Strona główna
Aktualności

Ogólnie

Wstęp na zamek
Dojazd
Parking
Stan obecny
Historia

Władcy zamku
Ciekawostki
Legendy

Turystyka

Artykuły
Galeria

Księga gości
Warto zobaczyć

Kontakt
Bibliografia

 

 


 

 

 

Melsztyńska księga chrztów z lat 1676 - 1785

 

 

Poniżej melsztyńska księga chrztów przesłana przez Panią Małgorzatę Kurek. Są to kolejne materiały, które znajdują się w archiwum w Domosławicach. 

 

1676
9.I - Stefan, syn Gawła Szelnica i Katarzyny, rodz. chrz. - Albert Gniadek (?) z Zakliczyna i szlachcianka Dorota Zbykowska (?) ze Zdonii.
18.I. - Agnieszka, córka Alberta Plecigi i Agnieszki z Dąbrowy, rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista z Melsztyna i Łucja Pleciga z Ujazdu.
11.III - Grzegorz, syn Krzysztofa Rokity i Zofii z Melsztyna, rodz. chrz. - Agnieszka Ptaśniczka z Dąbrowy
20.III - Regina, córka Tomasza Tworka (?) i Doroty; rodz. chrz. Tomasz Włodycki, organista z Melsztyna, i Agnieszka Ptaśniczka z Dąbrowy.
24.III - Regina, córka Alberta i Jadwigi Baran z Podbrzezia; rodz. chrz. - Sebastian Kmieć z Faliszowic i Regina Magrowa z Melsztyna.
05.IV. - Zofia, córka Wawrzyńca Sady i Agnieszka; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista z Melsztyna i Agnieszka Ptaśniczka z Dąbrowy.
1.V. - Zofia, córka Wawrzyńca Sartorisa i Ewy z Melsztyna; rodz. chrz. - Marek Prokopczyk i Apolonia Podkowa, obydwoje z Charzewic.
15.V. - Ewa i Zofia, córki Marcina Wąszaca i Reginy z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan Dudek z Melsztyna i Agnieszka Ptaśniczka z Dąbrowy.
9.VI - Antoni, syn Grzegorza Sechela i Reginy z Łąk; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista z Melsztyna, i Anna Boroniówna z Podbrzezia.
12.VII - Jakub, syn Grzegorza Myszki i Jadwigi z Charzewic; rodz. chrz. - Sebastian Olszyński i Regina Rudnicka z Charzewic.
15.VII - Magdalena, córka Wawrzyńca Odoya i Reginy; rodz. chrz. - Albert Sydłowski, nauczyciel ze szkoły w Gwoźdźcu i Agnieszka Kalafarka z Wieluni.
16.XI - Tomasz, syn Szymona Kalafara i Agnieszki; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista z Melsztyna, i Regina Bogdałka.
21.XII - Jan, syn Sebastiana Olszyńskiego i Zofii z Charzewic, rodz. chrz. - Kazimierz Studziński z Łukowki i Agnieszka Kalafarka z Melsztyna.

1677
10.I - Marcjanna, córka Sebastiana Prokopowica i Krystyny; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista z Melsztyna, i Regina Wąszackaz Dabrowy.
4.II - Walenty, syn Grzegorza Dudy i Zofii z Charzewic; rodz. chrz. - Grzegorz Polek z Charzewic i Agnieszka Ptaśniczka z Dąbrowy.
7.II - Agnieszka, córka Błażeja Cygana i Agnieszki z Zawady, rodz. chrz. - Jan Ptak z Charzewic i Katarzyna Rudnicka z Bobowej.
10.III - Gertruda, córka Alberta Barana i Reginy; rodz. chrz. - Tomasz Data z Melsztyna i Agnieszka Brzeziacka z Podbrzezia.
16.III - Józef, syn Pawła Słowika i Anny z Melsztyna; rodz. chrz. - Franciszek Błoniarczyk i Katarzyna Silnicka z Melsztyna.
10.VI - Antoni Franciszek, syn Benedykta i Agnieszki Łanowskiej z Charzewic; rodz. chrz. - szlachcic Jan Morawiecki z Domosławic i szlachcianka Katarzyna Babicka z Biskupic.
10.X - Franciszek, syn Gabriela Silnickiego i Katarzyny, urzędnika z zamku w Melsztynie; rodz. chrz. - Tomasz Jagielski, stróż (?) kościoła w Wojniczu i proboszcz w Melsztynie oraz Katarzyna Kunecka, żona pisarza prowadzącego spisy na zamku w Melsztynie.
16.X. - Szymon, syn Szymona Mazurka i Jadwigi z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan Ptaśnik z Dąbrowy i Anna Cichorowicowna z Biecza.

1678
20.I - Sebastian, syn Wawrzyńca Mazurka i Jadwigi z Melsztyna; rodz. chrz. - Albert Marmolowic i Katarzyna Magrowna z Melsztyna.
22.I - Agnieszka, córka Sebastiana Żurka i Zofii; rodz. chrz. - Błażej Cygan i Katarzyna Kramarka.
- - Paweł, syn Macieja i Reginy Gawlik z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Data z Melsztyna i Marianna Połciowicowa.
31.I. - Jan Chryzostom, syn Jana i Zofii Kondołowicz z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Borkowicz, pleban z Dębna, i szlachcianka Barabara Morawiecka z Domosławic.
1.V. - Katarzyna, córka Tomasza i Doroty Turek z Charzewic; rodz. chrz. - Grzegorz Polek i Agnieszka Ptaśnicka z Dąbrowy.
4.V. - Jan, nieślubny syn Zofii; rodz. chrz. - Albert Marmolowic, organista melsztyński, i Marianna Połociowicowa.
8.V. - Zofia, córka Szymona i Agnieszki Kalafar z Wielenia; rodz. chrz. - Albert Marmolowic, organista w Melsztynie, i Regina Bogdałka z Wielenia.
10.VI. - Anna, córka Jana i Reginy Gąsków z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista w Melsztynie, i Regina Poneszka z Faliszewic.
- - Jan, syn Grzegorza i Zofii Dudów; rodz. chrz. - Benedykt Łanowski i Apolonia Polkowa, oboje z Charzewic.
14.VIII - Michał, syn Franciszka i Katarzyny Kuneckich z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Nawrocki, członek rady miejskiej Zakliczyna, i Regina Żurkowska z Olszowej.
26.VIII - Bartlomiej, syn Jakuba i Reginy Nosalów z Podbrzezia; rodz. chrz. - Albert Pędracki z Łąk i Regina Gadowa z Ujazdu.
1.IX. Michał, syn Adama z Czekanowic i Franciszki Opalińskiej; rodz. chrz. - Stanisław z Bnina Opaliński i księżna Franciszka Wiśniowiecka Korybutowa.
12.IX - Maciej, syn Jana i Reginy Ptaków z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Apolonia Polkowa z Charzewic.
18.IX - Stanisław, syn Grzegorza i Zofia Sechel z Łąk; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki i Anna Boroniowna z Podbrzezia.
7.X - Franciszek, syn Szymona i Heleny Mazurek z Dąbrowy; rodz. chrz. - Albert Marmolowic i Agnieszka Ptaśnicka z Dąbrowy.
4.XI -Katarzyna, córka Grzegorza i Katarzyny Owcy z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Zofia Krawcowa z Charzewic.
26.XI - Szymon, syn Jana i Mariny Jagiełki z Wielenia; rodz. chrz. - Franciszek Kopytko i Katarzyna Kramarka z Wielenia.
28.XI - Andrzej, syn Błażeja i Zofii Gadzik z Podbrzezia; rodz. chrz. - Albert Baran i Jadwiga Karbownicka z Filipowic.

1679
1.I - Agnieszka, córka Jana (urzędnika z Melsztyna) i Agnieszki Gołeckich; rodz. chrz. - Kacper Bolkowic z Gwoźdźca i Feliksowa Ziomkowa z Zawady.
21.I - Agnieszka, córka Grzegorza i Jadwigi Myszków z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i żona Idziego Ptaka z Charzewic.
25.I - Paweł, syn Wawrzyńca i Ewy Zieleńskich; rodz. chrz. - Aleksander Batkowski z Charzewic i Zofia Organiścina z Melsztyna.
3.II - Walenty, syn Wawrzyńca i Reginy Nowak z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki i Katarzyna Pastuszka z Zakliczyna.
26.II - Zofia, córka Alberta i Jadwigi Baran; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Wielenia i Zofia Gadowa z Podbrzezia.
9.III - Katarzyna, córka Wawrzyńca i Katarzyny Mazurek z Charzewic; rodz. chrz. - Andrzej Trybuś z Dąbrowy i Dorota Turkowa z Charzewic.
28.III - Zofia, córka Sebastiana i Zofii Żurek; rodz. chrz. - Błażej Cygan z Zawady i Katarzyna Kramarka z Wielenia.
15.IV - Zofia, córka Bartłomieja i Katarzyny Białobrzeskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Zofia Skwarłowna z Zawady.
18.IV - Zofia, córka Błażeja i Anny Cygan z Zawady, rodz. chrz. - Franciszek Kramarz i żona Feliksa Ziomka z Zawady.
21.IV - Krystyna, córka Macieja i Reginy Gawlik, rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Feliksowa Ziomkowa z Zawady.
11.V. - Stanisław, syn Jana i Mariny Kozickich; rodz.chrz. - Mikołaj Dulęba, proboszcz z Rzepiennika, i Katarzyna Kozicka z Melsztyna.
19.V. - Jan, nieślubny syn Janiny Brzeziańskiej z Podgórza; rodz.chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Zofia Stolarzowna z Podgórza.
10.VIII - Antoni, syn szlachcica Aleksandra i szlachcianki Agnieszki Batkowskich; rodz. chrz. - hrabia Stanisław Tarło z Melsztyna i szlachcianka Konstancja Chronowska ze Stróży.
11.IX - Stanisław, syn Bartłomieja i Magdaleny Cygan z Nagórza; rodz. chrz. - Franciszek Kopytko i Katarzyna Kramarka.
20.IX. - Agnieszka, córka Szymona i Agnieszki Kalafar; rodz. chrz. - Franciszek Błoniarski z Melsztyna i Dorota Zwiernicka z Zawady.
18.X - Regina, córka Macieja i Zofii Dudek z Charzewic, rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Zofia Kmiotka z Faliszewic.

1680
10.IV - Regina, córka Wawrzyńca i Reginy Odoy z Zawady; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Anna Kopytkowa z Wielenia.
25.IV - Franciszka Marianna z narodu żydowskiego; rodz. chrz. - jaśnie wielmożni Adam (podczaszy przemyski) i Franciszka z Cekarzowic Tarło.
3.V - Stanisław, syn Jana i Agnieszki Kalafar z Wielenia, rodz. chrz. - szlachcic Franciszek Kunecki, urzędnik w Melsztynie, i Jadwiga Radawcowa z Podbrzezia.
5.V - Zofia, córka Jana (urzędnika z Zawady) i Agnieszki Gołeckich; rodz. chrz. - Maciej Stypka z Podgórza i Feliksowa Ziomkowa z Zawady.
19.V - Urban, syn Wawrzyńca i Agnieszki Sady spod Melsztyna; rodz. chrz. - Stanisław Sady z Płoka i Zofia Organiścina z Melsztyna.
18.VI - Marianna, córka Macieja i Zuzanny Świerczek z Charzewic; rodz. chrz. - Franciszek Kramarz spod Melsztyna i Anna Zieleńska z Charzewic.
15.VII - Jakub, syn Sebastiana i Reginy Moskwa z Zawady; rodz. chrz. - Piotr Kucharz z Zawady i Agnieszka Kramarka spod Melsztyna.
9.XI - Marcin, syn Krzysztofa i Zofii Rokitów z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Drąg i Agnieszka Ptaśnicka z Dąbrowy.
12.XI - Mikołaj, syn Wawrzyńca i Ewy Zielenko spod Melsztyna; rodz. chrz. - szlachcic Aleksander Batkowski i Konstancja Kunecka z Melsztyna.
12.XI - Andrzej, syn Wawrzyńca i Jadwigi Mazurek z Dąbrowy; rodz. chrz. - Franciszek Kramarz i Agnieszka Ptaśnicka z Dąbrowy.
21.XI - Albert, syn Andrzeja i Zofii Kopytko z Podgórza; rodz. chrz. - Bartłomiej Cygan i Katarzyna Kramarka z Melsztyna.

1681
16.II - Anna, nieślubna córka Anny Nosal z Podbrzezia; rodz. chrz. - Marek Drąg z Podbrzezia i Jadwiga Nowak z Podbrzezia.
20.IV - Krystyna, córka Błażeja i Agnieszki Cygan; rodz. chrz. - Franciszek Kramarz z Melsztyna i Zofia Żurkowa z Charzewic.
1.VI - Regina, córka Grzegorza i Zofii Duda; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki i Katarzyna Nowacka z Charzewic.
4.VI - Kacper, syn Stanisława i Reginy Olszowskich z Zawady; rodz. chrz. - Bartłomiej Cygan z Zawady i Katarzyna Rudnicka z Wieloni.
6.VI - Anna, córka Macieja i Reginy Brzezian z Wieleni; Jan Kalafar i Katarzyna Krakowska, obydwoje z Wieleni.
8.VI - Piotr, syn Krzysztofa i Reginy Polek; rodz. chrz. - Jan Ptaśnik z Dąbrowej i Zofia Kopytkowa z Pogórza.
1.VIII - Zuzanna, córka Macieja i Reginy Gawlik z Podgórza; rodz.chrz. - szlachcic Franciszek Kunecki, urzędnik melsztyński, i szlachcianka Katarzyna Babicka.
15.VIII - Jadwiga, córka Jakuba i Reginy Nosal z Podbrzezia; rodz. chrz. - Albert Pędracki z Łąk i Zofia Gadowa z Podbrzezia.
17.VIII - Jacek, syn Jana i Reginy Ptak z Charzewic; rodz.chrzest. - Grzegorz Polek z tej samej wsi - Zofia Skwarłowna ze wsi Zawada.
12.X - Łukasz, syn Alberta i Marianny Malik z Charzewic; rodz. chrz. - Grzegorz Polek z tej samej wsi i szlachcianka Katarzyna Babicka.
15.X - Teresa, córka Jana i Agnieszki Gołeckich; rodz. chrz. - Maciej Stypka i ZofiaWilkowicowa z Zakliczyna.
9.XI - Katarzyna, córka Walentego i Zuzanny Owca z Zawady; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki i Zofia Skwarłowna z Zakliczyna.

1682
10.II - Błażej, syn Wawrzyniec i Jadwiga Mazurek z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Zofia Łabowska z Melsztyna.
15.III - Józef, syn Szymona i Agnieszki Kalafar; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Wielenia i Zofia, żona organisty melsztyńskiego.
6.IV - Albert, syn Jakuba i Agnieszki Olszowskich; rodz. chrz. - Łukasz Ziomcik i Agnieszka Godłowska z Zawady.
16.V - Urban, syn Wawrzyńca i Anny Nosek z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński i Zuzanna Sowina z Zakliczyna.
17.VII - Jakub, syn Tomasza i Katarzyny Data; rodz. chrz. - Sebastian Prokopowic z Melsztyna i Anna Kopytkowa z Wielonia.
25.VII - Krzysztof, syn Stanisława i Agnieszki Szargała z Wieloni, rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Anna Kopytkowa z Wieloni.
13.VIII - Jacek syn Grzegorza i Zofii Sechelów z Łąk; rodz. chrz. - Tomasz Wlodycki, organista melsztyński, i Anna Boroniowna z Ujazdu.
31.VIII - Idzi, syn Stanislawa i Doroty Pawłowskich z Wielonia; rodz. chrz. - wielmożny Wiśniowski alias Doliarus i Marina Sawiłowna z Biskupic.
23.VIII - Regina, córka Idziego i Doroty Godzików z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Wielonia i Regina Kmiotka z Faliszewic.
20.IX - Jadwiga, córka Kazimierza i Anny Zieleńskich; rodz. chrz. - Grzegorz Polek i Regina Ptak, obydwoje z Charzewic.
1.X - Jadwiga, córka Alberta i Jadwigi Radawiec z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Wieloni i Regina Kmiotka z Faliszewic.
5.X - Jadwiga, córka Alberta i Franciszki Malisz; rodz. chrz. - Grzegorz Polek i Anna Zieleńska z Charzewic.
26.XI - Barbara, córka Andrzeja i Zofii Kopytko z Podgórza; rodz. chrz. - Franciszek Rudnicki z Melsztyna i Agnieszka Ptaśnicka z Dąbrowy.
15.XII - Tomasz, syn Bartłomieja i Katarzyny Białobrzeskich z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista z Melsztyna, i Zofia Szkwarłowna z Zawady.

1683
26.I - Paweł, syn Szymona i Jadwigi Mazurek z Dąbrowy, rodz. chrz. - Jan Ptaśnik z Dąbrowy i Katarzyna Dacina z Melsztyna.
14.II - Regina, córka Stanisława i Barbary Baranów z Podgórza; rodz. chrz. - Piotr Gędowski, kucharz z Zawady i Anna Kopytkowa z Wielenia.
4.III - Regina, córka Szymona i Agnieszki Kalafar z Wieloni; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Wieloni i Zofia Włodycka, żona organisty z Melsztyna.
15.IV - Regina, córka Wawrzyńca i Agnieszki Sady spod Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Katarzyna Bogdałka spod Melsztyna.
3.VI - Regina, córka Piotra i Jadwigi Ptaśnik z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Drążek i Katarzyna Kozicka z Melsztyna.
11.VIII - Regina, córka Sebastiana i Zofii Żurek z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Wieloni i Agnieszka Cyganka z Charzewic.
12.VIII - Teresa, córka Jana i Reginy Gołeckich z Zawady; rodz. chrz. - Szymon Ziomek z Zawady i Anna Kopytkowa z Wieloni.
16.VIII - Anna, córka Jana i Agnieszki Kalafar z Wielonia; rodz. chrz. - Albert Radawiec i Agnieszka Krajowska z Gwoźdźca.
22.VIII - Regina, córka Wawrzyńca i Ewy Zieleńskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Marcin Wąsac z Dąbrowy i Regina Ptakowa z Charzewic.
26.IX - Justyna, córka Macieja i Reginy Gawlik z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Regina Bogdalka spod Melsztyna.
5.X - Franciszek, syn Andrzeja i Zofii Trybus z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jakub Bogdał spod Melsztyna i Zofia Dudkowa z Ujazdu.
17.X - Stanisław Jan Kanty, nieślubny syn szlachcianki Heleny (nazwisko matki i ojca - Macieja? zamazane - M. K.); rodz. chrz. - hrabia Jan Tarło z Melsztyna i szlachcianka Zofia Skoraszewska.
1.XI - Katarzyna, córka Jana i Agnieszki Browarnik z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Drążek z Melsztyna i szlachcianka Agnieszka Batkowska.
9.XI - Marcin, syn Kazimierza i Anny Zieleńskich z Charzewic; rodz. chrz. - Grzegorz Polek i Regina Ptakowa z Charzewic.
31.XII - Piotr, syn Piotra i Agnieszki Gadowskich z Zawady; rodz. chrz. - Jakub Ostrowski z Łukowki i Regina Gołecka z Zawady.

1684
19.I - Sebastian, syn Grzegorza i Zofii Dudy z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Katarzyna Nowacka z Charzewic.
22.I - Paweł, nieslubny syn Krzysztofa i Jadwigi (nazwiska zamazane - M. K.) z Zawady; rodz. chrz. - Jan Drążek i Zofia Włodycka, obydwoje z Melsztyna.
26.I - Jan Chryzostom, syn Tomasza i Zofii Wąsów z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Drążek z Melsztyna i Katarzyna Maliska z Charzewic.
31.I - Regina, córka Jana i Agnieszki Bujacyków z Zawady; rodz. chrz. - szlachcic Franciszek Batkowski z Charzewic i Katarzyna Rudnicka z Wielonia.
19.II - Walenty, syn Błażeja i Agnieszki Cyganów; rodz. chrz. - Jan Ptak i Zofia Żurkowa, oboje z Charzewic.
24.II - Marina, córka Szymona i Katarzyny Kumorków z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan Drąg i Katarzyna Dacina z Melsztyna.
1.III - Regina, córka Grzegorza i Zofii Nowacek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Szymon Kalafar i Agnieszka Kalafarka, oboje z Wieloni.
31.III - Zofia, córka Jakuba i Reginy Nosalów z Podbrzezia; rodz. chrz. - Albert Pędracki z Łąk i Jadwiga Kupcowa z miasteczka Zakliczyn.
9.IV - Albert, syn Alberta i Katarzyny Burdów z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki i Zofia Baranka z Wieloni.
11.VII - Małgorzata, córka Bartłomieja i Magdaleny Cyganów z Zawady; rodz. chrz. - Stanisław Olszowski z Zawady i Anna Kopytkowa z Wieloni.
5.IX - Marina, córka Stanisława i Reginy Olszowskich z Zawady; rodz. chrz. - Bartłomiej Cygan z Zawady i Katarzyna Rudnicka z Wieloni.
13.X - Jadwiga, córka Krzysztofa i Zofii Rokitów z Melsztyna; rodz. chrz. - szlachcic Franciszek Kunecki z Melsztyna i Agnieszka Ptaśnicka z Dąbrowy.
5.XII - Franciszek, syn Sebastiana i Agnieszki Studzieńskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Stanisław Cyganik z Podgórza i Jadwiga Radawcowa z Podbrzezia.
21.XII - Tomasz, syn Jana i Agnieszki Wrzecionko z Podgórza; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek z Zawady i Katarzyna Rudnicka z Wieloni.

1685
13.II - Agnieszka, nieślubna córka Agnieszki Symalodownej; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Katarzyna Rudnicka, obydwoje z Wieloni.
8.III - Agnieszka (?), córka Piotra i Jadwigi Ptaśnik z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Drążek z Melsztyna i Anna Zieleńska z Charzewic.
25.III - Albert, syn Grzegorza i Zofii Nowacek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Regina Kmiotka z Faliszewic.
3.IV - Zofia, córka Grzegorza i Zofii Dudy z Charzewic; rodz. chrz. - Kazimierz Nowakowic i Apolonia Polkowna.
3.IV - Wincenty, syn Krzysztofa i Reginy Polek z Wieloni; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Melsztyna i Katarzyna Rudnicka z Wieloni.
9.IV - Regina, córka Sebastiana i Zofii Żurek z Charzewic; rodz. chrz. - Kazimierz Nowakowic i Katarzyna Rudnicka z Wieloni.
31.V - Anna, córka Wawrzyńca i Jadwigi Mazurek z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki z Melsztyna i Anna Zieleńska z Charzewic.
2.VI - Regina, córka Alberta i Zofii Baranik z Wieloni; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki i Anna Wojakowska z Melsztyna.
12.VI - Antoni, syn Szymona i Jadwigi Mazurek z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Anna Kopytkowa z Melsztyna.
21.VII - Magdalena, córka Jakuba i Reginy Data z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan Drążek z Melsztyna i Agnieszka Ptaśnik z Dąbrowy.
24.VII - Anna, córka pochodzących ze szlachty Stanisława i Zofii Boskich z Melsztyna; rodz. chrz. - wielmożny Stanisław Tarło z Melsztyna i szlachcianka Agnieszka Batkowska z Charzewic.
27.VII - Anna, córka Grzegorza i Jadwigi Myszków z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Drążek z Melsztyna i Regina Ptakowa z Charzewic.
3.IX - Ewa, córka Stanisława i Barbary Baran z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki z Melsztyna i Anna Kopytkowa z Wielonia.
4.X - Franciszek, syn Alberta i Jadwigi Muchów z Zawady; rodz. chrz. - Franciszek Sadzik i Zofia Rokicina, oboje z Melsztyna.
6.X - Katarzyna, córka Alberta i Jadwigi Radawiec z Podbrzezia; rodz. chrz. - Błażej Gad z Filipowic i Regina Kmiotka z Faliszewic.
7.X - Łukasz, syn Wawrzyńca i Ewy Zieleńskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Regina Wąsacka z Dąbrowy.
30.X - Adam, nieślubny syn Katarzyny Krukownej z Zawady; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Zofia Szkwarłowna z Zawady.
18.XI - Andrzej, syn Szymona i Agnieszki Kalafar z Wieloni; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Wieloni i Zofia Włodkowa z Melsztyna.
26.XI - Piotr, syn Andrzeja i Zofii Kopytko z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Ptaśnicka z Dąbrowy.
9.XII - Tomasz, syn Alberta i Franciszki Maliś; rodz. chrz. - Jan Wrzecionko i Katarzyna Rudnicka, obydwoje z Wielonia.

1686
1.III - Józef, syn Jana i Agnieszki Kalafar z Wieloni; rodz. chrz. - Albert Radawiec z Podbrzezia i Agnieszka Krajowska z Gwoźdźca.
2.III - Kazimierz, syn Szymona i Katarzyny Kumorek z Dabrowy; rodz. chrz. - Adam Kumorek z tej samej wsi i Katarzyna Dacina z Melsztyna.
8.III - Franciszka, córka Andrzeja i Agnieszki Zieleńskich z Zawady; rodz. chrz. - Łukasz Ziomcyk i Zofia Szkwarłowna, oboje z tej samej wsi.
12.III - Grzegorz, nieslubny syn Zuzanny Owciny z Zawady; rodz. chrz. - Jan Sadzik z Melsztyna i Jadwiga Magrowa z Zawady.
2.IV - Ewa, córka Macieja i Reginy Gawlik z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Katarzyna Bogdałka z Wielonia.
4.IV - Albert, syn Jakuba i Reginy Nosal z Podbrzezia; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Jadwiga Kupcowa z miasteczka Zakliczyn.
8.IV - Zofia, córka Andrzeja i Zofii Trybus z Dąbrowy;rodz. chrz. - Jakub Bogdał z Wielonia i Katarzyna Dacina z Melsztyna.
21.IV - Albert, syn Bartłomieja i Katarzyny Białobrzeskich z Łąk; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i szlachcianka Agnieszka Batkowska z Charzowic.
17.VI - Regina, córka Sebastiana i Reginy Ogórek z Ujazdu; rodz. chrz. - Franciszek Sadzik i Ewa Drążonka z Melsztyna.
19.VII - Jakub, syn Kazimierza i Anny Zieleńskich; rodz. chrz. - Grzegorz Polek i Regina Ptakowa z Charzewic.
4.IX - Regina, córka Mikołaja i Zofii Niedźwiedzkich - rodz. chrz. - Franciszek Sadzik i Marina Polanowscąnka z Melsztyna.
15.IX - Michał, syn Błażeja i Agnieszki Cygan z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Papież ze wsi Niedźwiedza, i Agnieszka Kalafarka z Wielonia.
22.IX - Justyna, córka Jakuba i Ewy Data; rodz. chrz. - Tomasz Data z Charzewic i Agnieszka Ptaśnicka z Dąbrowy.
15.X - Jadwiga, nieślubna córka Agnieszki Mikucianki z Charzewic; rodz. chrz. - Albert Malinowski i szlachcianka Helena z miejscowości Charzewice.
9.XI - Marcin, syn Jana i Reginy Adamcyków z Podgórza; rodz. chrz. - Jakub Cybula z Podgórza.
10.XI - Jan Marcin z narodu żydowskiego; rodz. chrz. - jaśnie wielmożni Adam i Franciszka Tarło z Cekarzowic.
26.XI - Andrzej, syn Jana i Agnieszki Drążek z Melsztyna; rodz. chrz. - Kuba Ziomcyk z Zawady i Agnieszka Kalafarka z Wieloni.
15.X - Jadwiga, córka Tomasza i Zofii Wąs z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Katarzyna Maliska z Charzewic.

1687
26.I - Jan Chryzostom, syn Piotra i Agnieszki Godowskich z Zawady; rodz. chrz. - Karol i Marianna Kłosowscy z Gwoźdźca.
21.I - Agnieszka, córka Jana i Reginy Golec z Podbrzezia; rodz. chrz. - Grzegorz Janowski i Zofia Gadowa.
9.II - Walenty, syn Józefa i Doroty Janek z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Agnieszka Kalafarka, oboje z Wielenia.
15.II - Maciej, syn Urbana i Jadwigi Bystroń z Podbrzezia; rodz. chrz. - Albert Symposek z Ujazdu i Zofia Nowakowna z Podbrzezia.
17.II - Maciej, syn Tomasza i Zofii Wąs z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Drążek z Melsztyna i Katarzyna Maliska z Charzewic.
17.III - Regina, córka Jana i Agnieszki Wrzecionko z Wieloni; rodz. chrz. - Franciszek Rudnicki z Wieloni i Agnieszka Ptaśnicka z Dąbrowy.
17.III - Regina, córka Grzegorza i Zofii Nowacek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Stanisław Dumana i Małgorzata Baranka, oboje z Łąk.
6.IV - Walerian, syn Andrzeja i Zofii Tribus z Dąbrowy; rodz. chrz. - Tomasz Włodzicki, organista melsztyński, i Katarzyna Dacina z Melsztyna.
1.V - Katarzyna, córka Sebastiana i Zofii Żurek z Charzewic; rodz. chrz. - Grzegorz Polek i Katarzyna Batkowska, z tej samej wsi.
24.V - Regina, córka Jana i Agnieszki Kalafar z Wielonia; rodz. chrz. Józef Janek z Podgórza i Katarzyna Studzieńska z Wielonia.
16.VI - Jan, syn Alberta i Zofii Baranik z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Katarzyna Rudnicka z Wieloni.
28.IX - Michał, syn Szymona i Jadwigi Żurek z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Wieloni i Agnieszka Rudnicka z Dąbrowy.
21.X - Katarzyna, córka Marcina i Agnieszki Wolskich; rodz.chrz. - Franciszek Szadzik i Katarzyna Dacina z Melsztyna.
6.XI - Regina, córka Błażeja i Zuzanny Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Kazimierz Stalmaszyk i (?) Radawcowa z tej samej wsi.

1688
4.I - Aleksander, syn Jana i Agnieszki Drążek z Melsztyna; rodz. chrz. - Łukasz Ziomcyk z Zawady i szlachcianka Marcjanna Jordanowna.
23.II - Marina, córka Krzysztofa i Zofii Rokitów; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Drążka z Melsztyna.
2.III - Kazimierz i Regina, bliźnięta, dzieci Marcina i Katarzyny Frącek; rodz. chrz. - Kacper Mazgaik i Konstancja Gołdyniowna ze wsi Gwoździec.
11.III - Albert, syn Macieja i Zofii Sabida z Zawady; rodz. chrz. - Kacper Gołębik z tej samej wsi i Anna Wojtkowna z Wielenia.
12.III - Albert, syn Marcina i Reginy Trznadel z Charzewic; rodz. chrz. - Wawrzyniec Zieleński z Melsztyna i Regina Ptakowa z Charzewic.
18.IV - Albert i Katarzyna, bliźnięta, dzieci Wawrzyńca i Ewy Zieleńskich z Melsztyna; rodz. chrz. - szlachcianka Agnieszka Batkowska z Charzewic i Sebastian Prokopowic z Melsztyna.
9.V - Grzegorz, syn Mikołaja i Zofii Niedźwiedzkich; rodz. chrz. - Franciszek Sadzik i Zofia Bąkowna z Melsztyna.
2.VI - Antoni, syn Bartłomieja i Magdaleny Cygan z Zawady; rodz. chrz. - Franciszek Rudnicki i Magdalena (?).
10.VI - Antoni, syn Alberta i Jadwigi Mucha z Zawady; rodz. chrz. - Andrzej Ziomcyk z tej samej wsi i Anna Kopytkowna z Wieloni.
13.VI - Antoni, syn Szymona i Agnieszki Kalafar z Wieloni; rodz. chrz. - Józef Janek z Podgórza i Agnieszka Kalafar z Wielonia.
17.VI - Regina, córka Jakuba i Reginy Data z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Agnieszka Ptaśnicka z Dabrowy.
13.VII - Aleksy, syn Piotra i Jadwigi Ptaśnik z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Drąg i Regina Sawinowska z Melsztyna.
13.VII - Jakub, syn Szymona i Zofii Wąsac z Dąbrowy; rodz. chrz. - szlachcic Jakub Myszkowski z Melsztyna i szlachcianka Agnieszka Batkowska z Charzewic.
23.VIII - Regina, córka Błażeja i Katarzyny Cygan z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Wielonia i Regina Ptakowa z Charzewic.
28.X - Katarzyna, córka Alberta i Katarzyny Burda z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki i Katarzyna Dacina z tej samej wsi.
23.XII - Adam i Stefan (bliźnięta), dzieci Macieja i Regina Gawlik z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Katarzyna Iwaszkiewicowa z przytułku w Zakliczynie.

1689
28.I - Regina, córka Grzegorza i Doroty Janowskich z Podbrzezia; rodz. chrz. - Franciszek Sikora i Marina Miśkowa ze wsi Ujazd.
28.I - Franciszek, syn Sebastiana i Zofii Żurek z Charzewic; rodz. chrz. - Kazimierz Nowakowic i Agnieszka Batkowska z tej samej wsi.
6.II - Walenty, syn Alberta i Jadwigi Radawiec z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Wieloni i Dorota Gadowa z Podbrzezia.
18.IV - Zofia, córka Krzysztofa i Reginy Polek z Wieloni; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Melsztyna i Agnieszka Ptasnicka z Dabrowy.
22.IV - Piotr, syn Kazimierza i Anny Zieleńskich z Charzewic; rodz. chrz. - ? i Agnieszka Batkowska.
13.VII - Małgorzata, córka Alberta i Jadwigi Mucha z Zawady; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Zofia Mazgajka z Wieloni.
21.IX - Mateusz, syn Franciszka i Zuzanny Sady z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Ptaśnik z Dąbrowy i Regina Ptakowa z Charzewic.
4.X - Franciszek, syn Łukasza i Konstancji Ziemek; rodz. chrz. - Jan Duda z Melsztyna i szlachcianka Helena Batkowska z Charzewic.
8.X - Franciszek, syn Grzegorz i Zofia Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Wielonia i Jadwiga Radawcowa ze wsi Podbrzezie.
23.X - Ewa, córka Alberta i Franciszki Maliś z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Wrzecionko i Katarzyna Rudnicka ze wsi Wielonia.
29.X - Ewa, córka Kacpra i Reginy Gołąb ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Piotr Godowski z tej samej wsi i Marina Zanucka z Melsztyna.
30.X - Ewa, córka Jakuba i Reginy Data ze wsi Dąbrowa; rodz. chrz. - Aleksy Nosal z Melsztyna i Krystyna Wawrzykowa z Wieloni.
14.XI - Stanisław, syn Walentego i Krystyny Papież ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Grzegorz Data z tej samej wsi i Katarzyna Papieżowa ze wsi Niedźwiedza.
6.XII - Regina, córka Tomasza i Agnieszki Data z Charzewic; rodz. chrz. - Piotr Ptasnik i Regina Ptakowa z tej samej wsi.
29.XII - Tomasz, syn Krzysztof i Anna Ziemek z Zawady; rodz. chrz. - Jan Drążkowic z Melsztyna i Konstancja Ziemkowa ze wsi Zawada.
29.XII - Stefan, syn Jana i Agnieszki Wrzecionko z Wieloni; rodz. chrz. - Albert Maliś z Wieloni i Konstancja Ziemkowa ze wsi Zawada.

1690
20.I - Agnieszka, córka Jana i Agnieszka Drążkowic z Melsztyna; rodz. chrz. - Łukasz Ziemek z Zawady i Jadwiga Radawcowa z Podbrzezia.
30.I - Antoni Franciszek, syn szlachcica Jana i szlachcianki Marcjanny Jasińskich z Melsztyna; rodz. chrz. - jaśnie wielmożni Adam i Franciszka Tarłowie z Melsztyna.
3.II - Błażej, syn Alberta i Reginy Kopytko z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Data z Melsztyna i Agnieszka Ptaśnicka z Dabrowy.
15.II - Maciej, syn Macieja i Zofii Sabida z Zawady; rodz. chrz. - Łukasz Ziemek z tej samej wsi i Anna Kopytkowa z Wieloni.
19.II - Maciej, syn Piotra i Agnieszki Godowskich z Zawady; rodz. chrz. - Kacper Gołąb i Konstancja Ziemkowa z tej samej wsi.
20.II - Ewa, córka Marcina i Zofii Szczurek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Szymon Szczurek i Zofia Milanowa ze wsi Ujazd.
24.II - Maciej, syn Błażeja i Zofii Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Regina Malka z tej samej wsi Podbrzezie.
27.II - Marina, córka Bartłomieja i Katarzyny Białobrzeskich; rodz. chrz. - Jan Sadzik i Katarzyna Dacina z Melsztyna.
26.III - Marianna, córka Jana i Agnieszki Kalafar z Wieloni; rodz. chrz. - Albert Radawiec z Podbrzezia i Agnieszka Kalafarka z Wieloni.
27.III - Józef, syn Jana i Zofii Mazgaj z Wieloni; rodz. chrz. - Jan Drążkowic z Melsztyna i Agnieszka Godowska ze wsi Zawada.
10.IV -Walerian, syn Franciszka i Józefy Kogut z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Kalafarka z Wielonia.
12.IV - Walerian, syn Jana i Reginy Adamcyków z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Wiśniowski i Katarzyna Dacina z Melsztyna.
26.IX - Stanisław, syn Andrzeja i Zofii Trybusów z Dąbrowy; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Drągowa z Melsztyna.
22.X - Jadwiga, córka Alberta i Zofii Baranik z Wielonia; rodz.. chrz. - Franciszek Sady z Melsztyna i Anna Polkowna z Wieloni.
19.XI - Stanislaw, syn Szymona i Agnieszki Kalafar z Wielonia; rodz. chrz. ; Jan Kalafar z tej samej wsi i Zofia Włodycka, żona organisty melsztyńskiego.

1691
19.I - Marta, nieślubna córka Reginy Odoyownej; rodz. chrz. Józef Ziemcyk i Zofia Sabidowna, wszyscy ze wsi Zawada.
24.I - Paweł, syn Stanisława i Zofii Polek; rodz. chrz. - Tomasz Zubcyk i Anna Zieleńska, wszyscy ze wsi Charzewice.
8.II - Walenty, syn Szymona i Zofii Wąsac z Dąbrowy;rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Ptaśnikiewiczowa.
4.III -Kazimierz, syn Kazimierza i Agniszki Stalmaszyk; rodz. chrz. - Błażej Ogórek i Dorota Gadowna, wszyscy ze wsi Podbrzezie.
9.III - Franciszka, córka Sebastiana i Zofii Żurek z Charzewic; rodz. chrz. - szlachcic Adam Bełdowski i szlachcianka Agniszka Batkowska z Charzewic.
19.III - Józef, syn Grzegorza i Doroty Jąnowskich ze wsi Podbrzezie; rodz.chrz. - Jan Malik z tej samej wsi i Marina Miśkowa ze wsi Ujazd.
28.III - Zofia, córka Wawrzyńca i Katarzyny Himpoch z Podbrzezia; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Jadwiga Radawcowna z tej samej wsi zwanej Podbrzezie.
5.IV - Wincenty, syn Kacpra i Reginy Gołąb z Zawady; rodz. chrz. - Piotr Gadowski z tej samej wsi i Marina Zanucka z tej samej wsi.
15.IV - Piotr, syn Bartłomieja i Magdaleny Cygan ze wsi Zawada; rodz. chrz. Piotr Godowski i Konstancja Ziemkowna z tej samej wsi.
23.V - Zofia, córka Błażeja i Katarzyny Cygan z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Wodycki, organista melsztyński, i Zofia Ptakowa z Charzewic.
15.VIII - Marina, córka Piotra i Jadwigi Ptaśników; rodz. chrz. - Jan Wiśniowski, bednarz z Melsztyna, i Anna Zieleńska z Charzewic.
25.VIII - Sabina, córka Macieja i Reginy Gawlik z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Katarzyna Iwaszkiewicowa z przytułku w Zakliczynie.
13.XII - Ewa, nieślubna córka Zofii Ptakownej z Podgórza; rodz. chrz. - Jakub Cygan ze wsi Zawada i Anna Surdyna z Podgórza.

1692
9.I - Agnieszka, córka Andrzeja i Agnieszki Ziemek z Zawady; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Zuzanna Kogutowa z Nagórza.
19.I - Antoni, syn Alberta i Jadwigi Mucha ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Zofia Mazgajka z Wielonia.
9.III - Grzegorz, syn Macieja i Zofii Sabida ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Kacper Gołąb z tej samej wsi i Zofia Mazgajka z Wieloni.
13.III - Józef, syn Jana i Agnieszki Drąg z Melsztyna; rodz. chrz. - rodz. chrz. - Andrzej Ziemek ze wsi Zawada i szlachcianka Agnieszka Batkowska ze wsi Charzewice.
15.VI - Marina, córka Łukasza Ziemka ze wsi Zawada (brak wpisanego imienia matki - MK); rodz. chrz. - Maciej Benowski, obywatel Zakliczyna, i szlachcianka Agnieszka Batkowska ze wsi Charzewice.
19.VI - Marina, córka Kacpra i Reginy Gołąb ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Franciszek Łanucki z Melsztyna i Agnieszka Godowska z Zawady.
15.VII - Jakub, syn Franciszka i Mariny Łanuckich z Melsztyna; rodz. chrz. - Jakub Czebrawski i Helena Kaznowska.
28.VII - Marta, córka Błażeja i Zuzanny Nowak ze wsi Podbrzezie; rodz. chrz. - Kazimierz Stalmaszyk i Jadwiga Radawcowa z tej samej wsi.
7.VIII - Marianna, nieślubna córka Katarzyny Noskownej z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i szlachcianka Helena Batkowska z Charzewic.
9.VIII - Marianna, córka Krzysztofa i Anny Ziemek ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Kacper Gołąb i Konstancja Ziemkowa z tej samej wsi.
28.VIII - Sabina, córka Szymona i Reginy Wawrzcyk z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Data z Melsztyna i Zuzanna Kogutowa z Nagórza.
3.IX - Regina, córka Kazimierza i Anny Zieleńskich ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - szlachta Józef Batkowski i Agnieszka z tej samej wsi.
22.XI - Klemens, nieślubny syn Reginy Noskownej ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Teresa Owconka z Charzewic.
21.XII - Tomasz, syn Marcina i Mariny Zabłockich z Melsztyna; rodz. chrz. - Paweł Stypka z Gwoźdźca i szlachcianka Katarzyna Batkowska z Charzewic.
31.XII - Stefan, syn Wawrzyńca i Zofii Sady ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Albert Nawrocki z miasteczka Zakliczyn i szlachcianka Agnieszka Batkowska z tej samej wsi.

1693
29.I - Franciszek, syn Marcina i Zofii Szczurek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Szymon Szczurek i Zofia Milczonka ze wsi Ujazd.
3.III - Kazimierz, syn Szymona i Zofii Wąsac z Dąbrowy; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Drążka z Melsztyna.
25.III - Józef, syn Jana i Reginy Gad z Podbrzezia; rodz. chrz. - Błażej Żyła i Zofia Milczonka ze wsi Ujazd.
29.III - Józef, syn Piotra i Agnieszki Godowskich ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Kacper Gołąb i Konstancja Ziomkowa z tej samej wsi.
30.III - Marianna, córka Walentego i Agnieszki Gajec z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Marianna Zwiernicka ze wsi Ujazd.
21.IV - Albert, syn Jana i Agnieszki Kalafar z Łąk; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Jadwiga Ogórkowa z Podbrzezia.
22.IV - Katarzyna, córka Grzegorza i Doroty Janowskich z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Gad z tej samej wsi i Marina Zwiernicka ze wsi Ujazd.
30.IV - Jakub, syn Andrzeja i Agnieszki Ziomek ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Zuzanna Kogutowa z Nagórza.
9.V - Stanisław, syn Stanisława Polka i Zofii; rodz. chrz. - Szymon Koza i Anna Zieleńska ze wsi Charzewice.
16.V - Piotr, syn Jana Ptaśnika i Ewy; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i szlachcianka Helena Batkowska z zamku melsztyńskiego.
17.V - Piotr, syn Alberta i Mariny Sechel ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i szlachcianka Helena Batkowska z zamku melsztyńskiego.
3.VI - Zofia, córka Tomasza i Zofii Wąs z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Regina Kędziorka ze wsi Domosławice.
7.VI - Ewa, córka Sebastiana i Doroty Wach ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Ptaśnicka z Dąbrowy.
14.VI - Antoni, syn Jana i Zofii Mazgajów z Wieloni; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i szlachcianka Anna Batkowska z Charzewic.
12.VII - Małgorzata, córka Bartłomieja i Katarzyny Białobrzeskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Data z Melsztyna i Zofia Łyckowa z Zawady.
13.VII - Jakub, syn Marcina i Zofii Wandakowic z Charzewic; rodz. chrz. - szlachta: Franciszek Kawalkowski z zamku melsztyńskiego i Katarzyna Chronowska.
31.X - Marcin, syn Jana i Agnieszki Wrzecionko z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Ptaśnik z Dąbrowy i Zuzanna Kogutowa z Nagórza.
2.XI - Elżbieta, córka Jakuba i Reginy Data z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan Ptaśnik z tej samej wsi i Krystyna Wawrzyckowa, żebraczka z Wieloni.
6.XI - Elżbieta, córka Tomasza i Agnieszki Data z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Ptaśnik z Dąbrowy i Anna Zieleńska ze wsi Charzewice.
22.XII - Ewa, córka Alberta i Katarzyny Stanuszek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Zofia Brzeziacka z Podbrzezia.
25.XII - bliźnięta Adam i Ewa, dzieci Sebastiana i Reginy Maliś z Podgórza; rodz. chrz. - Grzegorz Data i Zofia Noskowna, wszyscy z Podgórza.

1694
6.I - Agnieszka, córka Alberta i Zofii Rosoł z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i szlachcianka Helena Batkowska ze wsi Charzewice.
19.I - Agnieszka, córka Andrzeja i Zofii Tribuś z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan Drąg i Agnieszka Dacina, oboje z Melsztyna.
21.I - Agnieszka, córka Błażeja i Zuzanny Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Łąk i Jadwiga Radawcowa ze wsi Podbrzezie.
23.IV - Piotr, syn Piotra i Jadwigi Ptaśnik z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Anna Zieleńska ze wsi Charzewice.
23.V - Magdalena, córka Szymona i Zofii Wąsac z Dąbrowy; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Drążka, oboje z Melsztyna.
2.VI - Piotr, syn Błażeja i Katarzyny Cygan z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Wiśniowski z Melsztyna i Jadwiga Radawcowa ze wsi Podbrzezie.
1.VIII - Helena, córka Jana i Regina Jarkowic z Melsztyna; rodz. chrz. - szlachta: Jan Judecki z zamku melsztyńskiego i Anna Jordanowna.
11.VIII - Zuzanna, córka Bartłomieja i Magdaleny Cygan ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Piotr Godowski z tej samej wsi i Magdalena Paskudzina z Wielonia.
17.IX - Barbara, córka Franciszka Łanuckiego i Mariny z Melsztyna; rodz. chrz. - szlachta: Jan Morski i Barbara Cieplicka z zamku melsztyńskiego.
27.IX - Justyna, córka Grzegorza Janowskiego i Doroty z Podbrzezia; rodz. chrz. - Stanisław Folga i Marina Zwiernikowa ze wsi Ujazd.
28.X - Teresa, córka Łukasza Łycko i Zofii ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Agnieszka Ziemkowa ze wsi Zawada.
12.XI - Elżbieta, córka Stanisława Simolodowica i Konstancji z melsztyna; rodz. chrz. - Maciej Ciemiela z Gwoźdźca i Agnieszka Ziomkowa ze wsi Zawada.
24.XI.1694 r. odbyła się wizytacja Władysława Olackiego, arcybiskupa krakowskiego.
16.XI - Elżbieta, córka Szymona Wawrzcyka i Reginy z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Helena Hennikowa z miasteczka Zakliczyn.
24.XII - Adam, syn Jana Wiśniowskiego i Mariny z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Drąg, również z Melsztyna, i szlachcianka Barbara Cieplicka.
30.XII - Stefan, syn Alberta Kabata i Reginy ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek z tej samej wsi i Marina Ciemielowa ze wsi Gwoździec.

1695
14.II - Maciej, syn Józefa Małka i Jadwigi ze wsi Podbrzezie; rodz. chrz. - Szymon Gajec, żebrak ze wsi Faliszewice, i Dorota Gadowa z Podbrzezia.
21.III - Katarzyna, córka Łukasza Ziomka i Konstancji ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i wielmożna Anna Jordanowna z zamku.
23.III - Franciszek, syn Jana Ptaśnika i Ewy z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Drąg z tej samej wsi i wielmożna Anna Judecka z zamku melsztyńskiego.
2.IV - Franciszek, syn Jana Drąga i Agniezski ze wsi Melsztyn; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek z Wieloni i wielmożna Anna Jordanowna z zamku melsztyńskiego.
9.VIII - Zuzanna, córka Stanisława Polka i Zofii ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Tomasz Data z tej samej wsi i Marina Łanucka ze wsi Melsztyn.
6.IX - Mikołaj, syn Szymona Komorka i Katarzyny z Wieloni; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z tej samej wsi i Anastazja Ramianka ze wsi Gwoździec.
17.XI - Katarzyna, córka Piotra Godowskiego i Katarzyny ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Kacper Gołąb z tej samej wsi i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
19.XI - Elżbieta, córka Jakuba Cygana i Konstancji z Podgórza; rodz. chrz. - Jakub Baczyński z miasteczka Zakliczyn i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
28.XII - Tomasz, syn Walentego Gajca i Agnieszki z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Marina Zwiernicka z Ujazdu.

1696
6.III - Franciszka, córka Mikołaja Niedźwiedzkiego i Zofii z Dąbrowy; rodz. chrz. - Tomasz Data i Marina Michalcykowa z Melsztyna.
8.III - Grzegorz, syn Alberta Sechela i Mariny ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Mikołaj Gołek ze wsi Faliszewice i Zofia Mazurkowa z Charzewic.
9.III - Grzegorz, syn Kazimierza Stalmacha i Agnieszki z Podbrzezia; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Urszula Nowakowna z Podbrzezia.
21.III - Katarzyna, córka Grzegorza Kusa i Reginy z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Anna Dobrowolska z Nagórza.
24.III - Katarzyna (?), córka Adama i Zofii Kopytko z Podgórza; rodz. chrz. - Szymon Gajcik z Domosławic i Agnieszka (?) Paluska z Zawady.
26.IV - Katarzyna, córka Szymona Wąsaca i Zofii z Charzewic; rodz. chrz. - szlachcic Felik Jasiński i Teofila Jaskowska ze wsi Zawada.
29.VII - Piotr, syn Antoniego Dobrowolskiego i Anny z Nagórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Kalińska z dworu w Charzewicach.
1.VIII - Stefan, syn Jana Mazgaja i Doroty; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Zofia Kozina z Dąbrowy.
21.VIII - Mateusz, syn Jana Prokopowica i Reginy z Melsztyna; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Wieloni i szlachcianka Zofia Judecka z dworu w Melsztynie.
1.XI - Karol, syn Łukasza Kalafara i Jadwigi ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Kacper Gołąb ze wsi Zawada i Agnieszka Drążka z Melsztyna.
26.XI - Katarzyna, córka Andrzeja Hukały (?) i Teresy; rodz. chrz. - Józef Małek i Dorota Godowska ze wsi Podbrzezie.
28.XI - Stanisław, syn Andrzej Ziomek i Agnieszka ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Kacper Gołąb z tej samej wsi i Agnieszka Drążka z Melsztyna.
2.XII - Marianna Cecylia Katarzyna, córka wielmożnego Jana Jasińskiego, ekonoma z Melsztyna, i Marcjanny; rodz. chrz. - szlachcic Jan Michalczewski, dzierżawca wsi Wróblowice, i Anna Jordanowna ze wsi Janowice.
5.XII - Barbara, córka Błażeja i Zuzanny Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Kazimierz Stalmaszyk z tej samej wsi i Agnieszka Kościeniowna ze wsi Łąg.
15.XII - Tomasz, syn Franciszka Bartizela i Justyny z Wielonia; rodz. chrz. - Paweł Stypka i Konstancja Ziomkowa z tej samej wsi.
16.XII - Ewa, córka Łukasza Łycko i Zofii z Zawady; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i (brak wpisu - MK).

1697
3.II - Błażej, syn Sebastiana i Reginy Maliś z Podgórza; rodz. chrz. - Zygmunt Cechowic z miasteczka Zakliczyn i Zofia Noskowna z Opatkowic.
4.II - Andrzej, syn Kazimierza i Reginy Nowak z Wieloni; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Katarzyna Kalafarka z Wieloni.
6.II - Dorota, córka Jana i Mariny Wiśniowskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Drąg z tej samej wsi i Katarzyna Kalafarka z Wieloni.
17.III - Ewa, córka Wawrzyńca i Reginy Ptakowic z Melsztyna; rodz. chrz. - Franciszek Sady z tej samej wsi i Zofia Tribuśka ze wsi Dabrowa.
10.V - Zofia, córka Józefa i Jadwigi Małek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Wieloni i Regina Pędracka ze wsi Ujazd.
6.VI - Paweł, syn Jana i Ewy Ptaśnik spod Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Drąg i Agnieszka Dacina z Melsztyna.
8.VI - Ewa, córka Grzegorz i Katarzyna Duda ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Polkowa z Charzewic.
20.VI - Marianna, córka Tomasza i Agnieszki Data ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Melsztyna i Zofia Kozina ze wsi Dąbrowa.
24.VII - Anna, córka Stanisława i Anny Białowskich (?) ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - szlachcic Franciszek Gadomski i Anna Miłkowska z zamku melsztyńskiego.
1.VIII - Dominik, syn Alberta i Reginy Kabat ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Katarzyna Kasyna ze wsi Gwoździec.
3.VIII - Stefan, syn Jana i Zofii Mazgaj z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Drążka z Melsztyna.
19.IX - Stanisław, syn Łukasza i Konstancji Ziomek z Wieloni; rodz. chrz. - Kazimierz Przybelkowic ze wsi Olszyny i Katarzyna Gdowska ze wsi Okowice.
13.X - Jadwiga, córka Jan i Agnieszka Kalafar z Łąk; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Wieloni i Jadwiga Małkowa z Podbrzezia.
27.X - Ewa, córka Franciszka i Łucji Nadolnik spod Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Data z Melsztyna i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
6.XI - Marcin, syn Szymona i Katarzyny Kalafar z Wieloni; rodz. chrz. - Wawrzyniec Bałucki z Podbrzezia i Marianna Wilkowicowa z Lusławic.
7.XII - Mikołaj, syn Jana i Agnieszki Drąg z Melsztyna; rodz. chrz. - szlachcic Kazimierz Kosakowski i Judecka (bez imienia - MK), oboje z zamku melsztyńskiego.

1698
1.I - (bez imienia - MK), dziecko Kacpra i Reginy Gołąb ze wsi zawada; rodz. chrz. - Piotr Godowski z tej samej wsi i Marina Łanucka z Melsztyna.
8.I - Kacper, syn Łukasza i Zofii Łycko ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
4.II - Andrzej, syn Walentego i Agnieszki Gaiec z Podbrzezia; rodz. chrz. - Andrzej Połapski z Zakliczyna i Jadwiga Małkowa z Podbrzezia.
10.II - Paweł, syn Franciszka i Justyny Bartizel z Melsztyna; rodz. chrz. - Michał Krupski i Konstancja Ziomkowa, oboje z Wieloni.
14.II - Walenty, syn Błażeja i Katarzyny Cygan; rodz. chrz. - Józef Kacmarcyk i Regina Kuleńska, wszyscy z Charzewic.
9.III - Józef, syn Jana i Marii Prokopowic z melsztyna; rodz. chrz. - szlachcic Franciszek Batkowski i Anna Kraiewska ze wsi Gwoździec.
16.III - Marcjanna, córka Jana i Marii Wiśniowskich; rodz. chrz. - Jan Drąg i Agnieszka Dacina z Melsztyna.
20.III - Gertruda, córka Stanisława i Zofii Polek ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Wawrzyniec Sady z tej samej wsi i Zofia Tribuska ze wsi Dąbrowa.
30.III - Franciszek, syn Józefa i Zofii Kacmarcyk ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Błażej Cygan z tej samej wsi i Agnieszka Drążka ze wsi Melsztyn.
1.IV - Franciszek, syn Tomasz i Mariny Ptaśnik alias Janitar z zamku melsztyńskiego; rodz. chrz. - Kazimierz Ptaśnik z Łąk i Agnieszka Drążka ze wsi Melsztyn.
22.IV - Filip, syn Stanisława i Jadwigi Zaiąc z Podgórza; rodz. chrz. - Błażej Cygan ze wsi Charzewice i Konstancja Dobrowolska z Nagórza.
6.V - Katarzyna, córka Łukasza i Jadwigi Kalafar ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Tomasz Wlodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Drążka z tej samej wsi.
12.V - Domicela, córka Alberta i Jadwigi Mucha ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Melsztyna i Krystyna Korzeniowa z Zawady.
17.V - Piotr, syn Jakuba i Konstancji Cygan z Podgórza; rodz. chrz. - Maciej Kasa ze wsi Gwoździec i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
21.V - Petronela, córka Andrzeja i Agnieszki Ziomek ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Anna Włodkowa ze wsi Gwoździec.
1.VI - Marianna, córka Marcina Szczurka i Zofii ze wsi Podbrzezie; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Zofia Potulanka z Podbrzezia.
19.VII - Magdalena, córka Szymona Komorka i Zofii z Podgórza; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Wieloni i Anastazja Romanka ze wsi Gwoździec.
30.IX - Marianna, córka Alberta Sechel i Mariny ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Zofia Mazurkowa z Charzewic.
30.IX - Michał, syn Wawrzyńca Stolarcyka i Reginy z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Jadwiga Zającowa (?) z Podgórza.
28.XI - Stanisław Andrzej, syn szlachetnie urodzonych Jana, ekonoma melsztyńskiego, i Katarzyny Jasińskich; rodz. chrz. - jaśnie wielmożni Adam, hrabia melsztyński i książę smoleński, i Franciszka Tarło.
28.XI - Andrzej, syn Kazimierza Kozy i Reginy ze wsi Dąbrowa; rodz. chrz. - Jan Ptaśnik i Agnieszka Włodycka, oboje z Melsztyna.
4.XII - Barbara, córka Alberta Kozysa i Katarzyny; rodz. chrz. - Maciej Potępa i Katarzyna ze wsi Faliszewice.
6.XII - Mikołaj, nieślubny syn Agnieszki Pleciżonki; rodz. chrz. - szlachetnie urodzeni Kazimierz Plewicz i Anna Miłkowska, oboje z zamku melsztyńskiego.
31.XII - Sylwester, nieślubny syn Anny Simalodownej; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Kalafarka z Wielonia.

1699
3.II - Agata, córka Andrzeja Kucały i Teresy; rodz. chrz. Józef Małek i Agnieszka Stalmaszka ze wsi Podbrzezie.
13.II - Walenty, syn Wawrzyńca Sady i Reginy; rodz. chrz. - Albert Polek i Teresa Owconka, oboje ze wsi Charzewice.
30.III - Ewa, córka Sebastiana Wacha i Doroty; rodz. chrz. - Piotr Kalawski ze wsi Charzewice i Katarzyna Cyganka.
15.IV - Anastazja, córka Szymona i Zofii Wąsac ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Jan Drąg i Agnieszka Włodycka, oboje z Melsztyna.
27.IV - Katarzyna, córka Szymona i Reginy Sady z Podgórza; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Wieloni i Agnieszka Dacina z Melsztyna.
27.V - Jan, nieślubny syn Zofii Żurkownej ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Anna Sebedinowna z Charzewic.
9.IX - Regina, córka Tomasza, organisty melsztyńskiego, i Agnieszki Włodyckich; rodz. chrz.- Jan Drąg z Melsztyna i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
18.IX - Tomasz, syn Andrzeja i Anny Zuber z Melsztyna; rodz. chrz. - Maciej Kasa ze wsi Gwoździec i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
29.IX - Michał, syn Kazimierza i Agnieszki Stalmach; rodz. chrz. - Józef Małek i Agnieszka Putulanka, oboje ze wsi Podbrzezie.
1.X - Marianna, córka Antoniego i Anny Dobrowolskich z Nagórza; rodz. chrz. - szlachetnie urodzeni Jan Topolsk i Katarzyna Jasińka z dworu w Charzewicach.
20.X - Albert, syn Kacpra i Doroty Gołąb ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Piotr Godowski z tej samej wsi i Marina Łanucka z Melsztyna.
20.X - Urszula, córka Michała i Anny Krupskich z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Agnieszka Maliska ze wsi Charzewice.
4.XI - Karol, syn Kazimierza i Agnieszki Nowak; rodz. chrz. - Józef Małek i Małgorzata Baranik ze wsi Podbrzezie.

1700
20.II - Agnieszka, córka Wojciecha i Agnieszki Polek ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Michał Krupski z tej samej wsi i Agnieszka Drążka z Melsztyna.
7.III - (bez imienia - MK), dziecko Błażeja i Zuzanny Nowak; rodz. chrz. - Błażej Małek i Jadwiga Małkowa, oboje z Podbrzezia.
16.III - Ewa, nieślubna córka Krystyny Skwarlonki ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Krystyna Papieżka z Zawady.
22.III - Benedykt, syn Andrzeja i Reginy Kus z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Kusowna z Wieloni.
14.IV - Anastazja, córka Jana i Agnieszki Drąg z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Ptaśnik z Melsztyna i Agnieszka Stanuszkowa ze wsi Faliszewice.
2.V - Zygmunt, syn Stanisława i Zofii Polek ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Agnieszka Dacina, oboje z Melsztyna.
14.V - Zofia, córka Franciszka i Justyny Bartyzel z Melsztyna; rodz. chrz. - Michał Krupski ze wsi Charzewice i Regina (?) ze wso Gwoździec.
17.V - Ewa, córka Szymona i Reginy Kalafar z Wieloni; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Katarzyna Kasyna ze wsi Gwoździec.
16.VI - Justyna, córka Szymona i Reginy Fielak z Podgórza; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Melsztyna i Regina Gołąbka ze wsi Zawada.
17.VII - Jakub, syn Sebastiana i Reginy Maliś z Podgórza; rodz. chrz. - Marcin Kłapsowic i Katarzyna Cechowicowa, oboje z Zakliczyna.
26.VII - Anna, córka Jana i Reginy Jarkowic z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Anna Kraiowski ze wsi Gwoździec.
11.VI.1699 - Ewa, nieślubna córka Agnieszki Ziomkowej ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Anna Włodkowa ze wsi Gwoździec.
25.VI - Ewa, córka Zofii Myscąnki ze wsi Faliszewice; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Dacina z Melsztyna.
26.VI - Marianna, córka Jakuba i Konstancji Cygan z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
16.IX - Ewa, córka Jana i Konstancji Wiśniowskich; rodz. chrz. - Jan Drąg i Agnieszka Dacina, oboje z Melsztyna.
20.IX - Mateusz, syn Tomasza i Mariny Ptaśnik ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Kazimierz Ptaśnik z Łąk i Teresa Owconka z Charzewic.
2.X - Michał, syn Łukasza Ziomka i Konstancji z Wieloni; rodz. chrz. - Maciej Benowski z miasteczka Zakliczyn i Katarzyna Gołowska.
30.X - Katarzyna, córka Walentego i Agnieszki Gaiec; rodz. chrz. - Grzegorz Data i Jadwiga Małkowa, oboje ze wsi Podbrzezie.
3.XI - Ewa, córka Krystyny Papieżki; rodz. chrz. - Jan Kopytko i Felicja Łyckowa, oboje ze wsi Zawada.
20.XI - Franciszek, syn Wojciecha Łuki i Zofii ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Melsztyna i Teresa Owconka z Charzewic.

1701
2.I - Marianna, córka Grzegorza Dudy i Katarzyny ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Polkowa z Charzewic.
19.III - Józef, syn Stanisława Błodzikowica (? nadpisane inne, nieczytelne nazwisko ...kowski? - MK) i Anny ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Maciej Ciemiela i Konstancja Ziomkowa, oboje z Wieloni.
28.III - Franciszek, syn Wojciecha Sechela i Mariny ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Zofia Mazurkowa z Charzewic.
29.III - Katarzyna, córka Kazimierza i Reginy Koza ze wsi Dąbrowa; rodz. chrz. - Jan Ptaśnik z tej samej wsi i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
18.IV - Wojciech, nieślubny syn Justyny Dupakówny ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Zofia Owconka z Zawady.
5.VIII - Dominik, syn Łukasza i Justyny Kalafar ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Marina Łanucka z Melsztyna.
13.VIII - Aleksy, syn Kazimierza i Katarzyny Szczęśnik ze wsi Faliszewice; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Agnieszka Stanuszkowa z Faliszewic.
21.X - Albert, syn Kazimierza i Agnieszki nowak; rodz. chrz. - Józef Małek i Zofia Nowacka, wszyscy ze wsi Podbrzezie.
4.XI - Katarzyna, córka Michała Capnika i Agnieszki z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Dorota Olszowska z Wieloni.
9.XI - Marcin, syn Łukasza Łycko i Zofii ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Katarzyna Cyganionka ze wsi Zawada.
17.XI - Andrzej, syn Jana Jarkowica i Anny; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i konstancja Ziomkowa z Wieloni.
17.XII - Marianna, córka szlachetnie urodzonych Kazimierza Siemskiegi i Anna; rodz. chrz. - Grzegorz Data i Jadwiga Malkowa, wszyscy z Podbrzezia.

1702
2.I - Kacper, syn Błażeja Cygana i Katarzyny ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Melszyna i Konstancja Ziomkowa
9.I - Antoni, syn Jana Ptaśnika i ? ze wsi Dabrowa; rodz. chrz. - Kazimierz Koza z tej samej wsi i Agnieszka Drążka z Melsztyna.
19.I - Sebastian, syn Kacpra Gołębia i Reginy ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Piotr Godowski z tej samej wsi i Marina Łanucka z Melsztyna.
27.I - Jan Chryzostom, syn Franciszka Nadolnika i Łucji z Malsztyna; rodz. chrz. - Michał Capnik z Melsztyna i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
9.II - Apolonia, córka Jakuba Hakusa i Małgorzaty; rodz. chrz. - Marcin Radawiec i Pryska Gadzionka ze wsi Podbrzezie.
17.III - Gertruda, córka Wawrzyńca Sady i reginy; rodz. chrz. - Albert Polek i Teresa Owconka, wszyscy ze wsi Charzewice.
19.IV - Albert, syn Stanisława Polka i Zofii ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Marina Łanucka, oboje z Melsztyna.
23.VII - Jakub, syn Jakuba Cygana i Zuzanny z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Franciszka Noskowa z Podgórza.
3.VIII - Marianna, córka Alberta Rosoła i Katarzyny z Charzewic; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Melsztyna i Teresa Owconka ze wsi Charzewice.
10.VIII - Zuzanna, córka Franciszka Bartyzela i Justyny z Melsztyna; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek i Regina Kalafarka, oboje z Wieloni.
27.IX - Stanisław, syn Łukasza Ziomka i konstancji, oboje z Wieloni; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Katarzyna Ciemielowa ze wsi Gwoździec.
19.XI - Stanisław, syn Alberta i Agnieszki Polków; rodz. chrz. - Józef Ziomek i Katarzyna Dudzina ze wsi Charzewice.
19.XI - Stanisław, syn Sebastiana Stypki i Agnieszki z Zawady; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Regina Włodkowa z Gwoźdźca.
30.XI - Andrzej, syn Franciszka Sady i Anny z Melsztyna; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Melsztyna i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.

1703
13.I - bliźnięta Paweł i Antonina, dzieci Walentego Gaiec i Agnieszki z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Agnieszka Stanuszkowa z Faliszewic.
16.II - Kazimierz, syn Jana wisniowskiego i Mariny z Melsztyna; rodz. chrz. - Stanisław Świderski z Łubnic i Regina Fieloska z Podbrzezia.
28.II - Albin, nieślubny syn Reginy Radawcowej z Podbrzezia; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Melsztyna i Regina Bystrkowa z Podbrzezia.
15.III - Gertruda, córka Jana Noska i Franciszki z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
12.IV - Anastazja, córka Józefa Ziomka i Katarzyny; rodz. chrz. - Albert Polek i Teresa Owconka, wszyscy z Charzewic.
3.V - Zofia, córka Kazimierza Kozy i Reginy z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan Ptaśnik z tej samej wsi i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
28.V - Petronela, córka Jana Sady i Doroty z Łąk; rodz. chrz. - Jan Drąg i Marina Łanucka, oboje z Melsztyna.
28.V - Petronela, córka Szymona Kalafara i reginy z Wieloni; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i szlachcianka Anna Batkowska ze wsi Gwoździec.
20.VIII - Marianna, córka sebastiana Malisia i Reginy z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Drąg z Melsztyna i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
12.X - Łucja, córka Szymona Rychlickiego i Pryski z Charzewic; rodz. chrz. - Błażej Cygan z tej samej wsi i Marina Łanucka z Melsztyna.
13.X - Łucja, córka Alberta Sechela i Mariny z Charzewic; rodz. chrz. - Szymon Koza z Dąbrowy i Zofia Mazurkowa ze wsi Charzewice.

1704
3.I - Agnieszka, córka Jana Kopytko i Katarzyny z Zawady; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek i Maryna Ciemielowa z Wieloni.
9.II - Apolonia, córka Alberta Bystrka i Reginy z Podbrzezia; rodz. chrz. - Albert Gwiżdż z Melsztyna i Agnieszka Gajcowa z Podbrzezia.
1.III - bliźnięta Kazimierz i Agnieszka, dzieci Sebastiana Ogórka i Konstancji z Charzewic; rodz. chrz. - Kazimierz Koza z Dąbrowy i Marina Sechłowa z Charzewic (Kazimierza) oraz Błażej Cygan i Agnieszka Ptaśka, oboje z Charzewic (Agnieszki).
14.III - Józef, syn Antoniego Dobrowolskiego i Mariny z Nagórza; rodz. chrz. - Andrzej Łachowski i Anna Leszczkowska, szlachcianka z Charzewic.
16.III - Grzegorz, syn Grzegorza Dudy i Reginy z Charzewic; rodz. chrz. - Albert Polek ze wsi Charzewice i Agnieszka Wlodycka z Melsztyna.
23.III - Franciszek, syn Błażeja Bialika i Jadwigi z Podbrzezia; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński i Agnieszka Kalafarka, oboje z Wieloni.
26.III - Józef, syn Błażeja Nowaka i Zuzanny z Podbrzezia; rodz. chrz. - Albert Bystrek z Podbrzezia i Zofia Mazurkowa z Charzewic.
19.IV - Piotr, syn Jana Ptaśnika i Ewy z Dąbrowy; rodz. chrz. - Kazimierz Koza z Dąbrowy i Agnieszka Drążka z Biskupic.
23.IV - bliźnięta Albert i Zofia, dzieci Łukasza Ziomka i Konstancji z wieloni; rodz. chrz. - Stanisław Simolad z Gwoźdźca i Marina Ciemielowa z Wieloni (Alberta) oraz Maciej Ciemiela i Agnieszka Kalafarka, oboje z Wieloni (Zofii).
30.IV - Albert, syn Stanisława Polka i Konstancji z Charzewic; rodz. chrz. - Szymon Koza z Dąbrowy i Marina Łanucka z Melsztyna.
9.V - Zofia, córka Szymona Kozy i Katarzyny z Dąbrowy; rodz. chrz. - Albert Sechel i Pryska Rychlicka, oboje ze wsi Charzewice.
13.VI - Antoni, syn Alberta i Jadwigi Mazur z Podgórza; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński i Konstancja Ziomkowa, oboje z Wieloni.
22.VII - Magdalena, córka Tomasza i Agnieszki Data; rodz. chrz. - Tomasz Ptaśnik i Marina Sechlina, wszyscy z Charzewic.
2.VIII - Piotr, syn Jacka i Zofii Pałka z Wieloni; rodz. chrz. - Maciej Kasa z Gwoźdźca i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
26.VIII - Rozalia, nieślubna córka Katarzyny Zającki ze Stróży; rodz. chrz. - Andrzeja Kacor z Melsztyna i Jadwiga Małkowa z Podbrzezia.
2.IX - Rozalia, córka Łukasza i Jadwigi Kalafar z Zawady; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
14.IX - Marianna, córka Macieja i Elżbiety Gniadek z Wieloni; rodz. chrz. - Józef Fiałkowski z Melsztyna i Magdalena.
20.IX - Ewa, córka Jana i Katarzyny Wrzecionko z Podgórza; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński i Konstancja Ziomkowa, oboje z Wieloni.
29.IX - Michał, syn Szymona i Reginy Fieloch z Łąk; rodz. chrz. - Tomasz Włodycki, organista melsztyński, i Regina Gołąbka z Zawady.
5.XI - Marcin, syn Wawrzyńca i Reginy Ptak z Podgórza; rodz. chrz. - Kazimierz Kalafar i Jadwiga Mazurka, oboje z Podgórza.

1705
18.I - Pryska, córka Szymona i Pryski Rychlickich z Charzewic; rodz. chrz. - Szymon Koza i Katarzyna Cyganka, oboje z Charzewic.
2.II - Ewa, córka Stanisława i Małgorzaty Kuligowiców; rodz. chrz. - Albert Talaga i Anna Dudzionka, oboje z Charzewic.
12.II - Walenty, syn Walentego i Agnieszki Gaiec z Podbrzezia; rodz. chrz. - Szymon Fieloch z Łąk i Anna Simproska ze wsi Ujazd.
22.II - Ewa, córka Tomasza i Mariny Ptaśnik z Charzewic; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Marina Łanucka, oboje z Melsztyna.
1.III - Grzegorz, syn Macieja i Małgorzaty Jakus; rodz. chrz. - Jan Woźniak i Jadwiga Małkowa, oboje z Podbrzezia.
16.III - Katarzyna, córka Alberta i Anny Talaga; rodz. chrz. - Szymon Rychlicki i Katarzyna Cyganka, oboje z Charzewic.
22.III - Regina, córka Jakuba i Konstancji Cygan; rodz. chrz. - Michał Zieleński i Zofia Białobrzeska, oboje z Podgórza.
2.IV - Franciszek, syn Szymona i Aleksandry Czaplińskich z Zawady; rodz. chrz. - Piotr Godowski z Zawady i Marina Dobrowolska z Nagórza.
20.IX - Mateusz Stanisław, syn szlachetnie urodzonych Aleksandra i Anny Hulewiczów z dworu w Charzewicach; rodz. chrz. - jaśnie wielmożni Stanisław i Franciszka Tarłowie, przebywający w Melsztynie.
29.IX - Michał, syn Stanisława i Zofii Woźniak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Tomasz Ptaśnik z Charzewic i Zuzanna Nowakowa z Podbrzezia.
30.IX - Elżbieta, córka Alberta i Katarzyny Sechel; rodz. chrz. - Tomasz Data i Regina Kędzior, oboje z Charzewic.
25.X - Szymon, syn Łukasza i Jadwigi Kalafar z Zawady; rodz. chrz. - Kacper Gołąb z Zawady i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
6.XI - Marcin, syn Kazimierza i Katarzyny Kloc z Faliszewic; rodz. chrz. - Paweł Stanuszek i Agnieszka zawsze Stanuszkowa, oboje ze wsi Faliszewice.

1706
5.II - Agata, córka Marcina i Elżbiety Rocińskich z Charzewic; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek z Wieloni i Jadwiga Balcerkowicowa ze wsi Charzewice.
21.II - Adam, syn Alberta i Katarzyny Molitoris; rodz. chrz. - Grzegorz Data i Teresa Owconka, oboje z Charzewic.
23.II - Maciej, syn Kacpra i Regina Gołąb z Zawady; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek z Wieloni i Marina Łanucka z Melsztyna.
17.III - Józef, syn Andrzeja i Anny Żubro z Melsztyna; rodz. chrz. - Maciej Kasa z Gwoźdźca i Konstancja Ziomkowa.
23.III - Ewa, córka Alberta i Katarzyny Rosół z Podgórza; rodz. chrz. - Maciej Węgrzyn z Melsztyna i Katarzyna Białobrzeska z Podgórza.
3.IV - Anastazja, córka Alberta i Reginy Bystrek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Melsztyna i Anna Symproska ze wsi Ujazd.
13.IV - Anastazja, córka Jana i Katarzyny Wrzecionko z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Konstancja Ziomkowa, oboje z Wieloni.
22.IV - Ewa, nieślubna córka Agnieszki Dupakownej z Zawady; rodz. chrz. - Józef Mrockowic z Melsztyna i Zofia Łyckowa z Zawady.
24.IV - Franciszek, syn Stanisława i Zofii Polek z Dabrowy; rodz. chrz. - Maciej Węgrzyn i Marina Łanucka, oboje z Melsztyna.
5.V - Ewa, córka Alberta i Zofii Balarek z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Agnieszka Studzieńska, oboje z Wieloni.
15.VI - Jan, syn Marcina i Barbary (bez nazwisk - MK); rodz. chrz. - Stanisław Kalafarcyk i Konstancja Ziomkowna, oboje z Wieloni.
18.VI - Jan, syn Szymona i Katarzyny Kalafar z Wieloni; rodz. chrz. - Antoni Łanowski i Małgorzata Drążka z Melsztyna.
20.VII - Magdalena, córka Jana i Justyny Talaga z Zawady; rodz. chrz. - Józef Mrockowic z Melsztyna i Regina Gołąbka z Zawady.
21.VII - Magdalena, córka Jakuba i Agnieszki Cecot; rodz. chrz. - Stanisław Kalafarcyk i Marina Ziomkowna, oboje z Wieloni.
30.VIII - Idzi, syn Kazimierza i Zuzanny Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Wieloni i Agnieszka Roykowa z Melsztyna.
6.IX - Regina, córka Jakuba i Reginy Rusinek z Charzewic; rodz. chrz. - Szymon Capliński z Melsztyna i Marina Ptaśnicka z Charzewic.
3.X - Franciszek, syn Alberta i Mariny Sechel; rodz. chrz. - Grzegorz Data i Katarzyna Ziomkowa, wszyscy z Charzewic.
1.XI - Marcin, syn Marcina i Zofii Kozieł; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński i Magdalena (bez nazwiska - MK), oboje z Wieloni.
12.XI - Benedykt, nieślubny syn Anny Roykownej ze wsi Faliszewice; rodz. chrz. Jan Kalafar z Wieloni i Katarzyna Klocowa z Faliszewic.
5.XII - Łucja, córka Walentego i Anny Nosek z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Agnieszka Studzieńska, oboje z Wieloni.

1707
7.I - Sebastian, syn Sebastiana i Jadwigi Balcerkowiców z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Smolski, obywatel Zakliczyna, i Agnieszka Roykowa z Melsztyna.
19.I - Sebastian, syn Jana i Łucji Moskwów z Wieloni; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Wieloni i Agnieszka Roykowa z Melsztyna.
20.I - Agnieszka, nieślubna córka Małgorzaty Cyganionki z Zawady; rodz. chrz. - Piotr Maxelian z Melsztyna i Zofia Cyganka z Zawady.
29.I - Sebastian, syn Alberta i Jadwigi Mazur z Podgórza; rodz. chrz. - Kazimierz Kalafar i Konstancja Ziomkowa, oboje z Wieloni.
3.II - Agnieszka, córka Antoniego i Mariny Dobrowolskich z Nagórza; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński i Konstancja Ziomkowa, oboje z Wieloni.
16.II - Marina, córka Stanisława i Reginy Fieloch z Łąk; rodz. chrz. - Jakub Cecot z Melsztyna i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
11.III - Franciszek, syn Jana i Katarzyny Kopytko z Zawady; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek z Wieloni i Agnieszka Roykowa z Melsztyna.
23.III - Katarzyna, córka Tomasza i Mariny Ptaśnik z Charzewic; rodz. chrz. - Maciej Świerczek z Melsztyna i Teresa Owconka ze wsi Charzewice.
26.III - Franciszek, syn Tomasza i Agnieszki Data; rodz. chrz. - Tomasz Ptaśnik i Katarzyna Kozina, oboje ze wsi Charzewice.
10.IV - bliźnięta Adam i Albert, dzieci Piotra i Agnieszki Maxelian z Melsztyna; rodz. chrz. (Adama) Maciej Świerczek z Melsztyna i Agnieszka Olszowska z Wieloni, (Alberta) Szymon Gaiec z Melsztyna i Teresa Owconka ze wsi Charzewice.
17.V - Ewa, córka Błażeja i Zuzanny Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Sady z Łąk i Regina Małkowa z Podbrzezia.
18.V - Piotr Celestyn, syn Jakuba i Krystyny Myszków; rodz. chrz. - Maciej Koza i Elżbieta Tribusionka, wszyscy ze wsi Charzewice.
Tego samego dnia - Ewa, córka Jakuba i Konstancji Cygan z Podgórza; rodz. chrz. - Michał Zieleński z Podgórza i Marina Łanucka z Melsztyna.
28.VI - Regina, córka Marcina i Zofii Szczurek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Melsztyna i Anna Jakusowa z Podbrzezia.
31.VII - Ignacy, syn Franciszka i Justyny Bartizel z Melsztyna; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek i Zofia Kozłowa z Wieloni.
21.VIII - Regina, córka Kacpra i Reginy Gołąb z Zawady; rodz. chrz. - Piotr Godowski z Zawady i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
4.IX - Wawrzyniec, syn Jana i Ewy Ptaśników z Dąbrowy; rodz. chrz. - Michał Capnik z Dąbrowy i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
13.IX - Krzysztof, synGrzegorza i Katarzyny Duda; rodz. chrz. - Jakub Rusinek i Katarzyna Kozina, oboje ze wsi Charzewice.
18.IX - Ewa, córka Alberta i Anny Talaga; rodz. chrz. - Jakub Rusinek i Katarzyna Cyganka, oboje z Charzewic.
2.X - Adam, syn Jakuba i Reginy Rusinek; rodz. chrz. - Sebastian Balcerkowic i Elżbieta Zawiszowa, oboje z Charzewic.
27.X - Szymon, syn Jana i Reginy Robaków z Melsztyna; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek z Wieloni i Zofia Baconka z miasteczka Zakliczyn.
1.XI - Adam, synWalentego i Agnieszki Gaiec; rodz. chrz. - Albert Bystrek i Zuzanna Nowakowa, wszyscy ze wsi Podbrzezie.

1708
19.III - Katarzyna, córka Franciszka i Łucji Nadolników z Melsztyna; rodz. chrz. - Michał Capnik z Dąbrowy i Zuzanna Kaniewicowa z Melsztyna.
24.III - Adam, syn Alberta i Reginy Polek; rodz. chrz. - Józef Ziomek i Regina Kędziorka, oboje ze wsi Charzewice.
7.IV - Katarzyna, córka Jakuba i Agnieszki Cecot z Melsztyna; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Marina Ziomkowa z Wieloni.
10.IV - Ewa, nieślubna córka Ewy Miszkownej z Wieloni; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Katarzyna Ziomkowna z Wieloni.
5.V - Stanisław, syn Alberta i Jadwigi Mazur z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Lipnicki ze wsi Olszyny i Zofia Krupska ze wsi Zawada.
9.V - Zofia, córka Jana i Łucji Moskwów z Wieloni; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Agnieszka Roykowa z Melsztyna.
10.V - Domicela, córka Alberta i Mariny Sechel; rodz. chrz. - Józef Ziomek i Katarzyna Kozina, oboje z Charzewic.
30.V - Petronela, córka Józefa i Katarzyny Ziomek z Charzewic; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Marina Sechlina z Charzewic.
4.VI - Antoni, syn Franciszka i Anny Sady z Melsztyna; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński i Katarzyna Ziomkowna, oboje z Wieloni.
28.VI - Marta, córka Alberta i Zofii Balarek z Podgórza; rodz. chrz. - Albert Mazur z Podgórza i Agnieszka Studzieńska z Wieloni.
3.VIII - Zuzanna, córka Łukasza i Reginy Bystrek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Zuzanna Nowakowa z Podbrzezia.
25.VIII - Ewa, córka Urbana i Marianny Gutakowskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński i Marina Ziomkowna z Wieloni.
3.IX - Wawrzyniec, syn Wawrzyńca i Reginy Ptak; rodz. chrz. - Jakub Cygan i Zofia Balarkowa, oboje z Podgórza.
18.IX - Róża Teodora, córka Antoniego, dzierżawcy Charzewic, i Zofii Garlickich; rodz. chrz. - jaśnie wielmożny Adam Tarło, wojewoda smoleński i pan na Melsztynie, i jaśnie wielmożna Anna Tarłowa z Dębna.
8.X - Jadwiga, córka Marcina i Zofii Kozieł z Wieloni; rodz. chrz. - Jan Kopytko z Zawady i Agnieszka Studzieńska z Wieloni.
25.X - Ewa, córka Kazimierza i Zuzanny Kalafar; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński i Jadwiga Mazurowa z Pogórza.
11.XI - Elżbieta Katarzyna, córka Łukasza i Konstancji Ziomków; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Wieloni i Helena Batkowsconka ze wsi Gwoździec.
12.XI - Marcin, syn Jan Zieleński i Katarzyna z zamku melsztyńskiego;rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Zofia Wacławionka z Charzewic.
16.XII - Ewa, córka Jana i Teresy Kędzior ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Albert Sechel z Charzewic i Zuzanna Kaniewiczowa, żona organisty melsztyńskiego.

1709
6.I - Kacper, syn Marcina i Magdaleny Magier; rodz. chrz. - Maciej Koza ze wsi Charzewice i Zuzanna Kaniewiczowa z Malsztyna.
7.II - Walenty, syn Andrzeja i Anny Nosek ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Albert Sechel z Charzewic i Zuzanna Kaniewiczowa z Melsztyna.
16.III - Ewa, córka Macieja i Marianny Koza z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Ptaśnik i Magdalena Magrowa, oboje z Dąbrowy.
27.III - Albert, syn Grzegorza i Zofii Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jakub Szwieradowicz, organista zakliczyński, i Anna Połapionka z miasteczka Zakliczyn.
4.IV - Adam, nieślubny syn Agnieszki Sadzionki; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Agnieszka Dudkowna, oboje z Melsztyna.
15.IV - Zofia, córka Szymona i Katarzyny Koza ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Albert Sechel z tej samej wsi i Zuzanna Kaniewiczowa, żona organisty melsztyńskiego.
25.IV - Mateusz (?), syn Jana i Justyny Talaga ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Regina Gołąbka ze wsi Zawada.
28.IV - Piotr, syn Alberta i Reginy Bystrek ze wsi Podbrzezie; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Anna Simproska z Ujazdu.
4.V - Zofia, córka Stanisława i Zofii Polek z Dąbrowy; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Marina Łanucka, również z Melsztyna.
8.V - Zofia, córka Jana i Katarzyny Kopytko ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Maciej Kasa z Gwoźdźca i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
7.VI - Małgorzata, córka Jakuba i Reginy Rusinek; rodz. chrz. - Albert Talaga i Katarzyna Sadzina z Charzewic.
18.VI - Marek, syn Macieja i Małgorzaty Jakos z Podbrzezia; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Zofia Nowakowa z Podbrzezia.
20.VII - Magdalena, córka Alberta i Reginy Polek; rodz. chrz. - Józef Ziomek i Regina Kędziorka, oboje ze wsi Charzewice.
25.VII - Krzysztof, syn Błażeja i Zuzanny Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Sady z Łąk i Zuzanna Kaniewiczowa z Melsztyna.
6.VIII - Klara, córka Szymona i Katarzyny Kalafar z Podgórza, rodz. chrz. - Franciszek Sady i Agnieszka Roykowa, oboje z Melsztyna.
30.VIII - Idzi, syn Sebastiana i Reginy Maliś z Podgórza; rodz. chrz. - Michał Zieleński z Podgórza i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
14.IX - Ewa, nieślubna córka Zofii Kozionki z Podgórza; rodz. chrz. - Albert Hodorowski ze wsi Charzewice i Jadwiga Mazurowa z Podgórza.
7.X - Marek, nieślubny syn Reginy Ptaśniconki z Charzewic; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Regina Polkowa ze wsi Charzewice.
11.XI - Elżbieta, córka Łukasza Kalafara i Jadwigi z Zawady; rodz. chrz. - Albert Hodorowski z dwory charzewickiego i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
18.XI - Elżbieta, córka Alberta i Katarzyny Sechel ze wsi Gwoździec; rodz. chrz. - Albert Data z Wieloni i Zuzanna Kaniewicowa z Melsztyna.
19.XI - Elżbieta, córka Józefa i Reginy Małek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Małgorzata Jakusowa ze wsi Podbrzezie.
4.XII - Barbara, córka Alberta i Mariny Sechel ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista z Melsztyna, i Katarzyna Ziomkowa z Charzewic.
22.XII - Adam, Nieslubny syn Gertrudy Symprachownej ze wsi Faliszewice; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Magdalena Dudkowna z faliszewic.

1710
2.I - Kacper, syn Jakuba i Krystyny Myska ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Magdalena Drążka z Wieloni.
14.II - Walenty, syn Kacpra i Reginy Gołąb ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek z Wieloni i Marianna Kalafarka z Melsztyna.
7.III - Jan, syn Jana i Katarzyny Wrzecionko; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista melsztyński, i Jadwiga Mazurowa z Podgórza.
15.III - Regina, córka Franciszka i Justyny Bartizel z Melsztyna; rodz. chrz. - Łukasz Kalafar z Zawady i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
20.IV - Jerzy, syn Alberta i Zofii Balarek; rodz. chrz. - Kazimierz Kalafar i Jadwiga Mazurowa, oboje z Podgórza.
1.V - Zofia, córka Stanisława i Reginy Kalafar z Wieloni; rodz. chrz. - Franciszek Kraiowski, obywatel miasta Zakliczyn, i Agnieszka Studzieńska z Wieloni.
8.VI - Marina, córka Jana i Ewy Ptaśnik z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jacek Franciszek Nowiński, organista, i Agnieszka Roykowna, oboje z Melsztyna.
19.VI - Ewa, córka Jakuba i Reginy Cygan z Melsztyna; rodz. chrz. - Jakub Burtek ze wsi Charzewice i Zofia Nowińska z Melsztyna.
Tego samego dnia - Jan, syn Kazimierza i Zuzanny Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Wieloni i Jadwiga Mazurowa z Podgórza.
14.VII - Magdalena, córka Tomasza i Agnieszki Data; rodz. chrz. - Albert Polek i Katarzyna Ziomkowa, oboje ze wsi Charzewice.
23.VII - Kunegunda, nieślubna córka Anny Strzałkowskiej ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Zofia Cyganikowa.
15.VIII - Józef Jacek, syn Michała i Zofii Krupskich; rodz. chrz. - Jan Czaykowicz z miasta Sambor i Zofia Kurtkowa z miasta Zakliczyn.
9.IX - Maciej, syn Stanisława i Reginy Zając z Podgórza; rodz. chrz. - Jacek Nowiński z Melsztyna i Marianna Dobrowolska z Zawady.
Tego samego dnia - Justyna, córka Alberta i Zofii Mazurek z Charzewic; rodz. chrz. - Jacek Nowiński z Melsztyna i Regina Polkowa z Charzewic.
17.X - Łukasz, syn Jana i Katarzyny Zwiernik z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Zofia Nowakowa z Podbrzezia.
28.X - Regina, córka Alberta i Reginy Kostrzewa z Charzewic; rodz. chrz. - Jakub Burtek z Charzewic i Zofia Nowińska z Melsztyna.
30.X - Karol, syn Andrzeja i Jadwigi Filipkowiców z miasta Zakliczyn; rodz. chrz. - Kazimierz Kalafar i Jadwiga Mazurowa, oboje z Podgórza.
11.XI - Katarzyna, córka Alberta i Reginy Bystrek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Zofia Nowakowa ze wsi Podbrzezie.
19.XI - Elżbieta, córka Macieja i Elżbiety Zawisza z Wieloni; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Marianna Ziomkowna z Melsztyna.
6.XII - Mikołaj, syn Szymona i Pryski Rychlickich z Charzewic; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista, i Marina Ziomkowna z Wieloni.
16.XII - Tomasz, nieślubny syn Reginy Bujakownej z Wesołowa; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista, i Agnieszka Lisconka z miasta Zakliczyn.
17.XII - Tomasz, syn Alberta i Marianny Pęcherkowic; rodz. chrz. - Albert Dudkowic i Katarzyna Fortuńska, oboje z miasta Zakliczyn.

1711
30.I - Marcina (Marcjanna? - MK), córka Marcina i Zofii Kozieł z Wieloni; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Magdalena Słowikowa z Wieloni.
15.II - Maciej, syn Józefa i Katarzyny Ziomek z Charzewic; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Agnieszka Dacina z Charzewic.
4.III - Kazimierz, syn Jana i Łucji Moskwa; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Marina Kalafarka, oboje z Melsztyna.
9.III - Grzegorz, syn Alberta i Reginy Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Agnieszka Dacina z Charzewic.
22.III - Regina, córka Grzegorza i Katarzyny Fulda; rodz. chrz. - Albert Talaga i Teresa Kędziorka, oboje ze wsi Charzewice.
13.IV - Albert, syn Franciszka i Anny Sady z Melsztyna; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński i Katarzyna Żurkowna z Wieloni.
21.V - Ewa, córka Jana i Reginy Zając ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Zofia Nowińska, oboje ze wsi Melsztyn.
25.V - Urban, syn Macieja i Mariny Koza z Wieloni; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Wieloni i Marina Kalafarka ze wsi Melsztyn.
21.VI - Jan, syn Józefa i Reginy Małek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Wieloni i Katarzyna Wąsowa ze wsi Jaworzno.
1.VII - Jan, syn Urbana i Mariny Nadolnik z Podgórza; rodz. chrz. - Antoni Bogus z Melsztyna i Marina Ziomkowna z Wieloni.
29.VII - Ignacy, syn Macieja i Katarzyny Bąk ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek z Wieloni i szlachcianka Anna Konodzińska z Melsztyna.
18.VIII - Filip, nieślubny syn Małgorzata Cyganionka ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Tomasz Polkowic z dworu melsztyńskiego i Zofia z Zawady Łyckowa.
23.VIII - Bartłomiej, syn Andrzeja i Anny Nosek ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Zuzanna Grzegorzkowa z miasteczka Zakliczyn.
22.IX - Justyna, córka Macieja i Anny Nowak; rodz. chrz. - Albert Talaga i Agnieszka Fielochowa, oboje ze wsi Charzewice.
24.IX - Katarzyna, córka Alberta i Zofii Białobrzeskich z Podgórza; rodz. chrz. - Kazimierz Kalafar z Podgórza i Katarzyna Tutajowna z dworu melsztyńskiego.
9.X - Franciszek, syn Kazimierza i Reginy Koza ze wsi Dabrowa; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Katarzyna Tutajowna z dworu melsztyńskiego.
11.X - Piotr Jan Kanty, syn Łukasza i Konstancji Ziomek z Wieloni; rodz. chrz. - Albert Dudkowic z miasteczka Zakliczyn i Agnieszka Studzieńska z Wieloni.
Tego samego dnia - Franciszek, syn Jakuba i Agnieszki Czeczot ze Składna; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński i Marina Ziomkowna, oboje z Wieloni.
23.X - Szymon, syn Alberta i Mariny Sechel; rodz. chrz. - Józef Ziomek i Katarzyna Bąkowa, oboje ze wsi Charzewice.
Tego samego dnia - Ewa, córka Alberta i Jadwigi Mazur z Podgórza; rodz. chrz. - Michał Krupski ze wsi Zawada i Marina Ziomkowna z Wieloni.
9.XI - Marcin, syn Jakuba i Kunegundy Kus ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Regina Kusowna, oboje ze wsi Melsztyn.
15.XI - Stanisław, syn Marcina i Magdaleny Nosal z Podgórza; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyńksi, i Jadwiga Mazurowa z Podgórza.
22.XI - Cecylia, córka Jana i Reginy Chrobak ze wsi Melsztyn, rodz, chrz. - Jan Czajkowski i Katarzyna Bąkowa ze wsi Charzewice.

1712
9.I - Agnieszka, córka Grzegorza i Zofii Nowak z Podórza; rodz. chrz. Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Zofia Pędracka ze wsi Ujazd.
6.II - Jan, syn Macieja Waleriana i Doroty Tribuś z Wieloni; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Ewa Kopytkowa, oboje ze wsi Melsztyn.
8.II - Jan, syn Macieja Aleksandra i Reginy Krajowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Jadwiga Mazurowa z Podgórza.
7.III - Tomasz, syn Jana i Łucji Moskwa z Melsztyna; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Melsztyna i Magdalena Słomkowa z Wieloni.
27.III - Ewa, córka Marcina i Agnieszki Fieloch z Charzewic; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Marina Kalafarka, również z Melsztyna.
7.IV - Katarzyna, córka Kacpra i Reginy Gołąb ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Tomasz Kalafar z Melsztyna i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
10.IV - Katarzyna, córka Jana i Katarzyny Kopytko ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek z Wieloni i Agnieszka Rojkowa z Melsztyna.
11.IV - Walerian, syn Waleriana i Zofii Wąsac z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista, i Ewa Kopytkowa, oboje z Melsztyna.
25.V - Jan, syn Stanislawa i Zofii Polek ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Marina Kalafarka, oboje z Melsztyna.
12.VI - Antoni, syn Jakuba i Reginy Cygan z Melsztyna; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek z Wieloni i Marina Kalafarka z Melsztyna.
26.VIII - bliźnięta Augustyn i Jan, dzieci Alberta i Reginy Kostrzewa ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - (Augustyna) Jacek Nowiński, organista melsztyński, i Katarzyna Ziomkowna z Wieloni oraz (Jana) Tomasz Kalafar z Melsztyna i Katarzyna Bąkowa ze wsi Charzewice.
16.IX - Marianna, córka Jacka, organisty melsztyńskiego, i Zofii Nowińskich; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł ze wsi Gwoździec i Marina Ziomkowna z Wieloni.
21.IX - Jadwiga, córka Michała i Zofii Krupskich ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Jan Gaikowski i Katarzyna Milcanowa z miasteczka Zakliczyn.
30.X - Adam, nieślubny syn Agnieszki Włodyckiej ze wsi Zawada; rodz. chrz. - szlachcic Jan Kłosowski z dworu melsztyńskiego i Regina Gałązka z Zawady.
30.XI - Barbara, córka Jakuba i Krystyny Myszka ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Tomasz Kalafar z Melsztyna i Regina.
25.XII - Stefan, syn Stanisława i Reginy Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - szlachcic Jan Kłosowski z dworu melsztyńskiego i Agnieszka Studzieńska z Podgórza.

1713
5.II - Jan, syn Macieja Franciszka i Justyny Bartizel z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Katarzyna Kalafar z Podgórza.
12.II - Regina, córka Grzegorza i Katarzyny Duda; rodz. chrz. - Albert Talaga i Anna Drozdowconka z Charzewic.
25.II - Ewa, córka Jana i Justyny Talaga ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Melsztyna i Zofia Łyckowa z Zawady.
18.III - Józef, syn Kazimierza i Zuzanny Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Maciej Cyganik i Katarzyna.
11.IV - Adam, syn Macieja i Anny Nowak ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Melsztyna i Zofia Dudkowa z Charzewic.
10.V - Zofia, córka Alberta i Zofii Mazurek ze wsi Faliszewice; rodz. chrz. - Albert Talaga ze wsi Charzewice i Jadwiga Błasczykowa ze wsi Faliszewice.
15.VI - Marianna, córka Jana i Teresy Kędzior ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Jan Błasczycki, organista melsztyński, i Regina Zackowa ze wsi Charzewice.
11.VII - Jan, syn Stanislawa i Reginy Zając z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Kłosowski z dworu i ? z Podgórza.
?.VII - Aleksy, syn Antoniego i Reginy Kwiatkowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Szymon Szczerzyc ze wsi Olszyny i Justyna Wątrobina z Melsztyna.
31.VII - Ignacy, syn Marcina i Zofii Kozieł z Wieloni; rodz. chrz. - Krzysztof Jakubkowic ze wsi Gwoździec i Magdalena Słowicka.
6.VIII - Wawrzyniec, nieślubny syn Zuzanny Kocurkownej; rodz. chrz. - Jan Błaszczycki, organista melsztyński, i Regina Żabkowa z Charzewic.
Tego samego dnia - Zuzanna, córka Alberta i Reginy Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Marina Kalafarka z Melsztyna.
8.IX - Mikołaj, syn Jana i Katarzyny Kopytko ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Jan Ptaśnik z Dąbrowy i Jadwiga Mazurowa z Podgórza.
12.IX - Regina, córka Jana i Ewy Ptaśnik z Dąbrowy; rodz. chrz. - Andrzej Zuber i Agnieszka Rojkowa z Melsztyna.
5.X - Jadwiga, córka Jana i Katarzyny Zwiernik z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wawrzyniec Białkowski i Zofia Połapsczonka z miasteczka Zakliczyn.
8.X - Jadwiga, córka Jan i Regina Stypka ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Marina Kalafarka z Melsztyna.
3.XI - Karol, syn Alberta i Zofii Balarek z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Błasczycki, organista, i Jadwiga Mazurowa z Podgórza.
22.XI - Klemens, syn Józefa i Katarzyny Ziomek; rodz. chrz. - Jan Błaszczycki, organista, i Regina Polkowa z Charzewic.

1714
4.I - Adam, syn Błażeja i Ewy Kopytko; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Regina Kusowna, oboje z Melsztyna.
7.I - Ewa, córka Kacpra i Reginy Gołąb ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Michał Krupski z Zawady i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
23.IV - Katarzyna, córka Alberta i Reginy Kostrzewa ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Szymon Kaniewicz, organista z Tymowej, i Anna Nowacka z Charzewic.
6.VI - Antoni, syn Macieja Kozy i Marianny z Wieloni; rodz. chrz. - Sebastian Studzieński z Wieloni i Katarzyna Białkowska z dworu.
8.VI - Justyna, córka Alberta i Mariny Sechel ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Jan Lipski, organista melsztyński, i Elżbieta Ziomkowa z Charzewic.
14.VI - Wincenty, syn Urbana i Mariny Nadolnik z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Kłosowski z dworu i Marianna Dobrowolska z Nagórza.
20.VII - Jakub, syn Józefa i Reginy Małek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Maciej ? ze wsi Gwoździec i Katarzyna Maliska ze wsi Jaworsko.
24.VII - Krystyna, córka Kazimierza Kalafara i Zuzanny z Podgórza; rodz. chrz. - Krzysztof Stanusek ze wsi Gwoździec i Jadwiga Mazurowa z Podgórza.
25.VIII - Jacek, syn Stanisława Zajaca i Reginy z Podgórza; rodz. chrz. - Albert Mazur i Marina Nadolnikowa z Podgórza.
30.X - Ewa, córka Błażeja Nowaka i Reginy z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Lipski, organista melsztyński, i Agnieszka Stalmaszka.

1715
23.IV - Piotr, syn Alberta Polka i Reginy ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Jan Lipski, organista melsztyński, i Elżbieta Ziomkowa z Charzewic.
Tego samego dnia - Katarzyna, córka Alberta i Reginy Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Lipski, orgnista melsztyński, i Anna Gołkowa ze wsi Faliszewice.
17.V - Adam, syn Filipa Kopytko i Anny z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Lipski, organista melsztyński, i Regina Zającowa z Podgórza.
6.X - Marek, syn Michała i Mariny Capnik z Dąbowy; rodz. chrz. - Wincenty Gołębik ze wsi Zawada i Marina Kalafarka z Melsztyna.
8.XI - Marcin, syn Tomasza i Katarzyny Markowic z dworu melsztyńskiego; rodz. chrz. - Maciej Cygan ze wsi Charzewice i szlachcianka Agnieszka Miłkowska z dworu melsztyńskiego.
3.XII - Tomasz, syn Błażeja i Reginy Nowak ze wsi Podbrzezie; rodz. chrz. - Jan Lipski, organista kościelny parafii melsztyńskiej, i Agnieszka Stalmaszka ze wsi Podbrzezie.

1716
6.II - Anna Helena z narodu żydowskiego; rodz. chrz. - jaśnie wielmożny Jan z Cekarzowic Tarło, książę smoleński, dziedzic na Melsztynie, i jaśnie wielmożna Anna Tarłowa, dziedziczka Dębna.
18.II - Maciej, syn Macieja i Barbary Cyganowic ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Tomasz Nowakowic z Melsztyna i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
11.III - Grzegorz, syn Macieja i Anny Nowak z Dąbrowy; rodz. chrz. - Albert Kostrzewa ze wsi Charzewice i Marina Capnikowa z Dąbrowy.
13.IV - Zofia, córka Marcina i Agnieszki Fieloch z Łąk; rodz. chrz. - Tomasz Kalafar z Melsztyna i Regina Francikowa ze wsi Charzewice.
3.V - Stanisław, syn Krzysztofa i Anny Jakubkowic z Podgórza; rodz. chrz. - Antoni Przyborski i Zofia Rutczonka z miasteczka Zakliczyn.
7.V - Stanisław, syn Albert i Katzrayna Sechel z Melsztyna; rodz. chrz. - Andrzej Reyko z Melsztyna i Dorota Sada z Dąbrowy.
17.V - Magdalena, córka Jana i Katarzyny Wiśniowskich z dworu melsztyńskiego; rodz. chrz. - Stanisław Slawek ze wsi Gwoździec i Cecylia Wdowiacka z dworu melsztyńskiego.
11.VI - Regina, córka Andrzeja i Jadwigi Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Maciej Karecki ze wsi Gwoździec i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
15.VI - Jan, syn Stanislawa i Reginy z Podgórza; rodz. chrz. - Andrzej Lis z dworu melsztyńskiego i Konstancja Ziomkowa z Wieloni.
15.X - Jadwiga Teresa, córka Walentego i Agnieszki Gajec z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Jorcikowic, wikary z miasteczka Czchów, i Katarzyna Jachcińska z miasteczka Zakliczyn.

1717
8.II - Apolonia, córka Alberta i Katarzyny Kostrzewa ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Jan Stanuszkiewic i Jadwiga Bystrzokowa ze wsi Faliszewice.
14.II - Walenty, syn Alberta i (brak imienia - MK) Rosoł z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Łabuz z Wieloni i Jadwiga Kalafarka z Podgórza.
7.III - Tomasz, syn Tomasza i Katarzyny Markowic z Melsztyna; rodz. chrz. - Łukasz Ziomkowic z Wieloni i Zofia Cechowicowa z miasteczka Zakliczym.
12.III - Ewa, córka Macieja i Anny Sady z Melsztyna; rodz. chrz. - Maciej Cygan ze wsi Charzewice i Agnieszka Roykowa z Melsztyna.
5.IV - Katarzyna, córka Macieja i Magdaleny Witek; rodz. chrz. - Maciej Godowski ze wsi Zawada i Zofia Krupska z Łukowki.
25.V - Magdalena, córka Michała i Mariny Capnik z Dąbrowy; rodz. chrz. - Marcin Fieloch z Łąk i Marina Kalafarka z Charzewic.
20.VII - Ewa, córka Walentego i Katarzyny Stasiacyk; rodz. chrz. - Jan Frankiewicz, organista melsztyński, i Marina Kalafarka z Charzewic.
25.VIII - Anna, córka Antoniego i Elżbiety Bardonowic; rodz. chrz. - Maciej Konecki ze wsi Gwoździec i (Agnieszka Harapkowa z Podgórza - wykreślone- MK) Zofia Ziomkowa z Wieloni.
Tego samego dnia - Ignacy - syn Tomasza i Kunegundy (? - MK) Łabuz z Wieloni: rodz. chrz - Maciej Karecki ze wsi Gwoździec i Agnieszka Harązkowa z Podgórza.
7.IX - Regina, córka Aleksandra i Katarzyny Ptaśnik ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Bartłomiej Wałowski i Agnieszka Roykowa z Melsztyna.
9.IX - Mikołaj, syn szlachetnych Kazimierza (ekonoma w Charzewicach) i Ludwiki Chronowskich; rodz. chrz. - wielebny Piotr Tarlo, kanonik krakowski i sufragan poznański, i jaśnie wielmożna Franciszka Tarłowa, księżna smoleńska, hrabina na Melsztynie.

1718
1.II - Agata, córka Alberta i Reginy Czerniak z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Frankiewicz, organista melsztyński, i Jadwiga Kalafarka z Podgórza.
23.II - Ewa, córka Macieja i Reginy Godowskich ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Franciszek Witkowski z dworu Piotra Tarły i szlachcianka Agnieszka Miłkowska z dworu melsztyńskiego.
7.III - Tomasz, syn Alberta i Reginy Kostrzewa ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Tomasz Markowic i Katarzyna (? - MK) z Malsztyna.
14.III - Regina, córka Macieja i Barbary Cygan ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Sebastian Zagorski z dworu melsztyńskiego i Zofia Ziomkowa z Wieloni.
17.IV - Marek, syn Stanisława i Reginy Zając z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Frankiewicz, organista kościoła parafialnego w Melsztynie, i Marianna Dąbrowska z Nagórza.
2.VI - Piotr, syn Jana i Teresy Przecisowskich; rodz. chrz. - Tomasz Markowic i Teresa Frankowicowa, żona organisty z Melsztyna.

1719
17.I - Antoni, syn Antoniego i Katarzyny Cygan ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Andrzej Kalafar z Podgórza i Katarzyna Markiewicowa z Melsztyna.
1.II - Marianna, córka Jana, organisty melsztyńskiego, i Teresy Frankiewicz; rodz. chrz. - Franciszek Ziomcyk z Wieloni i Katarzyna Markowicowa z Melsztyna.
11.II - Regina, córka Alberta i Mariny Rychlikowskich ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Andrzej Reyko i Katarzyna Paskowna z Melsztyna.
6.IV - Franciszek, syn Franciszka i Reginy Jeleń; rodz. chrz. - Albert Rychlikowski i Regina Francykowa z Charzewic.
20.IV - Agnieszka, córka Macieja i Anny Nowak z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan Frankiewicz, organista melsztyński, i Katarzyna Kostrzewina ze wsi Charzewice.
21.IV - Agnieszka, córka Jakuba i Agnieszki Cecot z Melsztyna; rodz. chrz. - Kacper Jachymek z Melsztyna i Zofia Ziomkowa z Wieloni.
10.VIII - Wawrzyniec, syn Michała i Mariny Capnik z Dąbrowy; rodz. chrz. - Tomasz Kalafar ze wsi Charzewice i Jadwiga Fieloska z Podbrzezia.
13.VIII - Wawrzyniec, syn Macieja i Anny Sady z Melsztyna; rodz. chrz. - Maciej Cygan z Charzewic i Katarzyna Jurkowna z Melsztyna.
18.VIII - Wawrzyniec, syn Kazimierza i Zuzanny Kalafar z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Rojek z Melsztyna i Jadwiga Kalafarka z Podgórza.
27.XI - Andrzej, syn Marcina i Anastazji Zawadzkich z Melsztyna; rodz. chrz. - szlachcic Aleksander Tabaszowski ze wsi Gwoździec i szlachcianka Franciszka Chronowska z dworu w Charzewicach.
10.XII - Tomasz, syn Macieja i Mariny Koza ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Jan Wiśniowski z dworu melsztyńskiego i Cecylia Ziomkowa z Wieloni.
17.XII - (syn bez wpisanego imienia - MK), syn Bartłomieja i Anny Zuber; rodz. chrz. - Bartłomiej Wadowski i Marina Rychlikowa ze wsi Charzewice.

1720
1.II - Ignacy, syn Kazimierza i Reginy Francyk; rodz. chrz. - Albert Rychlikowski i szlachcianka Ludwika Chronowska ze wsi Charzewice.
20.II - Maciej, syn Pawła i Anny Rozkowic z Charzewic; rodz. chrz. - Bartłomiej Wadowski z Charzewic i Łucja Nadolnikowa z Melsztyna.
29.II - Aleksy, syn Marcina i Zuzanny Gąska; rodz. chrz. - Bartłomiej Wadowski i Regina Francykowa ze wsi Charzewice.
18.III - Józef, syn Macieja i Reginy Godowskich ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Antoni Cygan z tej samej Zawady i Magdalena Krakowska z miasteczka Zakliczyn.
19.XII.1719 - Nikodem, syn wielmoznego Jana Kazimierza (administratora Charzewic) i Ludwiki Chronowskich; rodz. chrz. - szlachcic Stanisław Zygmunt Mirecki z Biskupic i szlachcianka Apolonia Bobrowska.
6.IV - Adam, nieślubny syn Reginy Ptaśnikownej; rodz. chrz. - Józef Polek i Regina Francikowa z Charzewic.
3.VI - Antoni, syn Antoniego i Marianny Polapskich z Brzozowej, obecnie rodzina w Zawadzie; rodz. chrz. - Stanisław Dobrowolski i Jadwiga Miterszonka z Olszyn.
3.VIII - Idzi, syn Walerego i Mariny Adamowskich; rodz. chrz. - Andrzej Kalafar i Marianna Połapina z Zawady.
16.X - Adam (?), syn Andrzeja i Jadwigi Kalafar; rodz. chrz. - Józef Raczyński z Dębna i Regina Łabuska z Wieloni.
Tego samego dnia - Antoni, syn Alberta i Katarzyny Ziomek; rodz. chrz. - Sebastian ? z Gwoźdźca i Marianna ? z Zawady.

1721
19.I - bliźnięta Jan i Stefan, dzieci Antoniego i Katarzyny Cygan z Zawady; rodz. chrz. - (Stefana) Maciej Koza i Zuzanna Łyckowa z Zawady oraz (Jana) Antoni Szydłowski i Zofia ?.
19.III - Regina, córka Alberta i Katarzyny Rosoł z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Dobrzyński z Gwoźdźca i Brygida Owcyna z Zakliczyna.
20.III - Katarzyna, córka Stanisława i Agnieszki Polek; rodz. chrz. - Antoni Szydłowski, organista, i Regina Francikowa z Charzewic.
22.III - córka (bez imienia - MK) Błażeja i Reginy Nowak; rodz. chrz. - Antoni Szydłowski, organista, i Agnieszka Gajcowa z Podbrzezia.
1.IV - Wojciech, syn Franciszka i Reginy Jeleń; rodz. chrz. - Maciej Sady i Regina Francikowa z Charzewic.
2.IV - Wojciech?, syn Marcina i Agnieszki Fieloch; rodz. chrz. - Kazmierz Michalski i Regina z Podbrzezia.
20.IV - Florian, syn Józefa i Reginy Małek; rodz. chrz. - szlachcic Kazimierz Chronowski, administrator w Charzewicach, i Dorota Gadowska z Podbrzezia.
23.IV - Zofia, córka Franciszka i Ewy Sady; rodz. chrz. - Kazimierz Kowal i Anna Palararka.
20.VI - Elżbieta, córka Antoniego Szydłowskiego i Zofii z Melsztyna; rodz. chrz. - Andrzej Kalafar i szlachcianka Ludwika Chronowska.
23.VI - Zuzanna, nieślubna córka Anny Kumorkownej z Podgórza; rodz. chrz. - Andrzej Kalafar i szlachcianka Ludwika Chronowska.
21.VIII - Róża, nieślubna córka Reginy Szczurkownej z Podbrzezia; rodz. chrz. - Adam Wiśniowski i Regina Małkowna z Podbrzezia.
22.IX - Michał, syn Tomasza i Reginy Łabuz z Wieloni; rodz. chrz. - Maciej Karecki z Gwoźdźca i Katarzyna Kumorkowna z Podgórza.
23.IX - Michał, syn Walentego i Justyny Gauda z Jaworska; rodz. chrz. - Albert Dudek i Filoska z Charzewic (bez imienia - MK).
6.XI - Marcin, syn Stanisław i Regina Zając z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Szczurkowski, kucharz, i Marianna Dobrowolska.
2.XII - Andrzej, syn Andrzeja Rojka i Zofii z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Mazurkiewicz (?) z Melsztyna i Agnieszka Rojkowa.
4.XII - Mikołaj, nieslubny syn Barbary Kopytkownej z Zawady; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz z Melsztyna i Agnieszka Kopytkowna z Zawady.
17.XII - Ewa, córka wielmożnych Marcina i Katarzyny Kieślowskich (?) z Kończysk; rodz. chz. - jaśnie wielmozny pan Franciszek z Drozdowa Byszewski, kanonik, i wielmożna pani Franciszka Lanckorońska.

1722
1.I - bliźnięta Walenty i Maciej, dzieci Stanisława Polka i Agnieszki z Charzewic; rodz. chrz. - (Walentego) Jan Rojek i Katarzyna Sechlowa z Melsztyna oraz (Macieja) Tomasz Kalafar, karczmarz z Charzewic, i Agnieszka Filochowna.
7.I - Józef, syn Wojciecha i Magdaleny Czapla z Charzewic; rodz. chrz. - Bartłomiej Zuberek i Regina Jelenka.
9.I - Kacper, syn Kazimierza i Zuzanny Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Andrzej Kalafar i Brygida Owcyna z Zakliczyna.
12.I - Walenty, syn Marcina i Anastazji Zawadzkich z Melsztyna; rodz. chrz. - Mateusz Sady i Katarzyna Markiewicowa.
17.I - Maciej, nieślubny syn Ewy Dudzionki z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jacek Nowiński, organista z Gwoźdźca, i Ewa Sada z Dąbrowy.
21.II - Maciej, syn Bartłomieja i Anny Zuber z Charzewic; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Dąbrowy i Regina Francikowa z Charzewic.
27.II - Katarzyna, córka Michała i Zofii Niedźwiedź z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Rojek i Regina Kostrzewina z Charzewic.
20.III - Zofia, córka Pawła i Zuzanny Ptaśnik; rodz. chrz. - Mateusz Koza i Marianna Czapnicka z Dąbrowy.
3.IV - Zofia, córka Macieja i Reginy Godowskich z Zawady; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz z Melsztyna i Regina Gołąbka z Podgórza.
29.IV - Piotr, syn Piotra i Małgorzaty Kopytko z Zawady; rodz. chrz. - Stanisław Dobrowolski i Regina Kozacka z Gwoźdźca.
30.IV - Regina, córka Jana i Franciszki Mucha z Faliszewic; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz i Zofia Świerczkowa z Faliszewic.
7.V - Katarzyna, nieślubna córka Zofii (bez nazwiska - MK); rodz. chrz. - Jan Śreniawa i Katarzyna ? z Faliszewic.
22.V - bliźnięta Jan i Katarzyna, dzieci ? i Małgorzaty ?; rodz. chrz. - Jan Rojko i Małgorzata Tatosionka (?).
17.VI - Katarzyna, córka Wojciecha i Elżbieta ? z Charzewic; rodz. chrz. - szlachcic Jan Strzeszowski i szlachcianka KatarzynaStęclowska z dworu w Charzewicach.
17.VII - Mateusz, syn Franciszka i Reginy Jeleń; rodz. chrz. - Marcin Fieloch i Regina Francikowa z Charzewic.
20.VII - Mateusz, syn Bartlomieja i Reginy Gawlik; rodz. chrz. - Justus Dudz i Regina Francikowa z Charzewic.
30.VII - Teresa, córka Tomasza i Reginy Łabuz z Wieloni; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz z Melsztyna i Marina Karecka z Gwoźdźca.
1.X - Teresa, córka Macieja i Barbary Cygan z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Stankiewicz z Melsztyna i szlachcianka Katarzyna Stęslowska z dworu w Charzewicach.
22.X - Katarzyna, córka Antoniego (organisty) i Zofii Szydłowskich; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz i Franciszka Jakobconka z Melsztyna.
3.XI - Elżbieta, córka Macieja i Anny Sady; rodz. chrz. - Tomasz Kalafar i Anastazja Zawadzka z Melsztyna.
9.XI - Marcin, syn Jakuba i Ewy Franczyk; rodz. chrz. - Marcin Fieloch i Marina Kalafarka z Charzewic.
11.XI - Marcin, syn Macieja i Mariny Koza z Zawady; rodz. chrz. - Jan Wiśniowski i Cecylia Ziomkowa z Wieloni.
13.XI - Andrzej, nieślubny syn Anny Kumorkownej; rodz. chrz. - Franciszek Zuzek i Regina Chatkowa z Podbrzezia.
4.XII - Barbara, córka Alberta i Agnieszki Talaga z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Kalafar i Agnieszka Fielochowa.
Tego samego dnia - Barbara, córka Jana i Teresy Przeciszewskich; rodz. chrz. - Tomasz Kalafar i Agnieszka Fieloska z Charzewic.
9.XII - Elżbieta, córka Aleksandra i Katarzyny Krajowskich z Zawady; rodz. chrz. - Jan Mazurek i Ewa Kalafarowna, oboje z Podgórza.
10.XII - Jan, syn Tomasza i Katarzyny Markiewicz z Melsztyna; rodz. chrz. - Maciej Karecki, administrator, i Marianna, żona z Zawady.

1723
10.III - Tomasz, syn Waleriana i Mariny Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Franciszek Ziomek i Jadwiga Kalafarka, oboje z Podgórza.
16.III - Regina, córka Kazimierz i Zuzanny Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Andrzeja Kalafar i Brygida Weynar z Zakliczyna.
19.III - Józef, syn Aleksandra i Katarzyny Ptaśnik z Charzewic; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Dąbrowy i Anna Zubrowa z Charzewic.
20.III - Marcin, syn Piotra i Małgorzaty Heckel z Charzewic; rodz.chrz. - Bartłomiej Zubro i Regina Francikowa, oboje z Charzewic.
21.III - Wojciech, syn Kazimierza i Barbary Komorków; rodz. chrz. - Jan Sokołowski i Regina Gądkowna, oboje z Zakliczyna.
29.III - Magdalena, córka szlachetnie urodzonych Marcina (administratora w Charzewicach) i Katarzyny Strędowskich; rodz. chrz. - Stefan z Jasienia Jakliński i wielmożna Anna z Czekarzewic Tarłowa.
1.V - Anna, córka Marcina i Agnieszki Filak z Melsztyna; rodz. chrz. - Antoni Dobrowolski i Regina Łabuska z Wieloni.
10.VII - Małgorzata, córka Antoniego i Katarzyny Cygan z Zawady; rodz. chrz. - Maciej Raczyński, pisarz we dworze w Zawadzie, i Jadwiga Kalafarka z Podgórza.
17.IX - Mateusz, syn Franciszka i Reginy Jeleń; rodz. chrz. - Marcin Filoch i Regina Francikowa z Charzewic.
19.X - Jan Kanty, syn Krzysztofa i Anny Grela; rodz. chrz. - Franciszek Sokołowski z Zakliczyna i Marina Ziomkowa z Gwoźdźca.
30.XI - Andrzej, syn Michała i Marii Capnik z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan Wiśniowski i Agnieszka Drążka.
17.XII - Tomasz, syn Stanisława i Agnieszki Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Franciszek Karecki z Faliszewic i Anna Rojkowa z Melsztyna.
26.XII - Wojciech, syn Bartłomieja i Anny Zuber; rodz. chrz. - Franciszek Sady z Dąbrowy i Marianna Rychlikowa.
29.XII - Anna, córka Macieja i Barbary Cyganik; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz i Agnieszka Drążka z Melsztyna.
Tego samego dnia - Wiktoria, córka Jana i Teresy Przeciszowskich; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz, kucharz, i szlachcianka Katarzyna Stręclowska z dworu w Charzewicach.

1724
3.II - Błażej, syn Adama i Agnieszki Gołąb z Zawady; rodz. chrz. - Adam Wiśniowski i Ewa Godowska.
Tego samego dnia - Agnieszka, córka Jana i Katarzyny Dźwiernik z Podbrzezia (bez rodziców chrzestnych - MK).
9.II - Kazimierz, syn Błażeja i Reginy Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Albert? (nic poza tym - MK).
30.III - Regina, córka Piotra Kopytko i Małgorzaty z Zawady; rodz. chrz. - Marcin Sady i Zofia Serdakowna z Lusławic.
13.IV - Zofia, córka Józefa i Reginy Małek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Antoni Dobrowolski i Katarzyna Markiewiczowa zwana Kucharzewą.
22.IV - Wojciech, syn Pawła i Zuzanny Ptaśnik; rodz. chrz. - Stanisław Dobrowolski i Jadwiga Kalafarowa z Podgórza.
11.VIII - Wawrzyniec, syn Alberta Łuszczyka i Elżbiety alias Palarz z Charzewic; rodz. chrz. - Maciej Cygan i Regina Franczykowa z Charzewic.
23.XI - Katarzyna, córka Maciej (pisarz z dworu w Zawadzie) i Zofia Raczyńscy; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz z Melsztyna i Jadwiga Kalafarka z Podgórza.
26.XI - Barbara, córka Waleriana i Mariny Adamowskich; rodz. chrz. - Kazimierz Kalafar i Jadwiga Kalafarka z Podgórza.

1725
15.II - Katarzyna, córka Marcina Zbernika alias Lejtowic i Reginy; rodz. chrz. - Bartłomiej Zubro i Regina Franczkowa z Charzewic.
17.II - Maciej, syn Stanislawa i Agnieszki Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Rojek i Zofia Rojkowa z Melsztyna.
23.II - Franciszka, córka Jakuba i Ewy Franczyk; rodz. chrz. - Marcin Fieloch i Zofia Rojkowa z Charzewic.
27.II - córka (bez zapisanego imienia - MK) Jana i Marianny Mazurek; rodz. chrz. - sławetny (mieszczanin - MK) Sebastian Ślizakowic i Marianna Rechowa z Zakliczyna.
1.III - Maciej, syn Alberta i Reginy Ignowskich z Podbrzezia; rodz. chrz. - Mikołaj Rech z Zakliczyna i Jadwiga Urzędowska z dworu w Wesołowie.
12.III - Grzegorz Józef, syn Tomasza i Reginy Łabuz z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Dobrowolski z Wieloni i Teresa Domańska, karczmarka z Gwoźdźca Wieloni.
22.III - Katarzyna, córka Jana i Ewy Godowskich z Zawady; rodz. chrz. - Franciszek Ziomek i Elżbieta Ziomkowa z Gwoźdźca.
15.IV - Zofia, córka Franciszka i Reginy Młynarz z Charzewic; rodz. chrz. - Mateusz Sady i Zofia Rojkowa z Melsztyna.
21.VII - Magdalena, córka Walentego i Małgorzaty Cygan; rodz. chrz. - Andrzej Rojek i Anastazja Zawadzka.
25.VII - Jakub, syn Macieja i Anny Nowak;rodz. chrz. Franciszek Sady i Marianna Capnicka z Dąbrowy.
19.VIII - Justyna, córka Józefa i Reginy Małek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Andrzej Lis z Kończysk i Barbara Cyganka z Charzewic.
23.IX - bliźnięta Michał i Hieronim, dzieci Alberta i Agnieszki Talaga z Dąbrowy; rodz. chrz. - (Michała) Albert Sechel i Marina Kalafarowna oraz (Hieronima) Jakub Franczyk i Regina Franczykowa z Charzewic.
24.X - bliźnięta Barbara i Elżbieta, dzieci Antoniego i Katarzyny Cygan z Zawady; rodz. chrz. - (Elżbiety) uczciwy (rolnik, rzemieślnik wiejski - MK) Kazimierz Fridrych z miasteczka ? i Zofia Białobrzeska oraz (Barbary) Andrzej Kalafar z Podgórza i Katarzyna Fularka z dworu w Zawadzie.
Tego samego dnia - Franciszek, syn Macieja i Anny Sady; rodz. chrz. - szlachcic Józef Skrzetuski z zamku i Katarzyna Markiewiczowa, wszyscy z Melsztyna.
29.X - Katarzyna, córka Wincentego i Reginy Gołąb z Podgórza; rodz. chrz. - Albert Świerczek z Faliszewic i Jadwiga Kalafar z Podgórza.
1.XI - Marcin, syn Kacpra i Zofii Łyczko; rodz. chrz. - Marcin Sady i Barbara Cyganka z Charzewic.
2.XI - Katarzyna, córka Adama i Agnieszki Gołąb z Zawady; rodz. chrz. - Andrzej Kalafar z Podgórza i Ewa Godowska z Zawady.
5.XI - Katarzyna, córka Kazimierz i Barbara Kumorek z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Sokołowski i Regina Gądkowa z Zakliczyna.
16.XII - Tomasz, syn Andrzeja i Zofii Rojek z Melsztyna; rodz. chrz. - Albert Sechel z Charzewic i Katarzyna Wiśniowska alias Bronna.
28.XII - Agnieszka, córka Stanisława i Katarzyny Rosolik z Podgórza; rodz. chrz. - Mateusz Sady z Melsztyna i Marianna Dobrowolska z Zawady.
30.XII - Agnieszka, córka Aleksandra i Katarzyny Krajowskich; rodz. chrz. - Jan Wiśniowski i slawetna (żona średniozamożnego rzemieślnika - MK) Marianna Dobrowolska z Zawady.

1726
1.III - Kunegunda, córka Aleksandra i Katarzyny Ptaśnik; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Anna Zubrowa z Charzewic.
3.III - Katarzyna, córka Piotra i Małgorzaty Sechel; rodz. chrz. - Jan Sady i Regina Francikowa z Charzewic.
13.III - Katarzyna, córka Michała i Mariny Capnik z Dąbrowy; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz i Agnieszka Drążka z Melsztyna.
20.IV - Albert, syn Piotr i Małgorzata Pałka z Faliszewic; rodz. chrz. - Kacper Łycko z Wieloni i Jadwiga Myszczyna z Faliszewic.
30.IV - Katarzyna, córka Jana i Zofii ? z Wieloni; rodz. chrz. - Mikołaj Ptaśnik i Marianna Ptaśnicka z Gwoźdźca.
26.V - syn (bez imienia i imion rodziców - MK) Kalafar; rodz. chrz. - Maciej Karecki z Gwoźdźca i Jadwiga Kalafarka z Podgórza.
26.VI - Anna, córka Bartłomieja i Anny Zubro; rodz. chrz. - Franciszek Sady i Regina Francik z Charzewic.
17.VIII - Jacek, syn Kazimierza i Zuzanny Kalafar; rodz. chrz. - Jan Brony i Jadwiga Kalafarka z Podgórza.
5.X - Katarzyna, córka Tomasza i Agnieszki Baran z Podbrzezia; rodz. chrz. - Andrzej Rojek i Agnieszka Filoska.
26.XI - Elżbieta, córka Michała i Katarzyny Bryk z Zawady; rodz. chrz. - Andrzej Kalafar i Marianna Dobrowolska z Podgórza.
29.XI - Andrzej, syn Pawła i Zuzanny Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Franciszek Ziomek i Jadwiga Dobrowolska z Gwoźdźca.
2.XII - Mikołaj, nieślubny syn Zofii Jarogownej; rodz. chrz. - szlachcic Józef Skrzetuski z zamku w Melsztynie i szlachcianka Franciszka Chronowska z dworu w Charzewicach.

1727
5.I - Agnieszka, córka Tomasza i Reginy Łabuz z Wieloni; rodz. chrz. - Aleksander Drążdżyk z Melsztyna i szlachcianka Chronowska z dworu w Charzewicach.
19.I - Agnieszka, córkaWincentego i Reginy Gołąb; rodz. chrz. - Kazimierz Kalafar i Jadwiga Kalafarka z Podgórza.
Tego samego dnia - bliźnięta Sebastian i Agnieszka, dzieci Macieja i Mariny Koza; rodz. chrz. - (Sebastiana) Andrzej Kalafar i Konstancja Gołębionka oraz (Agnieszki) Kazmierz Kalafar i szlachcianka Ludwika Chronowska z dworu w Charzewicach.
6.II - Marcin, syn Błażeja i Reginy Nowak; rodz. chrz. - Grzegorz ? i Regina Małkowa z Podbrzezia.
7.II - Walenty, syn Macieja i Zofii Raczyńskich z dworu w Zawadzie; rodz. chrz. - uczciwy Jan Podrzycki (?), obywatel Zakliczyna i Katarzyna Markiewiczowa z Melsztyna.
17.II - Maciej, syn Jana i Teresy Przeciszowskich; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz i szlachcianka Franciszka Chronowska z Melsztyna.
6.III - córka (bez imienia - MK) Jana i Ewy Godowskich z Zawady; rodz. chrz. - Wawrzyniec Błatkowski i Jadwiga Kalafarka z Podgórza.
1.IV - Wojciech, syn Macieja i Barabary Cygan z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz i wielmożna Ludwika Chronowska z dworu w Charzewicach.
11.IV - Wojciech, syn Franciszka i Reginy Jeleń; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz i Regina Francykowa z Charzewic.
1.VI - Antoni, syn Tomasza Markiewicza i Katarzyny z Melsztyna; rodz. chrz. - Maciej i Ewa Kareccy z Gwoźdźca.
13.VI - Florian, syn Jana i Magdaleny Wiśniowskich; rodz. chrz. - Maciej Cygan i Marianna Dobrowolska z Podgórza.
14.X - Jadwiga, córka Marcina i Anastazji Zawadzkich z Melsztyna; rodz. chrz. - Łukasz Rosolik i Elżbieta Ziomkowna z Gwoźdźca.

1728
5.VI - Agata, córka Wawrzyńca i Zofii Gad z Podbrzezia w parafii w Melsztynie; rodz. chrz. - Mikołaj Rech i Regina Skupniowa z miasteczka Zakliczyn.
22.VII - Anna, córka Walentego i Małgorzaty Cygan; rodz. chrz. - Jakub Czyrkabowski i szlachcianka Franciszka (bez nazwiska - MK) z dworu w Charzewicach.
24.VII - bliźnięta Jakub i Anna, dzieci Antoniego i Zuzanny Cygan; rodz. chrz. (Jakuba) Krystian Kalinowski z zamku melsztyńskiego i Urszula Mirkowska z miasteczka Zakliczyn oraz (Anny) Ludwik Mirkowski z Zakliczyna i Zofia Owconka z Podgórza.
29.IX - Jadwiga, córka Adama i Agnieszki Gołąb z Zawady; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz i Regina Gołąbka z Podgórza.
10.X - Jadwiga, córka Aleksandra i Agnieszki Ptaśnik z Dąbrowy; rodz. chrz. - Stanisław Rosolik z Melsztyna i Regina Kalafarowna z Podbrzezia.
15.X - Jadwiga, córka Kacpra i Małgorzaty Łycko z Wieloni; rodz. chrz. - Józef Koczwarski z Zakliczyna i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
30.XII - Agnieszka, córka Stanisława i Marianny Tribas; rodz. chrz. - Szymon Sowa z Wieloni i Regina Kalafarowna z Podbrzezia.

1729
9.I - Agnieszka, córka Alberta i Magdaleny Bałuckich; rodz. chrz. - Maciej Sady i Regina Franczykowa.
16.I - Agnieszka, córka Franciszka i Ewy Sady z Dąbrowy; rodz. chrz. - Maciej Sady i Weronika Ziobrowska z Gwoźdźca.
24.I - Agnieszka, córka Antoni i Ewa Kalafar z zamku; rodz. chrz. - Andrzej Kalafar i Katarzyna Kucharzowa.
28.I - Franciszek, syn Jan i Marianna Mazurek alias Mularz; rodz. chrz. - Tomasz Pędracki z Zakliczyna i Zofia Kalafarka z Podbrzezia.
11.II - Walenty, syn Pawła Ptaśnika i Zuzanny z Zawady; rodz. chrz. - Walerian Adamowski i Marianna Potępina.
14.II - Apolonia, córka Jana i Katarzyny Zwiernik z Podbrzezia; rodz. chrz. - Andrzej Połapski i Katarzyna Zwiernikowa, oboje z Zakliczyna.
24.II - Regina, córka Tomasza i Agnieszki Baran z Podbrzezia; rodz. chrz. - Stefan Gołąb i Zofia Kalafarka z Podbrzezia.
25.II - Kazimierz, syn Stanisława i Agaty Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Łabuz i Regina Franczykowa.
15.III - Józef, syn Piotra i Jadwigi Wójcik z Podgórza; rodz. chrz. - Michał Rojek (?) i Zofia Białobrzeska.
20.III - Józef, syn Szymona i Agnieszki Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Maciej Raczyński i Martina Bronionka.
Tego samego dnia - Wojciech, syn Macieja i Anny Sady; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz z małżonką.
27.III - Zofia, córka Michała i Katarzyny Bąk z Podgórza; rodz. chrz. - Andrzej Franczyk i Marianna Dobrowolska.
5.IV - Zofia, córka Waleriana Adamowskiego z Podgórza (bez imienia matki - MK); rodz. chrz. - Michał Ładziński z Zakliczyna i Marianna Potępina z Zawady.
6.IV - Wincenty, syn Macieja i Zofii Raczyńskich z dworu w Charzewicah.; rodz. chrz. - szlachcic Kazimierz Chronowski i Katarzyna Kucharzowa.
1.V - Jakub, syn Wincentego i Reginy Gołąb z Podgórza; rodz. chrz. - Paweł Ptaśnik i Agnieszka Polkowa.
16.VII - Magdalena, córka Mikołaja i Marianny Ptaśnik z Podgórza; rodz. chrz. - Walerian Adamczyk i Regina Gołąbka, oboje z Podgórza.
24.VII - Anna, córka Kazimierza i Barbary Komurek z Charzewic; rodz. chrz. - Łukasz Ziomek z Gwoźdźca i szlachcianka Franciszka Chronowska z dworu w Charzewicach.
29.VIII - Bartłomiej, syn Stanisława i Katarzyny Rosoł z Melsztyna; rodz. chrz. - Stanisław Studzieński z Zakliczyna i Katarzyna Rosołowna z Melsztyna.
13.IX - Anna, córka Krzysztofa (bez nazwiska rodziców i imienia matki - MK) z Podgórza; rodz. chrz. - Szymon Świdnicki, służący proboszcza melsztyńskiego, i Marianna Kozubowna z Zakliczyna.
23.X - Salomea, córka Szymona i Ewy Godowskich z Zawady; rodz. chrz. - Jan Mazurecki i Klara Kalafarowna, oboje z Melsztyna.
19.XI - Elżbieta, córka Michała i Agnieszki Piechniewicz z Podbrzezia; rodz. chrz. - Szymon Świdecki, służący proboszcza melsztyńskiego, i Jadwiga Kalafarowna z Podbrzezia.
24.XI - Barbara, córka Tomasza i Reginy Łabuz; rodz. chrz. - Józef Dobrowolski i Jadwiga Dobrowolska z Wieloni.

1730
8.II - Walenty, syn Bartłomieja i Anny Zubro; rodz. chrz. - Mateusz Sady i Regina Franczycka z Charzewic.
Tego samego dnia - Walenty, syn Stefana i Agnieszki Kabat z Charzewic alias z Folwarku; rodz. chrz. - Jan Markiewicz i Katarzyna Markiewiczowa, oboje z Melsztyna.
12.III - Katarzyna, córka Wawrzyńca i Zofii Gad z Podbrzezia; rodz. chrz. - Stanisław Kalafar z Podgórza i Regina Kalafarka z Wieloni.
13.III - Katarzyna, córka Jakuba Polek i Katarzyny; rodz. chrz. - Wawrzyniec ? i Marina Kalafarka.
Tego samego dnia - Zofia, córka ? ?, organisty, i Barbary; rodz. chrz. - ? z Zakliczyna i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
12.IV - bliżnięta Albert i Zofia, dzieci Michała i Barbary Misiur z Biskupic; rodz. chrz. - (Alberta) Maciej Raczyński i Zofia Owconka z Charzewic oraz (Zofii) Andrzej Kalafar i Regina Franczycka z Charzewic.
3.V - Jerzy, syn szlachetnie urodzonych Kazimierza (administratora z Charzewicach) i Ludwiki Chronowskich; rodz. chrz. - wielebny Kazimierz Jasakiewicz, kanonik wojnicki i proboszcz w Gwoźdźcu, oraz szlachcianka Bogusławska z Gwoźdźca.
12.VI - Małgorzata, córka Wincentego i Reginy Gołąb; rodz. chrz. - Kazimierz Kalafar i Regina Kalafarowna, wszyscy z Podgórza.
14.VI - Małgorzata, córka Marcina i Doroty Bartoszek z Zawady; rodz. chrz. - Kazimierz Kalafar i Marianna Adamowska z Podgórza.
13.VII - Anna, córka Alberta i Małgorzaty Potempa z dworu w Zawadzie; rodz. chrz. - Tomasz, kucharz w Melsztynie, i Jadwiga Dobrowolska z Zawady.
23.VII - Anna, córka Marcina i Anastazji Zawackich; rodz. chrz. - Jan Wiśniowski i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
21.XI - Andrzej, syn Waleriana i Mariny Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Aleksander Drązczyk i Katarzyna, żona kucharza z zamku melsztyńskiego, oboje z Melsztyna.
28.XI -Andrzej, syn Tomasza i Agnieszki Baran z Podbrzezia; rodz. chrz. - Andrzej Pędracki z Zakliczyna i Regina Kalafarowna z Podbrzezia.
30.XI - Barbara, córka Kazimierza i Barbary Kumorek; rodz. chrz. - Franciszek Żurek, młynarz, i Regina Francikowna z Charzewic.
5.XII - Mikołaj, syn Michała i Barbara Czapnik z Dąbrowy; rodz. chrz. - Marcin Łukaszewski (?), organista, i Agata Rożkowna (?) z Melsztyna.

1731
11.I - Kacper, syn Kacpra i Zofii Łycko z Wieloni; rodz. chrz. - Maciej Sady i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
12.I - Pryska, córka Alberta i Magdaleny Bałuckich; rodz. chrz. - Marcin Dudek i Agnieszka Filoska z Charzewic.
6.III - Jan, syn Jana i Magdaleny Wiśniowskich; rodz. chrz. - Walerian Adamowski i Marina Kowalowna z Podgórza.
2.IV - Wojciech, syn Macieja i Anny Sady; rodz. chrz. - Stanisław Dobrowolski i Katarzyna Markiewicowa alias żona kucharza z Melsztyna.
18.IV - Wojciech, syn Stanisława i Jadwigi Dobrowolskich; rodz. chrz. - szlachcic Józef Skrzetuski i Katarzyna Markiewiczowa z Melsztyna.
23.IV - Wojciech, syn Stanisława i Agnieszki Polek; rodz. chrz. - Paweł Ptaśnik z Zawady i Regina Franciczka z Charzewic.
15.VI - Marianna, córka Stanisława i Reginy Relogowic z Charzewic; rodz. chrz. - Wojciech Potempa z Zawady i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
29.VI - Piotr, syn Walentego i Małgorzaty Cygan z Charzewic; rodz. chrz. - Mateusz Sady i Katarzyna Kucharzowa, oboje z Melsztyna.
1.VII - Małgorzata, córka Jana i Marianny Mazurek z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Dobrowolski z Zawady i Katarzyna Koczwarska, obywatelka Zakliczyna.
25.IX - Michał, syn Michała i Marianny Stalmach z Podgórza; rodz. chrz. - Franciszek Żurek, młynarz, i Jadwiga Kalafarka z Łąk.
28.IX - Michał, nieślubny syn Jadwigi Symprochownej z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech i jego żona Agnieszka Trzeciak z Podbrzezia.
5.XI - Antoni, syn Aleksandra i Marianny Klocz; rodz. chrz. - Michał Stanuszek (bez matki chrzestnej - MK).
30.XII - Tomasz, syn Tomasza i Katarzyny Wójcik; rodz. chrz. - Mateusz Sady i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.

1732
4.II - Andrzej, syn Jana i Zofii Kalafar; rodz. chrz. - Walerian Adamowski i Jadwiga Kalafarka z Podgórza.
17.II - Maciej, syn Jakuba i Katarzyny Polek; rodz. chrz. - Wawrzyniec Noga i Katarzyna Polkowna z Podbrzezia.
23.II - Katarzyna, córka Macieja i Reginy Paskuda; rodz. chrz. - Maciej Godowski i Magdalena Witkowa z Melsztyna.
15.VI - Zofia, córka Michała i Mariny Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Walerian Adamowski i Regina Gołąbka z Podgórza.
7.XII - Tomasz, syn Stanisława i Agnieszki Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Franciszek Jarecki z Faliszewic i Anna.
Tego samego dnia - Stanisław, syn Tomasza i Ewy Kowalik; rodz. chrz. - Mateusz Sady i Katarzyna Markiewicowa z Melsztyna.

1733
13.II - Salomea, córka Tomasza i Reginy Łabuz z Wieloni; rodz. chrz. - Jan Wiśniowski i Magdalena Witkowska z Melsztyna.
18.II - (imię nieczytelne - MK), dziecko Marcina i Agnieszki Swastek alias Drab; rodz. chrz. - Stanisław Tribus i Zuzanna Kalafarka, oboje z Melsztyna.
19.II - (bez imienia - MK), dziecko Macieja i Ewy Sady z Dabrowy; rodz. chrz. - Wawrzyniec Bratkowski i Katarzyna Markiewiczowa, oboje z Melsztyna.
3.III - Sebastian, syn Michała i Marianny Stalmach z Podgórza; rodz. chrz. - Marcin (?) i Marianna Tribuska z Melsztyna.
19.III - Józef, syn Stanisława i Jadwigi Dobrowolskich z Zawady; rodz. chrz. - Sebastian Sowiński z Zakliczyna i Katarzyna Markiewiczowa z Melsztyna.
31.V - Magdalena, córka Macieja i Martiny Kozłowskich, mieszkających w Melsztynie; rodz. chrz. - szlachcic Józef Skrzetuski z zamku w Melsztynie i Katarzyna Markiewiczowa z Melsztyna.
5.X - Franciszek, syn Wojciecha i Marianny Szczurek z Podbrzezia; rodz. chrz. - szlachcic Andrzej Cybulski, notariusz z dworu wesołowskiego, i Jadwiga Kalafarka z Łąk.
15.X - Łukasz, nieślubny syn Agnieszki Cyganionki z Zawady; rodz. chrz. - szlachcic Franciszek Płoński z dworu w Charzewicach i Teresa Markiewiczowa z Melsztyna.
21.X - Szymon, syn Marcin i Anastazja Zawadzcy z Charzewic; rodz. chrz. - szlachcic Franciszek Płoński z dworu w Charzewicach i Jadwiga Kalafarka z Łąk.
25.X - Szymon, syn Marcina i Anastazji Zawadzkich; rodz. chrz. - szlachcic Franciszek Płoński z dworu w Charzewicach i Jadwiga Kalafarka z Łąk.
9.XI - Marcin, syn Stanisława i Reginy Relowic z Charzewic; rodz. chrz. - Andrzej Kalafar z Łąk i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.

1734
23.I - Paweł, syn Wincentego i Reginy Gołąb z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz z Melsztyna i Regina Czubanka z Roztoki.
6.II - Agata, córka Macieja i Teresy Zając z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz i jego żona Katarzyna z Melsztyna.
18.II - Kunegunda, córka Stanisława i Katarzyny Roszoł; rodz. chrz. - Idzi Kalafar i Zuzanna, jego matka, oboje z Podgórza.
25.II - Kazimierz, syn Wawrzyńca i Zofii Noga z Podbrzezia; rodz. chrz. - Maciej Sady i Jadwiga Kalafarka z Łąk.
26.II - Kazimierz, syn Walentego i Małgorzaty Cygan; rodz. chrz. - Mateusz Sady i Katarzyna Marzowa z Melsztyna.
16.III - Józef, syn Pawła i Zofii Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Piotr Rogatka z Szaryz (?) i Regina Franczycka z Charzewic.
17.III - Józef, syn Stanisława i Jadwigi Dobrowolskich z Zawady; rodz. chrz. - Sebastian Sowiński z Zakliczyna i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
13.IV - Marcjanna, córka Macieja i Zofii Raczyńskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Wojciech Świerczek z Faliszewic i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
15.V - Zofia, córka Adama i Agnieszki Gołąb; rodz. chrz. - Sebastian Gołąb i Katarzyna Owconka z Podgórza.
1.VIII - Wawrzyniec, syn Michała i Elżbiety Myszka; rodz. chrz. - Mateusz Sady i Marianna Rychwalska z Dąbrowy.
29.VIII - Sabina, córka Aleksego i Małgorzaty Klocz; rodz. chrz. - Mateusz Zając i Zofia Owconka z Podgórza.
20.X - Szymon, syn Tomasza i Katarzyny Klimek; rodz. chrz. - Maciej Godowski i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
22.X - Jadwiga, córka Kazimierza i Barbary Kumurek z Charzewic; rodz. chrz. - mieszczanin Stanisław Ochotnicki z Zakliczyna i Martina Kozłowska alias Organiścina z Melsztyna.
23.X - Szymon, syn Macieja i Anny Sady; rodz. chrz. - Maciej Godowski i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
28.X - Jadwiga, córka Jana, notariusza z dworu w Charzewicach, i Marty Połomskich; rodz. chrz. - mieszczanin Stanisław Ochotnicki z Zakliczyna i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
11.XI - Elżbieta, córka Jakuba i Marianny Sady; rodz. chrz. - Maciej Raczyński i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
15.XI - Elżbieta, córka Michała i Agnieszki Rzeźnik; rodz. chrz. - Mikołaj Ptasnik i Marianna Rychwalska z Dąbrowy.

1735
17.I - Antoni, syn Michała i Marianny Stalmach; rodz. chrz. - Marcin Dudek i Zofia Owconka.
27.I - Mikołaj, syn Marcina i Katarzyny Bąk z melsztyna; rodz. chrz. - Florian Sułowski z Gwoźdźca, notariusz, i Agnieszka Fularka z zamku.
(bez dnia) luty - Maciej Ludwik, syn jaśnie wielmożnych Kazimierza i Ludwiki Chronowskich, rządcy z zamku melsztyńskiego; rodz. chrz. - jaśnie wielmozny i dostojny Stanisław Stanwicki, starosta wojnicki, i szlachcianka Teresa Bogusławska z Gwoźdźca.
10.IV - Wojciech, syn Waleriana i Marianny Adamowskich; rodz. chrz. - Aleksander Drążczyk i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
Tego samego dnia - Zofia, córka Stanisława i Agnieszki Polek; rodz. chrz. - Błażej Gągola, woźnica z zamku melsztyńskiego, i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
27.IV - Katarzyna, córka Kacpra i Zofii Łyczko z Zawady; rodz. chrz. - Błażej Gągola z zamku Melsztyn i Apolonia Gniadkowa z Zawady.
9.VI - Antoni, syn Macieja, organisty melsztyńskiego, i Martiny Kozłowskich; rodz. chrz. - jaśnie wielmożny Marcin Krzesz z zamku melsztyńskiego i jaśnie wielmożna Teresa Bogusławska z Gwoźdźca.
1.VIII - Ignacy, syn Tomasza i Ewy Kowalskich; rodz. chrz. - jaśnie wielmożny Mikołaj Trebecki z zamku melsztyńskiego i Katarzyna Fularka z zamku, inaczej Bronna.
19.IX - Rozalia, córka Stanisława i Jadwigi Dobrowolskich z Zawady; rodz. chrz. - szlachcic Mikołaj Trebecki z zamku i szlachcianka Teresa Bogusławska z Gwoźdźca.
2.X - Franciszek, syn Franciszka i Anny Żurek z Charzewic; rodz. chrz. - Mateusz Sady i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
19.XI - Andrzej, syn Macieja i Zofii Noszczyk z Charzewic; rodz. chrz. - Maciej Godowski i Barbara Gniewkowa z dworu w Charzewicach.

1736
29.I - Apolonia, córka Franciszka i Ewy Sady z Dąbrowy; rodz. chrz. - Maciej Kozłowski, organista melsztyński, i Katarzyna Fularka alias Bronna z zamku melsztyńskiego.
26.II - Franciszka, córka Adama i Reginy Wach z Charzewic; rodz. chrz. - Maciej Karecki z Gwoźdźca i Anna Żurkowa z Charzewic.
27.II - Teresa, córka Kacpra i Franciszki Mazgaj z dworu w Charzewicach; rodz. chrz. - szlachcic Józef Skrzetuski z zamku w Melsztynie i Katarzyna Markiewiczowa z Melsztyna alias Kucharzowa.
3.VI - Regina, córka Adama i Agnieszki Gołąb z Zawady; rodz. chrz. - Stanisław Dobrowolski i Apolonia Gniadkowa, oboje z Zawady.
25.VI - Małgorzata, córka Marcina i Franciszki Gołąb; rodz. chrz. - Maciej Kozłowski, organista melsztyński, i Elżbieta Gniadkowna z Zawady.
28.XII - Andrzej, syn Macieja i Zofii Nosek z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Godowski z Zawady i Barbara Tymowska.

1737
9.II - Katarzyna, córka Stanisława i Zofii Stypka; rodz. chrz. - Adam Malinowski i Salomea Gniatkowa, wszyscy z Zawady.
23.VII - Jakub, syn Michała i Elżbiety Myszka; rodz. chrz. - Maciej Godowski i Marianna Rychwałska, wszyscy z Dąbrowy.

1738
12.II - Walenty, syn Mikołaja i Reginy Rzepa z Jaworska; rodz. chrz. - Albert Wąsz i Katarzyna, jego żona, z Jaworska.
5.III - Tomasz, syn Jana i Ewy Czarnogrodzkich; rodz. chrz. - Błażej Gągola, woźnica z zamku melsztyńskiego, i Helena Gniatkowna z Zawady.
14.IV - Albert, syn Józefa i Katarzyny Gaudyna z Melsztyna; rodz. chrz. - Adam Malinowski z Zawady i Marianna Ptaśnicka z Charzewic.
21.IV - Wojciech, syn Floriana, śpiewaka w kościele melsztyńskim, i Martiny Szułowskich; rodz. chrz. - Paweł Ptaśnik z Zawady i Katarzyna Markiewicowa z Melsztyna.
2.V - bliźnięta Aleksander i Katarzyna, dzieci Waleriana i Marianny Adamowskich; rodz. chrz. - (Aleksandra) Stanisław Dobrowolski i Agata Gołombka z Zawady oraz (Katarzyny) Andrzej Kalafar i Jadwiga Dobrowolska.
7.V - blixnięta Florian i Zofia, dzieci Franciszka i Anny Żurek; rodz. chrz. - (Floriana) Florian Szułowski, śpiewak, i Klara Kalafar oraz (Zofii) Stanisław Relowic i Krystyna.
7.VI - Magdalena, córka Marcina i Katarzyny Bąk; rodz. chrz. - Stanisław Dobrowolski i Regina Pipdikinina, wszyscy z Melsztyna.
29.VI - Małgorzata, córka Jana i Zofii Kalafar; rodz. chrz. - Szymon Kalafar i Marianna Drążska, wszyscy z Melsztyna.
5.VII - Jakub, syn Józefa i Magdaleny Wiśniowskich; rodz. chrz. - Wojciech Markowski, karczmarz z Rzepiennika, i Krystyna Pleszowska z dworu charzewickiego w Podgórzu.

1739
14.I - Agnieszka, córka Adama i Reginy Wach; rodz. chrz. - Wawrzyniec Marek z Zawady i Magdalena Czapnienionka z Dąbrowy.
23.II - Maciej, syn Antoniego i Zofii Czyganik; rodz. chrz. - Błażej Gągola, woźnica z zamku, i Katarzyna Markiewiczowa alias Kucharzowa z Melsztyna.
24.II - Maciej, syn Macieja i Reginy Zając; rodz. chrz. - Florian Szułecki, śpiewak dworu melsztyńskiego, i Katarzyna Markiewiczowa alias Kucharzowa z Podgórza.
3.III - Kazimierz, syn Jana i Marty Połomskich; rodz. chrz. - Bartłomiej Sobiś z zamku Melsztyn i Katarzyna Bąkowa z Podgórza.
10.III - Konstancja, córka Franciszka i Ewy Sady z Dąbrowy; rodz. chrz. - Błażej Gągola, woźnica z zamku, i Anna Żurkowa z Charzewic.
2.IV - Anastazja, córka Mikołaja i Marianny Drąższczyk; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Krystyna Pleszowska z Charzewic.
24.V - Urban, syn Tomasza i Katarzyny Klimek; rodz. chrz. - Stanisław Klimek z Gwoźdźca i Marianna Ptaśniczka z Charzewic.

1740
18.III - Józef, syn Marcina i Katarzyny Bąk; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Jadwiga Dobrowolska z Zawady.
10.IV - Zofia, córka Kazimierz i Małgorzata (? - MK) z Melsztyna; rodz. chrz. - Wawrzyniec Marek i Marianna Mularka z Charzewic.
20.IV - Regina, córka Stanisława i Zofii Stypko; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista, i Ewa Urbanka, oboje z Melsztyna i rodzice chrzestni dziecka.

1741
21.I - Agnieszka, córka Wojciecha i Teresy Bąk; rodz. chrz. - Jan Mazgaj z Gwoźdźca i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
29.VI - Wojciech, syn Jana i Ewy Godowskich z Zawady; rodz. chrz. - Wawrzyniec Marek z Zawady i Regina Łyczkowa, oboje z Zawady.
22.VII - Agnieszka, córka Aleksandra i Małgorzaty Kloc ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Piotr Rapacki i Zofia Białobrzeska z Zakliczyna.
25.VIII - Regina, córka Kacpra i Jadwigi Łyczko z Zawady; rodz. chrz. - mieszczanie Wojciech Łopatka i Teresa Białobrzeska, oboje z miasteczka Zakliczyn.
27.VIII - Józef, syn Wojciecha i Reginy Gądek z Podgórza; rodz. chrz. - Walerian Przewoźnik i Marianna Mularka z Charzewic.
2.IX - Marianna, córka Adama i Agaty Gołąb z Zawady; rodz. chrz. - szlachcic Antoni Czeczkiewicz i szlachcianka Rozalia Domaradzka.
10.IX - Regina, córka Józefa i Katarzyny Gaudyna ze wsi Melsztyn; rodz. chrz. - Stanisław Szymek z Gwoźdźca i Dorota Baranka z Jaworska.
13.IX - Piotr, syn Jana i Heleny Małczyk ze wsi Zawada; rodz. chrz. - Jan Domaradzki, administrator w Charzewicach, i szlachcianka Barbara Skrzetuska.
20.IX - Rozalia, córka Jana i Zofii Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Jacek Zając i Zofia Białobrzeska z miasteczka.
10.XI - Stanisław, syn Jana, administrator w Charzewicach, i Rozalii Domaradzkich; rodz. chrz. - szlachcic Antoni Częczkiewicz i wielmożna Magdalena Nidecka.
20.XI - Andrzej, syn Macieja i Zofii Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista melsztyński, i Zofia Malinowska z Zawady.
10.XII - Tomasz, syn Macieja i Agnieszki Pałasz; rodz. chrz. - jaśnie wielmożny Jan Nidecki i Regina Cieplaczka z Melsztyna.
17.XII - Łucja, córka Marcina i Katarzyny Gniewek z Melsztyna; rodz. chrz. - Tadeusz Kalafar i Marianna Drąszka.

1742
26.III - Józef, syn Tomasza i Reginy Baran z Podbrzezia; rodz. chrz. - Stanisław Dobrowolski i jego żona Jadwiga z Zawady.
22.IV - Katarzyna, córka Błażeja i Reguny Czarnogrodzkich z Dąbrowy; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista, i Agnieszka Ptaśniczka z Zawady.
18.V - Józef Antoni, syn wielmożnych Józefa i Barbary Skrzetuskich; rodz. chrz. - dostojny i jaśnie wielmożny Antoni Tarło, kasztelan lubaczewski, i wielmożna pani Anna Tarłowa, rodzicielka jego z Dębna.
8.VIII - Małgorzata, córka Kazimierza i Magdaleny Kozieł z Zawady; rodz. chrz. - Antoni Cyganik i Teresa Niziołkowska z Olszyn.
10.VIII - Wawrzyniec, syn Antoniego i Zofii Cygan ze wsi Podbrzezie; rodz. chrz. - Jan Gniatkowic ze wsi Wesołów i Katarzyna Kucharzowa z Melsztyna.
20.VIII - Zuzanna, córka Adama i Zofii Malinowskich; rodz. chrz. - Jan Marczyk z Zawady i Zofia Styrkowska.
8.XI - Katarzyna, córka Tomasza i Katarzyny Święc; rodz. chrz. - szlachetnie urodzony pan Jan Nidecki i szlachetnie urodzona pani Róża Sak ze wsi Charzewice.
9.XI - Marianna, córka Jana i Katarzyny Polek ze wsi Podbrzezie; rodz. chrz. - Florian Sułecki ze wsi Melsztyn i Regina Kalafarka ze wsi Podbrzezie.
21.XII - Tomasz, syn Grzegorza i Agaty Polek ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz i Katarzyna, jego żona, z Melsztyna.
26.XII - Zuzanna, córka Jakuna i Reginy Małek ze wsi Podbrzezie; rodz. chrz. - Antoni Cygan i Zuzanna Turkowa z Podbrzezia.
Tego samego dnia - Stefan, syn Krzysztof i Magdalena Duda ze wsi Dabrowa; rodz. chrz. - Wojciech Gołąb i Regina Frączycka ze wsi Gwoździec.

1743
20.II - Apolonia, córka Jana i Heleny Małek ze wsi Podbrzezie; rodz. chrz. - Jan Dyba ze wsi Wesołów i Marianna Pleciżyna z Zawady.
30.III - Wojciech, syn Franciszka i Anny Żurek ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Wojciech Jurczyk z Charzewic i Zofia Kalafarka z Podgórza.
13.IV - Wojciech, syn Mateusza i Zofii Polek ze wsi Charzewice; rodz. chrz. - Jacek Zając z Charzewic i Regina Kozina ze wsi Faliszewice.
28.VI - Zofia, córka Franciszka i Ewy Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz z Melsztyna i Małgorzata Siarkowa ze wsi Charzewice.
29.VII - Marianna, córka Wojciecha i Reginy Gądek ze wsi Podgórze; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista z Melsztyna, i Marianna Dobrowolska ze wsi Zawada.
30.XII - Barbara Wiktoria, córka szlachetnych państwa Jana, administratora we wsi Charzewice, i Rozalii Domaradzkich; rodz. chrz. - szlachetny pan Maciej Różański i szlachetna pani Barbara Skrzetuska z Gwoźdźca.

1744
10.II - Walenty, syn Stefana i Agaty Kabat z Charzewic; rodz. chrz. - Albert Jurczyk i Anna Wronina z Charzewic.
8.III - Franciszek, syn Piotra i Anny Polczyk z Charzewic; rodz. chrz. - Wojciech Fularczyk i Anna Wronina z Charzewic.
2.IV - Wojciech, syn Aleksandra Klocz i Anny; rodz. chrz. - Walenty Przewoźnik i Zofia Zającowna, wszyscy z Podgórza.
20.IV - Wojciech, syn Mikołaja Drąsczyka i Marianny z Melsztyna; rodz. chrz. - Stanisław Roszolik ze wsi Gwoździec i Jadwiga Dobrowolska z Zawady.
10.VII - Szymon, syn Jacka i Anny Zając z Charzewic; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i Jadwiga Dobrowolska z Zawady.
13.IX - Teresa, córka Wojciech Malinowski i Zofia z Zawady; rodz. chrz. - Albert Połapski i Zofia Pilarzowna z miasteczka Zakliczyn.
17.IX - Andrzej, syn Andrzej Malicki i Regina z Charzewic; (bez rodz. chrz. - MK).

1745
21.IV - Wojciech, syn Jacka Zająca i Anny; rodz. chrz. - szlachetny Jan Domaradzki, administrator, i szlachetna pani Rozalia Domaradzka, żona administratora ze wsi Charzewice.
4.VI - Jan, syn Jana Sechel i Anny; rodz. chrz. - Jacek Zając i Agnieszka Polkowa, oboje z Charzewic.
Tego samego dnia - Jakub, syn Jana i Zofii Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Kucharz z Melsztyna i szlachetnie urodzona żona administratora Rozalia Domaradzka z Charzewic.
10.X - Teresa, córka Krzysztofa Spiga i Reginy; rodz. chrz. - Tomasz Zuber i Agnieszka Polkowa z Charzewic.
15.X - Łukasz, syn Jana Czarnogrodzkiego i Ewy z Wieloni; rodz. chrz. - Szymon Rylowicz z Podgórza i Marianna Ziomkowa ze wsi Gwoździec.
29.X - Teresa, córka Tomasza Koza i Zofii z Gwoźdźca; rodz. chrz. - szlachetnie urodzony Jan Domaradzki, administrator z Charzewic, i Marianna Stęcalewska z Melsztyna.
11.XI - Katarzyna, córka Tomasza Klimek i Katarzyny; rodz. chrz. - Wojciech Fularczyk i Agnieszka Polkowa, oboje z Charzewic.

1747
10.I - Agnieszka, córka Mikołaj Drąsczyk i Marianna; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Ludwika Chronowska, oboje ze wsi Melsztyn.
19.II - Regina, córka Aleksandra Klocz i Małgorzaty; rodz. chrz. - Walenty Rosoł i Magdalena Dudkowa, oboje z Podgórza.
6.III - Franciszka, córka Wojciech Gondek i Regina; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista, i Regina Maszyczka ze wsi Charzewice.
11.III - Regina, córka Adama Malinowskiego i Zofii; rodz. chrz. - Błażej Gołąbik i Franciszka Domańska, oboje z Zawady.

1748
5.II - Agata, nieślubna córka Zofii Zającownej; rodz. chrz. - Józef Batkowski i Zofia Kalafarka z Podbrzezia.
11.II - Konstancja, córka Franciszka i Ewy Polek; rodz. chrz. - Jacek Zając i Katarzyna Markiewicowa.
W lutym 1748 roku przeprowadzona została wizytacja i weryfikacja akt przez Antoniego Bełdowskiego, oddelegowanego wizytatora.
1.IV - Józef, syn wielmożnych i szlachetnie urodzonych Tomasza i Marianny Kierowskich; rodz. chrz. - Wojciech Kalicki, opiekun zakliczyński, i wielmożna i szlachetnie urodzona pani Rozalia Domaradzka oraz wielmożny i szlachetnie urodzony pan Jan Domaradzki i wielmozna Marianna Witowska.
11.IV - Regina, córka Jakuba i Reginy Małek; rodz. chrz. - uczciwy (rolnik lub rzemieślnik wiejski) Józef Józefowic z dworu i chłopka Helena Markowa ze wsi Podbrzezie.
7.VI - Jan, syn Jacka i Marianny Pleciga; rodz. chrz. - chłop Stanisław Włodek ze wsi Gwoździec i chłopka Zuzanna Turkowa ze wsi Podgórze.
22.VII - Anna, córka Jakuba i Zofii Kielian; rodz. chrz. - Tomasz Markiewic i Katarzyna, średniozamożni rzemieślnicy z Melsztyna.
14.IX - Franciszek, syn Andrzeja i Reginy Maszyckich; rodz. chrz. - Błażej Gołąb i panna Łyckowna, oboje ze wsi Zawada.
9.XI - Tomasz, syn Tomasza i Katarzyny Waler; rodz. chrz. - Walenty Rosoł spod zamku i Zuzanna Gołąbka z Łukowki.
23.XI - Agnieszka, córka Adama i Zofii Malinowskich; rodz. chrz. - Florian Sułecki,organista melsztyński, i Katarzyna Markiewicowa, oboje z zamku.

1749
13.II - Walenty, syn Kazimierza i Zofii Baran; rodz. chrz. - Wojciech Małek z Podbrzezia i Anna Orłowa ze wsi Wesołów.
17.II - Regina, córka Jana i Zofii Kalafar; rodz. chrz. - Szymon Relowicz z Podgórza i Katarzyna Markiewiczowa z Melsztyna.
26.II - Marianna, córka Szymona i Zofii Relowicz; rodz. chrz. - Jan Ryba z Wesołowa i Zuzanna Gołąbka z Łukowki.
4.III - Regina, córka Grzegorza i Agaty Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Andrzej Ferens z Charzewic i Regina Kozina z Faliszewic.
13.III - Józef, syn Szymona i Apolonii Świrczek z Faliszewic; rodz. chrz. - Mikołaj Kołodziejczyk z Faliszewic i Katarzyna Markiewiczowa z Melsztyna.
2.IV - Regina, córka Andrzeja i Reginy Mal z Podbrzezia; rodz. chrz. - sławetny Florian Sułecki, organista melsztyński, i Apolonia Zwiernicowna z Podbrzezia.
3.V - Stanisław, nieślubny syn Reginy Kalafarownej z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Ptaśnik z Zawady i Marianna Stalmaszka z Podgórza.
17.V - Regina, córka Jacka i Anny Zając z Podbrzezia; rodz. chrz. - szlachetna i wielmożna pani Rozalia Michalska i sławetny Tomasz Markiewicz z Melsztyna.
6.VI - Katarzyna, córka Tomasza i Łucji Zuber z Dąbrowy; rodz. chrz. - Błazej Czarnogrodzki z Charzewic i Anna Nowaczka z Gwoźdźca.
29.VI - Piotr, syn Jana i Agaty Nosek; rodz. chrz. - Wojciech Fularz z Charzewic i Zuzanna, panna z dworu w Charzewicach.
10.IX - Franciszek, syn Jacka i Marianny Pleciga z Podbrzezia; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł z Zawady i Katarzyna Jachcińska z Zakliczyna.
24.IX - Michał, syn Marcina i Agaty Zwiernik z Podbrzezia; rodz. chrz. - sławetny Józef Przekupniowicz i Katarzyna Jachcińska z Zakliczyna.
29.X - Franciszka, córka Jakub i Regina Pleciga; rodz. chrz. - organista Florian Sułecki z Melsztyna i sławetma Katarzyna Jachcińska z Zakliczyna.
13.XI - Stanislaw, syn Michała i Elżbiety Myszka z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł z Zawady i Katarzyna Markiewiczowa z Melsztyna.
19.XI - Regina, córka Piotra i Anna Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Andrzej Ferens z Charzewic i Zofia Kozina z Faliszewic.
4.XII - Barbara, córka Walentego i Anny Rosoł z Podgórza; rodz. chrz. - Jacek Zając z Podbrzezia i Agnieszka Łabuzionka z Charzewic.
24.XII - Adam, syn Stanisława i Zofii Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Andrzej Ptaśnik z Zawady i Zofia Relowiczowa z Podgórza.
30.XII - Barbara, córka szlachcica Jana i Rozalii Michalscy, administratorzy charzewiccy; rodz. chrz. - szlachetny i wielmożny Stanisław Łazowski, ekonom grybowski, i Barbara Skrzetuska z Gwoźdźca.

1750
10.I - Paweł, syn Jakuba i Reginy Małek; rodz. chrz. - Wojciech Małek i Regina Małkowa z Podbrzezia wszyscy.
26.I - Paweł, syn Wojciecha i Reginy Gądek z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Podgórza i Zuzanna Ptaśniczka z Zawady.
2.IV - Marianna, córka Damiana i Teresy Kwitowskich z Melsztyna; rodz. chrz. - szlachcic Jan Michalski, administrator Charzewic, i chłopka Markiewiczowa z Melsztyna.
16.VII - Jakub, syn Pawła i Zofii Średniawa z Melsztyna; rodz. chrz. - chłop Józef Karecki z Faliszewic i sławetna Katarzyna Jachcińska z miasteczka Zakliczyn.
3.IX - Rozalia, córka chłopów Krzysztofa i Magdaleny Duda; rodz. chrz. - chłopi Walenty Rosoł i Marianna Drąszka z Melsztyna.

1751
2.II - Marianna, córka Kazimierza i Barbary Baran z Podbrzezia; rodz. chrz. - chłop Jacek Zając i Helena Markowa z Podbrzezia.
3.II - Jan, syn szlachcica Kacpra i Katarzyny Kaczeńskich, administrator Charzewic; rodz. chrz. - szlachcic Józef Łazowski, ekonom grybowski, i wielmożna Barbara Skrzetuska z Gwoźdźca.
Tego samego dnia - Jan, syn chłopów Andrzeja i Małgorzaty Zawackich z Melsztyna; rodz. chrz. - chłop Józef Karecki z Faliszewic i Katarzyna Markiewiczowa z Melsztyna.
6.II - Marianna, córka chłopów Jakuba i Marianny Pleciga z Podbrzezia; rodz. chrz. - chłop Wojciech Małek i Helena Małkowa z Podbrzezia.
13.III - Katarzyna, córka chłopów Stanisława i Zofii Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - chłop Walenty Rosoł i sławetna Katarzyna Jachcińska z Melsztyna.
20.III - Regina, córka chłopów Szymona i Zofii Relowicz z Podgórza; rodz. chrz. - chłop Jan Kalafar i Katarzyna Markiewiczowa z Melsztyna.
3.V - Katarzyna, córka chłopów Andrzeja i Reginy Maszyckich; rodz. chrz. - Jacek Zając i Teresa Miazeńska z Gwoźdźca.
22.V - Katarzyna, córka chłopów Marcina i Agnieszki Zwiernik z Podbrzezia; rodz. chrz. - Józef Pędracki i Elzbieta Przekupniewiczowa, obywatelka Zakliczyna.
1.VI - Jan, syn chłopów Tomasza i Katarzyny Klimek z Charzewic; rodz. chrz. - chłopi Jacek Zając i Regina Kalafarowna.
28.VI - Małgorzata, córka chłopów Krzysztofa i Reginy Spiga z Dąbrowy; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista melsztyński, i chłopka Zofia Kalafarka z Podgórza.
29.VI - Jakub, nieślubny syn chłopki Katarzyny Żurkownej z Charzewic; rodz. chrz. - chłopi Adam Polczyk i Pryska Ptaśniczka, oboje z Charzewic.
23.X - wizytacja diecezjalna przeprowadzona przez Stanisława Fr. Cetnarskiego (...).
24.X - Walenty, syn Kazimierza i Zofii Polek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Adam Stalmach i Agnieszka Baranka.
Tego samego dnia - Teresa, córka Kazimierza i Reginy (sic!) Polek; rodz. chrz. - Józef Irzupek z Gwoźdźca i Katarzyna Plecizina z Podbrzezia.
13.XII - Tomasz, syn chłopów Tomasza i Katazryny Adamowskich z Podbrzezia; rodz. chrz. - Szymon Relowicz i Zofia Kalafarka.
29.XII - Tomasz, syn chłopów Mikołaja i Marianny Drąg z Melsztyna; rodz. chrz. - szlachcic Jerzy Chronowski i sławetna Katarzyna Jachcińska.

1752
19.I - Agnieszka, córka chłopów Tomasza i Łucji Zuber; rodz. chrz. - Błażej Czarnogrodzki i Katarzyna Gadoszczonka z Charzewic.
18.II - Maciej, syn chłopów Jacka i Anny Zając z Podbrzezia; rodz. chrz. - chłop Jan Małek i Helena żona.
6. (bez miesiąca) - Katarzyna, córka Damiana i Teresy Rosołowskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Gaudynia i Regina Pachowna.
29.XII - Agnieszka, córka Jana i Rozalii Tribuś; rodz. chrz. - Jacek Zając i Helena Małkowa.

1753
2.I - Kacper, syn Tomasza i Małgorzaty Malinowskich z Melsztyna; Florian Sulecki, organista, i Katarzyna Markiewiczowa.
8.II - Jan, nieślubny syn Teresy Garlickiej z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Przeciszowski i Katarzyna Markiewiczowa.
13.II - Franciszek, syn Zofia i Stanisława Ptasnik z Zawady; rodz. chrz. - Andrzej Ptaśnik i Agnieszka Walerka.
1.III - Józef, syn Krzysztofa i Magdaleny (?); rodz. chrz. - Mateusz Nosek i Agnieszka Tribusionka.
21.IV - Katarzyna, córka Grzegorza i Katarzyny Mikulskich z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Piesiak i Magdalena Wroniowska.
28.IV - Wojciech, syn Kacpra i Agnieszki Łyczko z Zawady; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i szlachcianka Teresa Skrzetuska.
14.V - Jan, syn Jana i Zofii Jaguszowskich z Charzewic; rodz. chrz. - chłop Jacek Zając i szlachcianka Marianna Gaydzieńska.
12.VIII - Jakub, syn chłopów Piotra i Anny Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Wojciech Polczyk z Charzewic i Regina Kozina z Faliszewic.
28.VIII - Rozalia, córka chłopów Walentego i Marianny Rosoł z Melsztyna; rodz. chrz. - uczciwy Florian Sułecki, organista melsztyński, i Katarzyna Markiewiczowa.
6.IX - Regina, córka chłopów Tomasza i Katarzyny Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Jacek Zając z Podbrzezia i Elżbieta Myszczyna z Podgórza.
19.IX - Mateusz, syn chłopów Jacka i Agnieszki Magier; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Zofia Conforte z Podgórza.
6.X - Jan, syn Floriana i Katarzyny Wiśniowskich z Zawady; rodz. chrz. - szlachcic Jan Skwaganiewski i szlachcianka Teresa Skrzetuska z Charzewic.
14.X - Teresa, córka Sebastiana i Apolonii Sobol z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Malek, młynarz, i Agnieszka Baranka.
26.X - Szymon, synWawrzyńca i Korduli Kabat z Charzewic; rodz, chrz. - Mateusz Nosek i Zofia Noskowa.
24.XI - Barbara, córka Jana i Reginy Malinowskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista melsztyński, i Elżbieta Myszczyna z Podgórza.
2.XII - Mikołaj, syn Mikołaja i Agnieszki Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Florian Sułecki i Elżbieta Myszczyna.

1754
20.I - Paweł, syn Kazimierza i Katarzyny Śreniawa z Dąbrowy; rodz. chrz. - Stanisław Koza i Regina Kozina z Faliszewic.
Tego samego dnia - Sebastian, syn Kazimierza i Zofii Baran z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Małek i Anna Zajączka.
30.I - Apolonia, córka Szymona i Zofii Relowicz z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jacek Zając z Podbrzezia i Magdalena Wiśniowska z Podgórza.
8.II - Błażej, syn Tomasza i Łucji Zuber z Dąbrowy; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista melsztyński, i Regina Spidzyna z Dąbrowy.
28.III - Józef, syn Jakuba i Reginy Małek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jacek Pleciga z Podbrzezia i szlachcianka Marianna Chronowska z Melsztyna.
18.IV - Katarzyna, córka Mikołaja i Marianny Drąg z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Trybus z Melsztyna i Jadwiga Rosołka z Zawady.
4.V - Florian, syn Idziego i Salomei Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Walenty Rosoł i Jadwiga Rosołka z Zawady.
8.V - Zofia, córka Jakuba i Zofii Pleciga z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Małek i Anna Zajączka z Podbrzezia.
13.V - Jan, syn Stanisława i Zofii Ptaśnik; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł z Zawady i szlachcianka Marianna Chronowska z Melsztyna.
2.VI - Antoni, syn Wojciecha i Heleny Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Zofia Relowiczowa.
25.VIII - Jan Nepomucen Wawrzyniec, syn Jakuba (administratora charzewickiego) i Magdaleny Żarnowskich; rodz. chrz. - wielmożny Józef a Rebele Rebelowski, łowczy wiślicki, i szlachcianka Eufrozyna Ulatowska z Górki.
2.IX - Stefan, syn Adama i Zofii Malinowskich z Zawady; rodz. chrz. - Wojciech Adamowski z Podgórza i Katarzyna Wiśniowska z Zawady.
Przeprowadzona została wizytacja archidiakonalna przeprowadzona przez Stanisława Fr. Cetnarowskiego, archidiakona z Uścia (?).
8.X - Katarzyna, córka Jana i Heleny Małek z podbrzezia; rodz. chrz. - chłop Jacek Zając i żona Anna.
Tego samego dnia - Barbara, córka Michała i Elżbiety Myszka; rodz. chrz. - Łukasz Gajda i Anna Zajączka z Podbrzezia.
11.XII - Marcjanna, córka Jana i Reginy Przeciszowskich z Melsztyna; rodz. chrz. - admnistrator Gabriel Jachciński, proboszcz melsztyński, i szlachcianka Marcjanna Chronowska z dworu.
31.XII - Kacper, syn Stanisława i Reginy Baran z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jacek Pleciga i Anna Zajączka.

1755
25.I - Paweł, syn Wojciecha i Zofii Nosek z Charzewic; rodz. chrz. - Adam Polek i Agnieszka Polkowa.
13.II - Apolonia, córka Benedykta i Katarzyny Kielian z Charzewic; rodz. chrz. - Jacek Magier i Agnieszka Magrowa żona.
21.II - Maciej, syn Grzegorza i Katarzyny Mikulskich z Podgórza; rodz. chrz. - szlachcic Antoni Leszczyński i szlachcianka Anna Pilichowska, oboje z dworu charzewickiego.
15.III - Józef, syn Macieja i Franciszki Bartyzel z Melsztyna; rodz. chrz. - Wojciech Sadzik z Charzewic i Agnieszka Zberaczka z Dąbrowy.
18.III - Katarzyna, córka Kazimierza i Zofii Baran z podbrzezia; rodz. chrz. - Jacek Zając i Anna żona.
24.III - Józef, syn Kacper i Agnieszka Łyczko z Zawady; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Podgórza i Barbara Ptaśniczka z Zawady.
31.III - Wojciech, syn Wawrzyńca i Korduli Kabat z Charzewic; rodz. chrz. - szlachcic Jakub Żarnowski, administrator Charzewic, i szlachcianka Anna Pilichowska z dworu charzewickiego wszyscy.
Tego samego dnia - Anna, córka Wawrzyńca i Korduli Kabat z Charzewic; rodz. chrz. - szlachcic Antoni Leszczyński i szlachcianka Magdalena Żarnowska z dworu charzewickiego wszyscy.
8.IV - Wojciech, syn Pawła i Zofii Śreniawy z Dąbrowy; rodz. chrz. - szlachcic Józef Kardaszewski i Anna szlachcianka Pilichowska z dworu charzewickiego oboje.
20.IV - Stanisław, syn Macieja i reginy Nosek z Charzewic; rodz. chrz. - Stanisław Koza i Regina Kozina z Faliszewic.
12.III - Franciszka, córka chłopów Wawrzyńca i Jadwigi Kielian z Charzewic; rodz. chrz. - chłop Adam Polek i Katarzyna Gadoszczonka.
16.III - Józef, syn chłopów Andrzeja i Katarzyny Zawadzkich z Melsztyna; rodz. chrz. - chłop Tomasz Markiewicz i Katarzyna jego żona.
3.IV - Wojciech, syn chłopów Grzegorza i Katarzyny Mikulskich z Podgórza; rodz. chrz. - chłopi Stanisław Ptaśnik z Zawady i Zofia Jaguszowska z Charzewic.
Tego samego dnia - Wojciech, syn chłopów Wojciecha i Katarzyny Fularz; rodz. chrz. - chłopi Wojciech Ptaśniczek z Zawady i Małgorzata Relowiczowa z Podgórza.
1.V - Zofia, córka chłopów Michała i Elżbiety Myszka z Podgórza; rodz. chrz. - chłopi Blażej Czarnogrodzki z Charzewic i Helena Wisniowska z Podgórza.
6.VI - Regina, córka chłopów Andrzeja i Reginy Maliś z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Małek i Zofia Kalafarka z Podbrzezia.
15.VII - Jakub, syn Mikołaja i Agaty Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Wojciech Małek i Zofia Kalafarka.
19.VII - Magdalena, córka Franciszka i Ewy Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Kazimierz Polcyk i Zofia Jaguszowska.
29.VIII - Jan, syn Wojciecha i Reginy Polek z Podgórza; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista melsztyński, i Magdalena Wiśniowska z Podgórza.
17.IX - Katarzyna, córka Tomasza i Zofii Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech Małek i Katarzyna Pleciżyna z Podbrzezia.
21.IX - Mateusz, syn Jana i Heleny Małek; rodz. chrz. - Jacek Zając i Katarzyna Jachcińska.
4.X - Katarzyna, córka Pawła i Zofii Śreniawa z Melsztyna; rodz. chrz. - chłopi Wojciech Małek i Katarzyna Pleciżyna z Podbrzezia.
24.X - Jakub, syn Kazimierza i Marianny Rapackich z Zawady; rodz. chrz. - Jan Kowal i Katarzyna Jachcińska z Melsztyna.
12.V - Jan Nepomucen, syn Tomasza i Katarzyny Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Andrzej Adamowski i Magdalena Wiśniowska.
24.VII - Marianna, córka Franciszka i Ewy Klimek; rodz. chrz. - Andrzej Szczepanek z Podbrzezia i Regina Dutkowa z Melsztyna.
30.VII - Ignacy, syn Andrzeja i Reginy Maszyckich z Charzewic; rodz. chrz. - Jan i Zofia Kalafar, oboje z Podbrzezia.
4.VIII - Regina, córka Tomasza i Łucji Zuber z Dąbrowy; rodz. chrz. - Wojciech Sadzik i Anna Francicka z Melsztyna.
15.VIII - Jacek, syn Jana i Reginy Grochal z Podgórza; rodz. chrz. - Andrzej Adamowski i Magdalena Wiśniowska.
21.VIII - Bartłomiej, syn Jana i Reginy Trybuś z Melsztyna; rodz. chrz. - Andrzej Jurecki i Katarzyna Markiewiczowa.
Tego samego dnia - Rozalia, córka Jana i Reginy Trybuś; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Jadwiga Rosołka z Zawady.
21.IX - Michał, syn Wojciecha i Zofii Ziomek z Charzewic; rodz. chrz. - Grzegorz Myszka i Marianna Polkowa z Gwoźdźca.
2.X - Franciszka, córka Andrzeja i Elżbiety Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł z Zawady i Magdalena Wiśniowska z Podgórza.
4.X - Teresa, córka Walentego i Barbary Ptaśnik; rodz. chrz. - Andrzej Świech i Magdalena Przeciszowska z Melsztyna.
22.X - Salomea, córka Jana i Reginy Trzmielowskich z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jacek Pleciga i Anna Zajączka.

1756
20.I - Kacper, syn Wojciecha i Katarzyny Fularz z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Podgórza i Agnieszka Polkowa z Charzewic.
10.III - Franciszka, córka Damiana i Teresy Razowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł z Zawady i Katarzyna Markiewiczowa z Melsztyna.
24.V - (bez imienia - MK), dziecko Jana i Agnieszki Zwiernik; rodz. chrz. - sławetny Józef Pędracki, obywatel Zakliczyna, i Katarzyna Gębicka z Wesołowa.
27.V - Petronela, córka Stanisława i Zofii Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - uczciwy Jan Gałecki i szlachcianka Anna Pilichowska z dworu w Charzewicach.
25.VI - Marianna, córka Idziego i Salomei Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Andrzej Świech z Melsztyna i Elżbieta Myszka z Podgórza.
1.VII - Piotr, syn Marcina i Heleny Łyko z Podbrzezia; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista melsztyński, i Ewa Zajączka z Podbrzezia.
11.VII - Małgorzata, córka Kazimierza i Katarzyny Śreniawa z Dąbrowy; rodz. chrz. - Kazimierz Polek z Charzewic i Regina Spidzyna z Dąbrowy.
3.IX - Mateusz, syn Augustyna i Magdaleny Przeciszowskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Jan Pawlikowski z Domosławic i Anna Zajączka z Podbrzezia.
28.IX - Jadwiga, córka Mikołaja i Anny Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Kalafar i Elżbieta Myszczyna z Podgórza.
3.X - Teresa, córka Marcina i Anny (bez nazwiska - MK) z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Małek z Podbrzezia i panna Anna Pietrowna z miasteczka Zakliczyn.
16.X - Teresa, córka Jakuba i Agnieszki Prowadzisz z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Małek i Katarzyna Gębicka z Wesołowa.
11.XI - Katarzyna, córka Wojciecha i Katarzyny Szczepanek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jakub Pleciga i Zuzanna Turkowa z Podbrzezia.
12.XI - Katarzyna, córka Melchiora i Reginy Habela z zamku melsztyńskiego; rodz. chrz. - chłop Walenty Rosoł i szlachcianka Teresa Skrzetuska z Melsztyna.
29.XII - Andrzej, syn Tomasza i Teresy Wiśniowskich; rodz. chrz. - Andrzej Ptaśnik z Zawady i Elżbieta Komurkowa z Podgórza.

1757
14.I - Sebastian, syn Ignacego i Agnieszki Bąk z Gwoźdźca; rodz. chrz. - Mateusz Wąż i Regina żona.
21.I - Paweł, syn Jakuba i Katarzyny Pleciga z Podbrzezia; rodz. chrz. - Stanisław Gat i Zuzanna Turkowa, wszyscy z Podbrzezia.
12.II - Walenty, syn Jana i Małgorzaty Relowicz z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Małek i Anna Zajączka.
13.II - Walenty, syn Błażeja i Franciszki Gołąb z Charzewic; rodz. chrz. - Blażej Czarnogrodzki i Ewa Polkowa.
17.II - Walenty, syn Sebastiana i Apolonii Sobol z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jacek Zając i żona.
12.III - Marianna, córka Andrzeja i Katarzyny Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Wojciech Hebda i Katarzyna Adamowska panna.
15.III - Józef, syn Andrzeja i Reginy Dudek z Melsztyna; rodz. chrz. - szlachcic Piotr Małkowski i Anna Iżycka z dworu w Charzewicach.
20.III - Józef, syn Jacka i Agnieszki Magier z Melsztyna; rodz. chrz. - Błażej Czarnogrodzki z Charzewic i Regina Spidzyna z Dąbrowy.
21.III - Franciszka, córka Andrzeja i Salomei Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Franciszek Wodecki z Gwoźdźca i Katarzyna Adamowska z Podgórza panna.
28.III - Wojciech, syn Wojciecha i Zofii Nosek z Charzewic; rodz. chrz. - Błażej Czarnogrodzki i Agnieszka Polkowa.
17.V - Jan, syn Adama i Zofii Malinowskich z Zawady; rodz. chrz. - Wojciech Adamowski i Katarzyna Adamowska panna z Podgórza.
2.VI - Justyna, córka Jakuba i Barbary Małek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech Małek i Jadwiga Malowa.
5.VI - Małgorzata, córka Pawła i Zofii Śreniawa z Melsztyna; rodz. chrz. - Kazimierz Polek z Faliszewic i Anna Sechlina z Charzewic.
8.VI - Małgorzata, córka Sztmona i Zofii Relowicz z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i szlachcianka Teresa Skrzetuska z Melsztyna.
9.VI - Piotr, syn Jacka i Marianny Pleciga z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Małek i Anna Zajączka.
Tego samego dnia - Justyna, córka Jacka i Teresy Kareckich z Melsztyna; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i szlachcianka Teresa Skrzetuska z zamku Melsztyn.
18.VII - bliźniaczki - Magdalena i Anna, dzieci Kacpra i Agnieszki Łyczko z Zawady; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i szlachcianka Teresa Skrzetuska z zamku Melsztyn.
20.VII - Jakub, syn Tomasza i Katarzyny Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Wojciech Hebda i Katarzyna Adamowska panna.
22.VII - Magdalena, córka Kazimierza i Katarzyny Baran z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech Szczepanek i Zuzanna Turkowa.
23.VII - Jakub, syn Walentego i Agnieszki Zberak z podbrzezia; rodz. chrz. - Krzysztof i Regina Spiga z Podbrzezia małżonkowie.
17.IX - Regina, córka Wojciech i Katarzyna Fularz z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i Agnieszka Polkowa z Charzewic.
22.IX - Michał, syn Wojciech i Elżbieta Kumorek z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisłąw i Jadwiga Rosoł, małżonkowie z Zawady.
2.X - Franciszek, syn Walenty i Barbara Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Wojciech Hebda i Katarzyna Adamowska.
Wizytacja (?)
17.X - Piotr, syn Krzysztofa i Reginy Spiga z Dąbrowy; rodz. chrz. - Błażej Czarnogrodzki i Agnieszka Polkowa z Charzewic.
21.X - Katarzyna, córka Macieja i Franciszki Bartyzel z Melsztyna; rodz. chrz. - Wojciech Sady z Charzewic i Katarzyna Markiewiczowa z Melsztyna.
29.X - Marcin, syn Walentego i Marianny Rosoł z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Adamowski i Katarzyna Adamowska panna z Pogórza.

1758
18.I - Jan, syn Jana i Małgorzaty Relowicz z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan i Zofia Kalafar, małżonkowie z Podgórza.
24.I - Paweł, syn Franciszka i Ewy Klimaszewskich z Podbrzezia; rodz. chrz.- Jacek Pleciga i Zuzanna Tarłowa.
3.III - uczciwy Józef, nawrócony z judaizmu, znany pod nazwiskiem Żwaniecki; rodz. chrz. - Marcin Gabriel Jachciński, proboszcz melsztyński, i szlachcianka Anna Majewska z dworu w Chrzewicach.
24.III - Paweł, synFranciszka i Ewy Koza z Zawady; rodz. chrz. - Andrzej Świech z Melsztyna i Katarzyna panna Adamowska.
3.IV - Wojciech, syn Jana i Reginy Trybus z Melsztyna; rodz. chrz. - Antoni Kozłowski i Magdalena Gołąbka.
8.V - Stanisław, syn szlachcica Józefa i Urszuli Majewskich z Charzewic; rodz. chrz. - szlachcic Aleksander Pawłowski i szlachcianka Anna Majewska, oboje z dworu w Charzewicach.
Tego samego dnia - Zofia, córka Wojciecha i Zofii Klimek; rodz. chrz. - Grzegorz Myszka z Gwoźdźca i Agnieszka Baranka z Olszyn.
9.VI - Antoni, syn Adama i Agnieszki Rosoł z Zawady; rodz. chrz. - Sebastian Stelmaszyk i Regina Kalafarowna.
27.IX - Stanisław, syn Jakuba i Barbary Małek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jacek Pleciga i Jadwiga Malowa.
22.XII - Agnieszka, córkaAdama i Agnieszki Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Andrzej Świech i Anna Francicka, oboje z Melsztyna.

1759
24.II - Maciej, syn Benedykta i Zuzanny Goleckich z Zawady; rodz. chrz. - Kacper Mazgaj z Ukuwki i Barbara Ptaśniczka z Zawady.
3.III - Kazimierz, syn Tomasza i Zofii Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech Trzupek z Gwoźdźca i Zuzanna Turkowa.
26.III - Józef, syn Jana i Małgorzaty Relowicz z Podbrzezia; rodz. chrz. - Błażej Czarnogrodzki i Anna Zajączka.
30.IV - Jakub, syn Stanisława i Zofii Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Jan Kalafar z Podgórza i Barbara Ptaśniczka z Zawady.
17.V - Jan Nepomucen, syn Jacka i Marianny Pleciga; rodz. chrz. - Piotr Michalski i Katarzyna Sikorska z dworu w Wesołowie.
19.V - Franciszek, syn Kazimierza i Katarzyny Śreniawa z Dąbrowy; rodz. chrz. - Błażej Czarnogrodzki i Regina Spidzyna.
13.VI - Justyna, córka Marcina i Reginy Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Walenty Ptaśnik i Justyna Golecka.
20.VI - Marianna, córka Augustyna i Magdaleny Przeciszowskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Andrzej Czarnogrodzki i Agnieszka Magrowa.
27.VI - Jakub Paweł, syn Jan i Helena Małek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Szymon Relowicz z Podgórza i Anna Zajączka z Podbrzezia.
4.VII - Jakub, syn Franciszka i Ewy Giżyckich z Podbrzezia; rodz. chrz. - Paweł Baran z Olszowej i Agnieszka Zwierniczka.
12.VIII - Wawrzyniec, syn Andrzej i Salomea Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Benedykt Golecki i Magdalena Gołąbka z Melsztyna.
6.IX - Rozalia, córka szlachetnie urodzonych Józefa i Urszuli Majewskich; rodz. chrz. - jaśnie wielmożny Gabriel Jachciński, proboszcz wojnicki, i szlachcianka Marianna Dąbrowska z Dębna.
8.X - Jadwiga, córka Wojciecha i Agnieszki Szczepanek; rodz. chrz. - Jakub Pleciga i Anna Zajączka.
10.X - Teresa, córka Jana i Reginy Dudek; rodz. chrz. - Jakub Pleciga i Anna Zajączka.
14.X - Jan Kanty, syn Walentego i Barbary Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Benedykt Golecki i Franciszka Karecka z Gwoźdźca.
16.X - Piotr, syn Grzegorza i Reginy Mikulskich z Podgórza; rodz. chrz. - Wojciech Hebda i Małgorzata Łabuska.
3.XI - Katarzyna, córka Wojciech i Katarzyna Fularz z Podgórza; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista melsztyński, i Agnieszka Polkowa z Charzewic.
12.XI - Stanisław, syn Jakuba i Barbary Kielian z Charzewic; rodz. chrz. - Kazimierz Polek i Katarzyna Markiewiczowa.
27.XI - Andrzej, syn Idziego i Salomei Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Małek i Anna Zajączka z Podbrzezia.
10.XII - Łucja, córka Franciszka i Agnieszki Żurek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Andrzej Stanuszek i Anna Zajączka.

1760
3.I - Kacper, syn Andrzeja i Justyny Świech z Melsztyna; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i Zuzanna Ziobrowska z Gwoźdźca.
11.I - Piotr, syn Jakuba i Katarzyny Pleciga z Podbrzezia; rodz. chrz. - Piotr Sikorski i Katarzyna Glebicka z dworu w Wesołowie.
23.I - Paweł, syn Józefa i Elżbiety Piech z charzewic; rodz. chrz. - Andrzej Czarnogrodzki i szlachcianka Anna Gierasińska z dworu w Charzewicach.
9.II - Apolonia, córka Grzegorza i Reginy Myszka z Charzewic; rodz. chrz. - Franciszek Czarnogrodzki i Agnieszka Polkowa.
18.II - Konstancja, córka Jana i Reginy Trybus z Melsztyna; rodz. chrz. - Andrzej Świech i Marianna Drąszka wdowa.
22.II - Maciej, syn Adama i Zofii Malinowskich z Zawady; rodz. chrz. - Benedykt Golecki i Salomea Ptaśniczka, wszyscy z Zawady.
12.III - Grzegorz, syn Kazimierza i Zofii Baran z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Orzeł z dworu wesołowskiego i Agnieszka Jackoska z dworu w Ujeździe.
13.III - Józef, syn Jakuba i Jadwigi Prowadzisz z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech Ogórek i Agnieszka Orłowa.
29.III - Franciszek, syn Józefa i Agnieszki Gołąb z Melsztyna; rodz. chrz. - Benedykt Golecki i Magdalena Wiśniowska.
1.IV - Franciszek, synWojciecha i Zofii Nosek z Charzewic; rodz. chrz. - Józef Piech i Zofia Polkowa.
3.IV - Katarzyna, córka Tomasza i Katarzyny Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i Jadwiga żona z Zawady.
15.IV - Franciszka, córka Wojciecha i Elżbiety Hebdzińskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Markiewicz i szlachcianka Marianna Gaydzieńska.
18.IV - Katarzyna, córka Tomasza i Zofii Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech Trzopek i Agnieszka Szczepankowa.
20.IV - Katarzyna, córka Jacka i Agnieszki Magier z Melsztyna; rodz. chrz. - Ignacy Ziobrowski i Justyna żona z Gwoźdźca.
2.V - Zofia, córka Krzysztofa i Reginy Spiga z Dąbrowy; rodz. chrz. - młodzieniec Andrzej Czarnogrodzki i Agnieszka Polkowa.
18.V - Jan Nepomucen, syn Andrzeja i Katarzyny Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Benedykt Gołecki z Zawady i Katarzyna Grzeguszkowa z Sukmanie (?).
15.VI - Wojciech, syn Wojciecha i Zofii Sady z Melsztyna; rodz. chrz. - Mateusz Bartyzel i Konstancja panna Sadzionka.
26.VI - Piotr, syn Walentego i Apolonii Jagła z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech Żurek i Katarzyna Pleciszka.
10.VII - Małgorzata, córka Wojciecha i Agnieszki Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Benedykt Gołecki z Zawady i Konstancja Hans z Harys.
3.VIII - Dominik, syn Błażeja i Franciszki Gołąb z Charzewic; rodz. chrz. - Błażej Czarnogrocki i Katarzyna małżonka.
22.VIII - Rozalia, córka Ignacego i Małgorzaty Łabus z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i Elżbieta Kumorkowa z Zawady.
9.IX - Mikołaj, syn Szymona i Zofii Relowicz z Podgórza; rodz. chrz. - Benedykt Gołecki i szlachcianka Marianna Gaydzieńska.
13.X - Łukasz, syn Piotra i Anny Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Andrzej Grec i Regina Kozina z Faliszewic.
24.X - Jan, syn Kacpra i Agnieszki Łyczko z Wieleni; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista melsztyński, i Agnieszka Adamowska.
6.XII - Franciszek, syn szlachetnie urodzonych Józefa i Urszuli Majewskich z Charzewic, administratorów; rodz. chz. - szlachcic Jan Nepomucen Raciborski i szlachcianka Krystyna Wyszomirska z dworu w Kończyskach.
7.XII - Łucja, córka Sebastiana i Apolonii Sobol z Podbrzezia; rodz. chrz. - Kazimierz Baran i Zofia małżonka.
18.XII - Ewa, córka Tomasza Kucharczyka Markiewicza i Małgorzaty Zawackiej z Melsztyna; rodz. chrz. - Andrzej Świech i Anna Francicka.

1761
6.I - Agnieszka, córka Marcina i Agnieszki Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Andrzej Ptaśnik i Barbara Ptaśniczka.
13.II - Konstancja, córka Benedykta i Zuzanny Goleckich z Zawady; rodz. chrz. - Kacper Mazgaj z Łukuwki i Anna Zajączka, wdowa z Podbrzezia.
25.II - Kazimierz, syn Adama i Agnieszki Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Franciszek Czarnogrodzki i Agnieszka Polkowa.
19.III - Marianna, córka Floriana i Katarzyny Wiśniowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Szymon Relowicz i Agnieszka Adamowska.
24.III - Franciszka, córka Andrzeja i Justyny Świech z Melsztyna; rodz. chrz. - Benedykt Gołecki i Jadwiga Rosołka.
8.IV - Zofia, córka Wojciecha i Łucji Ziomek; rodz. chrz. - Krzysztof Spiga i żona Regina.
12.V - Jan, syn Idziego i Salomei Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i Zofia Relowiczowa.
2.VI - Małgorzata, córka Pawła i Zofii Śreniawa; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i Zofia Relowiczowa.
16.VI - Jan, syn Tomasza i Katarzyny Koza z Melsztyna; rodz. chrz. - Jacek Magier i żona Agnieszka.
13.VII - Jakub, syn Kazimierz i Katarzyna Śreniawa z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jakub Kielan i Regina Spidzyna.
22.VIII - Regina, córka Augustyna i Magdaleny Przeciszowskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Koza i Anna Zajączka.
26.VIII - Rozalia, córka Grzegorza i Regony Mikulskich z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i Katarzyna Adamowska.
7.X - Franciszek, syn Marcina i Elżbiety Koza z Zawady; rodz. chrz. - Florian Sulecki, organista melsztyński, i Elżbieta Kumorkowa.
9.X - Jadwiga, córka Franciszka i Ewy Giżyckich z Podbrzezia; rodz. chrz. - Andrzej Stanuszek i Ewa Zajączka.
20.X - Urszula, córka Antoniego i Marianny Cygan z Zawady; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista melsztyński, i Justyna Gołecka.
1.XI - Marianna, córka Jakuba i Marianny Małek z Podgórza; rodz. chrz. - Andrzej Stanuszek i Regina Niemcowa z miasteczka Zakliczyn.
9.XII - Łucja, córka Tomasza i Zofii Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Tomasz Koza i Anna Stanuszkowa.
16.XII - Marianna, córka Walentego i Barbary Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Stanisław Karecki z Gwoźdźca (bez matki chrzestnej - MK).

1762
25.I - Paweł, syn Jacka i Marianny Pleciga z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jan Zwiernik i Regina Gaudynka.
12.II - Maciej, syn Wojciecha i Agnieszki Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Benedykt Gołecki i szlachcianka Anna Razowska z Jurkowa.
23.II - Franciszka, córka Andrzeja i Salomei Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Benedykt Gołecki i Justyna żona.
25.II - Franciszek, nieślubny syn Agnieszki Sapalonki z Charzewic; rodz. chrz. - Kazimierz Polek i Zofia Noskowa.
9.III - Franciszka, córka Mikołaja i Anny Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Wojciech Hebda i Małgorzata Łabuska.
18.IV - Wojciech, syn Kazimierza i Zofii Baran z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech Żurek i Agnieszka Zwierniczka.
3.V - Zofia, córka Wojciecha i Elżbiety Hebda z Melsztyna; rodz. chrz. - Andrzej Adamowski i Zofia Kalafarka.
11.V - Jan, syn Krzysztofa i Reginy Spiga z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jan i Agnieszka Maślanka, małżonkowie ze Stróży.
6.VI - Jan, syn Józefa i Elżbiety Piech z Charzewic; rodz. chrz. - Błażej Gołąb i Anna panna Gierasińska z dworu.
12.VI - Jan, syn Wojciecha i Zofii Nosek z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Klimek i jego żona Katarzyna.
15.VII - Magdalena, córka Stanisława i Agnieszki Magier z Melsztyna; rodz. chrz. - Wojciech Hebda i Zuzanna Ziobrowska.
2.VIII - Wawrzyniec, syn Tomasza i Katarzyny Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Benedykt Gołecki i jego żona Justyna.
9.VIII - Regina, córka Jakuba i Katarzyny Pleciga z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jacek Pleciga i Agnieszka Zwiernicka.
22.X - Katarzyna, nieślubna córka Sabiny Klocownej z Podgórza; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista melsztyński, i Katarzyna Adamowska z Podgórza.
29.X - Marcin, nieślubny syn Elżbiety Sowinki z Podbrzezia; rodz. chrz. - Marcin Zwiernik i Zofia Baranka.
30.X - Marcin, syn Wojciecha i Katarzyny Fularz z Podgórza; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista melsztyński, i Agnieszka Polkowa.
2.XI - Katarzyna, córka Józefa i Jadwigi Gołąb z Zawady; rodz. chrz. - Jan Węgrzynowski z miasteczka Zakliczyn i Magdalena Gołąbka z Melsztyna.
4.XI - Agnieszka, córka Walentego i Katarzyny Ptaśnik z Zawady;rodz. chrz. - Stanisław Karecki i żona jego Franciszka.

1763
11.I - Zofia, córka Kazimierza i Agnieszki Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Stanisław Stalmach i Zofia Noskowa.
31.I - Piotr, syn Szymona i Zofii Relowicz z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Karecki z Gwoźdźca i Justyna Golecka z Zawady.
26.II - Franciszka, córka Tomasza i Teresy Wiśniowskich; rodz. chrz. - Szymon Relowicz i Agnieszka Adamowska.
26.III - Marianna, córka Kacpra i Agnieszki Łyczko z Podgórza; rodz. chrz. - Szymon Relowicz i Katarzyna Adamowska.
15.IV - Zofia, córka Floriana i Katarzyny Wiśniowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i jego żona Jadwiga.
12.VI - Antoni, syn Macieja i Franciszki Bartyzel z charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Klimek i jego żona Katarzyna.
15.VI - Antoni, syn Adama i Zofii Malinowskich z Zawady; rodz. chrz. - Walenty Ptaśnik i jego żona Katarzyna.
6.VII - Elżbieta, nieślubna córka Apolonii Małkownej; rodz. chrz. - uczciwy Piotr Małek i Zofia Baranka.
10.VII - Jan, syn Adama i Jadwigi Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Koza i Agnieszka Polkowa.
24.VII - Jakub, syn Grzegorza i Reginy Myszka z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Klimek i Zofia Noskowa.
4.VIII - Wawrzyniec, syn Błażeja i Anny Gołąb z Charzewic; rodz. chrz. - Grzegorz Polek i jego żona Agnieszka.
18.VIII - Jacek, syn Wojciecha i Zofii Trzopek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jacek Pleciga i Katarzyna Pleciżyna.
26.VIII - Rozalia, córka Tomasza i Katarzyna Koza z Charzewic; rodz. chrz. - Wojciech Nosek i jego żona Zofia.
27.VIII - Jan, syn Marcina i Elżbiety Koza z Zawady; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i jego żona Jadwiga.
6.IX - Franciszek, syn Wojciecha i Zofii Sady z Melsztyna; rodz. chrz. - Sebastian Ziobrowski i jego żona Elżbieta.
12.IX - Jadwiga, córka Grzegorza i Reginy Mikulskich z Podgórza; rodz. chrz. - Jan Zerka z Zakliczyna i uczciwa Rozalia Dobrowolszonka.
17.X - Katarzyna, córka Antoniego i Katarzyny Kozłowskich; rodz. chrz. - Sebastian Ziobrowski i jego żona Elżbieta.
8.XII - Łucja, nieślubna córka Barbary Spidzanki; rodz. chrz. - Błażej Czarnogrocki i Justyna Gołecka.
18.XII - Tomasz, syn szlachetnie urodzonych Stanisława i Zofii Jasińskich, administratorów w Charzewicach; rodz. chrz. - Piotr Dobrowolski i Franciszka Sowina z Zakliczyna.
31.XII - Kacper, syn Jana i Reginy Trybuś z Melsztyna; rodz. chrz. - Benedykt Gołecki i jego żona Justyna.

1764
8.I - Sebastian, syn Mikołaja i Katarzyny Ptaśnik z Charzewic; rodz. chrz. - Grzegorz Myszka i Anna Gołąbka.
29.I - Marianna, córka Andrzeja i Heleny Świech z Melsztyna; rodz. chrz. - Łukasz Rosoł i Katarzyna Gołąbka z Gwoźdźca.
23.II - Maciej, syn Jakuba i Barbary Kielian z Charzewic; rodz. chrz. - Kazimierz Śreniawa i Regina Spidzyna.
17.III - Józef, syn Wojciecha i Zofii Ziomek; rodz. chrz. - Andrzej Gac i Regina Spidzyna.
20.III - Regina, córka Antoniego i Anny Łasko z Wieleni; rodz. chrz. - Kazimierz Koszowski i Regina Cyganka z Gwoźdźca.
26.III - Franciszek, syn Augustyna i Magdaleny Przeciszowskich z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jacek Magier i jego żona Agnieszka.
1.IV - Franciszka, córka Andrzeja i Salomei Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Szymon Zawacki i Zofia Relowiczowa.
11.IV - Katarzyna, córka Kazimierza i Katarzyny Śreniawa z Dąbrowy; rodz. chrz. - Krzysztof Spiga i jego żona Regina.
12.IV - Wojciech, syn Kazimierza i Zofii Baran z Podbrzezia;rodz. chrz. - Jan Orzeł i Regina Gałdynka z Wesołowa.
14.IV - Wojciech, syn Marcina i Reginy Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Walenty Ptaśnik i Elżbieta Kumorkowa.
16.V - Zofia, córka Wojciecha i Zofii Nosek z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Koza i Katarzyna Klimkowa.
28.V - Marianna, córka Piotra i Marianny Polek z Charzewic; rodz. chrz. - Andrzej Czarnogrocki i Katarzyna Klimkowa.
3.VI - Antoni, syn Walentego i Katarzyny Ptaśnik; rodz. chrz. - Antoni Cygan i jego żona Regina.
22.VIII - Marianna, córka Krzysztofa i Reginy Spiga; rodz. chrz. - Wojciech Ziomek i jego żona Łucja.
10.IX - Regina, córka Stanisława i Zofii Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Walenty Ptaśnik i Elżbieta Kumorkowa.
16.IX - Mateusz, syn Antoniego i Marianny Cygan; rodz. chrz. - sławetny Michał Lassocki, obywatel zakliczyński, i Justyna Gołucka.
21.IX - Franciszka, córka Jana i Małgorzaty Gad z Podbrzezia; rodz. chrz. - Szymon Gałus z Białej Góry i Anna Mazgajka z Ukowki.
21.X - Katarzyna, córka Idziego i Salomei Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Wojciech Hebda i jego żona Elżbieta.
22.X - Katarzyna, córka Grzegorza i Reginy Mikulskich z Podgórza; rodz. chrz. - Jakub Wiśniowski i Katarzyna Adamowska.
26.X - Katarzyna, córka Józefa i Katarzyny Piech z Charzewic; rodz. chrz. - Andrzej Czarnogrocki i Agnieszka Polkowa.
13.XI - Stanisław, syn Pawła i Reginy Pichl z Zawady; rodz. chrz. - Walenty Ptaśnik i jego żona Katarzyna.
16.XII - Tomasz, syn Wojciecha i Elżbiety Hebda z Melsztyna; rodz. chrz. - uczciwy Piotr Małecki i Katarzyna Fularka.
18.XII - Tomasz, syn Tomasza i Franciszki Gawran z Zawady; rodz. chrz. - młodzieniec Szymon Zawadzki i Zofia Ptaśniczka.

1765
18.I - Agnieszka, córka Andrzeja i Heleny Świech; rodz. chrz. - Jan Kalafar i jego żona Zofia.
11.II - Walenty, syn Wojciecha i Marcjanny Żurek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Andrzej Stanuszek i Teresa Sikorzyna.
19.II - Franciszka, córka Ignacego i Małgorzaty Łabus z Podgórza; rodz. chrz. - Andrzej Dudek i Marianna Drąszka.
20.II - Kazimierz, syn Wojciecha i Agnieszki Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Szymon Relowicz i Justyna Gołecka.
28.II - Kazimierz, syn Franciszka i Ewy Gaziewicz z Podbrzezia; rodz. chrz. - Jacek Pleciga i Agnieszka Orłowa z Wesołowa.
11.V - Zofia, córka Sebastiana i Apolonii Sobol z Podbrzezia; rodz. chrz. - uczciwy Piotr Małek i Zofia Baranka.
13.V - Zofia, córka Szymona i Zofii Relowicz z Podgórza; rodz. chrz. - Wojciech Hebda i Agnieszka Adamowska.
24.VI - Małgorzata, córka Franciszka i Agnieszki Żurek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Mateusz Zając z Podbrzezia i Łucja Zajączka, obywatelka miasteczka Zakliczyn.
29.VII - Wawrzyniec, syn Ignacego i Zuzanny Ziobrowskich z Gwoźdźca; rodz. chrz. - Łukasz Rosoł i Agnieszka Małecka.
5.VIII - Wawrzyniec, syn Klemensa i Zuzanny Malinowskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Andrzej Świech i Elżbieta Ziobrowska.
18.VIII - Rozalia, córka Tomasza i Zofii Nowak z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wawrzyniec Gargasik i Katarzyna Pleciżyna.
21.VIII - Rozalia, córka Szymona i Konstancji Klimek z Charzewic; rodz. chrz. - Błażej Gołąb i Katarzyna Klimkowa.
22.VIII - Rozalia, córka Dominika i Reginy Grochal z Dąbrowy; rodz. chrz. - Andrzej Świech z Melsztyna i Zofia Noskowa.
24.VIII - Regina, córka Józefa i Jadwigi Gołąb z Zawady; rodz. chrz. - Szymon Zawadzki i Magdalena Gołąbka z Melsztyna.
13.IX - Rozalia, córka Marcina i Magdaleny Wojciechowskich z Zawady; rodz. chrz. - sławetny Błażej Lewandowski, obywatel zakliczyński, i Agnieszka Adamowska z Podgórza.
17.IX - Franciszek, syn Damiana i Jadwigi Razowskich z Gwoźdźca; rodz. chrz. - Franciszek Węgrzeński, proboszcz z Gwoźdźca, i szlachcianka Barbara Skrzetuska.
30.IX - Szymon, syn Jakuba i Łucji Cierniak z Gwoźdźca; rodz. chrz. - Łukasz Mazgaj i jego żona Magdalena.
2.X - Katarzyna, córka Franciszka i Rozalii Sady z Charzewic; rodz. chrz. - Wojciech Hebda i jego żona Elżbieta.
9.XII - Tomasz, syn Wawrzyńca i Apolonii Nosek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Michał Szczurek i Zofia Baranka.
19.XII - Katarzyna, córka Andrzeja i Katarzyna Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Szymon Relowicz i jego żona Zofia.
23.XII - Adam, syn Tomasza i Katarzyny Koza z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Klimek i jego żona Katarzyna.
28.XII - Wiktoria, córka Jana i Reginy Tribuś z Melsztyna; rodz. chrz. - Sebastian Ziobrowski i jego żona Elzbieta.

1766
15.I - Paweł, syn Marcina i Franciszka Zielińskich z Zawady; rodz. chrz. - Szymon Zawadzki i Magdalena Gołąbka.
7.II - Franciszka, córka Antoniego i Magdaleny Radawiec z Podbrzezia; rodz. chrz. - Michał Piechnik z Filipowic i Ewa Gadowa.
1.III - Kazimierz, syn Kacpra i Agnieszki Łyczko z Podgórza; rodz. chrz. - Szymon Relowicz i Agnieszka Adamowska.
6.III - Józef, syn Jacka i Marianny Pleciga z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech Gaudynia i Regina Żurkowa.
1.IV - Salomea Magdalena, córka szlachetnie urodzonych Stanisława, administratora, i Zofii Jasińskich z Charzewic; rodz. chrz. - wielmożny Feliks Skorupski, stolnik inowrocławski, i wielmożna Salomea Szczepanowska panna, córka wielmożnego Gabriela Szczepanowskiego, łowczego (?) czernichowskiego.
Tego samego dnia - Magdalena, córka Tomasza i Franciszki Gawran z Zawady; rodz. chrz. - Mateusz Zając i jego żona.
10.IV - Zofia, córka Marcina i Reginy Ptaśnik z Zawdy; rodz. chrz. - Benedykt Gołecki i Katarzyna Ptaśniczka.
15.IV - Franciszka, córka Benedykta i Zuzanny Gołeckich z Zawady; rodz. chrz. - Wojciech Adamowski i jego żona Agnieszka.
23.IV - Wojciech, syn Jana i Małgorzaty Relowicz; rodz. chrz. - Florian Sułecki, organista melsztyński, i Ewa Rychwalska.
10.IX - Mikołaj, syn Jacka i Agnieszki Magier z Melsztyna; rodz. chrz. - Błażej Czarnogrocki i Elżbieta Dobrowolska.
8.X - Teresa, córka Antoniego i Agnieszki Kozłowskich z Dąbrowy; rodz. chrz. - Sebastian Ziobrowski i jego żona Elżbieta.
3.XI - Barbara, córka Kzimierza i Zofii Baran z Podbrzezia; rodz. chrz. - Michał Szczurek i Anna Mazgajka.
18.XII - Tomasz, syn Grzegorza i Reginy Mikulskich z Podgórza; rodz. chrz. - Seweryn Dobrowolski i Katarzyna Adamowska.
27.XII - Jan, syn Franciszka i Agnieszki Żurek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Andrzej Świech i Katarzyna Adamowska.

1767
7.I - Marcjanna, córka Adama i Jadwigi Polek; rodz. chrz.. - Jan Nosek i Zofia Polkowa.
5.II - Apolonia, córka Walentego i Katarzyny Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Mikołaj Zieliński i Katarzyna Ziomkowa.
26.II - Regina, córka Andrzeja i Salomei Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - młodzieniec Szymon Zawadzki i Justyna Gołecka.
23.III - Józef, syn Macieja i Zuzanny Zając z Zawady; rodz. chrz. - Szymon Zawadzki i Regina Ptaśniczka.
24.III - Helena, córka Tomasza i Marcjanny Burak z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Misiasek i Katarzyna Klimkowa.
3.V - Zofia Helena, córka wielmożnych Wojciecha i Katarzyny Kucmirskich, administratorów charzewickich; rodz. chrz. - jaśnie wielmożny Gabriel Jachciński, kanonik wojnicki, proboszcz melsztyński, i Barbara Pawłowska z Gwoźdźca.
20.V - Magdalena, córka Wojciecha i Małgorzaty Hebda z Melsztyna; rodz. chrz. - Andrzej Świech i Agnieszka Łyczkowa.
4.VII - Gabriel, syn Wojciecha i Agnieszki Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - jaśnie wielmożny Gabriel Jachciński, kanonik wojnicki, proboszcz melsztyński, i sławetna Zofia Skupniewiczowa, obywatelka zakliczyńska.
22.VII - Magdalena, córka Stanisława i Zofii Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Jan Czarnogrodzki i Justyna Gołecka.
20.VIII - Rozalia, córka Wojciecha i Zofii Nosek z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Koza i Katarzyna Klimkowa.
29.IX - Marianna, córka Seweryna i Katarzyny Dobrowolskich z Zawady; rodz. chrz. - Wojciech Adamowski i Agnieszka Łyczkowa.
5.X - Teresa, córka Szymona i Zofii Relowicz z Podgórza; rodz. chrz. - Wojciech Hebda i Agnieszka Adamowska.
21.X - Salomea, córka Kazimierza i Katarzyny Śreniawa z Dąbrowy; rodz. chrz. - Tomasz Koza i Regina Spidzyna.
26.X - Szymon, syn Wojciecha i Zofii Sady z Melsztyna; rodz. chrz. - młodzieniec Franciszek Pilch i Katarzyna Klimkowa.
2.XI - Marianna, nawrócona z judaizmu przybrana córka szlachetnie urodzonych Jana Majewskiego i Teresy małżonków; rodz. chrz. - jaśnie wielmożny Gabriel Jachciński, kanonik wojnicki, proboszcz melsztyński, szlachetny i wielmożny Andrzej Broniewski z Olszowej, szlachcianka Barbara Skrzetuska z Gwoźdźca, sławetne Franciszka Michałkiewiczowa i Zofia Skupniewiczowa, obywatelki zakliczyńskie.
Tego samego dnia - Piotr, syn rodziców j. w.; rodz. chrz. - Franciszek Górski, proboszcz brzozowski, i szlachcianska Barbara Pawłowska z Gwoźdźca.
Tego samego dnia - Teresa, córka rodziców j. w.; rodz. chrz. - sławetny Andrzej Styrkowski, wójt zakliczyński i szlachcianka Barbara Skrzetuska z Gwoźdźca.

1768
11.I - Katarzyna, córka Jakuba i Barbary Kielian z Charzewic; rodz. chrz. - wielmożny Wojciech Kucmiński, administrator charzewicki, i jego żona Katarzyna.
21.I - Agnieszka, córka Wojciecha i Agnieszki Szczepanek z Podbrzezia; rodz. chrz. - uczciwy Kacper Bagiński i Franciszka Gołdynka z Podbrzezia.
Tego samego dnia - Agnieszka, córka Walentego i Apolonii Jagła z Podbrzezia; rodz. chrz. - sławetny młodzieniec Piotr Małecki i Zofia Baranka.
29.I - Apolonia, córka Marcina i Reginy Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Jan Klocz i Zofia Ptaśniczka.
25.II - Maciej, syn Józefa i Elżbiety Piech z Charzewic; rodz. chrz. - Grzegorz Polek i jego żona Agnieszka.
27.III - Wojciech, syn Andrzeja i Katarzyny Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Stanisław Rosoł i Zofia Relowiczowa.
5.IV - Katarzyna, córka Andrzeja i Salomei Ptaśnik z Podgórza; rodz. chrz. - Szymon Relowicz i Agnieszka Adamowska.
1.V - Jakub, syn Błażeja i Teresy Gołąb z Charzewic; rodz. chrz. - Grzegorz Polek i Franciszka Malinowska.
26.V - Jan, syn Ignacego i Małgorzaty Łabus z Podgórza; rodz. chrz. - Andrzej Dudek i Rozalia Stypcyna.
5.VI - Antoni, syn Jakuba i Jadwigi Wiśniowskich z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Wiśniewski i Katarzyna Adamowska.
20.VIII - Rozalia, córka Jana i Teresy Majewskich z Podbrzezia; rodz. chrz. - uczciwy Piotr Majewski i Franciszka Malinowska.
7.IX - Marianna, córka Józefa i Katarzyny Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Szymon Gołąb i Magdalena Ziomkowa.
15.IX - Teresa, córka Józefa i Jadwigi Gołąb z Zawady; rodz. chrz. - Szymon Zawadzki i Magdalena Gołąbka z miasteczka Zakliczyn.
29.IX - Michał Wacław, syn Wojciecha i Katarzyny Kamińskich z Charzewic; rodz. chrz. - Sebastian Drozdowski, prebendarz domosławicki, i szlachcianka Barbara Skrzetuska z Gwoźdźca.
26.X - Katarzyna Barbara, córka rektora szkoły Wojciecha, organisty melsztyńskiego, i Agnieszki Drozdowicz z Melsztyna; rodz. chrz. - jaśnie wielmożny Gabriel Jachciński, kanonik wojnicki, proboszcz melsztyński, i szlachcianka panna Jaworzyńska, stolnikówna płocka, ze wsi Złota.
11.XI - Andrzej, syn Wojciecha i Reginy Żurek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Sebastian Budzyn i Teresa Szewczycka.
20.XI - Andrzej, syn Franciszka i Franciszki Gad z Podbrzezia; rodz. chrz. - Stanisław Gad z Ujazdu i Katarzyna Piechniczka ze wsi Filipowice.
8.XII - Tomasz, syn Franciszka i Agnieszki Żurek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Sebastian Ziobrowski i jego żona Elżbieta.
9.XII - Tomasz, syn Wojciecha i Zofii Rozkosińskich z Zawady; rodz. chrz. - Jan Czarnogrodzki i Zofia Ptaśniczka.
24.XII - Jan, syn Szymona i Katarzyny Wójcik; rodz. chrz. - Marcin Bartosik i Zofia Noskowa.

1769
6.I - Marianna, córka Andrzeja i Heleny Świech z Melsztyna; rodz. chrz. - Grzegorz Myszka i Franciszka Malinowska.
31.I - Agnieszka, córka Idziego i Salomei Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Andrzej Dudek i jego żona Regina.
8.II - Kazimierz, syn Wawrzyńca i Apolonii Nosek z Podbrzezia; rodz. chrz. - uczciwy Piotr Małecki i Teresa Majewska.
20.II - Katarzyna, córka Andrzeja i Reginy Czarnogrodzkich z Charzewic; rodz. chrz. - uczciwy Franciszek Maszycki i jego matka Regina Maszycka.
11.III - Stanisław, syn Kazimierza i Franciszki Gad z Podbrzezia; rodz. chrz. - Antoni Mikulski i Regina Żurkowa.
4.IV - Franciszek, syn Tomasza i Franciszki Szcudrawa z Zawady; rodz. chrz. - Szymon Zawadzki i Agnieszka Gołąbionka.
30.V - Marianna, córka Macieja i Zuzanny Zając z Zawady; rodz. chrz. - Wojciech Adamowski i Regina Żurkowa.
15.VI - Jan, syn Kazimierza i Zofii Baran z Podbrzezia; rodz. chrz. - Kacper Mazgaj i Agnieszka Adamowska.
25.VI - Małgorzata, córka Macieja i Reginy Sady z Dąbrowy; rodz. chrz. - Tomasz Koza i Katarzyna Spidzyna z Gwoźdźca.
8.VIII - Marianna, córka Tomasza i Katarzyny Adamowskich z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech Adamowski i Regina Żurkowa.
14.IX - Marianna, córka Grzegorza i Reginy Kowalik z Podgórza; rodz. chrz. - Szymon Zawadzki i Rozalia Spidzyna.
17.IX - Marianna, córka Wojciecha i Katarzyny Godowskich z Dąbrowy; rodz. chrz. - Franciszek Pilch i Katarzyna Guzikiewiczowa z miasteczka Zakliczyn.
18.X - Łucja, córka Pawła i Reginy Pilch z Zawady; rodz. chrz. - Benedykt Gołecki i Salomea Kielianka.
11.XII - Łucja, córka Wojciecha i Marianny Śreniawa z Melsztyna; rodz. chrz. - slawetny Kazimierz Benowski z miasteczka Zakliczyn i Helena Świeska.
23.XII - Jan, syn Jana i Katarzyny Malinowskich z Dąbrowy; rodz. chrz. - Szymon Gołąb z Gwoźdźca i Regina Ziomkowa.

1770
9.II - Apolonia, córka Jakuba i Barbary Kielian z Charzewic; rodz. chrz. - Stanisław Cioszowski i Katarzyna Kucmińska, rządczyni dworu charzewickiego.
6.III - Franciszek, syn Marcina i Agaty Dubiel z Dąbrowy; rodz. chrz. - Wojciech Drozdowicz, organista melsztyński, i Magdalena Przeciszowska.
8.III - Franciszka Regina, córka Wojciecha i Reginy Żurek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Kacper Mazgaj i slawetna Rozalia Cebulina z Zakliczyna.
12.V - Jan, syn Wojciecha i Agnieszki Szczpanek z Kępy; rodz. chrz. - szlachcic Wincenty Broniewski, młodzieniec, i siostra jego Teresa panna.
15.V - Jan, syn Walentego i Katarzyny Krakowskich z Zawady; rodz. chrz. - Benedykt Gołecki i jego żona Justyna.
Tego samego dnia - Jan, syn Wojciecha i Agnieszki Adamowskich z Podgórza; rodz. chrz. - jaśnie wielmożny Gabriel Jachciński, kanonik wojnicki, proboszcz melsztyński, i sławetna Zofia Skupniewiczowa z miasteczka Zakliczyn.
12.VI - Antoni, syn Szymona i Zofii Relowicz z Podgórza; rodz. chrz. - Wojciech Adamowski i Agnieszka Łyczowa.
18.VI - Małgorzata, córka wielmożnych Wojciecha i Katarzyny Kucmińskich, administratorów charzewickich; rodz. chrz. - slawetny Antoni Majkiewicz z miasteczka Zakliczyn i szlachcianka Teresa Skrzetuska z Wielenia.
9.XI - Marcin, syn Franciszka i Agnieszki Żurek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Mikołaj Koza i jego żona Katarzyna.
19.XI - Klemens Tomasz, syn Tomasza i Barbary Markiewicz z Melsztyna; rodz. chrz. - młodzieniec Andrzej Śreniawa i panna Magdalena Drozdowiczowa.
8.XII - (bez wpisanego imienia dziecka - MK), dziecko Błażeja i Teresy Gołąb z Charzewic; rodz. chrz. - Antoni Cygan i Katarzyna Fularka.

1771
15.I - Agnieszka, córka Idziego i Agnieszki Szczurek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Maciej Mola ze wsi Stróże i Agnieszka Zawiszyna z Filipowic.
27.I - Marianna, córka Jakuba i Jadwigi Wiśniowskich z Podgórza; rodz. chrz. - młodzieniec Szymon Zawadzki i Katarzyna Adamowski.
3.II - Błażej, syn Józefa i Katarzyny Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Wojciech Adamowski i Justyna Gołecka.
18.II - Agnieszka, córka Andrzeja i Salomei Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Wojciech Adamowski i Agnieszka Zająckowa.
19.II - Maciej, syn Szymona i Katarzyny Wójcik z Dąbrowy; rodz. chrz. - Franciszek Pilch i Katarzyna Wójcikowa.
11.IV - Regina, córka Kazimierza i Franciszki Gad z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech Adamowski i Regina Żurkowa.
17.IV - Agnieszka, córka Mikołaja i Katarzyny Ptaśnik z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Wójcik i jego żona Katarzyna.
22.V - Antoni, syn Jana i Małgorzaty Relowicz z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech Adamowski i Regina Żurkowa.
18.VI - Jan, syn Seweryna i Katarzyny Dobrowolskich z Charzewic czyli Zawady; rodz. chrz. - Benedykt Gołecki i Agnieszka Zajączkowa.
7.VII - Jan, syn Wojciecha i Jadwigi Pilch z melsztyna; rodz. chrz. - Wojciech Hebda i Agnieszka Magrowa.
Tego samego dnia - Gabriel Jakub, syn rektora szkoły Wojciecha i Agnieszki Drozdowicz z Melsztyna; rodz. chrz. - Jakub Kalafar i Agnieszka Łyczkowa.
25.VII - Jakub, syn Antoniego i Franciszki Cygan z Charzewic; rodz. chrz. - Andrzej Czarnogrodzki i Katarzyna Fularka.
29.VII - Wawrzyniec, syn Franciszka wdowca Żurka i wdowy Katarzyny Adamowskiej, wbrew wyrokowi procesu kanonicznego uporczywie współżyjących; rodz. chrz. - Tomasz Adamowski i Regina Żurkowa.
11.VIII - Jacek, syn Kazimierza i Katarzyny Śreniawa z Dąbrowy; rodz. chrz. - Jacek Magier i jego żona Agnieszka.
8.IX - Mateusz, syn Tomasza i Franciszki Szczudrawa z Zawady; rodz. chrz. - Wojciech Klocz i Katarzyna Krakowska.
3.XI - Katarzyna i Elżbieta, córki Jana i Teresy Majewskich z Łąk; rodz. chrz. - 1. Wojciech Gdowski i Elżbieta Wawrykiewiczowa, 2. Stanisław Rechowicz i Zofia Skupniewiczowa z Zakliczyna.
17.XI - Andrzej i Jan, synowie wielmożnych Wojciecha Kucmińskiego, administratora charzewickiego, i Katarzyny; rodz. chrz. - 1. wielmożny Antoni Majkowski i szlachcianka Teresa Broniewska, wojska, 2. szlachcic Andrzej Skrzetuski i Agnieszka Liszowska z Lusławic.
24.XI - Katarzyna, córka Adama i Marianny Stalmach z Podgórza; rodz. chrz. - Wojciech Żurek i Agnieszka Adamowska.
13.XII - Łucja, córka Andrzeja i Reginy Czarnogrockich z Charzewic; rodz. chrz. - Marcin Dubiel i Agnieszka Świescka z Melsztyna.
30.XII - Tomasz, syn Kantego i Małgorzaty Łabuskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Sebastian Ziobrowski i jego żona Elżbieta.

1772
2.I - Kacper, syn Andrzeja i Katarzyny Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Benedykt Gołecki i jego żona Justyna.
6.I - Agnieszka, córka Macieja i Zuzanny Zając z Zawady; rodz. chrz. - Wojciech Adamowski i Agnieszka Łyczkowa.
30.I - Jan, syn Wojciecha i Reginy Żurek z Podbrzezia; rodz. chrz. - uczciwy Piotr Małecki i Teresa Spluwanka ze wsi Kończyska.
24.II - Marianna, córka Marcina i Katarzyny Santit z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech Gajdynia z Ujazdu i Zofia Baranka.
25.III - Franciszka, córka Stanisława i Zofii Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Wojciech Adamowski i jego żona Agnieszka z Podgórza.
25.VII - Helena, córka Jana i Reginy Malinowskich z Podbrzezia; rodz. chrz. - Szymon Gołąb ze wsi Gwoździec i Katarzyna Śreniawa.
26.VII - Anna, córka Stefana i Reginy Małek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Józef Druskowski z Wesołowa i Franciszka panna Metelszczonka z Biskupic.
27.VII - Helena, córka Pawła i Reginy Pilch z Zawady; rodz. chrz. - Franciszek Pilch i Zofia Gołecka panna.
10.VIII - Wawrzyniec, syn Walentego i Katarzyny Krakowskich z Zawady; rodz. chrz. - Wojciech Drozdowic, organista melsztyński, i Agnieszka Adamowska z Podgórza.
7.IX - Michał, syn Grzegorza i Reginy Mikulskich z Podgórza; rodz. chrz. - Szymon Zawadzki i Zofia Gołecka panna z Zawady.
24.IX - Stanisław, syn Józefa i Kunegundy Szczurek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Paweł Szczurek i Katarzyna Pleciżyna.
5.X - Jan, syn Wojciecha i Katarzyny Godowskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Antoni Piech i jego żona Franciszka ze wsi Gwoździec.
28.X - Marcin, syn Wojciecha i Marianny Śreniawa z Melsztyna; rodz. chrz. - Wojciech Świech i Agnieszka Magrowa.
4.XI - Elżbieta, córka Marcina i Franciszki Klocz z Podgórza; rodz. chrz. - Michał Wójcik z Zawady i Małgorzata Migdanka.
28.XI - Andrzej, syn Wojciecha i Elżbiety Hebda z Melsztyna; rodz. chrz. - Józef Koczurowicz, obywatel zakliczyński, i Franciszka Malinowska wdowa.

1773
18.I - Agnieszka, córka Pawła i Katarzyny Skwarło z Zawady; rodz. chrz. - Benedykt Golecki i jego żona Justyna.
2.II - Agata, córka Małgorzaty Sułeckiej, wdowy z Zawady; rodz. chrz. - Mateusz Adamowski i Zofia Gołecka panna.
Tego samego dnia - Jan, syn Franciszka i Agnieszki Rąpała z Wieleni; rodz. chrz. - Łukasz Gołąb i Zofia Gołecka panna.
11.II - Maciej, syn Jana i Magdaleny Łasko z Melsztyna; rodz. chrz. - Adam Stalmach i Franciszka Malinowska.
13.IV - Zofia, córka Andrzeja i Agnieszki Świech z Melsztyna; rodz. chrz. - Tomasz Koza i Franciszka Malinowska.
17.V - Antoni, syn Józefa i Elżbiety Piech z Charzewic; rodz. chrz. - Antoni Cygan i jego żona Agnieszka.
5.VI - Antoni, syn Wojciecha i Katarzyny Kucmińskich z Charzewic; rodz. chrz. - Tomasz Koza i Katarzyna Wójcicka.
30.VI - Marianna, córka Kazimierza i Franciszki Gad z Podbrzezia; rodz. chrz. - Franciszek Gołdynia i sławetna Katarzyna Mikulska, obywatelka zakliczyńska.
8.VII - Małgorzata, córka Jakuba i Justyny Łabuda z Melsztyna; rodz. chrz. - Łukasz Gołąb i Agnieszka Świechowa.
12.VII - Anna, córka Wojciecha i Zofii Nosek z Charzewic; rodz. chrz. - Antoni Cygan i Katarzyna Fularka.
3.VIII - Dominik Franciszek, syn rektora szkoły Wojciecha, organisty melsztyńskiego, i Agnieszki Drozdowicz; rodz. chrz. - Wojciech Adamowski i Agnieszka Świescka.
18.VIII - Helena, córka Klemensa i Rozalii Malinowskich z Melsztyna; rodz. chrz. - Andrzej Śreniawa i Katarzyna Hebdzionka.
22.VIII - Ludwik Augustyn, syn Ignacego i Eleonory Hinglott, administratorów charzewickich; rodz. chrz. - szlachcic Marcin Hinglott, notariusz pochodzący ze wsi Lusławice, propinator miasteczka Zakliczyn, i wstydliwa Agnieszka Lissowska.
1.IX - Stefan, syn Macieja i Marianny Babio z Podgórza; rodz. chrz. - uczciwy Jakub Kalafar i wstydliwa Zofia Gołecka.
7.X - Franciszek, syn Wojciecha i Agnieszki Adamowskich; rodz. chrz. - szlachcic Hinglott, notariusz pochodzący ze wsi Lusławice, i sławetna Zofia Skupniewiczowa.
21.X - Szymon, syn Franciszka i Katarzyny Żurek z Podgórza; rodz. chrz. - Tomasz Adamowski i Agnieszka Łyczkowa.
26.X - Marcin, syn Antoniego i Magdaleny Jagła z Podbrzezia; rodz. chrz. - uczciwy Michał Zwiernik i Agnieszka Zawiszyna ze wsi Filipowice.
27.X - Regina, córka Błażeja i Agnieszki Cygan z Charzewic; rodz. chrz. - Franciszek Maszycki i Regina Malinowska.
11.XII - Jan, syn Franciszka i katarzyny Maszyckich z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Malinowski i Agnieszka Cyganka.

1774
8.I - Antoni, syn Andrzeja i Katarzyny Kalafar z Podgórza; rodz. chrz. - Mateusz Adamowski i Katarzyna Łyczkowa.
16.I - Antoni, nieślubny syn Reginy Bąkownej z Melsztyna; rodz. chrz. - Andrzej Śreniawa i Regina Żubrowna.
17.I - Agnieszka, córka Macieja i Zuzanny Zając z Zawady; rodz. chrz. - Szymon Zając z miasteczka Zakliczyn i Agnieszka Łyczkowa z Podgórza.
21.I - Franciszek, syn Wojciecha i Reginy Żurek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Sebastian Drozdowski, prebendarz domosławicki, i Marianna Budzynka ze wsi Luslawice.
29.I - Agata, córka Wojciecha i Teresy Szczepanek z Podbrzezia; rodz. chrz. - Paweł Szczurek i Franciszka Witkoszczonka.
21.II - Franciszka, córka Marcina i Reginy Ptaśnik z Zawady; rodz. chrz. - Tomasz Rozicki i Katarzyna Adamowska.
13.III - Józef, syn Jana i Justyny Dudek z Zawady; rodz. chrz. - Józef Karecki i jego żona Justyna.
31.III - Wojciech, syn Macieja i Teresy Sady z Melsztyna; rodz. chrz. - Jakub Śreniawa i wstydliwa Regina Żubrowna.
10.IV - Wojciech, syn Adama i Marianny Stalmach z Podgórza; rodz. chrz. - Mikołaj Koza i Marianna Budzynka z Lusławic.
26.VIII - Franciszek, syn Jan Nosek i Teresa neofitka z Łąk; rodz. chrz. - Józef Brzezina i Maria Biedaczka.
19.IX - Mateusz, syn Jana Rylewicza i Małgorzaty Gołębionki z Łąk; rodz. chrz. - Wawrzyniec Nosek i Katarzyna Żurkowa.
22.IX - Michał, syn Józefa Szczurka i Kunegundy Połczonki z Podbrzezia; rodz. chrz. - Maciej Orlik i Agnieszka Zawiszyna.
28.IX - Michał, syn Tomasz Gawron i Marii Klocownej albo Zieleńskiej z Podgórza; rodz. chrz. - Ksawery Dobrowolski i Katarzyna Żurkowa.
18.X - Teresa, córka Jana Bartoszewskiego, organisty melsztyńskiego, i Elżbiety z Melsztyna; rodz. chrz. - Stanisław Planeta i Katarzyna Kozina.
23.X - Szymon, syn Franciszka Rąpały i Elżbiety Szczepankowej z Zawady; rodz. chrz. - Łukasz Gołąb i Katarzyna Gołeconka.
11.XI - Andrzej, syn Wojciecha Noska i Reginy z Charzewic; rodz. chrz. - Antoni Fularz i Zofia Noskowa.
18.XII - Łucja, córka Antoniego Pilcha i Anny z Zawady; rodz. chrz. - Józef Gołąb i Jadwiga żona.

1775
22.I - Maciej, syn Grzegorz Kowalczyk i Regina Łabuzionka z Podgórza; rodz. chrz. - Szymon Zawadzki i Zofia Łabudzina.
31.I - Maria, córka Błażeja Cygana i Agnieszki Banczonki z Charzewic; rodz. chrz. - Wincenty Cygan i Katarzyna Marzyconka.
3.II - Agata, córka Walentego i Reginy Pleciga z Kępy; rodz. chrz. - Stanisław Lisowski i Rozalia Broniowska szlachcianka.
10.II - Franciszka, córka Macieja Zająca i Zofii Malinowskiej z Zawady; rodz. chrz. - Józef Gołąb i Katarzyna Kilianka.
23.II - Maciej Józef, syn pana Stanisława Lisowskiego i Agniezski Noskowej; rodz. chrz. - Wawrzyniec Hornikiewicz, proboszcz melsztyński, i urodzona pani Barbara Skrzetuska.
16.III - Józef, syn pracowitego Walentego Krakowskiego i Katarzyny Kanionki z Zawady; rodz. chrz. - Józef Karecki i Justyna żona.
29.III - Zofia, córka Pawła Pilcha i Reginy Głodowskiej z Zawady; rodz. chrz. - Jakub Szreniawa i Katarzyna Horyniaczka.
30.III - Zofia, córka Damiana Grochola i Rozalii Sadzionki z Dąbrowy; rodz. chrz. - Andrzej Święch i Agnieszka Magrowa.
13.IV - Jan, syn Andrzeja Kalafara i Katarzyny Rylewiczki z Wieleni; rodz. chrz. - Seweryn Dobrowolski i Katarzyna Żurkowa.
18.IV - Zofia, córka Jana Wasko i Magdaleny Kozłowskiej z Melsztyna; rodz. chrz. - Jacek Magier i Agnieszka żona.
26.IV - Katarzyna, córka Wojciech Godowskiego i Katarzyny Żubrownej z Melsztyna; rodz. chrz. - Maciej Małek i Anna Kozionka.
24.VI - Małgorzata, córka Wojciecha Szreniawy i Marii Drąszczonki z Zawady; rodz. chrz. - Józef Karecki i Agnieszka Walerka.
2.VII - Maria, córka Wojciecha Hebdy i Elżbiety z Melsztyna; rodz. chrz. - Wojciech Adamowski zwyczajnie Waler i Elżbieta Bartoszewska.
3.VIII - Jan, syn Macieja Sady i Teresy Spiżonki z Dąbrowy; rodz. chrz. - Marcin Bartosik i Katarzyna Masyconka.
31.X - Marcin, syn Augustyna Fudali i Marii Baczonki z Niedźwiedzy; rodz. chrz. - Wojciech Suchan i Helena Święchzka.
12.XI - Łucja, córka Franciszka Maszyckiego i Katarzyny Cyganionki z Dabrowy; rodz. chrz. - szczery Sebastian Lisowski, młodzieniec, i Katarzyna siostra, dzieci administratora.
18.XII - Agnieszka, córka Franciszka Żurka i Katarzyny Kareckiej z Podbrzezia; rodz. chrz. - Szymon Zając i Katarzyna Adamowska.
21.XII - Tomasz, syn Wojciecha Noska i Zofii Polkownej z Charzewic; rodz. chrz. - Jan Studzieński i Katarzyna Fularka.

1776
9.I - Agnieszka, córka Marcina Dubiela i Agnieszki Wachownej z Dąbowy; rodz. chrz. - Andrzej Święch i Agnieszka Magrowa.
23.I - Marianna, córka Wojciecha Walera i Agnieszki Rozewskiej z Podgórza; rodz. chrz. - Wojciech Żurek i Zofia Karecka.
21.II - Helena, córka Marcina Kaczora i Anny z Melsztyna; rodz. chrz. - Andrzej Święch i Agnieszka Magrowa.
28.II - Kazimierz, syn Józefa Piecha i Anny Polkownej z Charzewic; rodz. chrz. - Piotr Włodek i Maria Prowadziszka.
6.III - Józef, syn Macieja Szreniawy i Barbary Krakowskiej z Faliszewic; rodz. chrz. - Łukasz Mazgaj i Małgorzata żona.
21.IV - Justyna, córka Błażeja Cygana i Agnieszki Łopaczonki; rodz. chrz. - Franciszek Marzycki i Katarzyna Marzyczonka panna.
23.IV - Stanisław, syn Andrzeja Malińskiego (bez zapisanych danych matki - MK) z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech Żurek i Elżbieta Wawrykiewiczowa.
28.IV - bliźnięta Stanisław i Zofia, dzieci Wojciecha Żurka i Reginy Budzynki z Podbrzezia; rodz. chrz. (Stanisława) Wawrzyniec Hornikiewicz, proboszcz tutejszy, i urodzona Agnieszka Lisowska, żona administratora charzewickiego, oraz (Zofii) urodzony Sebastian Lisowski i Zofia Budzynka.
2.VI - Antoni, syn Adama Stalmacha i Marii Kozionki z Podgórza; rodz. chrz. - urodzony Stanisław Lisowski i Zofia Karecka.
6.VI - Onufry Antoni, syn Stanisława Dwinowskiego, organisty, i Barbary Dobruckiej z Melsztyna; rodz. chrz. - Stanisław Lisowski, administrator charzewicki, i Kunegunda Myczkowska, ekonomka z Olszyn.
10.VI - Regina, córka Andrzeja Piechnika i Katarzyny Pleciżyny z Faliszewic; rodz. chrz. - Tomasz Koza i Barbara Szreniawina.
23.VI - Maria, córka Jana Wasko, rolnika z Melsztyna, i Magdaleny; rodz. chrz. - Bartłomiej Kłososki, rolnik, i Zofia Sada, katolicy.
7.VII - (bez wpisanego imienia - MK), syn Stefana Małka, rolnika, i Reginy Druszkoskiej z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech Dulian i Zofia Baranka.
11.VII - Jakub, syn Grzegorza Kowalczyka, rolnika, i Reginy Łabudzionki z Podgórza; rodz. chrz. - Seweryn Dobrowolski i Maria Gawronka, rolnicy.
29.VII - Anna, córka Jana Dudka, rolnika, i (bez imienia - MK) Mysniczki z Zawady; rodz. chrz. - Wojciech Waler i Agnieszka żona.
29.VII - Wawrzyniec, syn Dominika Grochala i (bez imienia - MK) Sadzina z Dąbrowy; rodz. chrz. - Marcin Bartosik i Teresa Sadzina, wszyscy rolnicy.
4.VIII - Maria, córka Wojciecha Szczepanka i Teresy Malczownej z Kępy; rodz. chrz. - Paweł Szczurek i Agnieszka Zawiszyna, wszyscy rolnicy katolicy.
12.VIII - Bartłomiej, syn Grzegorza Ogórka i Klary Wozniaczonki z Charzewic; rodz. chrz. - Piotr Włodek i Katarzyna Fularka.
2.IX - Mateusz, syn Łukasza Grochala rolnika i Katarzyna Szreniawina z Melsztyna; rodz. chrz. - urodzony Sebastian Lisowski, syn ekonoma, i Barbara Dudzinowska.
13.IX - Teresa, córka Macieja Kurty i Katarzyny z Faliszewic; rodz. chrz. - Jakub Język i Barbara Szreniawina, wszyscy rolnicy katolicy.
13.IX - Marianna, córka Michała Gołębia i Małgorzaty Malinoszczonki z Charzewic; rodz. chrz. - Antoni Fularz i Magdalena Ziomkowa, wszyscy rolnicy katolicy.
27.IX - Franciszek, syn Franciszka Rylewicza i Marianny Kunionki z Dąbrowy; rodz. chrz. - Paweł Szreniawa i Barbara Żubrowa, wszyscy rolnicy katolicy.
15.X - bliźnięta Szymon i Jadwiga, dzieci Krzysztofa Szpiegi i Agnieszki Sechlinki z Dąbrowy; rodz. chrz. - (chłopca) urodzony Stanisław Lisowski, ekonom charzewicki, i Zofia Sada oraz (dziewczynki) Paweł Szreniawa i Konstancja Wójciczka, wszyscy rolnicy katolicy, oprócz pierwszego.
16.X - bliźnięta Piotr i Katarzyna, dzieci Wawrzyńca Gargasa i Katarzyny Orłowej z Podbrzezia; rodz. chrz. - (chłopca) Wojciech Gaudynia i Regina Żurkowa oraz (dziewczynki) Stanisław Gad i Marianna Biedaczka.
8.XII - Tomasz, syn Walentego Jagły i Apolonii Gajdzionki, rolników z Podbrzezia; rodz. chrz. - Wojciech Gad i Agnieszka Zawiszyna, również rolnicy.

1777
8.I - Maciej, syn Marcina Dubiela i Agnieszki Wachownej, rolników; rodz. chrz. - Jacek Magier i Zofia żona.

1785
9.VIII - Wawrzyniec, nieślubny syn Katarzyny Sapalonki z Chełma; rodz. chrz. - Stanisław Zborowski, kmieć z tej samej wsi, i Katarzyna Danaska (?).


 

            

    

dodano: 25 października 2009           

Galeria:


 

 

 

Copyright (c) 2007 - 2010 by pitos. Wszelkie prawa zastrzeżone