsztynie, i Marianna Dąbrowska z Nagórza.
2.VI - Piotr, syn Jana i Teresy Przecisowskich; rodz. chrz. - Tomasz Markowic i Teresa Frankowicowa, żona organisty z Melsztyna.

1719
17.I - Antoni, syn Antoniego i Katarzyny Cygan ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Andrzej Kalafar z Podgórza i Katarzyna Markiewicowa z Melsztyna.
1.II - Marianna, córka Jana, organisty melsztyńskiego, i Teresy Frankiewicz; rodz. chrz. - Franciszek Ziomcyk z Wieloni i Katarzyna Markowicowa z Melsztyna.
11.II - Regina, córka Alberta i Mariny Rychlikowskich ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Andrzej Reyko i Katarzyna Paskowna z Melsztyna.
6.IV - Franciszek, syn Franciszka i Reginy Jeleń; rodz. chrz. - Albert Rychlikowski i Regina Francykowa z Charzewic.
20.IV - Agnieszka, córka Macieja i Anny Nowak z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan Frankiewicz, organista melsztyński, i Katarzyna Kostrzewina ze wsi Charzewice.
21.IV - Agnieszka, córka Jakuba i Agnieszki Cecot z Melsztyna; rodz. chrz. - Kacper Jachymek z Melsztyna i Zofia Ziomkowa z Wieloni.
10.VIII - Wawrzyniec, syn Michała i Mariny Capnik z Dąbrowy; rodz. chrz. - Tomasz Kalafar ze wsi Charzewice i Jadwiga Fieloska z Podbrzezia.
13.VIII - Wawrzyniec, syn Macieja i Anny Sady z Melsztyna; rodz. chrz. - Maciej Cygan z Charzewic i Katarzyna Jurkowna z Melsztyna.
18.VIII - Wawrzyniec, syn Kazimierza i Zuzanny Kalafar z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Rojek z Melsztyna i Jadwiga Kalafarka z Podgórza.
27.XI - Andrzej, syn Marcina i Anastazji Zawadzkich z Melsztyna; rodz. chrz. - szlachcic Aleksander Tabaszowski ze wsi Gwoździec i szlachcianka Franciszka Chronowska z dworu w Charzewicach.
10.XII - Tomasz, syn Macieja i Mariny Koza ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Jan Wiśniowski z dworu melsztyńskiego i Cecylia Ziomkowa z Wieloni.
17.XII - (syn bez wpisanego imienia - MK), syn Bartłomieja i Anny Zuber; rodz. chrz. - Bartłomiej Wadowski i Marina Rychlikowa ze wsi Charzewice.

1720
1.II - Ignacy, syn Kazimierza i Reginy Francyk; rodz. chrz. - Albert Rychlikowski i szlachcianka Ludwika Chronowska ze wsi Charzewice.
20.II - Maciej, syn Pawła i Anny Rozkowic z Charzewic; rodz. chrz. - Bartłomiej Wadowski z Charzewic i Łucja Nadolnikowa z Melsztyna.
29.II - Aleksy, syn Marcina i Zuzanny Gąska; rodz. chrz. - Bartłomiej Wadowski i Regina Francykowa ze wsi Charzewice.
18.III - Józef, syn Macieja i Reginy Godowskich ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Antoni Cygan z tej samej Zawady i Magdalena Krakowska z miasteczka Zakliczyn.
19.XII.1719 - Nikodem, syn wielmoznego Jana Kazimierza (administratora Charzewic) i Ludwiki Chronowskich; rodz. chrz. - szlachcic Stanisław Zygmunt Mirecki z Biskupic i szlachcianka Apolonia Bobrowska.
6.IV - Adam, nieślubny syn Reginy Ptaśnikownej; rodz. chrz. - Józef Polek i Regina Francikowa z Charzewic.
3.VI - Antoni, syn Antoniego i Marianny Polapskich z Brzozowej, obecnie rodzina w Zawadzie; rodz. chrz. - Stanisław Dobrowolski i Jadwiga Miterszonka z Olszyn.
3.VIII - Idzi, syn Walerego i Mariny Adamowskich; rodz. chrz. - Andrzej Kalafar i Marianna Połapina z Zawady.
16.X - Adam (?), syn Andrzeja i Jadwigi Kalafar; rodz. chrz. - Józef Raczyński z Dębna i Regina Łabuska z Wieloni.
Tego samego dnia - Antoni, syn Alberta i Katarzyny Ziomek; rodz. chrz. - Sebastian ? z Gwoźdźca i Marianna ? z Zawady.

1721
19.I - bliźnięta Jan i Stefan, dzieci Antoniego i Katarzyny Cygan z Zawady; rodz. chrz. - (Stefana) Maciej Koza i Zuzanna Łyckowa z Zawady oraz (Jana) Antoni Szydłowski i Zofia ?.
19.III - Regina, córka Alberta i Katarzyny Rosoł z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Dobrzyński z Gwoźdźca i Brygida Owcyna z Zakliczyna.
20.III - Katarzyna, córka Stanisława i Agnieszki Polek; rodz. chrz. - Antoni Szydłowski, organista, i Regina Francikowa z Charzewic.
22.III - córka (bez imienia - MK) Błażeja i Reginy Nowak; rodz. chrz. - Antoni Szydłowski, organista, i Agnieszka Gajcowa z Podbrzezia.
1.IV - Wojciech, syn Franciszka i Reginy Jeleń; rodz. chrz. - Maciej Sady i Regina Francikowa z Charzewic.
2.IV - Wojciech?, syn Marcina i Agnieszki Fieloch; rodz. chrz. - Kazmierz Michalski i Regina z Podbrzezia.
20.IV - Florian, syn Józefa i Reginy Małek; rodz. chrz. - szlachcic Kazimierz Chronowski, administrator w Charzewicach, i Dorota Gadowska z Podbrzezia.
23.IV - Zofia, córka Franciszka i Ewy Sady; rodz. chrz. - Kazimierz Kowal i Anna Palararka.
20.VI - Elżbieta, córka Antoniego Szydłowskiego i Zofii z Melsztyna; rodz. chrz. - Andrzej Kalafar i szlachcianka Ludwika Chronowska.
23.VI - Zuzanna, nieślubna córka Anny Kumorkownej z Podgórza; rodz. chrz. - Andrzej Kalafar i szlachcianka Ludwika Chronowska.
21.VIII - Róża, nieślubna córka Reginy Szczurkownej z Podbrzezia; rodz. chrz. - Adam Wiśniowski i Regina Małkowna z Podbrzezia.
22.IX - Michał, syn Tomasza i Reginy Łabuz z Wieloni; rodz. chrz. - Maciej Karecki z Gwoźdźca i Katarzyna Kumorkowna z Podgórza.
23.IX - Michał, syn Walentego i Justyny Gauda z Jaworska; rodz. chrz. - Albert Dudek i Filoska z Charzewic (bez imienia - MK).
6.XI - Marcin, syn Stanisław i Regina Zając z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Szczurkowski, kucharz, i Marianna Dobrowolska.
2.XII - Andrzej, syn Andrzeja Rojka i Zofii z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Mazurkiewicz (?) z Melsztyna i Agnieszka Rojkowa.
4.XII - Mikołaj, nieslubny syn Barbary Kopytkownej z Zawady; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz z Melsztyna i Agnieszka Kopytkowna z Zawady.
17.XII - Ewa, córka wielmożnych Marcina i Katarzyny Kieślowskich (?) z Kończysk; rodz. chz. - jaśnie wielmozny pan Franciszek z Drozdowa Byszewski, kanonik, i wielmożna pani Franciszka Lanckorońska.

1722
1.I - bliźnięta Walenty i Maciej, dzieci Stanisława Polka i Agnieszki z Charzewic; rodz. chrz. - (Walentego) Jan Rojek i Katarzyna Sechlowa z Melsztyna oraz (Macieja) Tomasz Kalafar, karczmarz z Charzewic, i Agnieszka Filochowna.
7.I - Józef, syn Wojciecha i Magdaleny Czapla z Charzewic; rodz. chrz. - Bartłomiej Zuberek i Regina Jelenka.
9.I - Kacper, syn Kazimierza i Zuzanny Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Andrzej Kalafar i Brygida Owcyna z Zakliczyna.
12.I - Walenty, syn Marcina i Anastazji Zawadzkich z Melsztyna; rodz. chrz. - Mateusz Sady i Katarzyna Markiewicowa.
17.I - Maciej, nieślubny syn Ewy Dudzionki z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista z Gwoźdźca, i Ewa Sada z Dąbrowy.
21.II - Maciej, syn Bartłomieja i Anny Zuber z Charzewic; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Dąbrowy i Regina Francikowa z Charzewic.
27.II - Katarzyna, córka Michała i Zofii Niedźwiedź z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Rojek i Regina Kostrzewina z Charzewic.
20.III - Zofia, córka Pawła i Zuzanny Ptaśnik; rodz. chrz. - Mateusz Koza i Marianna Czapnicka z Dąbrowy.
3.IV - Zofia, córka Macieja i Reginy Godowskich z Zawady; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz z Melsztyna i Regina Gołąbka z Podgórza.
29.IV - Piotr, syn Piotra i Małgorzaty Kopytko z Zawady; rodz. chrz. - Stanisław Dobrowolski i Regina Kozacka z Gwoźdźca.
30.IV - Regina, córka Jana i Franciszki Mucha z Faliszewic; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz i Zofia Świerczkowa z Faliszewic.
7.V - Katarzyna, nieślubna córka Zofii (bez nazwiska - MK); rodz. chrz. - Jan Śreniawa i Katarzyna ? z Faliszewic.
22.V - bliźnięta Jan i Katarzyna, dzieci ? i Małgorzaty ?; rodz. chrz. - Jan Rojko i Małgorzata Tatosionka (?).
17.VI - Katarzyna, córka Wojciecha i Elżbieta ? z Charzewic; rodz. chrz. - szlachcic Jan Strzeszowski i szlachcianka KatarzynaStęclowska z dworu w Charzewicach.
17.VII - Mateusz, syn Franciszka i Reginy Jeleń; rodz. chrz. - Marcin Fieloch i Regina Francikowa z Charzewic.
20.VII - Mateusz, syn Bartlomieja i Reginy Gawlik; rodz. chrz. - Justus Dudz i Regina Francikowa z Charzewic.
30.VII - Teresa, córka Tomasza i Reginy Łabuz z Wieloni; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz z Melsztyna i Marina Karecka z Gwoźdźca.
1.X - Teresa, córka Macieja i Barbary Cygan z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Stankiewicz z Melsztyna i szlachcianka Katarzyna Stęslowska z dworu w Charzewicach.
22.X - Katarzyna, córka Antoniego (organisty) i Zofii Szydłowskich; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz i Franciszka Jakobconka z Melsztyna.
3.XI - Elżbieta, córka Macieja i Anny Sady; rodz. chrz. - Tomasz Kalafar i Anastazja Zawadzka z Melsztyna.
9.XI - Marcin, syn Jakuba i Ewy Franczyk; rodz. chrz. - Marcin Fieloch i Marina Kalafarka z Charzewic.
11.XI - Marcin, syn Macieja i Mariny Koza z Zawady; rodz. chrz. - Jan Wiśniowski i Cecylia Ziomkowa z Wieloni.
13.XI - Andrzej, nieślubny syn Anny Kumorkownej; rodz. chrz. - Franciszek Zuzek i Regina Chatkowa z Podbrzezia.
4.XII - Barbara, córka Alberta i Agnieszki Talaga z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Kalafar i Agnieszka Fielochowa.
Tego samego dnia - Barbara, córka Jana i Teresy Przeciszewskich; rodz. chrz. - Tomasz Kalafar i Agnieszka Fieloska z Charzewic.
9.XII - Elżbieta, córka Aleksandra i Katarzyny Krajowskich z Zawady; rodz. chrz. - Jan Mazurek i Ewa Kalafarowna, oboje z Podgórza.
10.XII - Jan, syn Tomasza i Katarzyny Markiewicz z Melsztyna; rodz. chrz. - Maciej Karecki, administrator, i Marianna, żona z Zawady.

1723
10.III - Tomasz, syn Waleriana i Mariny Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Franciszek Ziomek i Jadwiga Kalafarka, oboje z Podgórza.
16.III - Regina, córka Kazimierz i Zuzanny Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Andrzeja Kalafar i Brygida Weynar z Zakliczyna.
19.III - Józef, syn Aleksandra i Katarzyny Ptaśnik z Charzewic; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Dąbrowy i Anna Zubrowa z Charzewic.
20.III - Marcin, syn Piotra i Małgorzaty Heckel z Charzewic; rodz.chrz. - Bartłomiej Zubro i Regina Francikowa, oboje z Charzewic.
21.III - Wojciech, syn Kazimierza i Barbary Komorków; rodz. chrz. - Jan Sokołowski i Regina Gądkowna, oboje z Zakliczyna.
29.III - Magdalena, córka szlachetnie urodzonych Marcina (administratora w Charzewicach) i Katarzyny Strędowskich; rodz. chrz. - Stefan z Jasienia Jakliński i wielmożna Anna z Czekarzewic Tarłowa.
1.V - Anna, córka Marcina i Agnieszki Filak z Melsztyna; rodz. chrz. - Antoni Dobrowolski i Regina Łabuska z Wieloni.
10.VII - Małgorzata, córka Antoniego i Katarzyny Cygan z Zawady; rodz. chrz. - Maciej Raczyński, pisarz we dworze w Zawadzie, i Jadwiga Kalafarka z Podgórza.
17.IX - Mateusz, syn Franciszka i Reginy Jeleń; rodz. chrz. - Marcin Filoch i Regina Francikowa z Charzewic.
19.X - Jan Kanty, syn Krzysztofa i Anny Grela; rodz. chrz. - Franciszek Sokołowski z Zakliczyna i Marina Ziomkowa z Gwoźdźca.
30.XI - Andrzej, syn Michała i Marii Capnik z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan Wiśniowski i Agnieszka Drążka.
17.XII - Tomasz, syn Stanisława i Agnieszki Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Franciszek Karecki z Faliszewic i Anna Rojkowa z Melsztyna.
26.XII - Wojciech, syn Bartłomieja i Anny Zuber; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Dąbrowy i Marianna Rychlikowa.
29.XII - Anna, córka Macieja i Barbary Cyganik; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz i Agnieszka Drążka z Melsztyna.
Tego samego dnia - Wiktoria, córka Jana i Teresy Przeciszowskich; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz, kucharz, i szlachcianka Katarzyna Stręclowska z dworu w Charzewicach.

1724
3.II - Błażej, syn Adama i Agnieszki Gołąb z Zawady; rodz. chrz. - Adam Wiśniowski i Ewa Godowska.
Tego samego dnia - Agnieszka, córka Jana i Katarzyny Dźwiernik z Podbrzezia (bez rodziców chrzestnych - MK).
9.II - Kazimierz, syn Błażeja i Reginy Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Albert? (nic poza tym - MK).
30.III - Regina, córka Piotra Kopytko i Małgorzaty z Zawady; rodz. chrz. - Marcin Sady i Zofia Serdakowna z Lusławic.
13.IV - Zofia, córka Józefa i Reginy Małek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Antoni Dobrowolski i Katarzyna Markiewiczowa zwana Kucharzewą.
22.IV - Wojciech, syn Pawła i Zuzanny Ptaśnik; rodz. chrz. - Stanisław Dobrowolski i Jadwiga Kalafarowa z Podgórza.
11.VIII - Wawrzyniec, syn Alberta Łuszczyka i Elżbiety alias Palarz z Charzewic; rodz. chrz. - Maciej Cygan i Regina Franczykowa z Charzewic.
23.XI - Katarzyna, córka Maciej (pisarz z dworu w Zawadzie) i Zofia Raczyńscy; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz z Melsztyna i Jadwiga Kalafarka z Podgórza.
26.XI - Barbara, córka Waleriana i Mariny Adamowskich; rodz. chrz. - Kazimierz Kalafar i Jadwiga Kalafarka z Podgórza.

1725
15.II - Katarzyna, córka Marcina Zbernika alias Lejtowic i Reginy; rodz. chrz. - Bartłomiej Zubro i Regina Franczkowa z Charzewic.
17.II - Maciej, syn Stanislawa i Agnieszki Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Rojek i Zofia Rojkowa z Melsztyna.
23.II - Franciszka, córka Jakuba i Ewy Franczyk; rodz. chrz. - Marcin Fieloch i Zofia Rojkowa z Charzewic.
27.II - córka (bez zapisanego imienia - MK) Jana i Marianny Mazurek; rodz. chrz. - sławetny (mieszczanin - MK) Sebastian Ślizakowic i Marianna Rechowa z Zakliczyna.
1.III - Maciej, syn Alberta i Reginy Ignowskich z Podbrzezia; rodz. chrz. - Mikołaj Rech z Zakliczyna i Jadwiga Urzędowska z dworu w Wesołowie.
12.III - Grzegorz Józef, syn Tomasza i Reginy Łabuz z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Dobrowolski z Wieloni i Teresa Domańska, karczmarka z Gwoźdźca Wieloni.
22.III - Katarzyna, córka Jana i Ewy Godowskich z Zawady; rodz. chrz. - Franciszek Ziomek i Elżbieta Ziomkowa z Gwoźdźca.
15.IV - Zofia, córka Franciszka i Reginy Młynarz z Charzewic; rodz. chrz. - Mateusz Sady i Zofia Rojkowa z Melsztyna.
21.VII - Magdalena, córka Walentego i Małgorzaty Cygan; rodz. chrz. - Andrzej Rojek i Anastazja Zawadzka.
25.VII - Jakub, syn Macieja i Anny Nowak;rodz. chrz. Franciszek Sady i Marianna Capnicka z Dąbrowy.
19.VIII - Justyna, córka Józefa i Reginy Małek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Andrzej Lis z Kończysk i Barbara Cyganka z Charzewic.
23.IX - bliźnięta Michał i Hieronim, dzieci Alberta i Agnieszki Talaga z Dąbrowy; rodz. chrz. - (Michała) Albert Sechel i Marina Kalafarowna oraz (Hieronima) Jakub Franczyk i Regina Franczykowa z Charzewic.
24.X - bliźnięta Barbara i Elżbieta, dzieci Antoniego i Katarzyny Cygan z Zawady; rodz. chrz. - (Elżbiety) uczciwy (rolnik, rzemieślnik wiejski - MK) Kazimierz Fridrych z miasteczka ? i Zofia Białobrzeska oraz (Barbary) Andrzej Kalafar z Podgórza i Katarzyna Fularka z dworu w Zawadzie.
Tego samego dnia - Franciszek, syn Macieja i Anny Sady; rodz. chrz. - szlachcic Józef Skrzetuski z zamku i Katarzyna Markiewiczowa, wszyscy z Melsztyna.
29.X - Katarzyna, córka Wincentego i Reginy Gołąb z Podgórza; rodz. chrz. - Albert Świerczek z Faliszewic i Jadwiga Kalafar z Podgórza.
1.XI - Marcin, syn Kacpra i Zofii Łyczko; rodz. chrz. - Marcin Sady i Barbara Cyganka z Charzewic.
2.XI - Katarzyna, córka Adama i Agnieszki Gołąb z Zawady; rodz. chrz. - Andrzej Kalafar z Podgórza i Ewa Godowska z Zawady.
5.XI - Katarzyna, córka Kazimierz i Barbara Kumorek z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Sokołowski i Regina Gądkowa z Zakliczyna.
16.XII - Tomasz, syn Andrzeja i Zofii Rojek z Melsztyna; rodz. chrz. - Albert Sechel z Charzewic i Katarzyna Wiśniowska alias Bronna.
28.XII - Agnieszka, córka Stanisława i Katarzyny Rosolik z Podgórza; rodz. chrz. - Mateusz Sady z Melsztyna i Marianna Dobrowolska z Zawady.
30.XII - Agnieszka, córka Aleksandra i Katarzyny Krajowskich; rodz. chrz. - Jan Wiśniowski i slawetna (żona średniozamożnego rzemieślnika - MK) Marianna Dobrowolska z Zawady.

1726
1.III - Kunegunda, córka Aleksandra i Katarzyny Ptaśnik; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Anna Zubrowa z Charzewic.
3.III - Katarzyna, córka Piotra i Małgorzaty Sechel; rodz. chrz. - Jan Sady i Regina Francikowa z Charzewic.
13.III - Katarzyna, córka Michała i Mariny Capnik z Dąbrowy; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz i Agnieszka Drążka z Melsztyna.
20.IV - Albert, syn Piotr i Małgorzata Pałka z Faliszewic; rodz. chrz. - Kacper Łycko z Wieloni i Jadwiga Myszczyna z Faliszewic.
30.IV - Katarzyna, córka Jana i Zofii ? z Wieloni; rodz. chrz. - Mikołaj Ptaśnik i Marianna Ptaśnicka z Gwoźdźca.
26.V - syn (bez imienia i imion rodziców - MK) Kalafar; rodz. chrz. - Maciej Karecki z Gwoźdźca i Jadwiga Kalafarka z Podgórza.
26.VI - Anna, córka Bartłomieja i Anny Zubro; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Regina Francik z Charzewic.
17.VIII - Jacek, syn Kazimierza i Zuzanny Kalafar; rodz. chrz. - Jan Brony i Jadwiga Kalafarka z Podgórza.
5.X - Katarzyna, córka Tomasza i Agnieszki Baran z Podbrzezia; rodz. chrz. - Andrzej Rojek i Agnieszka Filoska.
26.XI - Elżbieta, córka Michała i Katarzyny Bryk z Zawady; rodz. chrz. - Andrzej Kalafar i Marianna Dobrowolska z Podgórza.
29.XI - Andrzej, syn Pawła i Zuzanny Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Franciszek Ziomek i Jadwiga Dobrowolska z Gwoźdźca.
2.XII - Mikołaj, nieślubny syn Zofii Jarogownej; rodz. chrz. - szlachcic Józef Skrzetuski z zamku w Melsztynie i szlachcianka Franciszka Chronowska z dworu w Charzewicach.

1727
5.I - Agnieszka, córka Tomasza i Reginy Łabuz z Wieloni; rodz. chrz. - Aleksander Drążdżyk z Melsztyna i szlachcianka Chronowska z dworu w Charzewicach.
19.I - Agnieszka, córkaWincentego i Reginy Gołąb; rodz. chrz. - Kazimierz Kalafar i Jadwiga Kalafarka z Podgórza.
Tego samego dnia - bliźnięta Sebastian i Agnieszka, dzieci Macieja i Mariny Koza; rodz. chrz. - (Sebastiana) Andrzej Kalafar i Konstancja Gołębionka oraz (Agnieszki) Kazmierz Kalafar i szlachcianka Ludwika Chronowska z dworu w Charzewicach.
6.II - Marcin, syn Błażeja i Reginy Nowak; rodz. chrz. - Grzegorz ? i Regina Małkowa z Podbrzezia.
7.II - Walenty, syn Macieja i Zofii Raczyńskich z dworu w Zawadzie; rodz. chrz. - uczciwy Jan Podrzycki (?), obywatel Zakliczyna i Katarzyna Markiewiczowa z Melsztyna.
17.II - Maciej, syn Jana i Teresy Przeciszowskich; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz i szlachcianka Franciszka Chronowska z Melsztyna.
6.III - córka (bez imienia - MK) Jana i Ewy Godowskich z Zawady; rodz. chrz. - Wawrzyniec Błatkowski i Jadwiga Kalafarka z Podgórza.
1.IV - Wojciech, syn Macieja i Barabary Cygan z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz i wielmożna Ludwika Chronowska z dworu w Charzewicach.
11.IV - Wojciech, syn Franciszka i Reginy Jeleń; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz i Regina Francykowa z Charzewic.
1.VI - Antoni, syn Tomasza Markiewicza i Katarzyny z Melsztyna; rodz. chrz. - Maciej i Ewa Kareccy z Gwoźdźca.
13.VI - Florian, syn Jana i Magdaleny Wiśniowskich; rodz. chrz. - Maciej Cygan i Marianna Dobrowolska z Podgórza.
14.X - Jadwiga, córka Marcina i Anastazji Zawadzkich z Melsztyna; rodz. chrz. - Łukasz Rosolik i Elżbieta Ziomkowna z Gwoźdźca.

1728
5.VI - Agata, córka Wawrzyńca i Zofii Gad z Podbrzezia w parafii w Melsztynie; rodz. chrz. - Mikołaj Rech i Regina Skupniowa z miasteczka Zakliczyn.
22.VII - Anna, córka Walentego i Małgorzaty Cygan; rodz. chrz. - Jakub Czyrkabowski i szlachcianka Franciszka (bez nazwiska - MK) z dworu w Charzewicach.
24.VII - bliźnięta Jakub i Anna, dzieci Antoniego i Zuzanny Cygan; rodz. chrz. (Jakuba) Krystian Kalinowski z zamku melsztyńskiego i Urszula Mirkowska z miasteczka Zakliczyn oraz (Anny) Ludwik Mirkowski z Zakliczyna i Zofia Owconka z Podgórza.
29.IX - Jadwiga, córka Adama i Agnieszki Gołąb z Zawady; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz i Regina Gołąbka z Podgórza.
10.X - Jadwiga, córka Aleksandra i Agnieszki Ptaśnik z Dąbrowy; rodz. chrz. - Stanisław Rosolik z Melsztyna i Regina Kalafarowna z Podbrzezia.
15.X - Jadwiga, córka Kacpra i Małgorzaty Łycko z Wieloni; rodz. chrz. - Józef Koczwarski z Zakliczyna i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
30.XII - Agnieszka, córka Stanisława i Marianny Tribas; rodz. chrz. - Szymon Sowa z Wieloni i Regina Kalafarowna z Podbrzezia.

1729
9.I - Agnieszka, córka Alberta i Magdaleny Bałuckich; rodz. chrz. - Maciej Sady i Regina Franczykowa.
16.I - Agnieszka, córka Franciszka i Ewy Sady z Dąbrowy; rodz. chrz. - Maciej Sady i Weronika Ziobrowska z Gwoźdźca.
24.I - Agnieszka, córka Antoni i Ewa Kalafar z zamku; rodz. chrz. - Andrzej Kalafar i Katarzyna Kucharzowa.
28.I - Franciszek, syn Jan i Marianna Mazurek alias Mularz; rodz. chrz. - Tomasz Pędracki z Zakliczyna i Zofia Kalafarka z Podbrzezia.
11.II - Walenty, syn Pawła Ptaśnika i Zuzanny z Zawady; rodz. chrz. - Walerian Adamowski i Marianna Potępina.
14.II - Apolonia, córka Jana i Katarzyny Zwiernik z Podbrzezia; rodz. chrz. - Andrzej Połapski i Katarzyna Zwiernikowa, oboje z Zakliczyna.
24.II - Regina, córka Tomasza i Agnieszki Baran z Podbrzezia; rodz. chrz. - Stefan Gołąb i Zofia Kalafarka z Podbrzezia.
25.II - Kazimierz, syn Stanisława i Agaty Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Łabuz i Regina Franczykowa.
15.III - Józef, syn Piotra i Jadwigi Wójcik z Podgórza; rodz. chrz. - Michał Rojek (?) i Zofia Białobrzeska.
20.III - Józef, syn Szymona i Agnieszki Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Maciej Raczyński i Martina Bronionka.
Tego samego dnia - Wojciech, syn Macieja i Anny Sady; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz z małżonką.
27.III - Zofia, córka Michała i Katarzyny Bąk z Podgórza; rodz. chrz. - Andrzej Franczyk i Marianna Dobrowolska.
5.IV - Zofia, córka Waleriana Adamowskiego z Podgórza (bez imienia matki - MK); rodz. chrz. - Michał Ładziński z Zakliczyna i Marianna Potępina z Zawady.
6.IV - Wincenty, syn Macieja i Zofii Raczyńskich z dworu w Charzewicah.; rodz. chrz. - szlachcic Kazimierz Chronowski i Katarzyna Kucharzowa.
1.V - Jakub, syn Wincentego i Reginy Gołąb z Podgórza; rodz. chrz. - Paweł Ptaśnik i Agnieszka Polkowa.
16.VII - Magdalena, córka Mikołaja i Marianny Ptaśnik z Podgórza; rodz. chrz. - Walerian Adamczyk i Regina Gołąbka, oboje z Podgórza.
24.VII - Anna, córka Kazimierza i Barbary Komurek z Charzewic; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek z Gwoźdźca i szlachcianka Franciszka Chronowska z dworu w Charzewicach.
29.VIII - Bartłomiej, syn Stanisława i Katarzyny Rosoł z Melsztyna; rodz. chrz. - Stanisław Studzieński z Zakliczyna i Katarzyna Rosołowna z Melsztyna.
13.IX - Anna, córka Krzysztofa (bez nazwiska rodziców i imienia matki - MK) z Podgórza; rodz. chrz. - Szymon Świdnicki, służący proboszcza melsztyńskiego, i Marianna Kozubowna z Zakliczyna.
23.X - Salomea, córka Szymona i Ewy Godowskich z Zawady; rodz. chrz. - Jan Mazurecki i Klara Kalafarowna, oboje z Melsztyna.
19.XI - Elżbieta, córka Michała i Agnieszki Piechniewicz z Podbrzezia; rodz. chrz. - Szymon Świdecki, służący proboszcza melsztyńskiego, i Jadwiga Kalafarowna z Podbrzezia.
24.XI - Barbara, córka Tomasza i Reginy Łabuz; rodz. chrz. - Józef Dobrowolski i Jadwiga Dobrowolska z Wieloni.

1730
8.II - Walenty, syn Bartłomieja i Anny Zubro; rodz. chrz. - Mateusz Sady i Regina Franczycka z Charzewic.
Tego samego dnia - Walenty, syn Stefana i Agnieszki Kabat z Charzewic alias z Folwarku; rodz. chrz. - Jan Markiewicz i Katarzyna Markiewiczowa, oboje z Melsztyna.
12.III - Katarzyna, córka Wawrzyńca i Zofii Gad z Podbrzezia; rodz. chrz. - Stanisław Kalafar z Podgórza i Regina Kalafarka z Wieloni.
13.III - Katarzyna, córka Jakuba Polek i Katarzyny; rodz. chrz. - Wawrzyniec ? i Marina Kalafarka.
Tego samego dnia - Zofia, córka ? ?, organisty, i Barbary; rodz. chrz. - ? z Zakliczyna i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
12.IV - bliżnięta Albert i Zofia, dzieci Michała i Barbary Misiur z Biskupic; rodz. chrz. - (Alberta) Maciej Raczyński i Zofia Owconka z Charzewic oraz (Zofii) Andrzej Kalafar i Regina Franczycka z Charzewic.
3.V - Jerzy, syn szlachetnie urodzonych Kazimierza (administratora z Charzewicach) i Ludwiki Chronowskich; rodz. chrz. - wielebny Kazimierz Jasakiewicz, kanonik wojnicki i proboszcz w Gwoźdźcu, oraz szlachcianka Bogusławska z Gwoźdźca.
12.VI - Małgorzata, córka Wincentego i Reginy Gołąb; rodz. chrz. - Kazimierz Kalafar i Regina Kalafarowna, wszyscy z Podgórza.
14.VI - Małgorzata, córka Marcina i Doroty Bartoszek z Zawady; rodz. chrz. - Kazimierz Kalafar i Marianna Adamowska z Podgórza.
13.VII - Anna, córka Alberta i Małgorzaty Potempa z dworu w Zawadzie; rodz. chrz. - Tomasz, kucharz w Melsztynie, i Jadwiga Dobrowolska z Zawady.
23.VII - Anna, córka Marcina i Anastazji Zawackich; rodz. chrz. - Jan Wiśniowski i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
21.XI - Andrzej, syn Waleriana i Mariny Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Aleksander Drązczyk i Katarzyna, żona kucharza z zamku melsztyńskiego, oboje z Melsztyna.
28.XI -Andrzej, syn Tomasza i Agnieszki Baran z Podbrzezia; rodz. chrz. - Andrzej Pędracki z Zakliczyna i Regina Kalafarowna z Podbrzezia.
30.XI - Barbara, córka Kazimierza i Barbary Kumorek; rodz. chrz. - Franciszek Żurek, młynarz, i Regina Francikowna z Charzewic.
5.XII - Mikołaj, syn Michała i Barbara Czapnik z Dąbrowy; rodz. chrz. - Marcin Łukaszewski (?), organista, i Agata Rożkowna (?) z Melsztyna.

1731
11.I - Kacper, syn Kacpra i Zofii Łycko z Wieloni; rodz. chrz. - Maciej Sady i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
12.I - Pryska, córka Alberta i Magdaleny Bałuckich; rodz. chrz. - Marcin Dudek i Agnieszka Filoska z Charzewic.
6.III - Jan, syn Jana i Magdaleny Wiśniowskich; rodz. chrz. - Walerian Adamowski i Marina Kowalowna z Podgórza.
2.IV - Wojciech, syn Macieja i Anny Sady; rodz. chrz. - Stanisław Dobrowolski i Katarzyna Markiewicowa alias żona kucharza z Melsztyna.
18.IV - Wojciech, syn Stanisława i Jadwigi Dobrowolskich; rodz. chrz. - szlachcic Józef Skrzetuski i Katarzyna Markiewiczowa z Melsztyna.
23.IV - Wojciech, syn Stanisława i Agnieszki Polek; rodz. chrz. - Paweł Ptaśnik z Zawady i Regina Franciczka z Charzewic.
15.VI - Marianna, córka Stanisława i Reginy Relogowic z Charzewic; rodz. chrz. - Wojciech Potempa z Zawady i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
29.VI - Piotr, syn Walentego i Małgorzaty Cygan z Charzewic; rodz. chrz. - Mateusz Sady i Katarzyna Kucharzowa, oboje z Melsztyna.
1.VII - Małgorzata, córka Jana i Marianny Mazurek z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Dobrowolski z Zawady i Katarzyna Koczwarska, obywatelka Zakliczyna.
25.IX - Michał, syn Michała i Marianny Stalmach z Podgórza; rodz. chrz. - Franciszek Żurek, młynarz, i Jadwiga Kalafarka z Łąk.
28.IX - Michał, nieślubny syn Jadwigi Symprochownej z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech i jego żona Agnieszka Trzeciak z Podbrzezia.
5.XI - Antoni, syn Aleksandra i Marianny Klocz; rodz. chrz. - Michał Stanuszek (bez matki chrzestnej - MK).
30.XII - Tomasz, syn Tomasza i Katarzyny Wójcik; rodz. chrz. - Mateusz Sady i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.

1732
4.II - Andrzej, syn Jana i Zofii Kalafar; rodz. chrz. - Walerian Adamowski i Jadwiga Kalafarka z Podgórza.
17.II - Maciej, syn Jakuba i Katarzyny Polek; rodz. chrz. - Wawrzyniec Noga i Katarzyna Polkowna z Podbrzezia.
23.II - Katarzyna, córka Macieja i Reginy Paskuda; rodz. chrz. - Maciej Godowski i Magdalena Witkowa z Melsztyna.
15.VI - Zofia, córka Michała i Mariny Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Walerian Adamowski i Regina Gołąbka z Podgórza.
7.XII - Tomasz, syn Stanisława i Agnieszki Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Franciszek Jarecki z Faliszewic i Anna.
Tego samego dnia - Stanisław, syn Tomasza i Ewy Kowalik; rodz. chrz. - Mateusz Sady i Katarzyna Markiewicowa z Melsztyna.

1733
13.II - Salomea, córka Tomasza i Reginy Łabuz z Wieloni; rodz. chrz. - Jan Wiśniowski i Magdalena Witkowska z Melsztyna.
18.II - (imię nieczytelne - MK), dziecko Marcina i Agnieszki Swastek alias Drab; rodz. chrz. - Stanisław Tribus i Zuzanna Kalafarka, oboje z Melsztyna.
19.II - (bez imienia - MK), dziecko Macieja i Ewy Sady z Dabrowy; rodz. chrz. - Wawrzyniec Bratkowski i Katarzyna Markiewiczowa, oboje z Melsztyna.
3.III - Sebastian, syn Michała i Marianny Stalmach z Podgórza; rodz. chrz. - Marcin (?) i Marianna Tribuska z Melsztyna.
19.III - Józef, syn Stanisława i Jadwigi Dobrowolskich z Zawady; rodz. chrz. - Sebastian Sowiński z Zakliczyna i Katarzyna Markiewiczowa z Melsztyna.
31.V - Magdalena, córka Macieja i Martiny Kozłowskich, mieszkających w Melsztynie; rodz. chrz. - szlachcic Józef Skrzetuski z zamku w Melsztynie i Katarzyna Markiewiczowa z Melsztyna.
5.X - Franciszek, syn Wojciecha i Marianny Szczurek z Podbrzezia; rodz. chrz. - szlachcic Andrzej Cybulski, notariusz z dworu wesołowskiego, i Jadwiga Kalafarka z Łąk.
15.X - Łukasz, nieślubny syn Agnieszki Cyganionki z Zawady; rodz. chrz. - szlachcic Franciszek Płoński z dworu w Charzewicach i Teresa Markiewiczowa z Melsztyna.
21.X - Szymon, syn Marcin i Anastazja Zawadzcy z Charzewic; rodz. chrz. - szlachcic Franciszek Płoński z dworu w Charzewicach i Jadwiga Kalafarka z Łąk.
25.X - Szymon, syn Marcina i Anastazji Zawadzkich; rodz. chrz. - szlachcic Franciszek Płoński z dworu w Charzewicach i Jadwiga Kalafarka z Łąk.
9.XI - Marcin, syn Stanisława i Reginy Relowic z Charzewic; rodz. chrz. - Andrzej Kalafar z Łąk i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.

1734
23.I - Paweł, syn Wincentego i Reginy Gołąb z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz z Melsztyna i Regina Czubanka z Roztoki.
6.II - Agata, córka Macieja i Teresy Zając z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz i jego żona Katarzyna z Melsztyna.
18.II - Kunegunda, córka Stanisława i Katarzyny Roszoł; rodz. chrz. - Idzi Kalafar i Zuzanna, jego matka, oboje z Podgórza.
25.II - Kazimierz, syn Wawrzyńca i Zofii Noga z Podbrzezia; rodz. chrz. - Maciej Sady i Jadwiga Kalafarka z Łąk.
26.II - Kazimierz, syn Walentego i Małgorzaty Cygan; rodz. chrz. - Mateusz Sady i Katarzyna Marzowa z Melsztyna.
16.III - Józef, syn Pawła i Zofii Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Piotr Rogatka z Szaryz (?) i Regina Franczycka z Charzewic.
17.III - Józef, syn Stanisława i Jadwigi Dobrowolskich z Zawady; rodz. chrz. - Sebastian Sowiński z Zakliczyna i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
13.IV - Marcjanna, córka Macieja i Zofii Raczyńskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Wojciech Świerczek z Faliszewic i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
15.V - Zofia, córka Adama i Agnieszki Gołąb; rodz. chrz. - Sebastian Gołąb i Katarzyna Owconka z Podgórza.
1.VIII - Wawrzyniec, syn Michała i Elżbiety Myszka; rodz. chrz. - Mateusz Sady i Marianna Rychwalska z Dąbrowy.
29.VIII - Sabina, córka Aleksego i Małgorzaty Klocz; rodz. chrz. - Mateusz Zając i Zofia Owconka z Podgórza.
20.X - Szymon, syn Tomasza i Katarzyny Klimek; rodz. chrz. - Maciej Godowski i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
22.X - Jadwiga, córka Kazimierza i Barbary Kumurek z Charzewic; rodz. chrz. - mieszczanin Stanisław Ochotnicki z Zakliczyna i Martina Kozłowska alias Organiścina z Melsztyna.
23.X - Szymon, syn Macieja i Anny Sady; rodz. chrz. - Maciej Godowski i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
28.X - Jadwiga, córka Jana, notariusza z dworu w Charzewicach, i Marty Połomskich; rodz. chrz. - mieszczanin Stanisław Ochotnicki z Zakliczyna i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
11.XI - Elżbieta, córka Jakuba i Marianny Sady; rodz. chrz. - Maciej Raczyński i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
15.XI - Elżbieta, córka Michała i Agnieszki Rzeźnik; rodz. chrz. - Mikołaj Ptasnik i Marianna Rychwalska z Dąbrowy.

1735
17.I - Antoni, syn Michała i Marianny Stalmach; rodz. chrz. - Marcin Dudek i Zofia Owconka.
27.I - Mikołaj, syn Marcina i Katarzyny Bąk z melsztyna; rodz. chrz. - Florian Sułowski z Gwoźdźca, notariusz, i Agnieszka Fularka z zamku.
(bez dnia) luty - Maciej Ludwik, syn jaśnie wielmożnych Kazimierza i Ludwiki Chronowskich, rządcy z zamku melsztyńskiego; rodz. chrz. - jaśnie wielmozny i dostojny Stanisław Stanwicki, starosta wojnicki, i szlachcianka Teresa Bogusławska z Gwoźdźca.
10.IV - Wojciech, syn Waleriana i Marianny Adamowskich; rodz. chrz. - Aleksander Drążczyk i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
Tego samego dnia - Zofia, córka Stanisława i Agnieszki Polek; rodz. chrz. - Błażej Gągola, woźnica z zamku melsztyńskiego, i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
27.IV - Katarzyna, córka Kacpra i Zofii Łyczko z Zawady; rodz. chrz. - Błażej Gągola z zamku Melsztyn i Apolonia Gniadkowa z Zawady.
9.VI - Antoni, syn Macieja, organisty melsztyńskiego, i Martiny Kozłowskich; rodz. chrz. - jaśnie wielmożny Marcin Krzesz z zamku melsztyńskiego i jaśnie wielmożna Teresa Bogusławska z Gwoźdźca.
1.VIII - Ignacy, syn Tomasza i Ewy Kowalskich; rodz. chrz. - jaśnie wielmożny Mikołaj Trebecki z zamku melsztyńskiego i Katarzyna Fularka z zamku, inaczej Bronna.
19.IX - Rozalia, córka Stanisława i Jadwigi Dobrowolskich z Zawady; rodz. chrz. - szlachcic Mikołaj Trebecki z zamku i szlachcianka Teresa Bogusławska z Gwoźdźca.
2.X - Franciszek, syn Franciszka i Anny Żurek z Charzewic; rodz. chrz. - Mateusz Sady i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
19.XI - Andrzej, syn Macieja i Zofii Noszczyk z Charzewic; rodz. chrz. - Maciej Godowski i Barbara Gniewkowa z dworu w Charzewicach.

1736
29.I - Apolonia, córka Franciszka i Ewy Sady z Dąbrowy; rodz. chrz. - Maciej Kozłowski, organista melsztyński, i Katarzyna Fularka alias Bronna z zamku melsztyńskiego.
26.II - Franciszka, córka Adama i Reginy Wach z Charzewic; rodz. chrz. - Maciej Karecki z Gwoźdźca i Anna Żurkowa z Charzewic.
27.II - Teresa, córka Kacpra i Franciszki Mazgaj z dworu w Charzewicach; rodz. chrz. - szlachcic Józef Skrzetuski z zamku w Melsztynie i Katarzyna Markiewiczowa z Melsztyna alias Kucharzowa.
3.VI - Regina, córka Adama i Agnieszki Gołąb z Zawady; rodz. chrz. - Stanisław Dobrowolski i Apolonia Gniadkowa, oboje z Zawady.
25.VI - Małgorzata, córka Marcina i Franciszki Gołąb; rodz. chrz. - Maciej Kozłowski, organista melsztyński, i Elżbieta Gniadkowna z Zawady.
28.XII - Andrzej, syn Macieja i Zofii Nosek z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Godowski z Zawady i Barbara Tymowska.

1737
9.II - Katarzyna, córka Stanisława i Zofii Stypka; rodz. chrz. - Adam Malinowski i Salomea Gniatkowa, wszyscy z Zawady.
23.VII - Jakub, syn Michała i Elżbiety Myszka; rodz. chrz. - Maciej Godowski i Marianna Rychwałska, wszyscy z Dąbrowy.

1738
12.II - Walenty, syn Mikołaja i Reginy Rzepa z Jaworska; rodz. chrz. - Albert Wąsz i Katarzyna, jego żona, z Jaworska.
5.III - Tomasz, syn Jana i Ewy Czarnogrodzkich; rodz. chrz. - Błażej Gągola, woźnica z zamku melsztyńskiego, i Helena Gniatkowna z Zawady.
14.IV - Albert, syn Józefa i Katarzyny Gaudyna z Melsztyna; rodz. chrz. - Adam Malinowski z Zawady i Marianna Ptaśnicka z Charzewic.
21.IV - Wojciech, syn Floriana, śpiewaka w kościele melsztyńskim, i Martiny Szułowskich; rodz. chrz. - Paweł Ptaśnik z Zawady i Katarzyna Markiewicowa z Melsztyna.
2.V - bliźnięta Aleksander i Katarzyna, dzieci Waleriana i Marianny Adamowskich; rodz. chrz. - (Aleksandra) Stanisław Dobrowolski i Agata Gołombka z Zawady oraz (Katarzyny) Andrzej Kalafar i Jadwiga Dobrowolska.
7.V - blixnięta Florian i Zofia, dzieci Franciszka i Anny Żurek; rodz. chrz. - (Floriana) Florian Szułowski, śpiewak, i Klara Kalafar oraz (Zofii) Stanisław Relowic i Krystyna.
7.VI - Magdalena, córka Marcina i Katarzyny Bąk; rodz. chrz. - Stanisław Dobrowolski i Regina Pipdikinina, wszyscy z Melsztyna.
29.VI - Małgorzata, córka Jana i Zofii Kalafar; rodz. chrz. - Szymon Kalafar i Marianna Drążska, wszyscy z Melsztyna.
5.VII - Jakub, syn Józefa i Magdaleny Wiśniowskich; rodz. chrz. - Wojciech Markowski, karczmarz z Rzepiennika, i Krystyna Pleszowska z dworu charzewickiego w Podgórzu.

1739
14.I - Agnieszka, córka Adama i Reginy Wach; rodz. chrz. - Wawrzyniec Marek z Zawady i Magdalena Czapnienionka z Dąbrowy.
23.II - Maciej, syn Antoniego i Zofii Czyganik; rodz. chrz. - Błażej Gągola, woźnica z zamku, i Katarzyna Markiewiczowa alias Kucharzowa z Melsztyna.
24.II - Maciej, syn Macieja i Reginy Zając; rodz. chrz. - Florian Szułecki, śpiewak dworu melsztyńskiego, i Katarzyna Markiewiczowa alias Kucharzowa z Podgórza.
3.III - Kazimierz, syn Jana i Marty Połomskich; rodz. chrz. - Bartłomiej Sobiś z zamku Melsztyn i Katarzyna Bąkowa z Podgórza.
10.III - Konstancja, córka Franciszka i Ewy Sady z Dąbrowy; rodz. chrz. - Błażej Gągola, woźnica z zamku, i Anna Żurkowa z Charzewic.
2.IV - Anastazja, córka Mikołaja i Marianny Drąższczyk; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Krystyna Pleszowska z Charzewic.
24.V - Urban, syn Tomasza i Katarzyny Klimek; rodz. chrz. - Stanisław Klimek z Gwoźdźca i Marianna Ptaśniczka z Charzewic.

1740
18.III - Józef, syn Marcina i Katarzyny Bąk; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Jadwiga Dobrowolska z Zawady.
10.IV - Zofia, córka Kazimierz i Małgorzata (? - MK) z Melsztyna; rodz. chrz. - Wawrzyniec Marek i Marianna Mularka z Charzewic.
20.IV - Regina, córka Stanisława i Zofii Stypko; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista, i Ewa Urbanka, oboje z Melsztyna i rodzice chrzestni dziecka.

1741
21.I - Agnieszka, córka Wojciecha i Teresy Bąk; rodz. chrz. - Jan Mazgaj z Gwoźdźca i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
29.VI - Wojciech, syn Jana i Ewy Godowskich z Zawady; rodz. chrz. - Wawrzyniec Marek z Zawady i Regina Łyczkowa, oboje z Zawady.
22.VII - Agnieszka, córka Aleksandra i Małgorzaty Kloc ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Piotr Rapacki i Zofia Białobrzeska z Zakliczyna.
25.VIII - Regina, córka Kacpra i Jadwigi Łyczko z Zawady; rodz. chrz. - mieszczanie Wojciech Łopatka i Teresa Białobrzeska, oboje z miasteczka Zakliczyn.
27.VIII - Józef, syn Wojciecha i Reginy Gądek z Podgórza; rodz. chrz. - Walerian Przewoźnik i Marianna Mularka z Charzewic.
2.IX - Marianna, córka Adama i Agaty Gołąb z Zawady; rodz. chrz. - szlachcic Antoni Czeczkiewicz i szlachcianka Rozalia Domaradzka.
10.IX - Regina, córka Józefa i Katarzyny Gaudyna ze wsi Melsztyn; rodz. chrz. - Stanisław Szymek z Gwoźdźca i Dorota Baranka z Jaworska.
13.IX - Piotr, syn Jana i Heleny Małczyk ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Jan Domaradzki, administrator w Charzewicach, i szlachcianka Barbara Skrzetuska.
20.IX - Rozalia, córka Jana i Zofii Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Jacek Zając i Zofia Białobrzeska z miasteczka.
10.XI - Stanisław, syn Jana, administrator w Charzewicach, i Rozalii Domaradzkich; rodz. chrz. - szlachcic Antoni Częczkiewicz i wielmożna Magdalena Nidecka.
20.XI - Andrzej, syn Macieja i Zofii Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista melsztyński, i Zofia Malinowska z Zawady.
10.XII - Tomasz, syn Macieja i Agnieszki Pałasz; rodz. chrz. - jaśnie wielmożny Jan Nidecki i Regina Cieplaczka z Melsztyna.
17.XII - Łucja, córka Marcina i Katarzyny Gniewek z Melsztyna; rodz. chrz. - Tadeusz Kalafar i Marianna Drąszka.

1742
26.III - Józef, syn Tomasza i Reginy Baran z Podbrzezia; rodz. chrz. - Stanisław Dobrowolski i jego żona Jadwiga z Zawady.
22.IV - Katarzyna, córka Błażeja i Reguny Czarnogrodzkich z Dąbrowy; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista, i Agnieszka Ptaśniczka z Zawady.
18.V - Józef Antoni, syn wielmożnych Józefa i Barbary Skrzetuskich; rodz. chrz. - dostojny i jaśnie wielmożny Antoni Tarło, kasztelan lubaczewski, i wielmożna pani Anna Tarłowa, rodzicielka jego z Dębna.
8.VIII - Małgorzata, córka Kazimierza i Magdaleny Kozieł z Zawady; rodz. chrz. - Antoni Cyganik i Teresa Niziołkowska z Olszyn.
10.VIII - Wawrzyniec, syn Antoniego i Zofii Cygan ze wsi Podbrzezie; rodz. chrz. - Jan Gniatkowic ze wsi Wesołów i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
20.VIII - Zuzanna, córka Adama i Zofii Malinowskich; rodz. chrz. - Jan Marczyk z Zawady i Zofia Styrkowska.
8.XI - Katarzyna, córka Tomasza i Katarzyny Święc; rodz. chrz. - szlachetnie urodzony pan Jan Nidecki i szlachetnie urodzona pani Róża Sak ze wsi Charzewice.
9.XI - Marianna, córka Jana i Katarzyny Polek ze wsi Podbrzezie; rodz. chrz. - Florian Sułecki ze wsi Melsztyn i Regina Kalafarka ze wsi Podbrzezie.
21.XII - Tomasz, syn Grzegorza i Agaty Polek ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz i Katarzyna, jego żona, z Melsztyna.
26.XII - Zuzanna, córka Jakuna i Reginy Małek ze wsi Podbrzezie; rodz. chrz. - Antoni Cygan i Zuzanna Turkowa z Podbrzezia.
Tego samego dnia - Stefan, syn Krzysztof i Magdalena Duda ze wsi Dabrowa; rodz. chrz. - Wojciech Gołąb i Regina Frączycka ze wsi Gwoździec.

1743
20.II - Apolonia, córka Jana i Heleny Małek ze wsi Podbrzezie; rodz. chrz. - Jan Dyba ze wsi Wesołów i Marianna Pleciżyna z Zawady.
30.III - Wojciech, syn Franciszka i Anny Żurek ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Wojciech Jurczyk z Charzewic i Zofia Kalafarka z Podgórza.
13.IV - Wojciech, syn Mateusza i Zofii Polek ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Jacek Zając z Charzewic i Regina Kozina ze wsi Faliszewice.
28.VI - Zofia, córka Franciszka i Ewy Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz z Melsztyna i Małgorzata Siarkowa ze wsi Charzewice.
29.VII - Marianna, córka Wojciecha i Reginy Gądek ze wsi Podgórze; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista z Melsztyna, i Marianna Dobrowolska ze wsi Zawada.
30.XII - Barbara Wiktoria, córka szlachetnych państwa Jana, administratora we wsi Charzewice, i Rozalii Domaradzkich; rodz. chrz. - szlachetny pan Maciej Różański i szlachetna pani Barbara Skrzetuska z Gwoźdźca.

1744
10.II - Walenty, syn Stefana i Agaty Kabat z Charzewic; rodz. chrz. - Albert Jurczyk i Anna Wronina z Charzewic.
8.III - Franciszek, syn Piotra i Anny Polczyk z Charzewic; rodz. chrz. - Wojciech Fularczyk i Anna Wronina z Charzewic.
2.IV - Wojciech, syn Aleksandra Klocz i Anny; rodz. chrz. - Walenty Przewoźnik i Zofia Zającowna, wszyscy z Podgórza.
20.IV - Wojciech, syn Mikołaja Drąsczyka i Marianny z Melsztyna; rodz. chrz. - Stanisław Roszolik ze wsi Gwoździec i Jadwiga Dobrowolska z Zawady.
10.VII - Szymon, syn Jacka i Anny Zając z Charzewic; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i Jadwiga Dobrowolska z Zawady.
13.IX - Teresa, córka Wojciech Malinowski i Zofia z Zawady; rodz. chrz. - Albert Połapski i Zofia Pilarzowna z miasteczka Zakliczyn.
17.IX - Andrzej, syn Andrzej Malicki i Regina z Charzewic; (bez rodz. chrz. - MK).

1745
21.IV - Wojciech, syn Jacka Zająca i Anny; rodz. chrz. - szlachetny Jan Domaradzki, administrator, i szlachetna pani Rozalia Domaradzka, żona administratora ze wsi Charzewice.
4.VI - Jan, syn Jana Sechel i Anny; rodz. chrz. - Jacek Zając i Agnieszka Polkowa, oboje z Charzewic.
Tego samego dnia - Jakub, syn Jana i Zofii Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Kucharz z Melsztyna i szlachetnie urodzona żona administratora Rozalia Domaradzka z Charzewic.
10.X - Teresa, córka Krzysztofa Spiga i Reginy; rodz. chrz. - Tomasz Zuber i Agnieszka Polkowa z Charzewic.
15.X - Łukasz, syn Jana Czarnogrodzkiego i Ewy z Wieloni; rodz. chrz. - Szymon Rylowicz z Podgórza i Marianna Ziomkowa ze wsi Gwoździec.
29.X - Teresa, córka Tomasza Koza i Zofii z Gwoźdźca; rodz. chrz. - szlachetnie urodzony Jan Domaradzki, administrator z Charzewic, i Marianna Stęcalewska z Melsztyna.
11.XI - Katarzyna, córka Tomasza Klimek i Katarzyny; rodz. chrz. - Wojciech Fularczyk i Agnieszka Polkowa, oboje z Charzewic.

1747
10.I - Agnieszka, córka Mikołaj Drąsczyk i Marianna; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Ludwika Chronowska, oboje ze wsi Melsztyn.
19.II - Regina, córka Aleksandra Klocz i Małgorzaty; rodz. chrz. - Walenty Rosoł i Magdalena Dudkowa, oboje z Podgórza.
6.III - Franciszka, córka Wojciech Gondek i Regina; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista, i Regina Maszyczka ze wsi Charzewice.
11.III - Regina, córka Adama Malinowskiego i Zofii; rodz. chrz. - Błażej Gołąbik i Franciszka Domańska, oboje z Zawady.

1748
5.II - Agata, nieślubna córka Zofii Zającownej; rodz. chrz. - Józef Batkowski i Zofia Kalafarka z Podbrzezia.
11.II - Konstancja, córka Franciszka i Ewy Polek; rodz. chrz. - Jacek Zając i Katarzyna Markiewicowa.
W lutym 1748 roku przeprowadzona została wizytacja i weryfikacja akt przez Antoniego Bełdowskiego, oddelegowanego wizytatora.
1.IV - Józef, syn wielmożnych i szlachetnie urodzonych Tomasza i Marianny Kierowskich; rodz. chrz. - Wojciech Kalicki, opiekun zakliczyński, i wielmożna i szlachetnie urodzona pani Rozalia Domaradzka oraz wielmożny i szlachetnie urodzony pan Jan Domaradzki i wielmozna Marianna Witowska.
11.IV - Regina, córka Jakuba i Reginy Małek; rodz. chrz. - uczciwy (rolnik lub rzemieślnik wiejski) Józef Józefowic z dworu i chłopka Helena Markowa ze wsi Podbrzezie.
7.VI - Jan, syn Jacka i Marianny Pleciga; rodz. chrz. - chłop Stanisław Włodek ze wsi Gwoździec i chłopka Zuzanna Turkowa ze wsi Podgórze.
22.VII - Anna, córka Jakuba i Zofii Kielian; rodz. chrz. - Tomasz Markiewic i Katarzyna, średniozamożni rzemieślnicy z Melsztyna.
14.IX - Franciszek, syn Andrzeja i Reginy Maszyckich; rodz. chrz. - Błażej Gołąb i panna Łyckowna, oboje ze wsi Zawada.
9.XI - Tomasz, syn Tomasza i Katarzyny Waler; rodz. chrz. - Walenty Rosoł spod zamku i Zuzanna Gołąbka z Łukowki.
23.XI - Agnieszka, córka Adama i Zofii Malinowskich; rodz. chrz. - Florian Sułecki,organista melsztyński, i Katarzyna Markiewicowa, oboje z zamku.

1749
13.II - Walenty, syn Kazimierza i Zofii Baran; rodz. chrz. - Wojciech Małek z Podbrzezia i Anna Orłowa ze wsi Wesołów.
17.II - Regina, córka Jana i Zofii Kalafar; rodz. chrz. - Szymon Relowicz z Podgórza i Katarzyna Markiewiczowa z Melsztyna.
26.II - Marianna, córka Szymona i Zofii Relowicz; rodz. chrz. - Jan Ryba z Wesołowa i Zuzanna Gołąbka z Łukowki.
4.III - Regina, córka Grzegorza i Agaty Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Andrzej Ferens z Charzewic i Regina Kozina z Faliszewic.
13.III - Józef, syn Szymona i Apolonii Świrczek z Faliszewic; rodz. chrz. - Mikołaj Kołodziejczyk z Faliszewic i Katarzyna Markiewiczowa z Melsztyna.
2.IV - Regina, córka Andrzeja i Reginy Mal z Podbrzezia; rodz. chrz. - sławetny Florian Sułecki, organista melsztyński, i Apolonia Zwiernicowna z Podbrzezia.
3.V - Stanisław, nieślubny syn Reginy Kalafarownej z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Ptaśnik z Zawady i Marianna Stalmaszka z Podgórza.
17.V - Regina, córka Jacka i Anny Zając z Podbrzezia; rodz. chrz. - szlachetna i wielmożna pani Rozalia Michalska i sławetny Tomasz Markiewicz z Melsztyna.
6.VI - Katarzyna, córka Tomasza i Łucji Zuber z Dąbrowy; rodz. chrz. - Błazej Czarnogrodzki z Charzewic i Anna Nowaczka z Gwoźdźca.
29.VI - Piotr, syn Jana i Agaty Nosek; rodz. chrz. - Wojciech Fularz z Charzewic i Zuzanna, panna z dworu w Charzewicach.
10.IX - Franciszek, syn Jacka i Marianny Pleciga z Podbrzezia; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł z Zawady i Katarzyna Jachcińska z Zakliczyna.
24.IX - Michał, syn Marcina i Agaty Zwiernik z Podbrzezia; rodz. chrz. - sławetny Józef Przekupniowicz i Katarzyna Jachcińska z Zakliczyna.
29.X - Franciszka, córka Jakub i Regina Pleciga; rodz. chrz. - organista Florian Sułecki z Melsztyna i sławetma Katarzyna Jachcińska z Zakliczyna.
13.XI - Stanislaw, syn Michała i Elżbiety Myszka z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł z Zawady i Katarzyna Markiewiczowa z Melsztyna.
19.XI - Regina, córka Piotra i Anna Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Andrzej Ferens z Charzewic i Zofia Kozina z Faliszewic.
4.XII - Barbara, córka Walentego i Anny Rosoł z Podgórza; rodz. chrz. - Jacek Zając z Podbrzezia i Agnieszka Łabuzionka z Charzewic.
24.XII - Adam, syn Stanisława i Zofii Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Andrzej Ptaśnik z Zawady i Zofia Relowiczowa z Podgórza.
30.XII - Barbara, córka szlachcica Jana i Rozalii Michalscy, administratorzy charzewiccy; rodz. chrz. - szlachetny i wielmożny Stanisław Łazowski, ekonom grybowski, i Barbara Skrzetuska z Gwoźdźca.

1750
10.I - Paweł, syn Jakuba i Reginy Małek; rodz. chrz. - Wojciech Małek i Regina Małkowa z Podbrzezia wszyscy.
26.I - Paweł, syn Wojciecha i Reginy Gądek z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Podgórza i Zuzanna Ptaśniczka z Zawady.
2.IV - Marianna, córka Damiana i Teresy Kwitowskich z Melsztyna; rodz. chrz. - szlachcic Jan Michalski, administrator Charzewic, i chłopka Markiewiczowa z Melsztyna.
16.VII - Jakub, syn Pawła i Zofii Średniawa z Melsztyna; rodz. chrz. - chłop Józef Karecki z Faliszewic i sławetna Katarzyna Jachcińska z miasteczka Zakliczyn.
3.IX - Rozalia, córka chłopów Krzysztofa i Magdaleny Duda; rodz. chrz. - chłopi Walenty Rosoł i Marianna Drąszka z Melsztyna.

1751
2.II - Marianna, córka Kazimierza i Barbary Baran z Podbrzezia; rodz. chrz. - chłop Jacek Zając i Helena Markowa z Podbrzezia.
3.II - Jan, syn szlachcica Kacpra i Katarzyny Kaczeńskich, administrator Charzewic; rodz. chrz. - szlachcic Józef Łazowski, ekonom grybowski, i wielmożna Barbara Skrzetuska z Gwoźdźca.
Tego samego dnia - Jan, syn chłopów Andrzeja i Małgorzaty Zawackich z Melsztyna; rodz. chrz. - chłop Józef Karecki z Faliszewic i Katarzyna Markiewiczowa z Melsztyna.
6.II - Marianna, córka chłopów Jakuba i Marianny Pleciga z Podbrzezia; rodz. chrz. - chłop Wojciech Małek i Helena Małkowa z Podbrzezia.
13.III - Katarzyna, córka chłopów Stanisława i Zofii Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - chłop Walenty Rosoł i sławetna Katarzyna Jachcińska z Melsztyna.
20.III - Regina, córka chłopów Szymona i Zofii Relowicz z Podgórza; rodz. chrz. - chłop Jan Kalafar i Katarzyna Markiewiczowa z Melsztyna.
3.V - Katarzyna, córka chłopów Andrzeja i Reginy Maszyckich; rodz. chrz. - Jacek Zając i Teresa Miazeńska z Gwoźdźca.
22.V - Katarzyna, córka chłopów Marcina i Agnieszki Zwiernik z Podbrzezia; rodz. chrz. - Józef Pędracki i Elzbieta Przekupniewiczowa, obywatelka Zakliczyna.
1.VI - Jan, syn chłopów Tomasza i Katarzyny Klimek z Charzewic; rodz. chrz. - chłopi Jacek Zając i Regina Kalafarowna.
28.VI - Małgorzata, córka chłopów Krzysztofa i Reginy Spiga z Dąbrowy; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista melsztyński, i chłopka Zofia Kalafarka z Podgórza.
29.VI - Jakub, nieślubny syn chłopki Katarzyny Żurkownej z Charzewic; rodz. chrz. - chłopi Adam Polczyk i Pryska Ptaśniczka, oboje z Charzewic.
23.X - wizytacja diecezjalna przeprowadzona przez Stanisława Fr. Cetnarskiego (...).
24.X - Walenty, syn Kazimierza i Zofii Polek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Adam Stalmach i Agnieszka Baranka.
Tego samego dnia - Teresa, córka Kazimierza i Reginy (sic!) Polek; rodz. chrz. - Józef Irzupek z Gwoźdźca i Katarzyna Plecizina z Podbrzezia.
13.XII - Tomasz, syn chłopów Tomasza i Katazryny Adamowskich z Podbrzezia; rodz. chrz. - Szymon Relowicz i Zofia Kalafarka.
29.XII - Tomasz, syn chłopów Mikołaja i Marianny Drąg z Melsztyna; rodz. chrz. - szlachcic Jerzy Chronowski i sławetna Katarzyna Jachcińska.

1752
19.I - Agnieszka, córka chłopów Tomasza i Łucji Zuber; rodz. chrz. - Błażej Czarnogrodzki i Katarzyna Gadoszczonka z Charzewic.
18.II - Maciej, syn chłopów Jacka i Anny Zając z Podbrzezia; rodz. chrz. - chłop Jan Małek i Helena żona.
6. (bez miesiąca) - Katarzyna, córka Damiana i Teresy Rosołowskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Gaudynia i Regina Pachowna.
29.XII - Agnieszka, córka Jana i Rozalii Tribuś; rodz. chrz. - Jacek Zając i Helena Małkowa.

1753
2.I - Kacper, syn Tomasza i Małgorzaty Malinowskich z Melsztyna; Florian Sulecki, organista, i Katarzyna Markiewiczowa.
8.II - Jan, nieślubny syn Teresy Garlickiej z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Przeciszowski i Katarzyna Markiewiczowa.
13.II - Franciszek, syn Zofia i Stanisława Ptasnik z Zawady; rodz. chrz. - Andrzej Ptaśnik i Agnieszka Walerka.
1.III - Józef, syn Krzysztofa i Magdaleny (?); rodz. chrz. - Mateusz Nosek i Agnieszka Tribusionka.
21.IV - Katarzyna, córka Grzegorza i Katarzyny Mikulskich z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Piesiak i Magdalena Wroniowska.
28.IV - Wojciech, syn Kacpra i Agnieszki Łyczko z Zawady; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i szlachcianka Teresa Skrzetuska.
14.V - Jan, syn Jana i Zofii Jaguszowskich z Charzewic; rodz. chrz. - chłop Jacek Zając i szlachcianka Marianna Gaydzieńska.
12.VIII - Jakub, syn chłopów Piotra i Anny Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Wojciech Polczyk z Charzewic i Regina Kozina z Faliszewic.
28.VIII - Rozalia, córka chłopów Walentego i Marianny Rosoł z Melsztyna; rodz. chrz. - uczciwy Florian Sułecki, organista melsztyński, i Katarzyna Markiewiczowa.
6.IX - Regina, córka chłopów Tomasza i Katarzyny Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Jacek Zając z Podbrzezia i Elżbieta Myszczyna z Podgórza.
19.IX - Mateusz, syn chłopów Jacka i Agnieszki Magier; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Zofia Conforte z Podgórza.
6.X - Jan, syn Floriana i Katarzyny Wiśniowskich z Zawady; rodz. chrz. - szlachcic Jan Skwaganiewski i szlachcianka Teresa Skrzetuska z Charzewic.
14.X - Teresa, córka Sebastiana i Apolonii Sobol z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Malek, młynarz, i Agnieszka Baranka.
26.X - Szymon, synWawrzyńca i Korduli Kabat z Charzewic; rodz, chrz. - Mateusz Nosek i Zofia Noskowa.
24.XI - Barbara, córka Jana i Reginy Malinowskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista melsztyński, i Elżbieta Myszczyna z Podgórza.
2.XII - Mikołaj, syn Mikołaja i Agnieszki Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Florian Sułecki i Elżbieta Myszczyna.

1754
20.I - Paweł, syn Kazimierza i Katarzyny Śreniawa z Dąbrowy; rodz. chrz. - Stanisław Koza i Regina Kozina z Faliszewic.
Tego samego dnia - Sebastian, syn Kazimierza i Zofii Baran z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Małek i Anna Zajączka.
30.I - Apolonia, córka Szymona i Zofii Relowicz z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jacek Zając z Podbrzezia i Magdalena Wiśniowska z Podgórza.
8.II - Błażej, syn Tomasza i Łucji Zuber z Dąbrowy; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista melsztyński, i Regina Spidzyna z Dąbrowy.
28.III - Józef, syn Jakuba i Reginy Małek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jacek Pleciga z Podbrzezia i szlachcianka Marianna Chronowska z Melsztyna.
18.IV - Katarzyna, córka Mikołaja i Marianny Drąg z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Trybus z Melsztyna i Jadwiga Rosołka z Zawady.
4.V - Florian, syn Idziego i Salomei Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Walenty Rosoł i Jadwiga Rosołka z Zawady.
8.V - Zofia, córka Jakuba i Zofii Pleciga z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Małek i Anna Zajączka z Podbrzezia.
13.V - Jan, syn Stanisława i Zofii Ptaśnik; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł z Zawady i szlachcianka Marianna Chronowska z Melsztyna.
2.VI - Antoni, syn Wojciecha i Heleny Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Zofia Relowiczowa.
25.VIII - Jan Nepomucen Wawrzyniec, syn Jakuba (administratora charzewickiego) i Magdaleny Żarnowskich; rodz. chrz. - wielmożny Józef a Rebele Rebelowski, łowczy wiślicki, i szlachcianka Eufrozyna Ulatowska z Górki.
2.IX - Stefan, syn Adama i Zofii Malinowskich z Zawady; rodz. chrz. - Wojciech Adamowski z Podgórza i Katarzyna Wiśniowska z Zawady.
Przeprowadzona została wizytacja archidiakonalna przeprowadzona przez Stanisława Fr. Cetnarowskiego, archidiakona z Uścia (?).
8.X - Katarzyna, córka Jana i Heleny Małek z podbrzezia; rodz. chrz. - chłop Jacek Zając i żona Anna.
Tego samego dnia - Barbara, córka Michała i Elżbiety Myszka; rodz. chrz. - Łukasz Gajda i Anna Zajączka z Podbrzezia.
11.XII - Marcjanna, córka Jana i Reginy Przeciszowskich z Melsztyna; rodz. chrz. - admnistrator Gabriel Jachciński, proboszcz melsztyński, i szlachcianka Marcjanna Chronowska z dworu.
31.XII - Kacper, syn Stanisława i Reginy Baran z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jacek Pleciga i Anna Zajączka.

1755
25.I - Paweł, syn Wojciecha i Zofii Nosek z Charzewic; rodz. chrz. - Adam Polek i Agnieszka Polkowa.
13.II - Apolonia, córka Benedykta i Katarzyny Kielian z Charzewic; rodz. chrz. - Jacek Magier i Agnieszka Magrowa żona.
21.II - Maciej, syn Grzegorza i Katarzyny Mikulskich z Podgórza; rodz. chrz. - szlachcic Antoni Leszczyński i szlachcianka Anna Pilichowska, oboje z dworu charzewickiego.
15.III - Józef, syn Macieja i Franciszki Bartyzel z Melsztyna; rodz. chrz. - Wojciech Sadzik z Charzewic i Agnieszka Zberaczka z Dąbrowy.
18.III - Katarzyna, córka Kazimierza i Zofii Baran z podbrzezia; rodz. chrz. - Jacek Zając i Anna żona.
24.III - Józef, syn Kacper i Agnieszka Łyczko z Zawady; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Podgórza i Barbara Ptaśniczka z Zawady.
31.III - Wojciech, syn Wawrzyńca i Korduli Kabat z Charzewic; rodz. chrz. - szlachcic Jakub Żarnowski, administrator Charzewic, i szlachcianka Anna Pilichowska z dworu charzewickiego wszyscy.
Tego samego dnia - Anna, córka Wawrzyńca i Korduli Kabat z Charzewic; rodz. chrz. - szlachcic Antoni Leszczyński i szlachcianka Magdalena Żarnowska z dworu charzewickiego wszyscy.
8.IV - Wojciech, syn Pawła i Zofii Śreniawy z Dąbrowy; rodz. chrz. - szlachcic Józef Kardaszewski i Anna szlachcianka Pilichowska z dworu charzewickiego oboje.
20.IV - Stanisław, syn Macieja i reginy Nosek z Charzewic; rodz. chrz. - Stanisław Koza i Regina Kozina z Faliszewic.
12.III - Franciszka, córka chłopów Wawrzyńca i Jadwigi Kielian z Charzewic; rodz. chrz. - chłop Adam Polek i Katarzyna Gadoszczonka.
16.III - Józef, syn chłopów Andrzeja i Katarzyny Zawadzkich z Melsztyna; rodz. chrz. - chłop Tomasz Markiewicz i Katarzyna jego żona.
3.IV - Wojciech, syn chłopów Grzegorza i Katarzyny Mikulskich z Podgórza; rodz. chrz. - chłopi Stanisław Ptaśnik z Zawady i Zofia Jaguszowska z Charzewic.
Tego samego dnia - Wojciech, syn chłopów Wojciecha i Katarzyny Fularz; rodz. chrz. - chłopi Wojciech Ptaśniczek z Zawady i Małgorzata Relowiczowa z Podgórza.
1.V - Zofia, córka chłopów Michała i Elżbiety Myszka z Podgórza; rodz. chrz. - chłopi Blażej Czarnogrodzki z Charzewic i Helena Wisniowska z Podgórza.
6.VI - Regina, córka chłopów Andrzeja i Reginy Maliś z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Małek i Zofia Kalafarka z Podbrzezia.
15.VII - Jakub, syn Mikołaja i Agaty Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Wojciech Małek i Zofia Kalafarka.
19.VII - Magdalena, córka Franciszka i Ewy Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Kazimierz Polcyk i Zofia Jaguszowska.
29.VIII - Jan, syn Wojciecha i Reginy Polek z Podgórza; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista melsztyński, i Magdalena Wiśniowska z Podgórza.
17.IX - Katarzyna, córka Tomasza i Zofii Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech Małek i Katarzyna Pleciżyna z Podbrzezia.
21.IX - Mateusz, syn Jana i Heleny Małek; rodz. chrz. - Jacek Zając i Katarzyna Jachcińska.
4.X - Katarzyna, córka Pawła i Zofii Śreniawa z Melsztyna; rodz. chrz. - chłopi Wojciech Małek i Katarzyna Pleciżyna z Podbrzezia.
24.X - Jakub, syn Kazimierza i Marianny Rapackich z Zawady; rodz. chrz. - Jan Kowal i Katarzyna Jachcińska z Melsztyna.
12.V - Jan Nepomucen, syn Tomasza i Katarzyny Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Andrzej Adamowski i Magdalena Wiśniowska.
24.VII - Marianna, córka Franciszka i Ewy Klimek; rodz. chrz. - Andrzej Szczepanek z Podbrzezia i Regina Dutkowa z Melsztyna.
30.VII - Ignacy, syn Andrzeja i Reginy Maszyckich z Charzewic; rodz. chrz. - Jan i Zofia Kalafar, oboje z Podbrzezia.
4.VIII - Regina, córka Tomasza i Łucji Zuber z Dąbrowy; rodz. chrz. - Wojciech Sadzik i Anna Francicka z Melsztyna.
15.VIII - Jacek, syn Jana i Reginy Grochal z Podgórza; rodz. chrz. - Andrzej Adamowski i Magdalena Wiśniowska.
21.VIII - Bartłomiej, syn Jana i Reginy Trybuś z Melsztyna; rodz. chrz. - Andrzej Jurecki i Katarzyna Markiewiczowa.
Tego samego dnia - Rozalia, córka Jana i Reginy Trybuś; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Jadwiga Rosołka z Zawady.
21.IX - Michał, syn Wojciecha i Zofii Ziomek z Charzewic; rodz. chrz. - Grzegorz Myszka i Marianna Polkowa z Gwoźdźca.
2.X - Franciszka, córka Andrzeja i Elżbiety Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł z Zawady i Magdalena Wiśniowska z Podgórza.
4.X - Teresa, córka Walentego i Barbary Ptaśnik; rodz. chrz. - Andrzej Świech i Magdalena Przeciszowska z Melsztyna.
22.X - Salomea, córka Jana i Reginy Trzmielowskich z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jacek Pleciga i Anna Zajączka.

1756
20.I - Kacper, syn Wojciecha i Katarzyny Fularz z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Podgórza i Agnieszka Polkowa z Charzewic.
10.III - Franciszka, córka Damiana i Teresy Razowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł z Zawady i Katarzyna Markiewiczowa z Melsztyna.
24.V - (bez imienia - MK), dziecko Jana i Agnieszki Zwiernik; rodz. chrz. - sławetny Józef Pędracki, obywatel Zakliczyna, i Katarzyna Gębicka z Wesołowa.
27.V - Petronela, córka Stanisława i Zofii Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - uczciwy Jan Gałecki i szlachcianka Anna Pilichowska z dworu w Charzewicach.
25.VI - Marianna, córka Idziego i Salomei Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Andrzej Świech z Melsztyna i Elżbieta Myszka z Podgórza.
1.VII - Piotr, syn Marcina i Heleny Łyko z Podbrzezia; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista melsztyński, i Ewa Zajączka z Podbrzezia.
11.VII - Małgorzata, córka Kazimierza i Katarzyny Śreniawa z Dąbrowy; rodz. chrz. - Kazimierz Polek z Charzewic i Regina Spidzyna z Dąbrowy.
3.IX - Mateusz, syn Augustyna i Magdaleny Przeciszowskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Pawlikowski z Domosławic i Anna Zajączka z Podbrzezia.
28.IX - Jadwiga, córka Mikołaja i Anny Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Elżbieta Myszczyna z Podgórza.
3.X - Teresa, córka Marcina i Anny (bez nazwiska - MK) z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Małek z Podbrzezia i panna Anna Pietrowna z miasteczka Zakliczyn.
16.X - Teresa, córka Jakuba i Agnieszki Prowadzisz z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Małek i Katarzyna Gębicka z Wesołowa.
11.XI - Katarzyna, córka Wojciecha i Katarzyny Szczepanek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jakub Pleciga i Zuzanna Turkowa z Podbrzezia.
12.XI - Katarzyna, córka Melchiora i Reginy Habela z zamku melsztyńskiego; rodz. chrz. - chłop Walenty Rosoł i szlachcianka Teresa Skrzetuska z Melsztyna.
29.XII - Andrzej, syn Tomasza i Teresy Wiśniowskich; rodz. chrz. - Andrzej Ptaśnik z Zawady i Elżbieta Komurkowa z Podgórza.

1757
14.I - Sebastian, syn Ignacego i Agnieszki Bąk z Gwoźdźca; rodz. chrz. - Mateusz Wąż i Regina żona.
21.I - Paweł, syn Jakuba i Katarzyny Pleciga z Podbrzezia; rodz. chrz. - Stanisław Gat i Zuzanna Turkowa, wszyscy z Podbrzezia.
12.II - Walenty, syn Jana i Małgorzaty Relowicz z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Małek i Anna Zajączka.
13.II - Walenty, syn Błażeja i Franciszki Gołąb z Charzewic; rodz. chrz. - Blażej Czarnogrodzki i Ewa Polkowa.
17.II - Walenty, syn Sebastiana i Apolonii Sobol z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jacek Zając i żona.
12.III - Marianna, córka Andrzeja i Katarzyny Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Wojciech Hebda i Katarzyna Adamowska panna.
15.III - Józef, syn Andrzeja i Reginy Dudek z Melsztyna; rodz. chrz. - szlachcic Piotr Małkowski i Anna Iżycka z dworu w Charzewicach.
20.III - Józef, syn Jacka i Agnieszki Magier z Melsztyna; rodz. chrz. - Błażej Czarnogrodzki z Charzewic i Regina Spidzyna z Dąbrowy.
21.III - Franciszka, córka Andrzeja i Salomei Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Franciszek Wodecki z Gwoźdźca i Katarzyna Adamowska z Podgórza panna.
28.III - Wojciech, syn Wojciecha i Zofii Nosek z Charzewic; rodz. chrz. - Błażej Czarnogrodzki i Agnieszka Polkowa.
17.V - Jan, syn Adama i Zofii Malinowskich z Zawady; rodz. chrz. - Wojciech Adamowski i Katarzyna Adamowska panna z Podgórza.
2.VI - Justyna, córka Jakuba i Barbary Małek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech Małek i Jadwiga Malowa.
5.VI - Małgorzata, córka Pawła i Zofii Śreniawa z Melsztyna; rodz. chrz. - Kazimierz Polek z Faliszewic i Anna Sechlina z Charzewic.
8.VI - Małgorzata, córka Sztmona i Zofii Relowicz z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i szlachcianka Teresa Skrzetuska z Melsztyna.
9.VI - Piotr, syn Jacka i Marianny Pleciga z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Małek i Anna Zajączka.
Tego samego dnia - Justyna, córka Jacka i Teresy Kareckich z Melsztyna; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i szlachcianka Teresa Skrzetuska z zamku Melsztyn.
18.VII - bliźniaczki - Magdalena i Anna, dzieci Kacpra i Agnieszki Łyczko z Zawady; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i szlachcianka Teresa Skrzetuska z zamku Melsztyn.
20.VII - Jakub, syn Tomasza i Katarzyny Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Wojciech Hebda i Katarzyna Adamowska panna.
22.VII - Magdalena, córka Kazimierza i Katarzyny Baran z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech Szczepanek i Zuzanna Turkowa.
23.VII - Jakub, syn Walentego i Agnieszki Zberak z podbrzezia; rodz. chrz. - Krzysztof i Regina Spiga z Podbrzezia małżonkowie.
17.IX - Regina, córka Wojciech i Katarzyna Fularz z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i Agnieszka Polkowa z Charzewic.
22.IX - Michał, syn Wojciech i Elżbieta Kumorek z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisłąw i Jadwiga Rosoł, małżonkowie z Zawady.
2.X - Franciszek, syn Walenty i Barbara Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Wojciech Hebda i Katarzyna Adamowska.
Wizytacja (?)
17.X - Piotr, syn Krzysztofa i Reginy Spiga z Dąbrowy; rodz. chrz. - Błażej Czarnogrodzki i Agnieszka Polkowa z Charzewic.
21.X - Katarzyna, córka Macieja i Franciszki Bartyzel z Melsztyna; rodz. chrz. - Wojciech Sady z Charzewic i Katarzyna Markiewiczowa z Melsztyna.
29.X - Marcin, syn Walentego i Marianny Rosoł z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Adamowski i Katarzyna Adamowska panna z Pogórza.

1758
18.I - Jan, syn Jana i Małgorzaty Relowicz z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan i Zofia Kalafar, małżonkowie z Podgórza.
24.I - Paweł, syn Franciszka i Ewy Klimaszewskich z Podbrzezia; rodz. chrz.- Jacek Pleciga i Zuzanna Tarłowa.
3.III - uczciwy Józef, nawrócony z judaizmu, znany pod nazwiskiem Żwaniecki; rodz. chrz. - Marcin Gabriel Jachciński, proboszcz melsztyński, i szlachcianka Anna Majewska z dworu w Chrzewicach.
24.III - Paweł, synFranciszka i Ewy Koza z Zawady; rodz. chrz. - Andrzej Świech z Melsztyna i Katarzyna panna Adamowska.
3.IV - Wojciech, syn Jana i Reginy Trybus z Melsztyna; rodz. chrz. - Antoni Kozłowski i Magdalena Gołąbka.
8.V - Stanisław, syn szlachcica Józefa i Urszuli Majewskich z Charzewic; rodz. chrz. - szlachcic Aleksander Pawłowski i szlachcianka Anna Majewska, oboje z dworu w Charzewicach.
Tego samego dnia - Zofia, córka Wojciecha i Zofii Klimek; rodz. chrz. - Grzegorz Myszka z Gwoźdźca i Agnieszka Baranka z Olszyn.
9.VI - Antoni, syn Adama i Agnieszki Rosoł z Zawady; rodz. chrz. - Sebastian Stelmaszyk i Regina Kalafarowna.
27.IX - Stanisław, syn Jakuba i Barbary Małek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jacek Pleciga i Jadwiga Malowa.
22.XII - Agnieszka, córkaAdama i Agnieszki Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Andrzej Świech i Anna Francicka, oboje z Melsztyna.

1759
24.II - Maciej, syn Benedykta i Zuzanny Goleckich z Zawady; rodz. chrz. - Kacper Mazgaj z Ukuwki i Barbara Ptaśniczka z Zawady.
3.III - Kazimierz, syn Tomasza i Zofii Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech Trzupek z Gwoźdźca i Zuzanna Turkowa.
26.III - Józef, syn Jana i Małgorzaty Relowicz z Podbrzezia; rodz. chrz. - Błażej Czarnogrodzki i Anna Zajączka.
30.IV - Jakub, syn Stanisława i Zofii Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Podgórza i Barbara Ptaśniczka z Zawady.
17.V - Jan Nepomucen, syn Jacka i Marianny Pleciga; rodz. chrz. - Piotr Michalski i Katarzyna Sikorska z dworu w Wesołowie.
19.V - Franciszek, syn Kazimierza i Katarzyny Śreniawa z Dąbrowy; rodz. chrz. - Błażej Czarnogrodzki i Regina Spidzyna.
13.VI - Justyna, córka Marcina i Reginy Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Walenty Ptaśnik i Justyna Golecka.
20.VI - Marianna, córka Augustyna i Magdaleny Przeciszowskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Andrzej Czarnogrodzki i Agnieszka Magrowa.
27.VI - Jakub Paweł, syn Jan i Helena Małek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Szymon Relowicz z Podgórza i Anna Zajączka z Podbrzezia.
4.VII - Jakub, syn Franciszka i Ewy Giżyckich z Podbrzezia; rodz. chrz. - Paweł Baran z Olszowej i Agnieszka Zwierniczka.
12.VIII - Wawrzyniec, syn Andrzej i Salomea Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Benedykt Golecki i Magdalena Gołąbka z Melsztyna.
6.IX - Rozalia, córka szlachetnie urodzonych Józefa i Urszuli Majewskich; rodz. chrz. - jaśnie wielmożny Gabriel Jachciński, proboszcz wojnicki, i szlachcianka Marianna Dąbrowska z Dębna.
8.X - Jadwiga, córka Wojciecha i Agnieszki Szczepanek; rodz. chrz. - Jakub Pleciga i Anna Zajączka.
10.X - Teresa, córka Jana i Reginy Dudek; rodz. chrz. - Jakub Pleciga i Anna Zajączka.
14.X - Jan Kanty, syn Walentego i Barbary Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Benedykt Golecki i Franciszka Karecka z Gwoźdźca.
16.X - Piotr, syn Grzegorza i Reginy Mikulskich z Podgórza; rodz. chrz. - Wojciech Hebda i Małgorzata Łabuska.
3.XI - Katarzyna, córka Wojciech i Katarzyna Fularz z Podgórza; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista melsztyński, i Agnieszka Polkowa z Charzewic.
12.XI - Stanisław, syn Jakuba i Barbary Kielian z Charzewic; rodz. chrz. - Kazimierz Polek i Katarzyna Markiewiczowa.
27.XI - Andrzej, syn Idziego i Salomei Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Małek i Anna Zajączka z Podbrzezia.
10.XII - Łucja, córka Franciszka i Agnieszki Żurek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Andrzej Stanuszek i Anna Zajączka.

1760
3.I - Kacper, syn Andrzeja i Justyny Świech z Melsztyna; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i Zuzanna Ziobrowska z Gwoźdźca.
11.I - Piotr, syn Jakuba i Katarzyny Pleciga z Podbrzezia; rodz. chrz. - Piotr Sikorski i Katarzyna Glebicka z dworu w Wesołowie.
23.I - Paweł, syn Józefa i Elżbiety Piech z charzewic; rodz. chrz. - Andrzej Czarnogrodzki i szlachcianka Anna Gierasińska z dworu w Charzewicach.
9.II - Apolonia, córka Grzegorza i Reginy Myszka z Charzewic; rodz. chrz. - Franciszek Czarnogrodzki i Agnieszka Polkowa.
18.II - Konstancja, córka Jana i Reginy Trybus z Melsztyna; rodz. chrz. - Andrzej Świech i Marianna Drąszka wdowa.
22.II - Maciej, syn Adama i Zofii Malinowskich z Zawady; rodz. chrz. - Benedykt Golecki i Salomea Ptaśniczka, wszyscy z Zawady.
12.III - Grzegorz, syn Kazimierza i Zofii Baran z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Orzeł z dworu wesołowskiego i Agnieszka Jackoska z dworu w Ujeździe.
13.III - Józef, syn Jakuba i Jadwigi Prowadzisz z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech Ogórek i Agnieszka Orłowa.
29.III - Franciszek, syn Józefa i Agnieszki Gołąb z Melsztyna; rodz. chrz. - Benedykt Golecki i Magdalena Wiśniowska.
1.IV - Franciszek, synWojciecha i Zofii Nosek z Charzewic; rodz. chrz. - Józef Piech i Zofia Polkowa.
3.IV - Katarzyna, córka Tomasza i Katarzyny Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i Jadwiga żona z Zawady.
15.IV - Franciszka, córka Wojciecha i Elżbiety Hebdzińskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz i szlachcianka Marianna Gaydzieńska.
18.IV - Katarzyna, córka Tomasza i Zofii Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech Trzopek i Agnieszka Szczepankowa.
20.IV - Katarzyna, córka Jacka i Agnieszki Magier z Melsztyna; rodz. chrz. - Ignacy Ziobrowski i Justyna żona z Gwoźdźca.
2.V - Zofia, córka Krzysztofa i Reginy Spiga z Dąbrowy; rodz. chrz. - młodzieniec Andrzej Czarnogrodzki i Agnieszka Polkowa.
18.V - Jan Nepomucen, syn Andrzeja i Katarzyny Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Benedykt Gołecki z Zawady i Katarzyna Grzeguszkowa z Sukmanie (?).
15.VI - Wojciech, syn Wojciecha i Zofii Sady z Melsztyna; rodz. chrz. - Mateusz Bartyzel i Konstancja panna Sadzionka.
26.VI - Piotr, syn Walentego i Apolonii Jagła z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech Żurek i Katarzyna Pleciszka.
10.VII - Małgorzata, córka Wojciecha i Agnieszki Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Benedykt Gołecki z Zawady i Konstancja Hans z Harys.
3.VIII - Dominik, syn Błażeja i Franciszki Gołąb z Charzewic; rodz. chrz. - Błażej Czarnogrocki i Katarzyna małżonka.
22.VIII - Rozalia, córka Ignacego i Małgorzaty Łabus z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i Elżbieta Kumorkowa z Zawady.
9.IX - Mikołaj, syn Szymona i Zofii Relowicz z Podgórza; rodz. chrz. - Benedykt Gołecki i szlachcianka Marianna Gaydzieńska.
13.X - Łukasz, syn Piotra i Anny Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Andrzej Grec i Regina Kozina z Faliszewic.
24.X - Jan, syn Kacpra i Agnieszki Łyczko z Wieleni; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista melsztyński, i Agnieszka Adamowska.
6.XII - Franciszek, syn szlachetnie urodzonych Józefa i Urszuli Majewskich z Charzewic, administratorów; rodz. chz. - szlachcic Jan Nepomucen Raciborski i szlachcianka Krystyna Wyszomirska z dworu w Kończyskach.
7.XII - Łucja, córka Sebastiana i Apolonii Sobol z Podbrzezia; rodz. chrz. - Kazimierz Baran i Zofia małżonka.
18.XII - Ewa, córka Tomasza Kucharczyka Markiewicza i Małgorzaty Zawackiej z Melsztyna; rodz. chrz. - Andrzej Świech i Anna Francicka.

1761
6.I - Agnieszka, córka Marcina i Agnieszki Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Andrzej Ptaśnik i Barbara Ptaśniczka.
13.II - Konstancja, córka Benedykta i Zuzanny Goleckich z Zawady; rodz. chrz. - Kacper Mazgaj z Łukuwki i Anna Zajączka, wdowa z Podbrzezia.
25.II - Kazimierz, syn Adama i Agnieszki Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Franciszek Czarnogrodzki i Agnieszka Polkowa.
19.III - Marianna, córka Floriana i Katarzyny Wiśniowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Szymon Relowicz i Agnieszka Adamowska.
24.III - Franciszka, córka Andrzeja i Justyny Świech z Melsztyna; rodz. chrz. - Benedykt Gołecki i Jadwiga Rosołka.
8.IV - Zofia, córka Wojciecha i Łucji Ziomek; rodz. chrz. - Krzysztof Spiga i żona Regina.
12.V - Jan, syn Idziego i Salomei Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i Zofia Relowiczowa.
2.VI - Małgorzata, córka Pawła i Zofii Śreniawa; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i Zofia Relowiczowa.
16.VI - Jan, syn Tomasza i Katarzyny Koza z Melsztyna; rodz. chrz. - Jacek Magier i żona Agnieszka.
13.VII - Jakub, syn Kazimierz i Katarzyna Śreniawa z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jakub Kielan i Regina Spidzyna.
22.VIII - Regina, córka Augustyna i Magdaleny Przeciszowskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Koza i Anna Zajączka.
26.VIII - Rozalia, córka Grzegorza i Regony Mikulskich z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i Katarzyna Adamowska.
7.X - Franciszek, syn Marcina i Elżbiety Koza z Zawady; rodz. chrz. - Florian Sulecki, organista melsztyński, i Elżbieta Kumorkowa.
9.X - Jadwiga, córka Franciszka i Ewy Giżyckich z Podbrzezia; rodz. chrz. - Andrzej Stanuszek i Ewa Zajączka.
20.X - Urszula, córka Antoniego i Marianny Cygan z Zawady; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista melsztyński, i Justyna Gołecka.
1.XI - Marianna, córka Jakuba i Marianny Małek z Podgórza; rodz. chrz. - Andrzej Stanuszek i Regina Niemcowa z miasteczka Zakliczyn.
9.XII - Łucja, córka Tomasza i Zofii Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Tomasz Koza i Anna Stanuszkowa.
16.XII - Marianna, córka Walentego i Barbary Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Stanisław Karecki z Gwoźdźca (bez matki chrzestnej - MK).

1762
25.I - Paweł, syn Jacka i Marianny Pleciga z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Zwiernik i Regina Gaudynka.
12.II - Maciej, syn Wojciecha i Agnieszki Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Benedykt Gołecki i szlachcianka Anna Razowska z Jurkowa.
23.II - Franciszka, córka Andrzeja i Salomei Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Benedykt Gołecki i Justyna żona.
25.II - Franciszek, nieślubny syn Agnieszki Sapalonki z Charzewic; rodz. chrz. - Kazimierz Polek i Zofia Noskowa.
9.III - Franciszka, córka Mikołaja i Anny Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Wojciech Hebda i Małgorzata Łabuska.
18.IV - Wojciech, syn Kazimierza i Zofii Baran z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech Żurek i Agnieszka Zwierniczka.
3.V - Zofia, córka Wojciecha i Elżbiety Hebda z Melsztyna; rodz. chrz. - Andrzej Adamowski i Zofia Kalafarka.
11.V - Jan, syn Krzysztofa i Reginy Spiga z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan i Agnieszka Maślanka, małżonkowie ze Stróży.
6.VI - Jan, syn Józefa i Elżbiety Piech z Charzewic; rodz. chrz. - Błażej Gołąb i Anna panna Gierasińska z dworu.
12.VI - Jan, syn Wojciecha i Zofii Nosek z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Klimek i jego żona Katarzyna.
15.VII - Magdalena, córka Stanisława i Agnieszki Magier z Melsztyna; rodz. chrz. - Wojciech Hebda i Zuzanna Ziobrowska.
2.VIII - Wawrzyniec, syn Tomasza i Katarzyny Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Benedykt Gołecki i jego żona Justyna.
9.VIII - Regina, córka Jakuba i Katarzyny Pleciga z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jacek Pleciga i Agnieszka Zwiernicka.
22.X - Katarzyna, nieślubna córka Sabiny Klocownej z Podgórza; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista melsztyński, i Katarzyna Adamowska z Podgórza.
29.X - Marcin, nieślubny syn Elżbiety Sowinki z Podbrzezia; rodz. chrz. - Marcin Zwiernik i Zofia Baranka.
30.X - Marcin, syn Wojciecha i Katarzyny Fularz z Podgórza; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista melsztyński, i Agnieszka Polkowa.
2.XI - Katarzyna, córka Józefa i Jadwigi Gołąb z Zawady; rodz. chrz. - Jan Węgrzynowski z miasteczka Zakliczyn i Magdalena Gołąbka z Melsztyna.
4.XI - Agnieszka, córka Walentego i Katarzyny Ptaśnik z Zawady;rodz. chrz. - Stanisław Karecki i żona jego Franciszka.

1763
11.I - Zofia, córka Kazimierza i Agnieszki Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Stanisław Stalmach i Zofia Noskowa.
31.I - Piotr, syn Szymona i Zofii Relowicz z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Karecki z Gwoźdźca i Justyna Golecka z Zawady.
26.II - Franciszka, córka Tomasza i Teresy Wiśniowskich; rodz. chrz. - Szymon Relowicz i Agnieszka Adamowska.
26.III - Marianna, córka Kacpra i Agnieszki Łyczko z Podgórza; rodz. chrz. - Szymon Relowicz i Katarzyna Adamowska.
15.IV - Zofia, córka Floriana i Katarzyny Wiśniowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i jego żona Jadwiga.
12.VI - Antoni, syn Macieja i Franciszki Bartyzel z charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Klimek i jego żona Katarzyna.
15.VI - Antoni, syn Adama i Zofii Malinowskich z Zawady; rodz. chrz. - Walenty Ptaśnik i jego żona Katarzyna.
6.VII - Elżbieta, nieślubna córka Apolonii Małkownej; rodz. chrz. - uczciwy Piotr Małek i Zofia Baranka.
10.VII - Jan, syn Adama i Jadwigi Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Koza i Agnieszka Polkowa.
24.VII - Jakub, syn Grzegorza i Reginy Myszka z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Klimek i Zofia Noskowa.
4.VIII - Wawrzyniec, syn Błażeja i Anny Gołąb z Charzewic; rodz. chrz. - Grzegorz Polek i jego żona Agnieszka.
18.VIII - Jacek, syn Wojciecha i Zofii Trzopek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jacek Pleciga i Katarzyna Pleciżyna.
26.VIII - Rozalia, córka Tomasza i Katarzyna Koza z Charzewic; rodz. chrz. - Wojciech Nosek i jego żona Zofia.
27.VIII - Jan, syn Marcina i Elżbiety Koza z Zawady; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i jego żona Jadwiga.
6.IX - Franciszek, syn Wojciecha i Zofii Sady z Melsztyna; rodz. chrz. - Sebastian Ziobrowski i jego żona Elżbieta.
12.IX - Jadwiga, córka Grzegorza i Reginy Mikulskich z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Zerka z Zakliczyna i uczciwa Rozalia Dobrowolszonka.
17.X - Katarzyna, córka Antoniego i Katarzyny Kozłowskich; rodz. chrz. - Sebastian Ziobrowski i jego żona Elżbieta.
8.XII - Łucja, nieślubna córka Barbary Spidzanki; rodz. chrz. - Błażej Czarnogrocki i Justyna Gołecka.
18.XII - Tomasz, syn szlachetnie urodzonych Stanisława i Zofii Jasińskich, administratorów w Charzewicach; rodz. chrz. - Piotr Dobrowolski i Franciszka Sowina z Zakliczyna.
31.XII - Kacper, syn Jana i Reginy Trybuś z Melsztyna; rodz. chrz. - Benedykt Gołecki i jego żona Justyna.

1764
8.I - Sebastian, syn Mikołaja i Katarzyny Ptaśnik z Charzewic; rodz. chrz. - Grzegorz Myszka i Anna Gołąbka.
29.I - Marianna, córka Andrzeja i Heleny Świech z Melsztyna; rodz. chrz. - Łukasz Rosoł i Katarzyna Gołąbka z Gwoźdźca.
23.II - Maciej, syn Jakuba i Barbary Kielian z Charzewic; rodz. chrz. - Kazimierz Śreniawa i Regina Spidzyna.
17.III - Józef, syn Wojciecha i Zofii Ziomek; rodz. chrz. - Andrzej Gac i Regina Spidzyna.
20.III - Regina, córka Antoniego i Anny Łasko z Wieleni; rodz. chrz. - Kazimierz Koszowski i Regina Cyganka z Gwoźdźca.
26.III - Franciszek, syn Augustyna i Magdaleny Przeciszowskich z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jacek Magier i jego żona Agnieszka.
1.IV - Franciszka, córka Andrzeja i Salomei Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Szymon Zawacki i Zofia Relowiczowa.
11.IV - Katarzyna, córka Kazimierza i Katarzyny Śreniawa z Dąbrowy; rodz. chrz. - Krzysztof Spiga i jego żona Regina.
12.IV - Wojciech, syn Kazimierza i Zofii Baran z Podbrzezia;rodz. chrz. - Jan Orzeł i Regina Gałdynka z Wesołowa.
14.IV - Wojciech, syn Marcina i Reginy Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Walenty Ptaśnik i Elżbieta Kumorkowa.
16.V - Zofia, córka Wojciecha i Zofii Nosek z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Koza i Katarzyna Klimkowa.
28.V - Marianna, córka Piotra i Marianny Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Andrzej Czarnogrocki i Katarzyna Klimkowa.
3.VI - Antoni, syn Walentego i Katarzyny Ptaśnik; rodz. chrz. - Antoni Cygan i jego żona Regina.
22.VIII - Marianna, córka Krzysztofa i Reginy Spiga; rodz. chrz. - Wojciech Ziomek i jego żona Łucja.
10.IX - Regina, córka Stanisława i Zofii Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Walenty Ptaśnik i Elżbieta Kumorkowa.
16.IX - Mateusz, syn Antoniego i Marianny Cygan; rodz. chrz. - sławetny Michał Lassocki, obywatel zakliczyński, i Justyna Gołucka.
21.IX - Franciszka, córka Jana i Małgorzaty Gad z Podbrzezia; rodz. chrz. - Szymon Gałus z Białej Góry i Anna Mazgajka z Ukowki.
21.X - Katarzyna, córka Idziego i Salomei Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Wojciech Hebda i jego żona Elżbieta.
22.X - Katarzyna, córka Grzegorza i Reginy Mikulskich z Podgórza; rodz. chrz. - Jakub Wiśniowski i Katarzyna Adamowska.
26.X - Katarzyna, córka Józefa i Katarzyny Piech z Charzewic; rodz.